О внесении изменения в постановление акимата города Экибастуза от 6 января 2012 года N 20/1 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17 января 2014 года N 44/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 февраля 2014 года N 3683. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 8 января 2016 года № 14/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 08.01.2016 № 14/1.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 6 января 2012 года N 20/1 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-315, опубликовано 9 февраля 2012 года в газете "Отарқа" N 6 (1100) и "Голос Экибастуза" N 6 (2912) (далее – постановление), следующее изменение:
в преамбуле постановления слова и цифры "подпунктом 13) пункта 1 статьи 31" заменить словами и цифрами "пунктом 2 статьи 31".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Вербняк

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы "Екібастұз қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 20/1 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы N 44/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 07 ақпанда N 3683 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 14/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 08.01.2016 N 14/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен сәйкестікке келтіру мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы "Екібастұз қаласының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-3-315 болып тіркелген, 2012 жылғы 9 ақпандағы N 6 (1100) "Отарқа" және N 6 (2912) "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) N 20/1 қаулысына (бұдан әрі – қаулы) келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының кіріспесіндегі "31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына" сөздері мен сандары "31-бабының 2-тармағына" сөздерімен және сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк