Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2014 года N 2/250. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 4 мая 2014 года за N 1036. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 18 ноября 2015 года № 4/633
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 18.11.2015 № 4/633 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2014 год, согласно приложению к настоящему постановлению;
2) родительскую плату в дошкольных организациях в размере 15 месячных расчетных показателей, с учетом расходов на питание.
2. Администраторам бюджетных программ произвести возмещение затрат соответствующих организаций образования в пределах утвержденных смет.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы  от 23 сентября 2013 года № 3/815 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за № 1008, опубликовано 24 октября 2013 года в газетах «Вечерний Алматы», «Алматы ақшамы»).

Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекiту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 2/250 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 мамырда N 1036 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 4/633 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 18.11.2015 № 4/633 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi «Бiлiм туралы» Заңының 6 бабының 3 тармағы 7-1) тармақшасына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының қосымшасына сәйкес 2014 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;
2) тамақтануға арналған шығынды қоса есептегенде мектепке дейінгі ұйымдарда 15 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ата-ананың ақы төлеу мөлшері.
2. Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмгерлерi бекiтiлген сметалар шегiнде тиiстi бiлiм ұйымдары шығындарының орнын толтыруды жүзеге асырсын.
3. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы» 2013 жылғы 23 қыркүйектегі № 3/815 қаулысының (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1008 болып тіркелген, 2013 жылғы 24 қазанда «Вечерний Алматы», «Алматы ақшамы» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

4. Управлению образования города Алматы обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                       А. Есимов
Приложение
к постановлению акимата города Алматы

4. Алматы қаласы Білім басқармасы осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, оны бұқаралық ақпараттар құралдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                       А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің