О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата (XXVI сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 115-26-5 "О бюджете Иртышского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 24 декабря 2014 года № 182-33-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 января 2015 года № 4245
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата (XXVI сессия, V созыв) от 25 декабря 2013 года № 115-26-5 "О бюджете Иртышского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3662, опубликовано 18 января 2014 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 795 195" заменить цифрами "3 794 475";
цифры "3 405 531" заменить цифрами "3 404 811";
в подпункте 2) цифры "3 839 612" заменить цифрами "3 838 892";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Ж. Беспаев
Секретарь Иртышского
районного маслихата Ж. Беспаев
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата
(XXXIII сессия, V созыв)

Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXVI сессиясы) 2013 жылдың 25 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 115-26-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182-33-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 қаңтарда № 4245 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XХVI сессиясы) 2013 жылғы 25 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 115-26-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3662 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"3 795 195" сандары "3 794 475" сандарымен ауыстырылсын;
"3 405 531" сандары "3 404 811" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 839 612" сандары "3 838 892" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
Хатшысы Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XXXIII сессиясы)