Об утверждении регламента государственной услуги в сфере предпринимательства
Постановление акимата Павлодарской области от 17 июня 2014 года № 203/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 июля 2014 года № 3864. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 2 февраля 2016 года № 26/1
Cноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 02.02.2016 № 26/1.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012 - 2020 годы".
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства, торговли и туризма Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Турганова Д.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 17 июня 2014 года № 203/6
Регламент государственной услуги
"Предоставление микрокредитов в рамках программы
"Развитие моногородов на 2012 - 2020 годы"
1. Общие положения
1) Государственная услуга "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012 - 2020 годы" (далее - государственная услуга) предоставляется местными исполнительными органами моногородов (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов осуществляется канцелярией услугодателя.
2) Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3) Результатом оказания государственной услуги является социальный контракт.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4) Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление пакета документов услугополучателем, предусмотренных пунктом 9 стандарта государственной услуги "Предоставление микрокредитов в рамках программы "Развитие моногородов на 2012 - 2020 годы", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 (далее - Стандарт).

Кәсіпкерлік саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 203/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 03 шілдеде № 3864 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 2 ақпандағы № 26/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 02.02.2016 № 26/1 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған "Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Павлодар облысының кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жариялануға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Д.Н. Тұрғановқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 17 маусымдағы
№ 203/6 қаулысымен
бекітілді
"Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған
бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1) "Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) моноқалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдауды және нәтижелерді беруді көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі жүзеге асырады.
2) Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3) Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі әлеуметтік келісімшарт болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
4) Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 қаулысымен бекітілген "Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 9-тармағымен көзделген құжаттар топтамасын ұсыну негіз болып табылады.

5) Главный специалист принимает представленные документы (не более 20 минут). Регистрирует документы в журнале входящей документации, подготавливает социальный контракт – в течение 12 (двенадцати) календарных дней.
Руководитель подписывает социальный контракт – в течение 1 (одного) календарного дня.
Главный специалист регистрирует социальный контракт в журнале исходящей документации, выдает социальный контракт услугополучателю – в течение 1 (одного) календарного дня.
6) Результатом оказания государственной услуги является выдача социального контракта.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7) Перечень структурных подразделений (работников):
главный специалист;
руководитель.
8) Описание последовательности процедур (действий) приведены в приложении 1 (таблица), приложении 2 блок-схема и справочнике бизнесс-процессов согласно приложения 3 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе
оказания государственной услуги.
Оказание государственной услуги через филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения по Павлодарской области" и (или) иными услугодателями, а также использование информационных систем в процессе оказания государственной услуги не предусмотрены.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Предоставление микрокредитов в рамках
программы "Развитие моногородов
на 2012 - 2020 годы"
Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование
Главный специалист
Главный специалист
Руководитель
Главный специалист
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов
Рассмотрение документов
Рассмотрение
Регистрация в журнале исходящей документации
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация в журнале входящей документации
Подготовка социального контракта
Подписание
Выдача социального контракта
5
Сроки исполнения
Не более 20 минут
В течение 12 календарных дней
В течение 1 календарного дня
В течение 1 календарного дня
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Предоставление микрокредитов в рамках
программы "Развитие моногородов
на 2012 - 2020 годы"
Схема взаимодействия структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Предоставление микрокредитов в рамках
программы "Развитие моногородов
на 2012 - 2020 годы"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление микрокредитов в рамках программы
"Развитие моногородов на 2012 - 2020 годы"
Условные обозначения:

5) Бас маман ұсынылған құжаттарды қабылдайды (20 минуттан аспайды). Құжаттарды кіріс құжаттар журналында тіркейді, әлеуметтік келісімшартты дайындайды – 12 (он екі) күнтізбелік күн ішінде.
Басшы әлеуметтік келісімшартқа қол қояды – 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде.
Бас маман әлеуметтік келісімшартты шығыс құжаттар журналында тіркейді, әлеуметтік келісімшартты көрсетілетін қызметті алушыға береді – 1 (бір) күнтізбелік күн ішінде.
6) Рәсімнің нәтижесі әлеуметтік келісімшартты беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл тәртібін сипаттау
7) Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
бас маман;
басшы.
8) Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында (кесте), 2-қосымшасында (блок-сызба) және 3-қосымшасына сәйкес бизнес-процесстердің анықтамалығында келтірілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де
көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық
жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті "Павлодар облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілер арқылы көрсету, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану ескерілмеген.
"Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020
жылдарға арналған бағдарламасы"
шеңберінде микрокредиттер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағынының №)
1
2
3
4
2
Атауы
Бас маман
Бас маман
Басшы
Бас маман
3
Іс-қимылдың (үдерістің, операцияның, рәсімінің) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Құжаттарды қарау
Қарау
Шығыс құжаттар журналында тіркеу
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Кіріс құжаттар журналында тіркеу
Әлеуметтік келісімшартты дайындау
Қол қою
Әлеуметтік келісімшартты беру
5
Орындалу мерзімдері
20 минуттан аспайды
12 күнтізбелік күн ішінде
1 күнтізбелік күн ішінде
1 күнтізбелік күн ішінде
"Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020
жылдарға арналған бағдарламасы"
шеңберінде микрокредиттер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл сызбасы
"Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020
жылдарға арналған бағдарламасы"
шеңберінде микрокредиттер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған
бағдарламасы" шеңберінде микрокредиттер беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер