О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXIII сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года № 170/23 "О бюджете города Экибастуза на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 декабря 2014 года № 298/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2014 года № 4241
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения Павлодарского областного маслихата (XXХVII) сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 300/37 "О внесении изменений в решение областного маслихата (XХVІ (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХIІI сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года № 170/23 "О бюджете города Экибастуза на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3664, опубликовано 16 января 2014 года в газете "Отарқа", 16 января 2014 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "12 847 709" заменить цифрами "12 839 169";
цифры "9 576 417" заменить цифрами "9 553 976";
цифры "3 093 859" заменить цифрами "3 107 760";
в подпункте 2) цифры "12 986 121" заменить цифрами "12 977 581";
в подпункте 3):
цифры "112 759" заменить цифрами "52 759";
цифры "113 890" заменить цифрами "53 890";
в подпункте 5) цифры "-456 176" заменить цифрами "-396 176";
в подпункте 6) цифры "456 176" заменить цифрами "396 176";
в пункте 6 цифры "23 500" заменить цифрами "9 205";
приложение 167 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 123 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Л.Е. Бекбергенова
Секретарь городского
маслихата
Б.К. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХХIV сессия,
V созыв) от 25 декабря
2014 года № 298/34
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата (очередная ХХIII сессия, V
созыв) от 26 декабря
2013 года № 170/23
Бюджет города Экибастуза на 2014 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXIII сессия) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 170/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 298/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 4241 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХXХVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХXVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 300/37 шешімі негізінде және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XХІII сессия) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3664 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Отарқа" газетінде, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 170/23 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"12 847 709" деген сандар "12 839 169" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 576 417" деген сандар "9 553 976" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 093 859" деген сандар "3 107 760" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "12 986 121" деген сандар "12 977 581" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"112 759" деген сандар "52 759" деген сандармен ауыстырылсын;
"113 890" деген сандар "53 890" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-456 176" деген сандар "-396 176" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "456 176" деген сандар "396 176" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармағында "23 500" деген сандар "9 205" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 167-қосымшасы осы шешімнің 123-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Л.Е. Бекбергенова
Қалалық мәслихат
хатшысы
Б.Қ. Құспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2014 жылғы
25 желтоқсандағы (V
шақырылған кезекті XXХIV
сессия) № 298/34 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының2013 жылғы
26 желтоқсандағы (V
шақырылған кезекті ХХIII
сессия) № 170/23 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

27417
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1569
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
58710
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54816
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51593
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1973
021
Капитальные расходы государственного органа
1080
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
170
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3894
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3894
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1641166
1
Жилищное хозяйство
226462
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3182
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1726
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1456
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3665
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3665
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
169776
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
152479
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1381
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11979
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3937
464
Отдел образования района (города областного значения)
5031
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5031
467
Отдел строительства района (города областного значения)
20351
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
20308
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
43
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)

27417
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1569
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
58710
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54816
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51593
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1973
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1080
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
170
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
3894
07
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3894
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1641166
1
Тұрғын үй шаруашылығы
226462
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3182
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1726
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1456
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3665
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3665
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
169776
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
152479
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1381
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11979
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3937
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
5031
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5031
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
20351
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
20308
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
43
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі