О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 164-5/23 "О бюджете Железинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 28 апреля 2014 года № 195-5/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 мая 2014 года № 3806. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата от 14 апреля 2014 года № 260/30 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXIII очередная сессия, V-созыв) № 164-5/23 от 27 декабря 2013 года "О бюджете Железинского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 09 января 2014 года за № 3659, опубликованные в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 18 января 2014 года № 3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2296865" заменить цифрами "2659188";
цифры "471438" заменить цифрами "504438";
цифры "1817704" заменить цифрами "2147027";
в подпункте 2) цифры "2309866" заменить цифрами "2673786";
в подпункте 4):
цифры "1800" заменить цифрами "2257";
цифры "1800" заменить цифрами "2257";
в подпункте 5):
цифры "-38591" заменить цифрами "-40645";
в подпункте 6) цифры "38591" заменить цифрами "40645";
пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданским служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в госудурственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Железинка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 164-5/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 195-5/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 мамырда № 3806 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХХVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 260/30 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың (V сайланған ХХІІІ (кезекті) сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 09 қаңтарда № 3659 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінің № 3 сандарында жарияланған) № 164-5/23 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2296865" деген сандар "2659188" деген сандармен ауыстырылсын;
"471438" деген сандар "504438" деген сандармен ауыстырылсын;
"1817704" деген сандар "2147027" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2309866" деген сандар "2673786" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"1800" деген сандар "2257" деген сандармен ауыстырылсын;
"1800" деген сандар "2257" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-38591" деген сандар "-40645" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "38591" деген сандар "40645" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 6-тармағы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"6. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

11704
9
Прочие услуги в области образования
62097
464
Отдел образования района (города областного значения)
62097
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16464
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9944
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1715
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11145
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22829
05
Здравоохранение
193
9
Прочие услуги в области здравоохранения
193
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
193
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
193
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
112892
2
Социальная помощь
92552
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15843
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15843
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76709
002
Программа занятости
15556
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3570
005
Государственная адресная социальная помощь
385
006
Оказание жилищной помощи
471
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48799
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
756
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1245
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5927
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20340
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20340
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19566
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

11704
9
Бiлiм беру саласындағы басқа да қызметтер
62097
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
62097
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16464
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9944
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1715
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11145
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22829
05
Денсаулық сақтау
193
9
Денсаулық сақтау саласындағы басқа да қызметтер
193
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
193
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
193
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
112892
2
Әлеуметтiк көмек
92552
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
15843
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15843
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76709
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
15556
004
Селолық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3570
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
385
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
471
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48799
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
756
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1245
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5927
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы басқа да қызметтер
20340
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20340
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды және жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19566
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу