О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXIII сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года № 170/23 "О бюджете города Экибастуза на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 19 июня 2014 года № 225/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 июля 2014 года № 3870
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХIІI сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года № 170/23 "О бюджете города Экибастуза на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3664, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Отарқа" № 2, 16 января 2014 года в газете "Голос Экибастуза" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 691 818" заменить цифрами "9 683 627";
цифры "58 526" заменить цифрами "66 532";
цифры "22 000" заменить цифрами "22 185";
в подпункте 2) цифры "12 983 199" заменить цифрами "12 981 799";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 224 396 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 224 396 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;";
в пункте 6:
цифры "12 000" заменить цифрами "23 500";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        К. Сакенова
Секретарь городского
маслихата                                 Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХХ сессия, V созыв)
от 19 июня 2014 года № 225/30
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХIII сессия, V созыв)
от 26 декабря 2013 года № 170/23
Бюджет города Экибастуза на 2014 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXIII сессия) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 170/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 маусымдағы № 225/30 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 шілдеде № 3870 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы негізінде, сондай-ақ бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XХІII сессия) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3664 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Отарқа" № 2 газетінде, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Голос Экибастуза" № 2 газетінде жарияланған) № 170/23 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"9 691 818" деген сандар "9 683 627" деген сандармен ауыстырылсын;
"58 526" деген сандар "66 532" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 000" деген сандар "22 185" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "12 983 199" деген сандар "12 981 799" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 224 396 мың теңге,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 224 396 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;";
6-тармағында:
"12 000" деген сандар "23 500" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            К. Сакенова
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Б. Куспеков
Екібастұз қалалық мәслихатының
2014 жылғы 19 маусымдағы
(V шақырылған кезекті XXХ сессия)
№ 225/30 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
(V шақырылған кезекті ХХIII сессия)
№ 170/23 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

7100
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
31876
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1646
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59493
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54905
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51671
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1874
021
Капитальные расходы государственного органа
1080
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
280
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4588
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4588
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1689995
1
Жилищное хозяйство
220941
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3694
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2238
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1456
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
161691
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
144217
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1558
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11979
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3937
464
Отдел образования района (города областного значения)
3906
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3906
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25851
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
25808
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
43
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)

7100
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
31876
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1646
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59493
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54905
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51671
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1874
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1080
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
280
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
4588
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
4588
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1689995
1
Тұрғын үй шаруашылығы
217941
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3694
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2238
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1456
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
161691
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын үйымдастыру
144217
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1558
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11979
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3937
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
3906
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3906
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25851
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
25808
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
43
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Поселок Шидерты
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Экибастузский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Шідерті кенті
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Екібастұз ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар