О внесении изменений и дополнения в решение Аксуского городского маслихата (XXV сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 171/25 "О бюджете города Аксу на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 29 октября 2014 года № 280/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 ноября 2014 года № 4143
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Павлодарского областного маслихата от 22 октября 2014 года № 294/36 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXV сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 171/25 "О бюджете города Аксу на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3658, опубликованное 18 января 2014 года в газете "Аксу жолы", "Новый Путь" № 5) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7893909" заменить цифрами "7893907";
цифры "4957431" заменить цифрами "4880061";
цифры "5484" заменить цифрами "82852";
в подпункте 2) цифры "8025316" заменить цифрами "8021314";
в подпункте 3):
цифры "125695" заменить цифрами "125693";
цифры "11462" заменить цифрами "11464";
в подпункте 4):
цифры "124585" заменить цифрами "128585";
цифры "124585" заменить цифрами "128585";
в подпункте 5) цифры "-381687" заменить цифрами "-381685";
в подпункте 6) цифры "381687" заменить цифрами "381685";
в пункте 7 цифры "15000" заменить цифрами "9000";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии А. Оразалин
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(XXXIX внеочередная
сессия, V созыв) от 29 октября
2014 года № 280/39
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(XXV сессия, V созыв)

Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXV сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 171/25 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 29 қазандағы № 280/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қарашада № 4143 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 22 қазандағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 294/36 шешіміне сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" (V сайланған XXV сессиясы) № 171/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3658 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газетінің № 5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"7893909" деген сандар "7893907" деген сандармен ауыстырылсын;
"4957431" деген сандар "4880061" деген сандармен ауыстырылсын;
"5484" деген сандар "82852" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "8025316" деген сандар "8021314" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"125695" деген сандар "125693" деген сандармен ауыстырылсын;
"11462" деген сандар "11464" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"124585" деген сандар "128585" деген сандармен ауыстырылсын;
"124585" деген сандар "128585" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-381687" деген сандар "-381685" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "381687" деген сандар "381685" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта "15000" деген сандар "9000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
А. Оразалин
Қалалық мәслихаттың хатшысы
М.Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XXXIX кезектен тыс
сессия) 2014 жылғы 29 қазандағы
№ 280/39 шешіміне
косымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XXV сессия)