О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 6 мая 2014 года № 154/5 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
Постановление акимата Павлодарской области от 02 декабря 2014 года № 356/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 декабря 2014 года № 4220. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 03 июля 2015 года N 192/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 03.07.2015 N 192/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 6 мая 2014 года № 154/5 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3846, опубликовано 14 июня 2014 года в газете "Звезда Прииртышья", 14 июня 2014 года в газете "Сарыарқа самалы") следующие дополнения:
регламент государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах", утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 12 следующего содержания:
"12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту.";
дополнить приложением 5 согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".

Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы "Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 154/5 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 02 желтоқсандағы № 356/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 желтоқсанда № 4220 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 03 шілдедегі N 192/6 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 03.07.2015 N 192/6 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы "Жалпы пайдаланымдағы облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде, сондай-ақ елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 154/5 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3846 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 маусымдағы "Звезда Прииртышья" газетінде, 2014 жылғы 14 маусымдағы "Сарыарқа самалы" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар еңгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жалпы пайдаланымдағы облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде, сондай-ақ елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін келесі мазмұндағы 12-ші тармақпен толықтыру:
"12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара іс-қимыл тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасына мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 5-қосымшасымен толықтырылсын.
2. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесіне заңнамамен бекітілген ретте қамтамасыз ету:
осы қаулының аймақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуін;
осы қаулының аймақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуінен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық желісіне ресми жарияланымға жолдауын.

3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Турганова Д.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 2 декабря 2014 года № 356/12
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Выдача разрешения
на размещение объектов
наружной (визуальной) рекламы
в полосе отвода автомобильных
дорог общего пользования
областного и районного
значения, а также
в населенных пунктах"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача разрешения на размещение
объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего
пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
Условные обозначения:

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Д.Н. Тұрғановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2014 жылғы 2 желткқсандағы
№ 356/12 қаулысына
1-қосымша
"Облыстық және аудандық
маңызы бар, сондай-ақ елді
мекендердегі жалпы
пайдаланымдағы автомобиль
жолдарының бөлінген
белдеуінде сыртқы
(көрнекі) жарнама
объектілерін орналастыруға
рұқсат беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
"Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы
пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі)
жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметінің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер: