Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовой ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 30 апреля 2014 года № 230/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 мая 2014 года № 3822. Утратило силу решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 11 октября 2022 года № 191/28
Сноска. Утратило силу - решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 11.10.2022 № 191/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) и увеличить базовую ставку налога на земли населенных пунктов города Аксу, выделенные под автостоянки (паркинги) согласно приложению.
2. Определить город Аксу близлежащим населенным пунктом, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога на земли других категорий, выделенные под автостоянки (паркинги).
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету городского маслихата.

Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салықтың базалық ставкасын ұлғайту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 230/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 мамырда № 3822 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 11 қазандағы № 191/28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.10.2022 № 191/28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 386-бабының 3-тармағына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес автотұрақтар (паркингтер) санаттары белгіленсін және Ақсу қаласының елді мекендерінде автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкасы ұлғайтылсын.
2. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген басқа санаттағы жерлерге базалық салық ставкаларын есептеу кезінде, қолданылатын жақын жатқан елді мекен болып Ақсу қаласы айқындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского городского маслихата
от 30 апреля 2014 года № 230/31
Категории автостоянок (паркингов) и размер увеличения базовой ставки для исчисления налога на земли населенных пунктов города Аксу, выделенные под автостоянки (паркинги)
№ пп
Тип автостоянок (паркингов)
Категория автостоянок (паркинга)
Базовая ставка налога на земли города Аксу, за исключением земель, занятых жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем за один квадратный метр (в тенге)
Размер увеличения базовой ставки
Базовая ставка налога на земли города Аксу, выделенные под автостоянки (паркинги), с учетом размера увеличения (в тенге)
1
Автостоянки (паркинги) закрытого типа
1 категория
8,20
10
82,00
2
Автостоянки (паркинги) открытого типа
2 категория
8,20
10
82,00

4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы
М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2014 жылғы 30 сәуірдегі № 230/31
шешіміне қосымша
Автотұрақтар (паркингтер) санаттары және Ақсу қаласы елді мекендерінің автотұрақтары (паркингтері) үшін бөлінген жерлерге салық салу үшін салықтың базалық ставкасы
Рет №
Автотұрақтардың (паркингтің) түрлері
Автотұрақтардың (паркингтің) санаты
Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның іргесіндегі құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерлерді қоспағанда, Ақсу қаласының жерлеріне бір шаршы метр үшін салынатын базалық салық ставкасы (теңге)
Базалық ставканы ұлғайту мөлшері
Ұлғаю мөлшерін есепке ала отырып (теңге), автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген Ақсу қаласының жерлеріне базалық салық ставкасы
1
Жабық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
1 санаты
8,20
10
82,00
2
Ашық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
2 санаты
8,20
10
82,00