О бюджете Щербактинского района на 2015 - 2017 годы
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 24 декабря 2014 года № 181/53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 января 2015 года № 4271. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18 января 2016 года N 252/68
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18.01.2016 N 252/68.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", решением Павлодарского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 – 2017 годы" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Щербактинского района на 2015 – 2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2469563 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 436323 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6178 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4724 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2022338 тысяч тенге;
2) затраты – 2488740 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38392 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53514 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15150 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит бюджета – (-) 57569 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 57569 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 19.03.2015 № 198/57 (вводится в действие с 01.01.2015); от 02.06.2015 № 213/60 (вводится в действие с 01.01.2015); от 21.08.2015 № 224/63 (вводится в действие с 01.01.2015); от 17.09.2015 № 226/64 (вводится в действие с 01.01.2015); от 25.11.2015 № 232/66 (вводится в действие с 01.01.2015); от 23.12.2015 № 242/67 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2015 год объем субвенций передаваемых из областного бюджета в общей сумме 1733943 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2015 год согласно приложению 4.

Шарбақты ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 181/53 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4271 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 252/68 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 18.01.2016 N 252/68 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75–бабы 2–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18–бабы 4–тармағына, Павлодар облыстық маслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 299/37 "2015 – 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған, оның ішінде 2015 жылғы аудандық бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2469563 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 436323 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6178 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4724 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 2022338 мың теңге;
2) шығындар – 2488740 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру – 38392 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53514 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15150 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – (-) 57569 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 57569 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 19.03.2015 № 198/57 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.06.2015 № 213/60 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.08.2015 № 224/63 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді); 17.09.2015 № 226/64 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді); 25.11.2015 № 232/66 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді); 23.12.2015 № 242/67 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді)) шешімдерімен.
2. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген субвенциялардың көлемі жалпы 1733943 мың теңге сомасында қарастырылсын.
3. 2015 жылға арналған бюджетті орындау үдерісінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить перечень текущих бюджетных программ по аппаратам акимов сельских округов и села на 2015 год согласно приложению 5.
4–1. Утвердить на 2015 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 02.06.2015 N 213/60 (вводится в действие с 01.01.2015).

4. 2015 жылға арналған ауыл және ауылдық округ әкімдерінің аппараты бойынша ағымдағы бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4–1. Осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді тарату сомаларының көлемі 2015 жылға бекітілсін.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 02.06.2015 № 213/60 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Исключен решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 25.11.2015 № 232/66 (вводится в действие с 01.01.2015).
6. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. Алып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 25.11.2015 № 232/66 (01.01.2015 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін көрсетілген мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған тарифтік ставкалар белгіленсін.

7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии В. Лямцев
Секретарь районного маслихата Т. Абдрахманов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от "24" декабря 2014 года
№ 181/53
Районный бюджет на 2015 год
(с изменениями)

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және әлеуметтік–экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы В. Лямцев
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Абдрахманов
Шарбақты аудандық
мәслихатының
2014 жылғы
24 желтоқсандағы
№ 181/53 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістерімен бірге)

12180
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9072
014
Капитальные расходы государственного органа
101
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3007
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
85638
1
Сельское хозяйство
40176
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23491
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
23491
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16685
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12258
003
Капитальные расходы государственного органа
103
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
739
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
3585
6
Земельные отношения
9094
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9094
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7833
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
439
004
Организация работ по зонированию земель
645
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
97
007
Капитальные расходы государственного органа
80
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
36368
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
36368
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
36368
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15766
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15766
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15766
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7915
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

12180
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9072
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
101
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3007
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
85638
1
Ауыл шаруашылығы
40176
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23491
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
23491
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16685
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12258
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
103
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
739
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3585
6
Жер қатынастары
9094
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9094
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7833
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
439
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
645
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
97
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
36368
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
36368
011
Эпизоотияға қарсы іс–шаралар жүргізу
36368
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15766
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15766
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15766
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7915
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу