О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата № 164-5/23 от 27 декабря 2013 года "О бюджете Железинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 25 июля 2014 года № 204-5/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 августа 2014 года № 3933
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата от 11 июля 2014 года № 279/32 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 «Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы» Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного (XXIII очередная сессия, V созыва) № 164-5/23 от 27 декабря 2013 года «О бюджете Железинского района на 2014 - 2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 09 января 2014 года за № 3659, опубликованные в районных газетах «Родные просторы», «Туған өлке» от 18 января 2014 года № 3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2659188» заменить цифрами «2659552» ;
цифры «504438» заменить цифрами «519438»;
цифры «5926» заменить цифрами «5928»;
цифры «2147027» заменить цифрами «2132389»;
в подпункте 2):
цифры «2673786» заменить цифрами «2670308»;
в подпункте 3):
цифры «23790» заменить цифрами «26568»;
цифры «30558» заменить цифрами «33336»;
в подпункте 4):
цифры «2257» заменить цифрами «5652»;
цифры «2257» заменить цифрами «5652»;
в подпункте 5):
цифры «-40645» заменить цифрами «-42976»;
в подпункте 6):
цифры «40645» заменить цифрами «42976»;
приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

Железинка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 164-5/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № 204-5/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 тамызда № 3933 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет Кодексінің" 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы, 1-тармағының 1)тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 шілдедегі «Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы «2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтылар енгізу туралы» № 279/32 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXIII (кезекті) сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы «Железинка ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 09 қаңтардағы № 3659 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық «Родные просторы», «Туған өлке» газеттерің № 3 сандарында жарияланған) № 164-5/23 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
«2659188» деген сандар«2659552» деген сандарымен ауыстырылсын;
«504438» деген сандар «519438» деген сандарымен ауыстырылсын;
«5926» деген сандар «5928» деген сандарымен ауыстырылсын;
«2147027» деген сандар «2132389» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«2673786» деген сандар «2670308» деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«23790» деген сандар «26568» деген сандарымен ауыстырылсын;
«30558» деген сандар «33336» деген сандарымен ауыстырылсын»;
4) тармақшада:
«2257» деген сандар «5652» деген сандарымен ауыстырылсын;
«2257» деген сандар «5652» деген сандарымен ауыстырылсын»;
5) тармақшада:
«-40645» деген сандар «-42976» деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«40645» деген сандар «42976» деген сандарымен ауыстырылсын»;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.