О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (XXV сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 171/25 "О бюджете города Аксу на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 31 июля 2014 года № 244/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 августа 2014 года № 3938
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Павлодарского областного маслихата от 11 июля 2014 года № 279/32 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXV сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 171/25 "О бюджете города Аксу на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3658, опубликованное 18 января 2014 года в газете "Аксу жолы", "Новый Путь" № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7869570" заменить цифрами "7893909";
цифры "2906148" заменить цифрами "2930487";
в подпункте 2) цифры "7975695" заменить цифрами "8025316";
в подпункте 4):
цифры "148500" заменить цифрами "124585";
цифры "148500" заменить цифрами "124585";
в подпункте 5) цифры "-380320" заменить цифрами "-381687";
в подпункте 6) цифры "380320" заменить цифрами "381687";
в пункте 7 цифры "12000" заменить цифрами "15000";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Т. Носачева
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(XXXV внеочередная
сессия, V созыв)
от 31 июля 2014 года № 244/35
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(XXV сессия, V созыв)
от 25 декабря 2013 года № 171/25
Бюджет города Аксу на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXV сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 171/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 шілдедегі № 244/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 тамызда № 3938 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 шілдедегі "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 279/32 шешіміне сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" (V сайланған XXV сессиясы) № 171/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3658 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газетінің № 5 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7869570" деген сандар "7893909" деген сандармен ауыстырылсын;
"2906148" деген сандар "2930487" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "7975695" деген сандар "8025316" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"148500" деген сандар "124585" деген сандармен ауыстырылсын;
"148500" деген сандар "124585" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-380320" деген сандар "-381687" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "380320" деген сандар "381687" деген сандармен ауыстырылсын;
7 тармақта "12000" деген сандар "15000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Т. Носачева
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XXXV кезектен
тыс сессия) 2014 жылғы
31 шілдедегі № 244/35 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XXV сессия)
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 171/25 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер