Об организации общественных работ в Лебяжинском районе на 2015 год
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 04 декабря 2014 года № 371/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 декабря 2014 года № 4221. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06 января 2016 года N 31/1-36/4)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.01.2016 N 31/1-36/4).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан, акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, на 2015 год согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2015 год согласно приложению 2.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Жангазинов
Приложение 1
к постановлению акимата
Лебяжинского района
от 4 декабря 2014 года № 371/12
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы,
виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты
труда участников и источники их финансирования на 2015 год
№ п/п
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников и источник их финансирования
1
2
3
4
5
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баймульдинского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев - 300 штук;
посадка кустарников- 150 штук; уборка территории - 5000 кубических метров;
побелка деревьев, подрезка деревьев - 2000 штук;
приведение в порядок памятников и обелисков, территорию парка - 500 квадратных метров;
очистка от мусора въездных дорог вдоль трассы трех населенных пунктов - 3000 квадратных метров по 8 часов в день.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет

Лебяжі ауданында 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 04 желтоқсандағы № 371/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 желтоқсанда № 4221 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімі аппарат басшысының 2016 жылғы 06 қаңтардағы N 31/1-36/4 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімі аппарат басшысының 06.01.2016 N 31/1-36/4 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5)-тармақшасына, 20 - бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралары туралы" № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтар үшін коғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстар өтетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Жанғазинов
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 371/12 каулысына
1-қосымша
2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстар өтетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне
төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
№ р/с
Ұйымдардың атаулары
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемдерi және нақты шаралары
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi
1.
"Баймолдин ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 300 түп;
бұтақтарды отырғызу - 150 түп;
аумақты тазалау - 5000 текше метр;
ағаштарды әктеу, ағаштарды кесу-2000 түп;
ескерткiштер мен обелисктердi, саябақ аумағын ретке келтiру-500 шаршы метр;
үш елдi мекеннiң 8 сағаттан 3000 шаршы метр кіреберіс жолдарын қоқыстан тазалау.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет

2. Обеспечение сохранности зеленых насаждений
Охрана парков и зеленых насаждений 176 часов по 8 часов 1 человек в течение одного месяца с учетом выходных.
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев - 350 штук;
уборка территории - 6000 квадратных метров;
подрезка деревьев - 700 штук;
чистка снега - 510 кубических метров; побелка деревьев - 1200 штук;
побелка опорных столбов -100 штук; ремонт ограждений - 70 квадратных метров по 8 часов в день.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода 380 дворов.
3. Обеспечение сохранности зеленых насаждений
Охрана парков и зеленых насаждений 1584 часов по 8 часов 3 человека в течение трех месяцев день с учетом выходных.
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кызылагашского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев - 150 штук;
уборка территории - 8000 кубических метров;
подрезка деревьев - 1000 штук; побелка деревьев - 1000 штук;
чистка снега- 300 кубических метров по 8 часов в день.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев - 2000 штук; уборка территорий прилегающей автотрассы - 6000 квадратных метров;
чистка снега - 610 кубических метров; побелка деревьев и подрезка деревьев - 1700 штук;
побелка опорных столбов - 250 штук; ремонт ограждений - 180 квадратных метров по 8 часов в день.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода 430 дворов.
3.Обеспечение сохранности зеленых насаждений
Охрана парков и зеленых насаждений 1056 часов по 8 часов 2 человека в течение трех месяцев с учетом выходных.
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Лебяжинского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Благоустройство и санитарная очистка села- 8000 кубических метров;
чистка снега - 1000 кубических метров;
посадка деревьев - 1000 штук; побелка деревьев - 1000 штук; подрезка деревьев - 1000 штук; побелка опорных столбов - 200 штук по 8 часов в день.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода 813 дворов.
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Майкарагайского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев - 300 штук;
уборка территории - 10000 квадратных метров;
чистка снег а- 800 кубических метров; побелка деревьев - 2000 штук; подрезка деревьев - 2000 штук; побелка опорных столбов - 120 штук; ремонт ограждений - 60 квадратных метров по 8 часов день.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Малыбайского сельского округа"

2. Жас көшеттерді сақтауды қамтамасыз ету
Саябақтарды және жас көшеттерді демалыс күндерiн есепке алғанда бір айдың iшiнде 1 адамға 8 сағаттан 176 сағат күзету.
2.
"Жамбыл ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 350 түп;
аумақты тазалау-6000 шаршы метр;
ағаштарды кесу - 700 түп;
қарды тазалау-510 текше метр;
ағаштарды әктеу - 1200 түп;
тірек бағаналарын әктеу-100 дана;
қоршауды жөндеу -70 шаршы метр күнiне 8 сағаттан.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
380 ауланы аулалы тексерiстен өткiзу.
3. Жас көшеттерді сақтауды қамтамасыз ету
Саябақтарды және жас көшеттерді демалыс күндерiн есепке алғанда үш ай iшiнде 3 адамға 8 сағаттан 1584 сағат күзету.
3.
"Қызылағаш ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу-150 түп;
аумақты тазалау -8000 текше метр; ағаштарды кесу-1000 түп;
ағаштарды әктеу - 1000 түп;
қарды тазалау - 300 текше метр күніне 8 сағаттан.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
4.
"Қызыләскер ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 2000 түп;
автотрассаға жататын аумақты тазалау - 6000 шаршы метр;
қарды тазалау - 610 текше метр;
ағаштарды әктеу және ағаштарды кесу - 1700 түп;
тірек бағаналарын әктеу - 250 дана;
қоршауды жөндеу - 180 шаршы метр күнiне 8 сағаттан.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
430 ауланы аулалы тексерiстен өткiзу.
3. Жас көшеттерді сақтауды қамтамасыз ету
Саябақтарды және жас көшеттерді демалыс күндерiн есепке алғанда үш ай iшiнде 2 адамға 8 сағаттан 1056 сағат күзету.
5.
"Лебяжi ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ауылды абаттандыру мен санитарлық тазалау - 8000 текше метр;
қарды тазалау - 1000 текше метр;
ағаштарды отырғызу - 1000 түп;
ағаштарды әктеу - 1000 түп;
ағаштарды кесу - 1000 түп;
тірек бағаналарын әктеу - 200 дана күнiне 8 сағаттан.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
813 ауланы аулалы тексерiстен өткiзу.
6.
"Майқарағай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 300 түп;
аумақты тазалау - 10000 шаршы метр; қарды тазалау - 800 текше метр;
ағаштарды әктеу - 2000 түп;
ағаштарды кесу - 2000 түп;
тірек бағаналарын әктеу - 120 дана;
қоршауды жөндеу - 60 шаршы метр күнiне 8 сағаттан.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
7.
"Малыбай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi

1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Очистка территории от снега - 1300 квадратных метров;
посадка деревьев - 250 штук;
уборка территории от мусора - 2500 квадратных метров;
побелка опорных столбов - 50 штук; ремонт ограждений - 100 квадратных метров;
благоустройство молодежного парка: покраска 60-квадратных метров, ремонт ограждений- 80 квадратных метров, побелка - 150 квадратных метров, побелка деревьев - 755 штук;
побелка автобусной будки - 36 квадратных метров;
побелка бордюров дорог и изгороди - 1000 квадратных метров;
посадка цветников - 600 квадратных метров;
уход за цветниками и саженцами деревьев - 1000 квадратных метров; уборка и благоустройство центрального стадиона, детской площадки- 3000 квадратных метров; покраска изгороди стадиона, памятника, фонтана и спортивных снарядов - 3000 квадратных метров; весенняя обработка деревьев- 1000 штук по 8 часов в день.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шакинского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев - 100 штук;
уборка территории - 4000 квадратных метров;
чистка снега- 310 кубических метров; побелка деревьев - 1000 штук; подрезка деревьев - 800 штук по 8 часов в день.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шарбактинского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев - 500 штук;
уборка территории - 10000 квадратных метров;
чистка снега - 1750 кубических метров;
побелка деревьев - 900 штук;
подрезка деревьев - 900 штук; побелка опорных столбов - 150 штук; ремонт ограждений- 160 квадратных метров по 8 часов в день.
В размере минимальной заработной платы,
районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям
Проведение подворного обхода 422 дворов.
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ямышевского сельского округа"
1. Благоустройство населенных пунктов
Посадка деревьев - 600 штук;
обрезка деревьев - 1000 штук;
очистка снега - 1500 квадратных метров;
уборка территории от мусора - 9000 квадратных метров;
уборка трассы - 50 киллометров; побелка столбов - 200 штук по 8 часов в день.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет

1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Аумақты қардан тазалау -1300 шаршы метр;
ағаштарды отырғызу - 250 түп;
ауланы қоқыстан тазалау - 2500 шаршы метр;
тірек бағаналарын әктеу - 50 дана;
қоршауларды жөндеу - 100 шаршы метр;
жастар саябағын абаттандыру:
сырлау - 60 шаршы метр, қоршауларды жөндеу - 80 шаршы метр, әктеу - 150 шаршы метр, ағаштарды әктеу - 755 түп;
автобустық аялдаманы әктеу - 36 шаршы метр;
жол бордюрлерi мен қоршауларды әктеу - 1000 шаршы метр;
гүлзарларды отырғызу - 600 шаршы метр;
гүлзарлар мен ағаш бұтақтарын күту -1000 шаршы метр;
балалар алаңы, орталық алаңды тазалау және көгалдандыру - 3000 шаршы метр;
ескерткiштер, фонтан мен спорттық жабдықтардың қоршауылдарын сырлау -3000 шаршы метр;
ағаштарды көктемгi дайындаудан өткiзу - 1000 түп күнiне 8 сағаттан.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
8.
"Шақа ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 100 түп;
аумақты тазалау - 4000 шаршы метр;
қарды тазалау - 310 текше метр;
ағаштарды әктеу - 1000 түп;
ағаштарды кесу - 800 түп күнiне 8 сағаттан.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
9.
"Шарбақты ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 500 түп;
аумақты тазалау-10000 шаршы метр; қарды тазалау -1750 текше метр;
ағаштарды әктеу - 900 түп;
ағаштарды кесу- 900 түп;
тірек бағаналарын әктеу - 150 дана;
қоршауды жөндеу - 160 шаршы метр күнiне 8 сағаттан.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
422 ауланы аулалы тексерiстен өткiзу.
10.
"Ямышев ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 600 түп;
ағаштарды кесу - 1000 түп;
қарды тазалау- 1500 шаршы метр;
аумақты қоқыстан тазалау -9000 шаршы метр;
трассаны тазалау-50 шақырым;
бағаналарды әктеу - 200 дана күніне 8 сағаттан.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет