О присвоении наименования новой улице села Кенжеколь Кенжекольского сельского округа
Решение исполняющей обязанности акима Кенжекольского сельского округа города Павлодара Павлодарской области от 19 ноября 2014 года № 17-1-03/65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 декабря 2014 года № 4206
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения села Кенжеколь, на основании заключения областной ономастической комиссии от 17 сентября 2014 года принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить новой улице села Кенжеколь Кенжекольского сельского округа наименование «Егемен».
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня первого его официального опубликования.
Исполняющая обязанности акима
Кенжекольского сельского
округа
Н. Актайлакова

Кенжекөл ауылдық округі Кенжекөл ауылының жаңа көшесіне атау беру туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округі әкімі міндетін атқарушының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 17-1-03/65 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 желтоқсанда № 4206 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңы 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңы 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Кенжекөл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2014 жылдың 17 қыркүйегіндегі облыстық ономастикалық комиссияның қорытындысы негізінде ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Кенжекөл ауылдық округі Кенжекөл ауылының жаңа көшесіне «Егемен» атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын өзімнің бақылауыма қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтүзбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кенжекөл ауылдық округі
әкімінің міндетін
атқарушы
Н. Ақтайлақова