О внесении изменения в постановление акимата города Павлодара от 11 мая 2014 года № 640/4 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год по городу Павлодар"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 30 октября 2014 года № 1423/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 ноября 2014 года № 4161. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Павлодара Павлодарской области от 03 апреля 2015 года № 23/2-12/450)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Павлодара Павлодарской области от 03.04.2015 № 23/2-12/450).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 11 мая 2014 года № 640/4 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год по городу Павлодар" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3821, опубликовано 30 мая 2014 года в газете "Шаһар", 2 июня 2014 года в газете "Версия") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Павлодар қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 11 мамырдағы "Павлодар қаласы бойынша 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 640/4 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 1423/13 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қарашада № 4161 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімі аппарат басшысының 2015 жылғы 03 сәуірдегі № 23/2-12/450 хатымен)
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімі аппарат басшысының 03.04.2015 № 23/2-12/450 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңыңың 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 11 мамырдағы "Павлодар қаласы бойынша 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту таралы" № 640/4 қаулысына (Нормативтық-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3821 тіркелген, 2014 жылғы 30 мамырда "Шахар" газетінде, 2014 жылғы 2 маусымда "Версия" газетінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қауылының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Абылкасымова А. Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара
Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от "30" октября
2014 года № 1423/13
Государственный образовательный заказ на дошкольное
воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы на 2014 год по городу Павлодар
№ п/п
Наименование
Государственный образовательный заказ, мест
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
1
2
3
4
5
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 1 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
255 (местный бюджет) (республиканский бюджет)

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Е. Әбілқасымовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Б. Бақауов
Павлодар қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "30" қазандағы
№ 1423/13 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейінгі
тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Р/с №
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, орын
Айына жан басына қаржыландыру мөлшері, теңге
Ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері, теңге
1
2
3
4
5
1
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 1 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
255 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)

12902
577
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
2
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 2 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
206 (республиканский бюджет) 134 (местный бюджет) 206 (местный бюджет) 134 (республиканский бюджет)
11824
17335
65
627
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
3
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 3 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
276 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
14787
798
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
4
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 4 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
236 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
13400
762
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
5
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
343 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
12633
640
до 3-х лет - 8139
от 3-7 лет - 8781
6
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 6 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
298 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
13670
770
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
7
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
366 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
11785
682
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
8
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 8 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
227 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
13024
740
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
9
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 9 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
166 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
16038
741
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
10
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 10 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
382 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
12719
729
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
11
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 11 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
379 (местный бюджет) (республиканский бюджет)

12902
577
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
2
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
206 (республикалық бюджет) 134 (жергілікті бюджет) 206 (жергілікті бюджет) 134 (республикалық бюджет)
11824
17335
65
627
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
3
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 3 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
276 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
14787
798
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
4
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 4 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
236 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
13400
762
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
5
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
343 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
12633
640
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
6
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 6 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
298 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
13670
770
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
7
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
366 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
11785
682
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
8
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 8 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
227 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
13024
740
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
9
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 9 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
166 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
16038
741
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
10
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 10 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
382 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
12719
729
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
11
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 11 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
379 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)

13185
688
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
12
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 12 с государственным языком обучения" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
176 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
14352
751
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
13
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад № 14 города Павлодара коррекционного типа для детей с нарушениями речи" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
100 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
35621
1409
-
14
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 15 поселка Ленинский" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
165 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
15526
661
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
15
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 16 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
347 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
13103
692
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
16
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 17 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
163 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
15216
847
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
17
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 18 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
155 (республиканский бюджет, местный бюджет)
17109
39
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
18
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 19 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
233 (местный бюджет,) (республиканский бюджет)
13550
730
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
19
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 20 села Кенжеколь" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
146 (местный бюджет,) (республиканский бюджет)
19988
1034
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
20
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
251 (республиканский бюджет, местный бюджет)
16417
144
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
21
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 22 санаторного типа для тубинфицированных детей города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
185 (республиканский бюджет, местный бюджет)

13185
688
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
12
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "№ 12 мемлекеттік тілде оқытатын сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
176 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
14352
751
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
13
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының сөйлеу қабілеті бұзылған балаларға арналған түзетулік үлгідегі № 14 бала бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
100 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
35621
1409
-
14
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Ленин кентінің № 15 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
165 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
15526
661
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
15
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
347 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
13103
692
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
16
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 17 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
163 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
15216
847
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін -8781
17
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 18 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
155 (республикалық бюджет, жергілікті бюджет)
17109
39
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
18
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 19 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
233 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
13550
730
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
19
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру "Кенжекөл ауылының № 20 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
146 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
19988
1034
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
20
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
251 (республикалық бюджет, жергілікті бюджет)
16417
144
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
21
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының туберкулез жұқтырған балаларға арналған санаторлық үлгідегі № 22 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
185 (республикалық бюджет, жергілікті бюджет)

15374
695
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
62
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 116 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
293 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
15541
760
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
63
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 117 села Павлодарское" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
156 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
19039
898
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
64
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 120 - центр этнокультурного воспитания с государственным языком обучения" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
375 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
11824
625
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
65
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 121 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
376 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
12596
682
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
66
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дошкольная гимназия № 122 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
193 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
18111
896
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
67
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 126 города Павлодара-детский центр эстетического развития" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
323 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
14933
793
до 3-х лет - 8139 от 3-7 лет - 8781
68
Товарищество с ограниченной ответственностью Ясли-сад "Smart kid" (по согласованию)
125 (республиканский бюджет)
16461
-
69
Товарищество с ограниченной ответственностью Лицей "Лингва" (по согласованию)
75 (республиканский бюджет)
16461
-
70
Учреждение "Частная общеобразовательная школа "Озирис" (по согласованию)
71 (республиканский бюджет)
16461
-
71
Общественное объединение инвалидов "Реабилитационный Центр "Самал" (по согласованию)
50 (республиканский бюджет)
16461
-

15374
695
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
62
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 116 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
293 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
15541
760
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
63
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар ауылының № 117 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
156 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
19039
898
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
64
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "№ 120 – мемлекеттік тілде оқытатын этномәдени тәрбие беру орталығы сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
375 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
11824
625
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
65
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 121 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
376 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
12596
682
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
66
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 122 мектепке дейінгі гимназиясы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
193 (жергілікті бюджет) (республика лық бюджет)
18111
896
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
67
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 126 сәбилер бақшасы – балалардың эстетикалық даму орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
323 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
14933
793
3 жасқа дейін - 8139 3-тен 7 жасқа дейін - 8781
68
"Smart kid" сәбилер бақшасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
125 (республикалық бюджет)
16461
-
69
"Лингва" Лицейі жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
75 (республикалық бюджет)
16461
-
70
"Озирис" жеке жалпы білім беру мектебі" мекеме (келісім бойынша)
71 (республикалық бюджет)
16461
-
71
"Самал" Оңалту Орталығы" Мүгедек қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
50 (республикалық бюджет)
16461
-