О внесении изменений и дополнений в решение Качирского районного маслихата (XXIII - сессия, V - созыв) от 26 декабря 2013 года № 1/23 "О бюджете Качирского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 04 мая 2014 года № 1/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 мая 2014 года № 3802
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата (ХХХ (внеочередная) сессия, V созыв) от 14 апреля 2014 года № 260/30 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХVІ (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата (XXIII - сессия, V - созыв) от 26 декабря 2013 года № 1/23 "О бюджете Качирского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3655, опубликованное 11 января 2014 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 2, 18 января 2014 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 3, 11 января 2014 года в газете "Заря" № 2, 18 января 2014 года в газете "Заря" № 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2572249" заменить цифрами "2751089";
цифры "2162332" заменить цифрами "2341172";
в подпункте 2) цифры "2602812" заменить цифрами "2781652";
в пункте 3-1:
цифры "68999" заменить цифрами "93130";
дополнить абзацами следующего содержания:
"2600 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
80796 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.";
дополнить пунктом 3-3 следующего содержания:
"3-3. Учесть в бюджете района на 2014 год объемы целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в сумме 71313 тысяч тенге – на реконструкцию объекта образования.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Качир аудандық мәслихатының (V сайланған XXIII сессиясы) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 1/23 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 мамырдағы № 1/30 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 3802 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106–бабы 2–тармағы 4) тармақшасына, 4–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған XXХ (кезектен тыс) сессиясы) 2014 жылғы 14 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 – 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 260/30 шешіміне сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Качир аудандық мәслихатының (V сайланған XXIII сессиясы) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 1/23 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3655 тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 2, 2014 жылғы 18 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 3, 2014 жылғы 11 қаңтарында "Заря" газетінің № 2, 2014 жылғы 18 қаңтарында "Заря" газетінің № 3 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2572249" деген сандар "2751089" деген сандармен ауыстырылсын;
"2162332" деген сандар "2341172" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2602812" деген сандар "2781652" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1-тармақта:
"68999" деген сандар "93130" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"2600 мың теңге – 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге";
80796 мың теңге – мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстем ақы төлеуге;
мына мазмұндағы 3-3-тармақпен толықтырылсын:
"3-3. 2014 жылғы аудан бюджетінде облыстық бюджеттен мақсатты трансферттердің көлемдерін дамуына - білім объектісін реконструкциялау үшін 71313 мың теңге соммасында есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

7 102
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 145
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 976
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
71 313
037
Строительство и реконструкция объектов образования
71 313
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
126 496
2
Социальная помощь
107 376
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
107 376
002
Программа занятости
12 038
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 642
005
Государственная адресная социальная помощь
1 080
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46 414
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 040
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 463
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 699
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 120
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 120
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 423
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 697
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
83 983
1
Жилищное хозяйство
29 323
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10 335
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
3600
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 735
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 211
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5 211
464
Отдел образования района (города областного значения)

7 102
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11 145
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14 976
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
71 313
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
71 313
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
126 496
2
Әлеуметтiк көмек
107 376
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
107 376
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12 038
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 642
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 080
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46 414
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 040
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25 463
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 699
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19 120
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 120
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 423
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 697
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
83 983
1
Тұрғын үй шаруашылығы
29 323
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 335
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3 600
027
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6 735
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 211
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5 211
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі