О создании коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Наурызбайского района города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 14 июля 2014 года № 3/589. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 15 июля 2014 года за № 1071
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", совместным постановлением акимата города Алматы от 2 июля 2014 года № 3/522 и решением внеочередной XXIX-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 2 июля 2014 года № 240 "Об образовании Наурызбайского района и установлении границ районов города Алматы" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Наурызбайского района города Алматы" (далее – Учреждение).
2. Исключено постановлением акимата города Алматы от 30.01.2023 № 1/46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Управлению экономики и бюджетного планирования города Алматы предусмотреть финансирование Учреждения в местном бюджете на соответствующий финансовый год.
4. Акиму Наурызбайского района города Алматы в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию Учреждения в органах юстиции города Алматы;
2) обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Алматы Б. Карымсакова.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Алматы Ю. Ильин
Утверждено
постановлением акимата
города Алматы
от 14 июля 2014 года № 3/589
Положение о коммунальном государственном учреждении "Аппарат акима Наурызбайкого района города Алматы"
Сноска. Положение исключено постановлением акимата города Алматы от 30.01.2023 № 1/46 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі N 3/589 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 шілдеде N 1071 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңдарына, бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 3/522 қаулысына және V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 2 шілдедегі XXIX кезектен тыс сессиясының № 240 "Наурызбай ауданын құру және Алматы қаласы аудандарының шекараларын белгілеу туралы" шешіміне сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Мекеме) құрылсын.
2. Алып тасталды - Алматы қаласы әкімдігінің 30.01.2023 № 1/46 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы жергілікті бюджетте Мекемені тиісті қаржы жылында қаржыландыруды қарастырсын.
4. Алматы қаласы Наурызбай ауданының әкімі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) Мекеменің Алматы қаласының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысы Б. Қарымсақовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы әкімінің міндетін атқарушы Ю. Ильин
Алматы қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "14" шілдедегі
№ 3/589 қаулысымен бекітілді
"Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ереже
Ескерту. Ереже алып тасталды - Алматы қаласы әкімдігінің 30.01.2023 № 1/46 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.