О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 98/36 "О бюджете Щербактинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 04 ноября 2014 года № 162/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 ноября 2014 года № 4152. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10 февраля 2015 года № 192/54
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10.02.2015 года № 192/54.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 98/36 "О бюджете Щербактинского района на 2014 – 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3660, опубликованное 16 января 2014 года в районной газете "Маралды" № 3, 16 января 2014 года в районной газете "Трибуна" № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2564524" заменить цифрами "2553994";
цифры "404466" заменить цифрами "404125";
цифры "5992" заменить цифрами "10087";
цифры "7135" заменить цифрами "3381";
цифры "2146931" заменить цифрами "2136401";
в подпункте 2) цифры "2604518" заменить цифрами "2593988";
в подпункте 3):
цифры "28852" заменить цифрами "31630";
цифры "41670" заменить цифрами "44448";
в подпункте 5) цифры "(-) 68846" заменить цифрами "(-) 71624";
в подпункте 6) цифры "68846" заменить цифрами "71624";
в пункте 6 цифры "1000" заменить цифрами "500";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 98/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 қарашадағы № 162/50 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қарашада № 4152 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 ақпандағы № 192/54 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 10.02.2015 № 192/54 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109–бабы 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 98/36 "Шарбақты ауданының 2014 – 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3660 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің № 3, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Трибуна" газетінің № 3 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2564524" сандары "2553994" деген сандармен ауыстырылсын;
"404466" сандары "404125" деген сандармен ауыстырылсын;
"5992" сандары "10087" деген сандармен ауыстырылсын;
"7135" сандары "3381" деген сандармен ауыстырылсын;
"2146931" сандары "2136401" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2604518" сандары "2593988" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"28852" сандары "31630" деген сандармен ауыстырылсын;
"41670" сандары "44448" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "(-) 68846" сандары "(-) 71624" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "68846" сандары "71624" деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта "1000" сандары "500" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.