Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в городе Экибастузе
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 июня 2014 года № 671/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 июля 2014 года № 3873 Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 06 января 2015 года N 24/1-07/6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 06.01.2015 N 24/1-07/6).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в городе Экибастузе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города ЭкибастузаА. Вербняк
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от "13" июня 2014 года № 671/6
Государственный образовательный заказ на дошкольное
воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы на 2014 год в городе Экибастузе
НаименованиеГосударственный образовательный заказ, местРазмер подушевого финансирования в месяц, тенгеРазмер родительской платы в месяц, тенге
12345
1Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр развития ясли-сад № 1 "Ромашка" отдела образования акимата города Экибастуза"360
(местный бюджет)
15025до 3-х лет – 6850
от 3 до 7 лет - 8500
2Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 "Балдырган" отдела образования акимата города Экибастуза"235
(местный бюджет)
14180до 3-х лет - 6850 от 3 до 7 лет - 8500
3Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад № 3 "Гнездышко" отдела образования акимата города Экибастуза"105
(местный бюджет)
215 (республиканский бюджет)

Екібастұз қаласында 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 671/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 шілдеде № 3873 болып тіркелді Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімі аппарат басшысының 2015 жылғы 06 қаңтардағы N 24/1-07/6 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімі аппарат басшысының 06.01.2015 N 24/1-07/6 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31–бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27-шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласында 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі
А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "13" маусым
№ 671/6 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласында 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына
шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың ақы төлеу мөлшері
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, орын
Айына жан басына қаржыландыру мөлшері, теңге
Ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері, теңге
1
2
3
4
5
1
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 1 "Ромашка" бөбектер бақшасы даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
360
(жергілікті бюджет)
15025
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
2
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 2 "Балдырған" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
235
(жергілікті бюджет)
14180
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
3
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 3 "Гнездышко" санаториялық бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
105
(жергілікті бюджет)
215 (республикалық бюджет)

54075
19774
до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
4Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 4 "Березка" отдела образования акимата города Экибастуза"350
(местный бюджет)
13124до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет – 8500
5Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5 "Жулдыз" отдела образования акимата города Экибастуза"275
(местный бюджет)
13720до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
6Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 6 "Золотая рыбка" отдела образования акимата города Экибастуза"288
(местный бюджет)
13017до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
7Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7 "Ботакан" отдела образования акимата города Экибастуза"317
(местный бюджет)
14188до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
8Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8 "Теремок" отдела образования акимата города Экибастуза"175
(местный бюджет)
14159до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
9Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 9 "Радуга" отдела образования акимата города Экибастуза"363
(местный бюджет)
14271до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
10Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10 "Сказка" отдела образования акимата города Экибастуза"100(республиканский бюджет)
220
(местный бюджет)
15393
15010
до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
11Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 11 "Карлыгаш" бөбектер бақшасы" аппарата акима поселка Шидерты города Экибастуза, акимата города Экибастуза"140
(местный бюджет)
15456до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
12Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 12 "Арай" бөбектер бақшасы" отдела образования акимата города Экибастуза"150
(местный бюджет)
15377до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
13Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 13 "Алтынай" отдела образования акимата города Экибастуза"216
(местный бюджет)
33360до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
14Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 14 "Малышок" отдела образования акимата города Экибастуза"25 (республиканский бюджет)
345
(местный бюджет)
20270
13023
до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
15Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр эстетического развития ясли - сад № 15 "Бобек" отдела образования акимата города Экибастуза"375
(местный бюджет)
15747до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
16Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 "Балдаурен" отдела образования акимата города Экибастуза"180
(местный бюджет)
13536до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
17Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 17 "Жидек" бөбектер бақшасы" аппарата акима поселка Солнечный города Экибастуза акимата города Экибастуза"208
(местный бюджет)
12903до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
18Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 "Гномик" физкультурно-оздоровительного профиля отдела образования акимата города Экибастуза"353
(местный бюджет)
14532до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
19Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 20 "Мерей" бөбектер бақшасы" отдела образования акимата города Экибастуза"330
(местный бюджет)
14705до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
20Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 21 "Кішкентай данышпандар" ресурстық орталық" отдела образования акимата города Экибастуза"356
(местный бюджет)
16570до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
21Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 22 "Балбөбек" бөбектер бақшасы" отдела образования акимата города Экибастуза"225
(местный бюджет)
13229до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
22Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 23 "Балауса мектепке дейінгі гимназия" отдела образования акимата города Экибастуза”380
(местный бюджет)
13472до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
23Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 24 "Айналайын" бөбектер бақшасы" отдела образования города Экибастуза"320 (республиканский бюджет)19650до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500
24Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 25 "Акбота" бөбектер бақшасы" отдела образования города Экибастуза"320 (республиканский бюджет)24903до 3-х лет - 6850
от 3 до 7 лет - 8500

54075
19774
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
4
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 4 "Березка" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
350
(жергілікті бюджет)
13124
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін – 8500
5
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 5 "Жұлдыз" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
275
(жергілікті бюджет)
13720
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
6
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 6 "Золотая Рыбка" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
288
(жергілікті бюджет)
13017
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін-8500
7
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 7 "Ботақан" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
317
(жергілікті бюджет)
14188
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
8
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 8 "Теремок" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
175
(жергілікті бюджет)
14159
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
9
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 9 "Радуга" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
363
(жергілікті бюджет)
14271
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
10
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 10 "Сказка" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
10 (республикалық бюджет)
220
(жергілікті бюджет)
15393
15010
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
11
Екібастұз қаласының Шідерті поселкелік әкімі аппаратының, Екібастұз қаласы әкімдігінің "№ 11 "Қарлығаш" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
(жергілікті бюджет)
15456
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
12
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 12 "Арай" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
жергілікті бюджет)
15377
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
13
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 13 "Алтынай" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
216
(жергілікті бюджет)
33360
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
14
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 14 "Малышок" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25(республикалық бюджет)
345
(жергілікті бюджет)
20270
13023
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
15
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 15 "Бөбек" бөбектер бақшасы эстетикалық дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
375
(жергілікті бюджет)
15747
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін-8500
16
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 16 "Балдәурен" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
(жергілікті бюджет)
13536
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
17
Екібастұз қаласының Солнечный поселкелік әкімі аппартының, Екібастұз қаласы әкімдігінің "№ 17 "Жидек" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
208
(жергілікті бюджет)
12903
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
18
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің дене шынықтыру-сауықтыру үлгісіндегі № 18 "Гномик" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
353
(жергілікті бюджет)
14532
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа
дейін – 8500
19
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 20 "Мерей" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
330
(жергілікті бюджет)
14705
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
20
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 21 "Кішкентай данышпандар" ресурстық орталық" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
356
(жергілікті бюджет)
16570
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
21
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 22 "Балбөбек" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
225
(жергілікті бюджет)
13229
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
22
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 23 "Балауса" мектепке дейінгі гимназия" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
380
(жергілікті бюджет)
13472
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
23
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 24 "Айналайын" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320 (республикалық бюджет)
19650
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500
24
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 25 "Ақбота" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
республикалық бюджет)
24903
3 жасқа дейін - 6850
3-тен 7 жасқа дейін - 8500