О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 10 апреля 2014 года № 104/4 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
Постановление акимата Павлодарской области от 26 августа 2014 года № 278/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 сентября 2014 года № 4034. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 15 мая 2015 года № 138/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 15.05.2015 № 138/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 10 апреля 2014 года № 104/4 "Об утверждении регламентов государственных услуг, в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3824, опубликовано 29 мая 2014 года в газете "Звезда Прииртышья", 29 мая 2014 года газете "Сарыарқа самалы") следующие дополнения:
регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории", утвержденный указанным постановлением дополнить:
раздел 4 подпунктом 4) следующего содержания:
"4) Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту", утвержденный указанным постановлением дополнить:

Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі "Дене шынықтыру мен спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" № 104/4 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы № 278/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қыркүйекте № 4034 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 138/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 15.05.2015 № 138/5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі "Дене шынықтыру мен спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" № 104/4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3824 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырда "Сарыарқа самалы" газетінде, 2014 жылғы 29 мамырда "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Спорт шеберіне кандидат, бірінші спорттық разряд, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі бірінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты нұсқаушы-спортшы, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі бірінші санатты әдіскер, бірінші санатты спорт төрешісі спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
4-бөлім келесі мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Екінші және үшінші разрядтар, бірінші, екінші және үшінші жасөспірімдік разрядтар, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты нұсқаушы-спортшы, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, спорт төрешісі спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:

раздел 4 подпунктом 4) следующего содержания:
"4) Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.";
приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Орсариева А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года № 278/8
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов и категорий: кандидат
в мастера спорта,
первый спортивный
разряд, тренер высшего
и среднего
уровня квалификации
первой категории,
инструктор-спортсмен
высшего уровня
квалификации первой категории,
методист высшего
и среднего уровня
квалификации первой категории,
судья по спорту
первой категории"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в
мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего
и среднего уровня квалификации первой категории,
инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации
первой категории, методист высшего и среднего
уровня квалификации первой категории, судья по спорту
первой категории" через центр обслуживания населения
Условные обозначения
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "26" августа 2014 года № 278/8
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов и категорий:
второй и третий,
первый, второй и
третий юношеские,
тренер высшего и среднего уровня
квалификации второй категории,
инструктор-спортсмен
высшего уровня
квалификации второй категории,
методист высшего
и среднего уровня
квалификации второй категории,
судья по спорту"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и
третий, первый, второй и третий юношеские, тренер
высшего и среднего уровня квалификации второй категории,
инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй
категории, методист высшего и среднего уровня
квалификации второй категории, судья по спорту"
через центр обслуживания населения
Условные обозначения

4-бөлім келесі мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-үдерістерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Павлодар облысының дене тәрбиесі және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Өрсариевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 278/8 қаулысына
1 қосымша
"Спорт шеберіне кандидат,
бірінші спорттық разряд,
біліктілігі жоғары және орта
деңгейдегі бірінші санатты
жаттықтырушы, біліктілігі
жоғары деңгейдегі бірінші
санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктілігі жоғары және орта
деңгейдегі бірінші санатты
әдіскер, бірінші санатты
спорт төрешісі спорттық
разрядтары мен санаттарын
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы
"Спорт шеберіне кандидат, бірінші спорттық разряд,
біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі бірінші санатты
жаттықтырушы, біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты
нұсқаушы-спортшы, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі
бірінші санатты әдіскер, бірінші санатты спорт төрешісі
спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік
қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы "26" тамыздағы
№ 278/8 қаулысына
2 қосымша
"Екінші және үшінші разрядтар,
бірінші, екінші және үшінші
жасөспірімдік разрядттар,
біліктілігі жоғары және
орта деңгейдегі екінші
санатты жаттықтырушы, біліктілігі
жоғары деңгейдегі екінші санатты
нұсқаушы-спортшы,
біліктілігі жоғары
және орта деңгейдегі
екінші санатты
әдіскер, спорт төрешісі спорттық
разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы
"Екінші және үшінші разрядтар, бірінші, екінші және
үшінші жасөспірімдік разрядттар, біліктілігі жоғары және орта
деңгейдегі екінші санатты жаттықтырушы, біліктілігі жоғары
деңгейдегі екінші санатты нұсқаушы-спортшы, біліктілігі жоғары
және орта деңгейдегі екінші санатты әдіскер, спорт төрешісі
спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік қызмет
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер