О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы"
Решение ХХVIII сессии маслихата города Алматы V созыва от 13 июня 2014 года N 237. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 20 июня 2014 года за N 1064. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1018, опубликовано 11 января 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 5-6 и 11 января 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 5-6), с изменениями, внесенными решениями XXIV-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 18 февраля 2014 года № 201 "О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1025, опубликовано 15 марта 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 31 и 15 марта 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 32), внеочередной XXV-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 15 апреля 2014 года № 208 "О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1032, опубликовано 29 апреля 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 49-51 и 29 апреля 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 49-50) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "382 187 590,9" заменить цифрами "387 609 562,1";
в строке "налоговым поступлениям" цифры "248 695 186,9" заменить цифрами "254 117 158,1";
в подпункте 2):
цифры "392 217 182,1" заменить цифрами "404 376 435,1";
в подпункте 5):
цифры "-18 320 464,2" заменить цифрами "-25 057 746";
в подпункте 6):
цифры "18 320 464,2" заменить цифрами "25 057 746";

V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХVІІІ сессиясының 2014 жылғы 13 маусымдағы № 237 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 маусымда N 1064 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 108 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы XXIІІ сессиясының "2014 –2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1018 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы "Алматы ақшамы" газетінің № 5-6 санында және 2014 жылғы 11 қаңтардағы "Вечерний Алматы" газетінің № 5-6 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXIV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 18 ақпандағы № 201 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1025 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 15 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 31 санында және 2014 жылғы 15 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 32 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 208 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1032 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 29 сәуірдегі "Алматы ақшамы" газетінің № 49-51 санында және 2014 жылғы 29 сәуірдегі "Вечерний Алматы" газетінің № 49-50 санында жарияланған) шешімдерімен келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"382 187 590,9" сандары "387 609 562,1" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдерге" деген жолда "248 695 186,9" сандары "254 117 158,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"392 217 182,1" сандары "404 376 435,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-18 320 464,2" сандары "-25 057 746" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"18 320 464,2" сандары "25 057 746" сандарымен ауыстырылсын;

в пункте 6 цифры "3 687 680" заменить цифрами "3 737 038";
в пункте 7 цифры "4 806 718,3" заменить цифрами "4 822 000,3";
в пункте 8 цифры "13 179 648" заменить цифрами "13 222 875";
в пункте 9 цифры "68 416 055,5" заменить цифрами "69 499 207,5";
в пункте 10 цифры "43 848 623,8" заменить цифрами "45 883 684,8";
в пункте 11 цифры "9 365 948" заменить цифрами "8 293 494";
в пункте 12 цифры "44 205 645,5" заменить цифрами "48 744 813,5";
в пункте 13 цифры "24 199 905" заменить цифрами "25 500 430";
в пункте 14 цифры "20 173 689,7" заменить цифрами "20 955 579,7";
в пункте 15 цифры "5 919 036" заменить цифрами "5 959 702";
в пункте 16 цифры "10 245 202,3" заменить цифрами "11 182 080,3";
в пункте 17 цифры "57 330 511,9" заменить цифрами "58 330 511,9";
в пункте 18 цифры "23 210 321,6" заменить цифрами "24 616 821,6";
в пункте 20 цифры "4 200 000" заменить цифрами "5 200 000".

6-тармақтағы "3 687 680" сандары "3 737 038" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "4 806 718,3" сандары "4 822 000,3" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "13 179 648" сандары "13 222 875" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "68 416 055,5" сандары "69 499 207,5" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "43 848 623,8" сандары "45 883 684,8" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "9 365 948" сандары "8 293 494" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "44 205 645,5" сандары "48 744 813,5" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "24 199 905" сандары "25 500 430" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "20 173 689,7" сандары "20 955 579,7" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "5 919 036" сандары "5 959 702" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "10 245 202,3" сандары "11 182 080,3" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "57 330 511,9" сандары "58 330 511,9" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "23 210 321,6" сандары "24 616 821,6" сандарымен ауыстырылсын;
20-тармақтағы "4 200 000" сандары "5 200 000" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы М. Кудышева (по согласованию).
4. Секретарю маслихата города Алматы Т. Мукашеву произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.

2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін (келісім бойынша).
4. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т. Мұқашевқа нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.

7 242 653,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
35 000,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
35 000,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
5 059 521,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
115 608,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
218 383,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 484 024,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
334 000,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 646,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
107 807,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
112 049,0
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
209 613,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 475 391,0
373
Управление строительства города республиканского значения
11 473 949,5
006
Сейсмоусиление объектов образования в городе Алматы
2 601 531,4
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8 872 418,1
376
Управление по защите прав детей города республиканского значения, столицы
31 529,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
31 024,0
003
Капитальные расходы государственного органа
505,0
05
Здравоохранение
45 883 684,8
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
719 050,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
719 050,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
918 904,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
433 351,0
006
Услуги по охране материнства и детства
282 957,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
201 571,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора

7 242 653,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
35 000,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
35 000,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім беру басқармасы
5 059 521,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 608,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
218 383,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 484 024,0
009
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
334 000,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 646,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
107 807,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
112 049,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
209 613,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 475 391,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
11 473 949,5
006
Алматы қаласындағы білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
2 601 531,4
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 872 418,1
376
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
31 529,0
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 024,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
505,0
05
Денсаулық сақтау
45 883 684,8
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
719 050,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
719 050,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
918 904,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
433 351,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
282 957,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
201 571,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу

1 025,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
14 003 028,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 759 154,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
227 577,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
601 834,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
579 758,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
765 770,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
1 441 158,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
649 762,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
116 929,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 861 086,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
16 034 828,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 571 544,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
613 781,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения города республиканского значения, столицы амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
13 243 033,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
606 470,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 742 687,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
4 717 785,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
24 902,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
5 815 537,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

1 025,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
14 003 028,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 759 154,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
227 577,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
601 834,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
579 758,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
765 770,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
1 441 158,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
649 762,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
116 929,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 861 086,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
16 034 828,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 571 544,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
613 781,0
039
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
13 243 033,0
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
606 470,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 742 687,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
4 717 785,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
24 902,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
5 815 537,5
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер

475 407,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
19 878,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
430 101,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
147 958,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
157 637,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
617 185,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
395 834,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
31 806,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
99 129,0
026
Капитальные расходы государственного органа
7 743,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
17 316,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
65 357,0
384
Управление пассажирского транспорта города Алматы
233 531,0
013
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
233 531,0
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
72 947,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
64 025,0
003
Капитальные расходы государственного органа
6 253,0
004
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 669,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
48 744 813,5
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
4 152 817,0
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
4 152 817,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
27 691,0
031
Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
27 691,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
3 025 601,6
008
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 012 476,6
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы

475 407,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
19 878,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
430 101,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
147 958,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
157 637,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
617 185,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
395 834,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
31 806,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
99 129,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 743,0
045
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
17 316,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
65 357,0
384
Алматы қаласы жолаушылар көлігі басқармасы
233 531,0
013
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
233 531,0
388
Алматы қаласының Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
72 947,0
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
64 025,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 253,0
004
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 669,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
48 744 813,5
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
4 152 817,0
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
4 152 817,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
27 691,0
031
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
27 691,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 025 601,6
008
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
3 012 476,6
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы

213 268,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по вопросам молодежной политики
31 837,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 431,0
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
180 000,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
285 668,0
008
Обеспечение деятельности Международного комплекса лыжных трамплинов
285 668,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
20 955 579,7
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
20 955 579,7
012
Развитие теплоэнергетической системы
17 440 730,5
029
Развитие газотранспортной системы
3 514 849,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 959 702,0
389
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
126 044,0
009
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 407,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 638,0
023
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
118 182,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
973,0
067
Государственная поддержка племенного животноводства
1 552,0
068
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты
292,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
352 440,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
352 440,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
5 372 315,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
76 983,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
2 845 829,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
2 339 396,0
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
106 541,0
012
Капитальные расходы государственного органа
3 566,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
95 049,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы

213 268,0
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 837,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 431,0
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
180 000,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
285 668,0
008
Халықаралық шаңғы трамплині кешенінің қызметін қамтамасыз ету
285 668,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
20 955 579,7
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
20 955 579,7
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
17 440 730,5
029
Газ көлігі жүйесін дамыту
3 514 849,2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 959 702,0
389
Алматы қаласы кәсіпкерлік, индустриялдық-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
126 044,0
009
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3 407,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 638,0
023
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
118 182,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
973,0
067
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 552,0
068
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
292,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
352 440,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
352 440,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
5 372 315,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 983,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
2 845 829,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
2 339 396,0
006
Жергiлiктi маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтiп-ұстау және қорғау
106 541,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 566,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
95 049,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер