О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 6 мая 2014 года № 149/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере здравоохранения"
Постановление акимата Павлодарской области от 26 августа 2014 года № 282/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 сентября 2014 года № 4027. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28 мая 2015 года N 160/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 28.05.2015 N 160/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 6 мая 2014 года № 149/5 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3852, опубликовано 5 июля 2014 года в газете "Звезда Прииртышья", 5 июля 2014 года в газете "Сарыарқа самалы") следующие дополнения:
регламент государственной услуги "Вызов врача на дом" дополнить:
раздел 4 пунктом 13 следующего содержания:
"13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Запись на прием к врачу" дополнить:
раздел 4 пунктом 13 следующего содержания:
"13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь" дополнить:

Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 149/5 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы № 282/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 4027 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы N 160/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 28.05.2015 N 160/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 149/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3852 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 шілдеде "Сарыарқа самалы" газетінде, 2014 жылғы 5 шілдеде "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
"Дәрігерді үйге шақыру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 13-тармақпен толықтырылсын:
"13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
"Дәрігер қабылдауына жазылу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4 бөлім келесі мазмұндағы 13-тармақпен толықтырылсын:
"13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:

раздел 4 пунктом 13 следующего содержания:
"13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Павлодарской области" в установленном законодательном порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                                     К. Бозумбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 26 августа 2014 года № 282/8
Приложение 4
к регламенту оказания
государственной услуги
"Вызов врача на дом"
Справочник бизнес-процессов оказания
государственной услуги "Вызов врача на дом"
Условные обозначения:
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 26 августа 2014 года № 282/8
Приложение 4
к регламенту оказания
государственной услуги
"Запись на прием к врачу"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Запись на прием к врачу"
Условные обозначения:
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 26 августа 2014 года № 282/8
Приложение 4
к регламенту оказания
государственной услуги
"Прикрепление к медицинской
организации, оказывающей
первичную
медико-санитарную помощь"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Прикрепление к медицинской организации, оказывающей
первичную медико-санитарную помощь"
Условные обозначения:

4-бөлім келесі мазмұндағы 13-тармақпен толықтырылсын:
"13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 26 тамыздағы
№ 282/8 қаулысына
1-қосымша
"Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Дәрігерді үйге шақыру" мемлекеттік қызметкөрсетудің
бизнес-процестерінің Анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 26 тамыздағы
№ 282/8 қаулысына
2-қосымша
"Дәрігердің қабылдауына
жазылу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік
қызметкөрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 26 тамыздағы
№ 282/8 қаулысына
3-қосымша
"Медициналық-санитариялық
алғашқы көмек көрсететін
медициналық ұйымға тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін
медициналық ұйымға тіркеу" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер: