Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в Иртышском районе
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 06 мая 2014 года № 148/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 мая 2014 года N 3835. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ертіс ауданы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 06 мамырдағы N 148/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 мамырда N 3835 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6- бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Ертіс ауданының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год в Иртышском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Н. Пшенбаев
Приложение
к постановлению акимата Иртышского района
от 6 мая 2014 года № 148/4
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер подушевого финансирования и родительской
платы на 2014 год в Иртышском районе
Наименование
Государственный образовательный заказ, мест
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
1
2
3
4
5
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 1" отдела образования Иртышского района, акимата Иртышского района
75
(местный бюджет)

1. Ертіс ауданы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындауын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соңқолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Н. Пішенбаев
Ертіс ауданы
Ертіс ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 мамырдағы
№ 148/4 қаулысына қосымшасы
Ертіс ауданы бойынша 2014 жылға арналған мектепке дейінгі
тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Атауы
Мемлекеттік білім беретін тапсырыс орындары
Мемлекеттік қаржыландырудың айлық өлшемі, теңге
Ата-аналардың айлық төлем ақысы, теңге
1
2
3
4
5
1
Ертіс ауданы әкімдігінің Ертіс ауданы білім бөлімінің "№ 1 балабақшасы" Коммуналдық мемлекеттік қазынашылық мекемесі
75
(жергілікті бюджет)