О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XXX сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года N 135/30 "О бюджете Успенского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 30 января 2014 года N 137/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 февраля 2014 года N 3699. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 23 февраля 2015 года № 238/42
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 23.02.2015 № 238/42.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии областного маслихата от 10 января 2014 года N 233/28 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XXX сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года N 135/30 "О бюджете Успенского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3657 от 9 января 2014 года, опубликовано от 10 января 2014 года в газетах "Апта айнасы" N 2, от 10 января 2014 года "Сельские будни" N 2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 782 122" заменить цифрами "1 788 814";
цифры "1 552 830" заменить цифрами "1 559 522";
в подпункте 2) цифры "1 782 122" заменить цифрами "1 788 814";
в подпункте 3) цифры "-4 057" заменить цифрами "40 391";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 44 448 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит бюджета – -40 391 тысяча тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита бюджета – 40 391 тысяча тенге.";
пункт 3 решения изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в бюджете Успенского района на 2014 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1 938 тысяч тенге – на возмещения стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;

Успен аудандық мәслихатының (V сайланған XXX сессиясы) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" N 135/30 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы N 137/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 ақпанда N 3699 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы № 238/42 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 238/42 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 қаңтардағы "Облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы (V сайланған ХХVІ (кезектен тыс) сессиясы) "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 233/28 сессия шешіміне сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХХХ сессиясы) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "Успен ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 135/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 9 қаңтарында N 3657 болып тіркелген, 2014 жылдың 10 қаңтарында N 2 "Апта айнасы", 2014 жылдың 10 қаңтарында N 2 "Сельские будни" газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 782 122" сандары "1 788 814" сандарына ауыстырылсын;
"1 552 830" сандары "1 559 522" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 782 122" сандары "1 788 814" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "-4 057" сандары "40 391" сандарына ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 44 448 мың теңге;";
5) тармақша мына мазмұнда баяндалсын:
"бюджет дефициті – -40 391 мың теңге;";
6) тармақша мына мазмұнда баяндалсын:
"бюджет дефицитін қаржыландыру – 40 391 мың теңге.";
шешімнің 3 тармағы мына мазмұнда баяндалсын:
"3. Успен ауданының 2014 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен алынатын ағымдағы нысаналы трансферттер мына көлемдерде есепке алынсын:
1 938 мың теңге - санитарлық союға жіберілетін, бруццелезбен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарлардың құнын өтеуге;

74 360 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов.";
решение дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в бюджете Успенского района на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
19 384 тысячи тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
3 308 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе.";
пункт 8 решения изложить в следующей редакции:
"8. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, могут устанавливаться повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
С. Смагулова
Секретарь районного маслихата
Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(XXXI внеочередная сессия,
V созыва)
от 30 января 2014 года N 137/31
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(ХХХ сессия, V созыв)
от 26 декабря 2013 года N 135/30
БЮДЖЕТ РАЙОНА НА 2014 год (с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

74 360 мың теңге - аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін орта жөндеуге.";
шешім мына мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2014 жылға арналған Успен ауданының бюджетінде республикалық бюджеттен алынатын нысаналы трансферттер мына көлемдерде есепке алынсын:
19 384 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
3 308 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақысын көтеруге.";
шешімнің 8 тармағы мына мазмұнда баяндалсын:
"8. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгiленуi мүмкiн.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Cессия төрағасы
С. Смағулова
Аудандық мәслихат хатшысы
Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2014 жылғы 30 қаңтардағы
(V сайланған, кезектен тыс
XХXІ сессиясы) N 137/31 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
(V сайланған, ХХХ сессиясы)
N 135/30 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгертулермен және толықтырумен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. КІРІСТЕР

015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 012
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 184
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 479
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6 479
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
106 014
2
Социальная помощь
85 776
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 047
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 047
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69 729
002
Программа занятости
16 342
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 414
005
Государственная адресная социальная помощь
2 300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39 742
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
488
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 600
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 843
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20 238
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 238
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 581
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
657
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
54 713
1
Жилищное хозяйство
10 247
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 379
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 379
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 899
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3 899
464
Отдел образования района (города областного значения)

015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
4 012
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
24 184
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 479
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 479
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
106 014
2
Әлеуметтiк көмек
85 776
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 047
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 047
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69 729
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
16 342
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 414
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39 742
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
488
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 600
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 843
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20 238
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 238
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 581
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
657
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
54 713
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 247
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 379
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 379
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 899
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3 899
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі