О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата № 164-5/23 от 27 декабря 2013 года "О бюджете Железинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 25 июля 2014 года № 204-5/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 августа 2014 года № 3933. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата от 11 июля 2014 года № 279/32 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного (XXIII очередная сессия, V созыва) № 164-5/23 от 27 декабря 2013 года "О бюджете Железинского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 09 января 2014 года за № 3659, опубликованные в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 18 января 2014 года № 3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2659188" заменить цифрами "2659552" ;
цифры "504438" заменить цифрами "519438";
цифры "5926" заменить цифрами "5928";
цифры "2147027" заменить цифрами "2132389";
в подпункте 2):
цифры "2673786" заменить цифрами "2670308";
в подпункте 3):
цифры "23790" заменить цифрами "26568";
цифры "30558" заменить цифрами "33336";
в подпункте 4):
цифры "2257" заменить цифрами "5652";
цифры "2257" заменить цифрами "5652";
в подпункте 5):
цифры "-40645" заменить цифрами "-42976";
в подпункте 6):
цифры "40645" заменить цифрами "42976";
приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

Железинка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 164-5/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № 204-5/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 тамызда № 3933 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет Кодексінің" 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы, 1-тармағының 1)тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 шілдедегі "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтылар енгізу туралы" № 279/32 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXIII (кезекті) сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 09 қаңтардағы № 3659 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерің № 3 сандарында жарияланған) № 164-5/23 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"2659188" деген сандар"2659552" деген сандарымен ауыстырылсын;
"504438" деген сандар "519438" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5926" деген сандар "5928" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2147027" деген сандар "2132389" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2673786" деген сандар "2670308" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"23790" деген сандар "26568" деген сандарымен ауыстырылсын;
"30558" деген сандар "33336" деген сандарымен ауыстырылсын";
4) тармақшада:
"2257" деген сандар "5652" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2257" деген сандар "5652" деген сандарымен ауыстырылсын";
5) тармақшада:
"-40645" деген сандар "-42976" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"40645" деген сандар "42976" деген сандарымен ауыстырылсын";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.