О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (XXVII сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 1/27 "О Майском районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 06 августа 2014 года № 1/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 августа 2014 года № 3935
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением сессии областного маслихата от 11 июля 2014 года № 279/32 "О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (XХVII сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 1/27 "О Майском районном бюджете на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2014 года за № 3663, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 18 января 2014 года № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1874099" заменить цифрами "1914197";
цифры "8630" заменить цифрами "8634";
цифры "1500870" заменить цифрами "1540964";
в подпункте 2) цифры "1895362" заменить цифрами "1935460";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        А. Жетыбаева
Секретарь районного
маслихата                                  Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(V созыв XXXIX сессия)
№ 1/39 от 6 августа 2014 года
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(V созыв XXVII сессия)
№ 1/27 от 24 декабря 2013 года
Районный бюджет на 2014 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

Май аудандық мәслихатының (V сайланған XXVII сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы № 1/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 тамызда № 3935 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 шілдедегі № 279/32 "Павлодар облыстық мәслихаттың (V сайланған XXVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған ХХVII сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3663 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 2 жарияланған) № 1/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"1874099" деген сандар "1914197" деген сандармен ауыстырылсын;
"8630" деген сандар "8634" деген сандармен ауыстырылсын;
"1500870" деген сандар "1540964" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "1895362" деген сандар "1935460" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            А. Жетыбаева
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
Май аудандық мәслихатының
2014 жылғы 6 тамыздағы
№ 1/39 шешіміне
1-қосымша
Май аудандық мәслихатының
(V cайланған XXVII сессиясы)
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/27 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР