О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XXVI сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 115-26-5 "О бюджете Иртышского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 30 апреля 2014 года № 133-30-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 мая 2014 года № 3798
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 14 апреля 2014 года № 260/30 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата (XXVI сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 115-26-5 "О бюджете Иртышского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3662, опубликовано 18 января 2014 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 681 260" заменить цифрами "3 778 763";
цифры "354 714" заменить цифрами "361 926";
цифры "3 318 809" заменить цифрами "3 409 100";
в подпункте 2) цифры "3 689 108" заменить цифрами "3 823 180";
в подпункте 5) цифры "-40 298" заменить цифрами "-76 867";
в подпункте 6) цифры "40 298" заменить цифрами "76 867";
в пункте 3 цифры "5 437" заменить цифрами "4 937";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
сессии                                     Ж. Беспаев
Секретарь Иртышского
районного маслихата                        Ж. Беспаев
Приложение
к решению Иртышского районного маслихата
(ХХХ внеочередная сессия, V созыв)
от 30 апреля 2014 года № 133-30-5
Приложение 1
к решению Иртышского районного
маслихата (ХXVI сессия, V созыв)
от 25 декабря 2013 года № 115-26-5
Бюджет Иртышского района на 2014 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма на 2014 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXVI сессиясы) 2013 жылдың 25 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 115-26-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 133-30-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 мамырда № 3798 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылдың 14 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (V сайланған, XХVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 260/30 шешіміне сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XХVI сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 115-26-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3662 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"3 681 260" сандары "3 778 763" сандарымен ауыстырылсын;
"354 714" сандары "361 926" сандарымен ауыстырылсын;
"3 318 809" сандары "3 409 100" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 689 108" сандары "3 823 180" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-40 298" сандары "-76 867" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "40 298" сандары "76 867" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта "5 437" сандары "4 937" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрағасы                                   Ж. Беспаев
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, ХXХ кезектен тыс
сессиясы) 2014 жылғы 30 сәуірдегі
№ 133-30-5 шешіміне
қосымша
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, ХXVI сессиясы)
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 115-26-5 шешіміне
1-қосымша
Ертіс ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
(өзгерістер мен толықтырулармен)
Санаты
2014 жылға арналған сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР