О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XXV (внеочередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года N 99/25 "О бюджете Актогайского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23 января 2014 года N 102/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 февраля 2014 года N 3686
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решения Павлодарского областного маслихата от 10 января 2014 года N 233/28 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года N 99/25 "О бюджете Актогайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 10 января 2014 года N 3665, опубликованное 18 января 2014 года в газетах "Ауыл тынысы" N 2, "Пульс села" N 2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2139562" заменить цифрами "2226758";
цифры "1880335" заменить цифрами "1967531";
в подпункте 2) цифры "2139562" заменить цифрами "2226758";
в подпункте 3):
цифры "(-8534)" заменить цифрами "47026";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 55560 тысяч тенге;";
в подпункте 5):
цифры "8534" заменить цифрами "(-47026)";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета – 47026 тысяч тенге.";
в пункте 2 первый абзац исключить и дополнить пунктами 2-12-2 следующего содержания:
"2-1. Предусмотреть в бюджете района целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
37599 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
8055 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
2-2. Предусмотреть в бюджете района бюджетные кредиты из республиканского бюджета в следующих размерах:
55560 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов.";

Аудандық мәслихаттың (V шақырылған XXV (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 99/25 "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 102/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 ақпанда N 3686 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және 2014 жылғы 10 қаңтардағы Павлодар облыстық мәслихатының "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХХVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне өзерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 233/28 шешіміне сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 99/25 "2014 – 2016 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда N 3665 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы N 2 "Ауыл тынысы", N 2 "Пульс села" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2139562" деген сандар "2226758" деген сандармен ауыстырылсын;
"1880335" деген сандар "1967531" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2139562" деген сандар "2226758" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"(-8534)" деген сандар "47026" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 55560 мың теңге;";
5) тармақшасында:
"8534" деген сандар "(-47026)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 47026 мың теңге.";
2-тармағында бірінші абзац жойылсын және 2-12-2 тармақтармен толықтырылсын;
"2-1. Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер аудандық бюджетте келесі мөлшерде қарастырылсын:
37599 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
8055 мың теңге – үш деңгейдегі құрам бойынша білімдігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын көтеру;
2-2. Республикалық бюджеттен бюджеттік несие аудандық бюджетте келесі көлемде қарастырылсын:
55560 мың теңге – мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске асыру үшін.";