О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (XXX сессия V созыв) от 26 декабря 2013 года № 135/30 "О бюджете Успенского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 24 декабря 2014 года № 220/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2014 года № 4234. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 23 февраля 2015 года № 238/42
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 23.02.2015 № 238/42.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XXX сессия, V созыв) от 26 декабря 2013 года № 135/30 "О бюджете Успенского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3657 от 9 января 2014 года, опубликовано от 10 января 2014 года в газетах "Апта айнасы" № 2, 10 января 2014 года "Сельские будни" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 894 701" заменить цифрами "1 891 514";
цифры "239 611" заменить цифрами "238 442";
цифры "1 652 144" заменить цифрами "1 650 126";
в подпункте 2) цифры "1 922 587" заменить цифрами "1 919 400";
в пункте 3-1:
цифры "55 120" заменить цифрами "53 102";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Э. Руфф
Секретарь районного маслихата
Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(XLI очередная сессия, V созыв)

Успен аудандық мәслихатының (V сайланған XXX сессиясы) 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" № 135/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 220/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 4234 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы № 238/42 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 23.02.2015 № 238/42 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХХХ сессия) 2013 жылдың 26 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" № 135/30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 9 қаңтарында № 3657 болып тіркелген, 2014 жылдың 10 қаңтарында № 2 "Апта айнасы", 2014 жылдың 10 қаңтарында № 2 "Сельские будни" газеттерінде жарияланды) мына өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 894 701" сандары "1 891 514" сандарына ауыстырылсын;
"239 611" сандары "238 442" сандарына ауыстырылсын;
"1 652 144" сандары "1 650 126" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада "1 922 587" сандары "1 919 400" сандарына ауыстырылсын;
3-1 тармақта:
"55 120" сандары "53 102" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Э. Руфф
Аудандық мәслихат хатшысы
Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының