О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата (XXV сессия V созыв) от 27 декабря 2013 года № 7/25 "О бюджете Лебяжинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 30 июля 2014 года № 3/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 августа 2014 года № 3936
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXV сессия V созыв) от 27 декабря 2013 года № 7/25 "О бюджете Лебяжинского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3654, опубликованное 18 января 2014 года в газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 2) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2149843" заменить цифрами "2156993";
цифры "1875" заменить цифрами "5134", в том числе: дополнить абзацем следующего содержания:
"поступление от продаж основного капитала – 454 тысяч тенге;";
цифры "1857341" заменить цифрами "1860778";
в подпункте 2) цифры "2180288" заменить цифрами "2187438";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.

Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXV сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 7/25 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 шілдедегі № 3/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 тамызда № 3936 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 4–тармағына және 109–бабының 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXV сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 7/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3654 тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Акку" газетінің № 2 басылымында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1–тармағында:
1) тармақшада:
"2149843" сандары "2156993" сандарымен ауыстырылсын;
"1875" сандары "5134" сандарымен ауыстырылсын, соның ішінде: келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 454 мың теңге;";
"1857341" сандары "1860778" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2180288" сандары "2187438" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.