Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы
Решение акима Алатауского района города Алматы от 8 апреля 2014 года N 1р. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 23 апреля 2014 года за N 1029. Утратило силу решением акима Алатауского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Алатауского района города Алматы от 11.04.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пункта 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решения избирательной комиссии города Алматы от 11 февраля 2014 года № 1/1 "Об образовании и единой нумерации избирательных участков в городе Алматы", аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Алатаускому району города Алматы, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу:
1) решение акима Алатауского района города Алматы от 5 марта 2009 года за № 2ш "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 812 опубликовано 11 апреля 2009 года в газете "Алматы ақшамы");
2) решение акима Алатауского района города Алматы от 14 января 2011 года за № 1ш "О внесении изменений и дополнений в решение акима Алатауского района города Алматы от 5 марта 2009 года за № 2ш "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 879, опубликовано 27 января 2011 года в газете "Алматы ақшамы").
3. Данное решение опубликовать на интернет-ресурсе аппарата акима Алатауского района города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Манзоров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Алматинской городской
Избирательной комиссии
Б. Доспанов
Приложение 1
к решению акима Алатауского района
от 8 апреля 2014 года № 1р
Районная избирательная комиссия Алатауского района
Центр: микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 109
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 169",
телефон: 263-78-88, 395-57-79

Алматы қаласы Алатау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі N 1ш шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде N 1029 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 11.04.2019 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының және Алматы қаласы сайлау комиссиясының 2014 жылғы 11 ақпандағы № 1/1 "Алматы қаласындағы сайлау учаскелерін құру және бірыңғай нөмірлеу туралы" шешімінің негізінде, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2009 жылғы 5 наурыздағы № 2ш "Алматы қаласы Алатау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 812 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінде 2009 жылдың 11 сәуірінде жарияланған);
2) Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 1ш "Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2009 жылғы 5 наурыздағы № 2ш "Алматы қаласы Алатау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 879 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінде 2011 жылдың 27 қаңтарында жарияланған).
3. Осы шешім Алматы қаласы Алатау ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурстарында жариялансын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алатау ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы шешім әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Мәнізоров
КЕЛІСІЛДІ:
Алматы қаласының Сайлау
комиссиясының төрағасы
Б. Доспанов
Алатау ауданы әкімінің
2014 жылғы 8 сәуірдегі № 1ш
шешіміне № 1 қосымша

Сноска. Приложение в редакции решения акима Алатауского района города Алматы от 23.10.2017 N 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования), с изменениями, внесенными решением акима Алатауского района города Алматы от 21.11.2018 N 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования)
Избирательный участок 1
Центр: город Алматы, улица Усть-Каменогорская, 1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 14", телефон: 268-64-50
Границы: От улицы Бокеева по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Кудерина, по улице Кудерина (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Сокпакбаева, по улице Сокпакбаева (восточная сторона) в северном направлении до улицы Бокеева, по улице Бокеева (восточная сторона) в северном направлении до переулка Стрелецкого, от переулка Стрелецкого по улице Бокеева до переулка Магаданского, в северном направлении от переулка Магаданского по улице Бокеева до улицы Фадеева, от улицы Фадеева далее по улице Бокеева до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок 2
Центр: город Алматы, улица Конрадская, 12А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 114", телефон: 268-71-18
Границы: От улицы Братской по улице Фадеева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Бокеева, по улице Бокеева (западная сторона) в южном направлении до переулка Магаданского, далее от переулка Магаданского по улице Бокеева до переулка Стрелецкого, далее по улице Бокеева от переулка Стрелецкого до улицы Сокпакбаева, по улице Сокпакбаева (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Братской, по улице Братской (восточная сторона) в северном направлении до улицы Фадеева.
Избирательный участок 3
Центр: город Алматы, улица Конрадская, 12А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 114", телефон: 301-32-35
Границы: От речки Большая Алматинка по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Бокеева, по улице Бокеева (западная сторона) в южном направлении до улицы Фадеева, по улице Фадеева (северная сторона) в западном направлении до улицы Братской, по улице Братской (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок 4
Центр: город Алматы, улица Докучаева, 31А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 91", телефон: 351-36-31
Границы: От речки Большая Алматинка по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Кисловодская, по улице Кисловодская (восточная сторона) в северном направлении до улицы Кисловодская-2, по улице Кисловодская-2 (включая дом № 27А) (южная сторона) в восточном направлении до улицы Емцова, по улице Емцова (включая дом № 22А) (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека.
Избирательный участок 5
Центр: город Алматы, улица Докучаева, 31А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 91", телефон: 386-82-86
Границы: От проспекта Рыскулова по улице Емцова (исключая дом № 22А) (западная сторона) в южном направлении до улицы Кисловодская-2, по улице Кисловодская-2 (исключая дом № 27А) (северная сторона) в западном направлении до улицы Кисловодская, по улице Кисловодская (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Карпатская, по улице Карпатская (исключая дома № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29А, 29, 31, 33 улицы Карпатская и дом № 25 улицы Войкова) (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Емцова.
Избирательный участок 6
Центр: город Алматы, улица Ахременко, 4
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 82", телефон: 399-59-83

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 23.10.2017 N 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен; қосымшаға өзгерістер енгізілді - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 21.11.2018 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Алатау ауданының аудандық сайлау комиссиясы Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы,
Өтемісұлы көшесі, 109
"№ 169 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 263-78- 88, 395-57-79
1 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Усть-Каменогорская көшесі, 1
"№ 14 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 268-64-50
Шекарасы: Бөкеев көшесінен Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытпен Кудерина көшесіне дейін, Кудерина көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Соқпақпаев көшесіне дейін, Соқпақпаев көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Бөкеев Оралхан көшесіне дейін, Бөкеев көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Стрелецкий тұйық көшесіне дейін, Стрелецкий тұйық көшесі қиылысынан Бөкеев көшесімен Магаданский тұйық көшесіне дейін, Магаданский қиылысынан солтүстік бағытта Бөкеев көшесімен Фадеев көшесіне дейін, Фадеев көшесінен ары қарай Бөкеев көшесімен Рысқұлов даңғылына дейін.
2 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Конрадский көшесі, 12А
"№ 114 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 268-71-18
Шекарасы: Братская көшесінен Фадеев көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Бөкеев көшесіне дейін, Бөкеев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Магаданский тұйық көшесіне дейін, Магаданский тұйық көшесінен Бөкеев көшесінің бойымен Стрелецкий тұйық көшесіне дейін, ары қарай Бөкеев көшесімен Стрелецкий тұйық көшесінен Соқпақпаев көшесіне дейін, Соқпақпаев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Братская көшесіне дейін, Братская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Фадеев көшесіне дейін.
3 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Конрадский көшесі, 12А
"№ 114 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 301-32-35
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Бөкеева көшесіне дейін, Бөкеева көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Фадеев көшесіне дейін, Фадеев көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытында Братский көшесіне дейін, Братский көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытында Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенімен (шығыс жағы) солтүстік бағытында Рысқұлов даңғылына дейін.
4 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А
"№ 91 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 351-36-31
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытында Кисловодская көшесіне дейін, Кисловодская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытында Кисловодская-2 көшесіне дейін, Кисловодская-2 көшесімен (Кисловодская-2 көшесіндегі солтүстік жағындағы № 27А үйді қоса) (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Емцова көшесіне дейін, Емцов көшесімен (Емцов көшесіндегі батыс жағындағы 22А үйді қоса) солтүстік бағытында Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Райымбек даңғылына дейін.
5 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А
"№ 91 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 386-82-86
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Емцов көшесімен (Емцов көшесіндегі № 22А үйді қоспағанда) (батыс жағы) оңтүстік бағытта Кисловодская-2 көшесіне дейін, Кисловодская-2 көшесімен (Кисловодская-2 көшесіндегі солтүстік жағындағы № 27А үйді қоспағанда) (солтүстік жағы) батыс бағытында Кисловодская көшесіне дейін, Кисловодская көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытында Карпатск көшесіне дейін, Карпатск көшесімен (Карпатск көшесіндегі № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29А, 29, 31, 33 және Войкова көшесіндегі № 25 үйлерді қоспағанда) (шығыс жағы) солтүстік бағытында Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Емцов көшесіне дейін.
6 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ахременко көшесі, 4
"№ 82 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 399-59-83

Границы: От проспекта Райымбека по улице Карпатская (включая дома № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29А, 29, 31, 33 улицы Карпатская и дом № 25 улицы Войкова) (западная сторона) в северном направлении до улицы Каскеленская, по улице Каскеленская (южная сторона) в западном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова (восточная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в восточном направлении до улицы Карпатская.
Избирательный участок 7
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим, улица Ленина, 34
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 149", телефон: 239-83-13
Границы: От проспекта Рыскулова по улице Ырысты микрорайона Курылысшы в северном направлении до улицы Набережная микрорайона Айгерим-1, по улице Набережная в западном направлении до улицы Школьная, по улице Школьная западная сторона в северном направлении до переулка Школьная (односторонний переулок в западном направлении), по переулку Школьная (северная сторона) в западном направлении до улицы Бенберина (включая дом № 83 "А"), по улице Бенберина(восточная сторона) в южном направлении до дома № 151 (включая дом № 151), по переулку Школьная (односторонний переулок в восточном направлении) в восточном направлении до улицы Школьная, по улице Школьная в южном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова (северная сторона) в восточном направлении до улицы Ырысты.
Избирательный участок 8
Центр: город Алматы, микрорайон "Курылысшы", улица Молодежная,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 41", телефон: 243-59-12
Границы: От проспекта Рыскулова по улице Ырысты в северном направлении до улицы Зеленая, по улице Зеленая в восточном направлении до улицы Кокорай, по улице Кокорай в южном направлении до проспекта Рыскулова по проспекту Рыскулова в западном направлении до улицы Ырысты.
Избирательный участок 9
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим, улица Ленина, 34
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 149", телефон: 245-47-45
Границы: От дома № 132 улицы Байтенова (западная сторона) по улице Байтенова в северном направлении до улицы Жана гасыр. По улице Жана гасыр (южная сторона) в западном направлении до реки Боралдай, вдоль реки Боралдай (западная сторона) в южном направлении до улицы Байтенова.
Избирательный участок 10 (закрытый)
Центр: город Алматы, проспект Рыскулова, 228 воинская часть 7552 (закрытый)
Границы: воинская часть 7552
Избирательный участок 11
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица К. Шарипова, 38
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 154", телефон: 254-79-93
Границы: От проспекта Райымбека в северном направлении по улице Б.Момышулы в западном направлении до улицы Беделбай, от улицы Беделбай до улицы Талдыарал в восточном направлении до улицы Б.Момышулы угол улицы Б.Чуланова. От улицы Б.Чуланова в северном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в восточном направлении до улицы Н.Мукаева. По улице Н.Мукаева в северном направлении до улицы Н.Бичурина. От улицы Н.Бичурина в северном направлении до улицы Сухэ-Батора. От улицы Сухэ-Батора в восточном направлении до улицы К.Шарипова. От улицы К.Шарипова в южном направлении до проспекта Рыскулова. От проспекта Рыскулова в восточном направлении до улицы Саина. От улицы Саина в южном направлении до проспекта Райымбека. От проспекта Райымбека в западном направлении до улицы Б.Момышулы.
Избирательный участок № 12
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 156", телефон: 298-13-63
Границы: От улицы Бекболата в северном направлении по улице Новостройка до улицы Тауасарова. По улице Тауасарова (нечетная сторона) до переулка Сенгирбаева. Далее по переулку Сенгирбаева в западном направлении до улицы Шарын. По улице Шарын до улицы Шаган. По улице Шаган (четная сторона) до улицы Фрунзе. По улице Фрунзе (четная сторона) в южном направлении до улицы Бекболата. По улице Бекболата до улицы Новостройка.
Избирательный участок 13
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица М.Ауэзова, 48
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156". Телефон: 298-20-63

Шекарасы: Райымбек даңғылынан Карпатск көшесімен (Карпатск көшесінің батыс жағындағы №11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29А, 29, 31, 33 және Войков көшесіндегі №25 үйлерді қоса) (батыс жағы) cолтүстік бағытта Қаскелең көшесіне дейін, Қаскелең көшесімен(оңтүстік жағы) батыс бағытта Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Карпатск көшесіне дейін.
7 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Әйгерім-1" ықшамауданы, Ленин көшесі, 34,
"№ 149 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 239-83-13
Шекарасы: Рысқұлов даңғылы бойымен Ырысты көшесіне дейін (Құрылысшы ықшамауданы) (батыс жағы), Ырысты көшесі бойымен солтүстік бағытта Набережная көшесіне дейін (Әйгерим-1 ықшамауданы), Набережная көшесімен батыс бағытта Школьный көшесіне дейін (Әйгерім-1 ықшамауданы), Школьный көшесімен батыс жағы солтүстік бағытта Школьная тұйық көшесіне дейін (батысқа қарай жүретін бір бағыттағы тұйық көше), Школьная тұйық көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Бенберин көшесіне дейін ( №83 "А" үйін қоса), Бенберина көшесімен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта№151 үйге дейін (№ 151 үйді қоса) Школьная тұйық көшесімен (батысқа қарай жүретін бір бағыттағы тұйық көше) шығыс бағытта Школьная көшесіне дейін, Школьная көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Ырысты көшесіне дейін.
8 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Құрылысшы" ықшамауданы, Молодежная көшесі, 2А, "№ 41 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 243-59-12
Шекарасы: Рысқұлов данғылынан Ырысты көшесімен (Құрылысшы ықшамауданы) солтүстік бағытында Зеленая көшесіне дейін, Зеленая көшесімен шығыс бағытта Көкорай көшесіне дейін, Көкорай көшесімен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов көшесімен батыс бағыттында Ырысты көшесіне дейін.
9 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Әйгерім-1" ықшамауданы,
Ленин көшесі, 34, "№ 149 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 245-47-45
Шекарасы: Байтенов көшесіндегі № 132 үйден бастап (батыс жағы) (Әйгерім-2 ықшамауданы),Байтенов көшесімен солтүстік бағытта Жаңа ғасыр көшесіне дейінЖаңа ғасыр көшесімен (оңтүстік жағы) батыс бағытта Боролдай өзеніне дейін,Боралдай өзенің бойымен батыс жағы оңтүстік бағытта Байтенов көшесіне дейін.
10 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлов даңғылы, 228 "7552 әскери бөлімі"
(жабық)
Шекарасы: 7552 әскери бөлімі.
11 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Қ.Шәріпов көшесі, 38,
"№ 154 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 254-79-93
Шекарасы: Райымбек даңғылынан бастап солтүстік бағытта Б.Момышұлы көшесімен батысқа қарай Беделбай көшесіне дейін, Беделбай көшесінен Талдыарал көшесіне дейін, ары қарай шығыс бағытта Б.Момышұлы көшесімен Б.Шуланов көшесінің қиылысына дейін. Б.Шуланов көшесінен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Н.Мұқаев көшесіне дейін. Н.Мұқаев көшесімен солтүстік бағытта Н.Бичурин көшесіне дейін. Н.Бичурин көшесінен солтүстік бағытта Сухэ-Батор көшесіне дейін. Сухэ-Батор көшесімен шығыс бағытта Қ.Шәріпов көшесіне дейін. Қ.Шәріпов көшесімен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылынан шығыс бағытта Саин көшесіне дейін. Саин көшесінен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылынан батыс бағытта Б.Момышұлы көшесіне дейін.
12 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Өжет" ықшамауданы,
Ауезов көшесі, 48, "№156 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 298-13-63
Шекарасы: Бекболат көшесінен бастап солтүстік бағытта Новостройка көшесімен Тауасаров көшесіне дейін. Тауасаров көшесімен (тақ жағы) Сенгирбаев тұйық көшесіне дейін. Ары қарай Сеңгірбаев тұйық көшесінің бойымен батыс бағытта Шырын көшесіне дейін. Шырын көшесінен Шаған көшесіне дейін. Шаган көшесінің бойымен (жұп жағы) Фрунзе көшесіне дейін. Фрунзе көшесімен (жұп жағы) оңтүстік бағытта Бекболат көшесіне дейін. Бекболат көшесімен Новостройка көшесіне дейін.
13 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, М.Әуезов көшесі, 48,
"№ 156 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 298-20-63

Границы: От дома № 51 улицы Жанайдар Сәдуақасов в северном направлении до дома № 91. Далее в западном направлении по переулку до русла реки Теренкара. Западная граница проходит по руслу реки Теренкара до мусульманского кладбища. Вдоль мусульманского кладбища до пересечения с габионом. Далее граница проходит по габиону в северном направлении до улицы № 5 микрорайона Карасу. Далее от детского сада в северном направлении до улицы Мойылды. Северная граница проходит по улице Мойылды в восточном направлении до улицы Бағаналы Орда. Южная граница проходит по улице Бағаналы Орда в западном направлении до улицы Олжабай батыр. Далее по улице Олжабай батыр до габиона. От габиона по улице Рақымжан Тоқатаев в южном направлении до улицы Шаган. Южная граница по улице Шаган в западном направлении до дома № 118 улицы Хасен Оралтай. Далее по улице Хасен Оралтай до дома № 107, от дома № 107 в западном направлении до дома № 53А улицы М.Ауэзова. От дома № 53А улицы М.Ауэзова до улицы Шаган. По улице Шаган в западном направлении до дома № 51 улицы Жанайдар Сәдуақасов.
Избирательный участок № 14
Центр: город Алматы, микрорайон Трудовик, улица Центральная, 12
Коммунальное
государственное учреждение "Филиал общеобразовательной школы № 156", телефон: 226-87-11
Границы: От границы Сакских курганов в северном направлении вдоль озер Бент до границы с Илийским районом, от пересечения границы Сакских курганов с границей Илийского района вдоль границ Илийского района до пересечения улицы Дачная с улицей Строительная. По улице Дачная (нечетная сторона) в южном направлении до улицы Коктем. По улице Коктем в западном направлении до улицы Кольсай. От улицы Кольсай вдоль большого Алматинского канала в южном направлении до пересечения с улицей Центральная. От улицы Центральная вдоль большого Алматинского канала до границы Сакских курганов.
Избирательный участок 15
Центр: город Алматы, микрорайон Заря-Востока, улица Биянху, 87
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 150", телефон: 245-59-10
Границы: От улицы Северное кольцо (южная сторона) по улице Дунганская в западном направлении до речки Ащибулак. Вдоль речки Ащибулак в северном направлении до улицы Уйгурская. По улице Уйгурская (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо. По улице Северное кольцо в южном направлении до улицы Дунганская.
Избирательный участок 16
Центр: город Алматы, микрорайон Заря Востока, улица Новая Садовая, 100А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 151", телефон: 245-02-39
Границы: От улицы Северное кольцо по проспекту Рыскулова (северная сторона) в западном направлении до границы между микрорайоном Заря Востока и микрорайоном Курылысшы. От границы микрорайона Заря Востока и микрорайона Курылысшы (восточная сторона) в северном направлении до речки Ащибулак, вдоль речки Ащибулак (восточная сторона) в северном направлении до улицы Масанчи, по улице Масанчи (западная сторона) в восточном направлении до улицы Красноармейская, по улице Красноармейская (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо. От улицы Северное кольцо (западная сторона) в южном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 17
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Черемушки, 1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 164", телефон: 299-43-11
Границы: Южная граница проходит по улице Северное кольцо в северном направлении до улицы Бурундайская. Восточная граница по улице Бурундайская в западном направлении до улицы Мичурина. Северная граница по улице Мичурина в южном направлении до улицы Школьная, по улице Школьная в южном направлении до улицы Кусайынулы, от улицы Кусайынулы до улицы Заводская. Западная граница по улице Заводская до пересечения с улицей Северное кольцо.
Избирательный участок № 18
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Черемушки, 1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 164", телефон: 232-98-01

Шекарасы: Жанайдар Сәдуақасов көшесіндегі № 51 үйден солтүстік бағытта № 91 үйге дейін. Ары қарай батыс бағытта тар көшемен Тереңқара өзеніне дейін. Батыс шекарасы Тереңқара өзенінің аңғарымен мұсылмандар бейітіне дейін. Мұсылмандар бейітінің жанымен габионға дейін. Ары қарай шекара габионмен солтүстік бағытта Қарасу ықшамауданындағы № 5-ші көшеге дейін, ары қарай бала бақшадан солтүстік бағытта Мойылды көшесіне дейін. Солтүстік шекара Мойылды көшесімен шығыс бағытта Бағаналы Орда көшесіне дейін. Оңтүстік шекара Бағаналы Орда көшесімен батыс бағытта Олжабай көшесіне дейін, ары қарай Олжабай батыр көшесімен габионға дейін. Габионнан Рақымжан Тоқатаев көшесімен оңтүстік бағытта Шаған көшесіне дейін. Оңтүстік шекара Шаған көшесімен батыс бағытта Хасен Оралтай көшесіндегі № 118 үйге дейін, ары қарай Хасен Оралтай көшесіндегі № 107 үйге дейін, № 107 үйден батыс бағытта М.Әуезов көшесіндегі № 53А үйге дейін. Әуезов көшесіндегі № 53А үйден М.Әуезов көшесімен Шаған көшесіне дейін. Шаған көшесімен батыс бағытта Жанайдар Сәдуақасов кошесіндегі № 51 үйге дейін.
14 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Трудовик" ықшамауданы, Центральная көшесі, 12,
"№156 Жалпы білім беру мектебінің филиалы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 226-87-11
Шекарасы: Сақ қорғаны шекарасынан бастап солтүстік бағытта Бент өзенінің бойымен Іле ауданының шекарасына дейін, Сақ қорғаны шекарасының Іле ауданы шекарасымен қиылысқан жерінен Іле ауданы шекарасының бойымен Даяная және строительная көшелерінің қиылысына дейін. Дачная көшесімен (тақ жағы) оңтүстік бағытта Көктем көшесіне дейін. Көктем көшесінің бойымен батыс бағытта Кольсай көшесіне дейін. Көлсай көшесінен Үлкен Алматы каналы бойымен оңтүстік бағытта Центральная көшесінің қиылысына дейін. Центральная көшесімен Үлкен Алматы каналы бойымен Сақ қорғаны шекарасына дейін.
15 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Заря Восток" ықшамауданы, Биянху көшесі, 87,
"№150 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 245-59-10
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен (оңтүстік жағы) Дұңған көшесі бойымен батыс бағытта, Ащыбұлақ өзеніне дейін. Ащыбұлақ өзенінің жағалауымен Солтүстік бағытта Ұйғыр көшесіне дейін. Ұйғыр көшесінің бойымен шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін. (Ұйғыр көшесінің оң түстік жағы). Солтүстік айналым көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Дұңған көшесіне дейін.
16 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Заря Восток" ықшамауданы,
Новая Садовая көшесі, 100А, "№151 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 245-02-39
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытында Заря Восток және Құрылысшы ықшамаудандарының шекарасына дейін, Заря Восток және Құрылысшы ықшамаудандарының шекарасы бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Ащыбұлақ өзенінің жағалауына дейін, Ащыбұлақ өзенінің жағалауы бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Масанчи көшесіне дейін, Масанчи көшесімен (батыс жағы) шығыс бағытында Красноармейская көшесіне дейін , Красноармейская көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Солтүстік айналым көшесіне дейін, Солтүстік айналым көшесінен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Рысқұлов даңғылына дейін.
17 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, Черемушки көшесі, 1,
"№ 164 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 299-43-11
Шекарасы: Оңтүстік шекара Солтүстік айналым көшесімен солтүстік бағытта Бурундайская көшесіне дейін. Шығыс шекара Бурундайская көшесімен батыс бағытта Мичурин көшесіне дейін. Солтүстік шекара Мичурин көшесімен оңтүстік бағытта Школьная көшесіне дейін. Школьная көшесімен оңтүстік бағытта Құсайынұлы көшесіне дейін, Құсайынұлы көшесінен Заводская көшесіне дейін. Батыс шекара Заводская көшесімен Солтүстік айналым көшесінің қиылысына дейін.
18 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Қарасу" ықшамауданы, Черемушки көшесі, 1,
"№ 164 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 232-98-01

Границы: От улицы Заводская в южном направлении по улице Северное кольцо до продолжения улицы Жумабаева. По продолжению улицы Жумабаева в западном направлении до улицы Молодежная. По улице Молодежная в северном направлении до улицы Высоковольтная. По улице Высоковольтная в северном направлении до улицы 1-Высоковольтная. По улице 1-Высоковольтная в северном направлении до улицы Высоковольтная. По улице Высоковольтная в северном направлении до улицы Заводская.
Избирательный участок № 19
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 179", телефон: 380-94-02
Границы: Восточная граница по улице Бурундайская в южном направлении до улицы Мичурина. Южная граница проходит по улице Мичурина до улицы Школьная, от улицы Школьная в восточном направлении (южная сторона) до улицы Кусайынулы, от улицы Кусайынулы в южном направлении до дома № 36 улицы Бағаналы Орда (западная сторона), от улицы Бағаналы Орда в западном направлении (северная сторона) до улицы Мойылды, от улицы Мойылды включая дома Садоводческого товарищества "Птицевод", далее до улицы Бурундайская.
Избирательный участок № 20
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 202
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 26", телефон: 271-67-39
Границы: От границы микрорайона Кок-Кайнар и микрорайона Шанырак-2 по улице Тоныкок (входит полностью) в восточном направлении до озера. От озера в южном направлении вдоль границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Шанырак-2 до улицы Строительная микрорайона Айгерим-1. По улице Строительная (северная сторона) в западном направлении до улицы Аубакирова. От улицы Строительная по улице Аубакирова (восточная сторона) в северном направлении, далее по границе микрорайона Айгерим-1 и микрорайона Шанырак-2, вдоль кладбища до улицы Тоныкок.
Избирательный участок № 21
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица М.Өтемісұлы, 109
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 169", телефон: 263-75-52
Границы: От улицы Акын Сара по улице Наурыз в северном направлении (западная сторона) до дома № 26 по улице Наурыз, далее в восточном направлении до улицы М.Өтемісұлы, от улицы М.Өтемісұлы в восточном направлении до улицы Каркара, от улицы Каркара вдоль Большого Алматинского Канала на северо-запад до улицы Орбулак, по улице Орбулак (западная сторона) до улицы Маркаколь, по улице Маркаколь до пересечения с улицей Кенжайлау, от улицы Кенжайлау в западном направлении до улицы Малова, далее в южном направлении (восточная сторона) до улицы Сырым батыра, по улице Сырым батыра до улицы Рахимова (восточная сторона), по улице Әулиеағаш вдоль русла реки в восточном направлении до улицы Акын Сара.
Избирательный участок № 23

Шекарасы: Высоковольтный көшесінен бастап оңтүстік бағытта Солтүстік айналым көшесімен Жұмабаев көшесімен жалғасқанша. Жұмабаев көшесінің жалғасымен батыс бағытта Молодежная көшесіне дейін. Молодежная көшесінен солтүстік бағытта Высоковольтная көшесіне дейін. Высоковольтная көшесімен солтүстік бағытта 1-Высоковольтная көшесіне дейін. 1-Высоковольтная көшесінен солтүстік бағытта Высоковольтная көшесіне дейін. Высоковольтная көшесінен солтүстік бағытта Заводская көшесіне дейін.
19 Сайлау учаскесі
Орталығы:Алматы қаласы, "Қарасу" ықшамауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8,
"№179 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 380-94-02
Шекарасы: Шығыс шекара Бурундайская көшесімен оңтүстік бағытта Мичурин көшесіне дейін. Оңтүстік шекара Мичурин көшесімен Школьная көшесіне дейін, Школьная көшесінен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Құсайынұлы көшесіне дейін, Құсайынұлы көшесінен оңтүстік бағытта Бағаналы Орда көшесіндегі № 36 үйге дейін (батыс жағы), Бағаналы Орда көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Мойылды көшесіне дейін, Мойылды көшесінен "Птицевод" бау-бақша серіктестігіндегі үйлерді қоса Бурундайская көшесіне дейін.
20 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шаңырақ-2" ықшамауданы,
Жанқожа батыр көшесі, 202, "№ 26 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 271-67-39
Шекарасы: Көк-Қайнар ықшамауданы мен Шаңырақ-2 ықшамаудандарының шекарасынан Тоныкөк көшесі толығымен кіреді шығыс бағытта өзенге дейін. Өзеннен бастап оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшамаудандардың шекарасының бойымен Строительная көшесіне дейін (Әйгерім-1 ықшамауданы). Строительная көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Аубакиров көшесіне дейін.
Строительная көшесінен бастап Аубакиров көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта, ары қарай Әйгерім-1 мен Шаңырақ-2 ықшамаудандарының шекарасы бойымен зираттың жанынан Тоныкөк көшесіне дейін.
21 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы,
М.Өтемісұлы көшесі, 109, "№ 169 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық
мекемесі, телефон: 263-75-52
Шекарасы: Ақын Сара көшесінен Наурыз көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Наурыз көшесіндегі № 26 үйге дейін, ары қарай шығыс бағытта М.Өтемісұлы көшесіне дейін, М.Өтемісұлы көшесінен шығыс бағытта Қарқара көшесіне дейін, Қарқара көшесінен Үлкен Алматы Каналы бойымен солтүстік батыс бағытта Орбұлақ көшесіне дейін, Орбұлақ көшесінен (батыс жағы) Марқакөл көшесіне дейін, Марқакөл көшесімен Кеңжайлау көшесінің қиылысына дейін, Кеңжайлау көшесімен батыс бағытта Малов көшесіне дейін, ары қарай оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Сырым батыр көшесіне дейін, Сырым батыр көшесімен Рахимов көшесіне дейін (шығыс жағы), Әулиеағаш көшесімен өзен арнасымен шығыс бағытта Акын Сара көшесіне дейін.
23 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица Жалайыри, 48
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа 152", телефон: 381-95-03
Границы: От реки Большая Алматинка вдоль большого Алматинского канала в восточном направлении до реки Ащибулак. По реке Ащибулак в южном направлении до улицы Бозарал. По улице Бозарал (нечетная сторона) в западном направлении до реки Большая Алматинка. По реке Большая Алматинка в северном направлении до большого Алматинского канала.
Избирательный участок: № 24
Центр: город Алматы, микрорайон Дархан, улица Х.Алтая, 24/1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника 25", телефон: 385-36-62
Границы: От большого Алматинского канала вдоль реки Большая Алматинка в северном направлении до улицы Сабатаева. По южной стороне улицы Сабатаева в восточном направлении до улицы Каракоз. По северной стороне улицы Каракоз до улицы Ахметова. По западной стороне улицы Ахметова в южном направлении до большого Алматинского канала. Вдоль большого Алматинского канала в западном направлении до пересечения с речкой Большая Алматинка.
Избирательный участок № 25
Центр: город Алматы, микрорайон Заря-Востока, улица Новая Садовая, 100А
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 151", телефон: 245-02-15
Границы: По улице Красноармейская (северная сторона) до речки Ащибулак. Вдоль речки Ащибулак в северном направлении до улицы Дунганская. По улице Дунганская (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо. От улицы Северное кольцо в южном направлении до улицы Красноармейская. От улицы Красноармейская (северная сторона) до речки Ащибулак.
Избирательный участок № 26
Центр: город Алматы, улица Калининградская, 45
"Троллейбусный парк № 3", телефон: 399-98-29
Границы: От проспекта Рыскулова по улице Школьная (западная сторона) в северном направлении до переулка Школьная. По переулку Школьная (южная сторона) в западном направлении до улицы Бенберина. По улице Бенберина (западная сторона) в северном направлении до улицы Новая, по улице Новая (южная сторона) в западном направлении до улицы Алтынсарина. По улице Алтынсарина в южном направлении до переулка Школьная. По переулку Школьная в западном направлении до восточной границы микрорайона Акбулак. Вдоль восточной границы микрорайона Акбулак (восточная сторона) в южном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в западном направлении до улицы Каскеленская (восточная сторона).По улице Каскеленская в восточном направлении (северная стороны) до улицы Карпатская. По улице Карпатская (западная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова (северная сторона) в восточном направлении до улицы Школьная.
Избирательный участок № 27
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица К.Шарипова, 38
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 154", телефон: 247-42-44

Орталығы: Алматы қаласы, "Ұлжан-1" ықшамауданы,Жалайыри көшесі, 48,
"№152 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 381-95-03
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен Үлкен Алматы каналының жағалауымен шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін. Ащыбұлақ өзенімен оңтүстік бағытта Бозарал көшесіне дейін. Бозарал көшесінен (тақ жағы) батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзенінен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
24 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы "Дархан" ықшамауданы, Х. Алтай көшесі, 24/1,
"№ 25 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорыны, телефон: 385-36-62
Шекарасы: Үлкен Алматы каналынан бастап Үлкен Алматы өзенінің жағалауымен солтүстік бағытта Сабатаев көшесіне дейін. Сабатаев көшесінің оңтүстік жағымен шығыс бағытта Қаракөз көшесіне дейін. Қаракөз көшесінің солтүстік жағымен Ахметов көшесіне дейін. Ахметов көшесінің батыс жағымен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін. Үлкен Алматы каналы жағалауымен батыс бағытта Үлкен Алматы өзенінің қиылысына дейін.
25 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Заря Восток" ықшамауданы,
Новая Садовая көшесі, 100А, "№ 151 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 245-02-15
Шекарасы: Красноармейская көшесінен (солтүстік жағы) Ащыбұлақ өзеніне дейін.Ащыбұлақ өзеніжағалауымен солтүстік бағытта Дұнған көшесіне дейін. Дұнған көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Солтүстік айналым көшесіне дейін, Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік бағытта Красноармейская көшесіне дейін, Красноармейская көшесімен (солтүстік жағы) Ащыбұлақ өзенінің жағалауына дейін.
26 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Калининградская көшесі, 45,
"№ 3 троллейбус паркі", телефон: 399-98-29
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Школьный көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағытта Школьная тұйық көшесіне дейін. Школьнаятұйық көшемен (оңтүстік жағы) батыс бағытта Бенберина көшесіне дейін, Бенберина көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағыттаНовый көшесіне дейін, Новый көшесімен (оңтүстік жағы) батысқа қарай Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесімен оңтүстікке қарай Школьная тұйық көшесіне дейін, Школьная тұйық көшесімен батысқа қарай шығыстағы Ақбұлақ ықшамауданы шекарасына дейін. Ақбұлақ ықшамауданы шығыс шекарасының бойымен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Рысқұлов көшесіне дейін. Рысқұлов көшесінен батысқа қарай Қаскелен көшесіне дейін (шығыс жағы), Қаскелен көшесімен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Карпатская көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылынан шығыс бағытта (солтүстік жағы) Школьная көшесіне дейін.
27 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Қ.Шәріпов көшесі, 38,
"№ 154 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 247-42-44

Границы: От проспекта Рыскулова угол улицы К.Шарипова в северном направлении до границы микрорайона Айгерим-1. От границы микрорайона Айгерим-1 вдоль русла реки Боралдай в южном направлении до улицы Ж.Абдрашулы. От улицы Ж.Абдрашулы в южном направлении до улицы Томанова. От улицы Томанова в южном направлении до улицы Отейбойдак. От улицы Отейбойдак в южном направлении до улицы А.Шарифканова. От улицы А.Шарифканова в южном направлении до проспекта Рыскулова. От проспекта Рыскулова в западном направлении до улицы К.Шарипова.
Избирательный участок № 28
Центр: город Алматы микрорайон Алгабас-6, 1/65
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 182", телефон: 254-78-93
Границы: Дома в микрорайоне Алғабас-6 № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16,1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/25, 1/26, 1/27, 1/29, 1/30, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44 полностью входят в избирательный участок.
Избирательный участок № 29
Центр: город Алматы, микрорайон Коккайнар, улица Азербайжан Мамбетов, 213,
центр досуга "Атамура", телефон: 239-27-16
Границы: От улицы Акбастау по улице Азербайжан Мамбетова до переулка Басаркобыз. Далее по улице Жангелдина в северном направлении до улицы Заречная, по улице Заречная, включая улицу Иманова до русла Большого Алматинского Канала, от русла Большого Алматинского Канала в восточном направлении до улицы Акбастау.
Избирательный участок № 30
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Утемисулы, 109
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 169", телефон: 263-75-29
Границы: От границы микрорайона Шанырак-1 и Шанырак-2 по улице Акын Сара в восточном направлении до речки Большая Алматинка. От улицы Акын Сара вдоль речки Большая Алматинка в северном направлении до улицы Алпамыс. От речки Большая Алматинка по улице Алпамыс (нечетная сторона) до улицы Каркара. По улице Каркара в западном направлении до границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Шанырак-2. Вдоль границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Шанырак-2 в южном направлении до улицы Акын Сара.
Избирательный участок № 31
Центр: город Алматы, микрорайон Курылысшы, улица Молодежная, 2А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 41", телефон: 278-89-78
Границы: От проспекта Рыскулова вдоль западной границы микрорайона Заря востока в северном направлении до северной границы микрорайона Курылысшы. Вдоль северной границы микрорайона Курылысшы в западном направлении до границы микрорайона Курылысшы и микрорайона Шанырак-1. Вдоль границы микрорайона Курылысшы и микрорайона Шанырак-1 в западном направлении до улицы Кокорай. По улице Кокорай (восточная сторона) в южном направлении до улицы Тумар. По улице Тумар (восточная сторона) в южном направлении до улицы Дорожная. От улицы Дорожная, включая дома №39, 41, 43 по улице Монтажная, до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова (северная сторона) в восточном направлении до западной границы микрорайона Заря востока.
Избирательный участок № 32

Шекарасы: Рысқұлов даңғылымен Қ. Шәріпов көшесінің қиылысынан солтүстік бағытта Әйгерім-1 ықшамауданының шекарасына дейін. Әйгерім-1 ықшамауданының шекарасынан Боралдай өзені арнасының бойымен оңтүстік бағытта Ж.Абдрашұлы көшесіне дейін, Ж.Абдрашұлы көшесінен оңтүстік бағытта Томанов көшесіне дейін. Томанов көшесінен оңтүстік бағытта Өтейбойдақ көшесіне дейін. Өтейбойдақ көшесінен оңтүстік бағытта А.Шәріпқанов көшесіне дейін. А.Шәріпқанов көшесінен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылынан батыс бағытта Қ. Шәріпов көшесіне дейін.
28 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы каласы "Алғабас-6" ықшамауданы, 1/65,
"№ 182 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 254-78-93
Шекарасы: Алғабас-6 ықшамауданындағы № 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/25, 1/26, 1/27, 1/29, 1/30, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44 үйлері толығымен сайлау учаскесіне кіреді.
29 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көкқайнар ықшамауданы,
Әзірбайжан Мәмбетов көшесі, 213, "Атамұра" демалыс орталығы, телефон: 239-27-16
Шекарасы: Ақбастау көшесінен бастап Әзірбайжан Мәмбетов көшесімен Басарқобыз тар көшесіне дейін. Ары қарай Жангелдин көшесімен солтүстік бағытта Заречная көшесіне дейін, Заречная көшесінен Иманов көшесін қоса алғанда Үлкен Алматы Каналы арнасына дейін, Үлкен Алматы Каналы арнасынан шығыс бағытта Ақбастау көшесіне дейін.
30 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шаңырақ-1" ықшамауданы,
Өтемісұлы көшесі, 109, "№169 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық
мекемесі, телефон: 263-75-29
Шекарасы: Оңтүстік шекарасы Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшамауданының шекарасынан Ақын Сара көшесі бойымен шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Шығыс шекарасы Үлкен Алматы өзені жағалауымен Шаңырақ-1 ықшамауданының Ақын Сара көшесінен солтүстік бағытта Алпамыс көшесіне дейін. Солтүстік шекарасы Үлкен Алматы өзені жағалауынан Алпамыс көшесінің тақ жағымен Қарқара көшесіне дейін, Қарқара көшесі бойымен батыс бағытта Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшамаудандарының шекарасына дейін. Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшамаудандарының шекарасы бойымен оңтүстік бағытта Ақын Сара көшесіне дейін.
31 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Құрылысшы" ықшамауданы,
Молодежная көшесі, 2А, "№ 41 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық
мекемесі, телефон: 278-89-78
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Заря Восток ықшамауданының батыс шекарасының бойымен (Құрылысшы ықшамауданының шығыс шекарасы) (батыс жағы) солтүстік бағытында Құрылысшы ықшамауданының солтүстік шекарасына дейін, Құрылысшы ықшамауданының солтүстік шекарасының бойымен (оңтүстік жағы) батыс бағытында Құрылысшы және Шаңырақ-1 ықшамаудандарының шекарасына дейін, Құрылысшы және Шаңырақ-1 ықшамаудандарының шекарасы бойымен (оңтүстік жағы) батыс бағытында Көкорай көшесіне дейін (Құрылысшы ықшамауданы), Көкорай көшесімен (шығыс жағы) оңтүстік бағытында Тұмар көшесіне дейін, Тұмар көшесімен(шығыс жағы) оңтүстік бағытында Дорожная көшесіне дейін, Дорожная көшесінен (Құрылысшы ықшамауданы) Монтажная көшесіндегі №39,41,43 үйлерді қоса Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытында Заря Восток ықшамауданының батыс шекарасына дейін.
32 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Ленина, 34
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 171", телефон: 297-69-01
Границы: От улицы Байтерек по улице Бенберина в южном направлении до улицы Новая. По улице Новая в западном направлении до улицы Алтынсарина. По улице Алтынсарина в северном направлении до улицы Зангар. По улице Зангар в западном направлении до улицы Байтенова. По улице Байтенова в северном направлении до улицы Байтерек. По улице Байтерек в восточном направлении до улицы Бенберина.
Избирательный участок № 33
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 202,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 26", телефон: 271-89-19
Границы: От улицы Жангелдина в западном направлении до микрорайона Коккайнар, по переулку улицы Заречная до русла реки Боралдай, по руслу реки Боралдай в восточном направлении до улицы Алтын сака, от улицы Алтын сака в восточном направлении до габиона, по габиону в южном направлении (западная сторона) до улицы Д.Жаркынбаева. По улице Д.Жаркынбаева вдоль русла реки Боралдай до улицы Жылысай, далее по улице Жылысай до улицы Жангелдина.
Избирательный участок № 34
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 191,
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 22", телефон: 271-89-73
Границы: Западная граница проходит по границе микрорайонов Коккайнар и Шанырак-2. Далее по улице Каркара в южном направлении до границы микрорайонов Шанырак-2 и Шанырак-1. Вдоль границы микрорайонов Шанырак-2 и Шанырак-1 в восточном направлении до улицы Рахимова, по улице Рахимова до пересечения улиц Сырым батыра и Малова, по улице Малова до улицы Тойшыбек батыра, по улице Тойшыбек батыра до переулка Рахимова. От дома № 174/1 улицы Рахимова до Большого Алматинского Канала в северном направлении до улицы Закарина, от улицы Закарина (западная сторона) до границы с микрорайоном Коккайнар.
Избирательный участок № 35
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица М.Ауэзова, 48
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156", телефон: 248-41-47
Границы: От пересечения улицы Северное Кольцо и улицы Бекболата (западная сторона) в северном направлении по улице Бекболата до пересечения с улицей Новостройка. По улице Новостройка в северном направлении до пересечения с улицей Рақымжан Тоқатаев. Далее по улице Рақымжан Тоқатаев в северном направлении до пересечения с улицей Хасен Оралтай. Далее по улице Хасен Оралтай (западная сторона) до дома № 53А улицы М.Ауэзова. От улицы М.Ауэзова (восточная сторона) до улицы Шаган, от улицы Шаган по улице Жанайдар Сәдуақасов в западном направлении до улицы Красноармейская, далее граница идет по руслу реки Теренкара в южном направлении (восточная сторона) до улицы Северное кольцо, по улице Северное кольцо до улицы Бекболата.
Избирательный участок № 36
Границы: Микрорайон Аккент, дома №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок № 37
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Суатколь, 41
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 178", телефон: 254-78-86
Границы: От улицы Б.Момышулы угол проспекта Райымбека (северная сторона) в западном направлении по улице Б.Момышулы до улицы Беделбай, по улице Беделбай до улицы Талдыарал, далее по улице Талдыарал до улицы Б.Момышулы. По улице Б.Момышулы (восточная сторона) в северном направлении до улицы Казтуган Жырау. По улице Казтуган Жырау до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до пересечения улицы без названия с проспектом Райымбека.
Избирательный участок № 482

Орталығы: Алматы қаласы, "Әйгерім-1" ықшамауданы, Ленин көшесі, 34,
"№171 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 297-69-01
Шекарасы: Бәйтерек көшесінен бастап Бенберин көшесімен оңтүстік бағытта Новая көшесіне дейін. Новая көшесімен батыс бағытта Алтынсарин көшесіне дейін. Алтынсарин көшесімен солтүстік бағытта Заңғар көшесіне дейін. Заңғар көшесімен батыс бағытта Байтенова көшесіне дейін. Байтенова көшесімен солтүстік бағытта Байтерек көшесіне дейін. Байтерек көшесімен шығыс бағытта Бенберин көшесіне дейін.
33 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы,
Жаңқожа батыр көшесі, 202, "№ 26 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 271-89-19
Шекарасы: Жангелдин көшесінен батыс бағытта Көкқайнар ықшамауданына дейін, Заречная тар көшесімен Боралдай өзені арнасына дейін, Боралдай өзені арнасымен шығыс бағытта Алтын сақа көшесіне дейін, Алтын сақа көшесінен шығыс бағытта габионға дейін, габионмен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Д.Жарқынбаев көшесіне дейін. Д.Жарқынбаев көшесімен Боралдай өзені арнасының бойымен Жылысай көшесіне дейін. Ары қарай Жылысай көшесімен Жангелдин көшесіне дейін.
34 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы,
Жаңқожа батыр көшесі, 191, "№ 22 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, телефон: 271-89-73
Шекарасы: Батыс шекарасы Көкқайнар және Шаңырақ-2 ықшамаудандарының шекараларымен өтеді. Ары қарай Қарқара көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшамаудандарының шекарасына дейін. Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшамаудандары шекарасы бойымен шығыс бағытта Рахимов көшесіне дейін, Рахимов көшесімен Сырым батыр және Малова көшелерінің қиылысына дейін, Малова көшесімен Тойшыбек батыр көшесіне дейін, Тойшыбек батыр көшесімен Рахимов көшесінің қиылысына дейін. Рахимов көшесіндегі № 174/1 үйінен Үлкен Алматы каналынан солтүстік бағытта Закарина көшесіне дейін, Закарина көшесімен (батыс жағы) Көкқайнар ықшамауданының шекарасына дейін.
35 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, М.Әуезов көшесі, 48,
"№ 156 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 248-41-47
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесі мен Бекболат көшесі қиылысынан бастап солтүстік бағытта (батыс жағы) Бекболат көшесімен Новостройка көшесінің қиылысына дейін. Новостройка көшесімен солтүстік бағытта Рақымжан Тоқатаев көшесінің қиылысына дейін. Рақымжан Тоқатаев көшесінен солтүстік бағытта Хасен Оралтай көшесінің қиылысына дейін. Хасен Оралтай көшесінен (батыс жағы) М.Әуезов көшесіндегі № 53 А үйіне дейін. М.Әуезов көшесінен (шығыс жағы) Шаған көшесіне дейін, Шаған көшесінен Жанайдар Сәдуақасов көшесі бойымен батыс бағытта Красноармейская көшесіне дейін, ары қарай шекара Тереңқара өзенінің бойымен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Солтүстік айналым көшесіне дейін, Солтүстік айналым көшесімен Бекболат көшесіне дейін.
36 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақкент" ықшамауданы, 19
"№ 181 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 246-70-39
Шекарасы: Ақкент ықшамауданындағы № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер.
37 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақбұлақ" ықшамауданы, Суаткөл көшесі, 41,
"№ 178 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 254-78-86
Шекарасы: Б.Момышұлы көшесінен Райымбек даңғылы қиылысынан (солтүстік жағы), батыс бағытта Б.Момышұлы көшесімен Беделбай көшесіне дейін, Беделбай көшесімен Талдыарал көшесіне дейін, ары қарай Талдыарал көшесімен Б.Момышұлы көшесіне дейін. Б.Момышұлы көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Қазтуған жырау көшесіне дейін. Қазтуған жырау көшесімен Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Райымбек даңғылымен атауы жоқ көшенің қиылысына дейін.
482 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица М.Өтемісұлы, 73
"Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва", телефон: 248-68-74
Границы: Восточная граница проходит от точки пересечения улицы Жас казак и русла реки Большая Алматинка. По руслу реки Большая Алматинка до улицы Акын Сара. По улице Акын Сара до улицы М.Өтемісұлы, далее по улице без названия до улицы Наурыз. По улице Наурыз до улицы Акын Сара, далее по улице Сарыжаз. От улицы Сарыжаз до габиона, далее по габиону граница доходит до улицы Жылысай, по улице Жылысай до улицы без названия далее до лога. От пересечения лога и улицы Косагаш до улицы Жас казак. По улице Жас казак до русла реки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 483
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица Жалайыри, 34
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника 23", телефон: 338-66-75
Границы: От реки Ащибулак вдоль большого Алматинского канала в восточном направлении до реки Теренкара. По реке Теренкара в южном направлении до границы золоотвала. Вдоль границы золоотвала в южном направлении до высоковольтной линии. По высоковольтной линии в западном направлении до реки Большая Алматинка. По реке Большая Алматинка в северном направлении до улицы Бозарал. По улице Бозарал (четная сторона) в восточном направлении до реки Ащибулак. По реке Ащибулак в северном направлении до большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 484
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Чуланова, 159
"Центральный государственный архив города Алматы",
телефон: 254-78-85
Границы: От проспекта Райымбека по улице Момышулы до улицы Чуланова. По улице Чуланова в северо-восточном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в западном направлении до улицы Момышулы. По улице Момышулы в южном направлении до улицы Чуланова. Многоэтажные дома № 121, 123, 125, 127, 129, 131, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157 полностью входят в избирательный участок.
Избирательный участок № 485
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Байдибек би, 16
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185", телефон: 385-34-06
Границы: От улицы Конаева по улице Аксайская в южном направлении до улицы Жастар. По улице Жастар в западном направлении до улицы Центральная. По улице Центральная в северном направлении до улицы Желтоксан. По улице Желтоксан в северном направлении до улицы Конаева. По улице Конаева в восточном направлении до улицы Аксайская.
Избирательный участок № 486
Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Мектеп, 6 Б
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 184", телефон: 385-34-05
Границы: От улицы Орталык в западном направлении до улицы Курылыс, по улице Курылыс в восточном направлении до улицы Ақжарқын, от улицы Ақжарқын до улицы Жағалтай, далее по улице Жағалтай в северном направлении до границы города. По границе города до улицы Бабажанова, от улицы Бабажанова до улицы М.Маметовой в восточном направлении, по улице М.Маметовой до улицы Б.Сокпакбаева. По улице Б.Сокпакбаева до улицы Б.Момышулы. Далее в южном направлении до улицы Жағалтай, по улице Жағалтай до пересечения с улицей Керуен, по улице Керуен на северо-восток до улицы Ақниет, по улице Ақниет до пересечения с улицей Жангельдина, по улице Жангельдина в восточном направлении до русла реки Каргалы, от русла реки Каргалы в южном направлении до проспекта Рыскулова, от проспекта Рыскулова в западном направлении до улицы Таусоғар, от улицы Таусоғар до пересечения (западная сторона) с улицей Мектеп, от улицы Мектеп в южном направлении до улицы Орталык .
Избирательный участок № 487
Центр: город Алматы, микрорайон Рахат, улица Байжанова, 1
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 196", телефон: 385-33-97
Границы: От пересечения улицы Б.Момышулы и Бурундайское шоссе, по улице Бурундайское шоссе (южная сторона) в западном направлении до указателя конца границы города. Далее от вышеуказанного знака в южном направлении вдоль железной дороги до Большого Алматинского Канала. Вдоль Большого Алматинского Канала в восточном направлении до улицы Момышулы. Далее вдоль улицы Б.Момышулы (западная сторона) до улицы Бурундайское шоссе. Далее вдоль дороги без названия протяженностью 1 км до пересечения с улицей Б.Момышулы и Бурундайское шоссе. Включая микрорайоны Рахат-Мадениет, Садоводческие товарищества "Теплоэнергетик", "Энергостроитель".
Избирательный участок № 488
Центр: город Алматы, микрорайон Боралдай, улица Момышулы, 56

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы, М.Өтемісұлы көшесі, 73,
"Олимпиада резервінің Республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі", телефон: 248-68-74
Шекарасы: Шығыс шекарасы Жас қазақ көшесімен Үлкен Алматы өзені арнасы қиылысына дейін. Үлкен Алматы өзені арнасының бойымен Ақын Сара көшесіне дейін. Ақын Сара көшесімен М.Өтемісұлы көшесіне дейін, ары қарай атауы жоқ көшесімен Наурыз көшесіне дейін. Наурыз көшесімен Ақын Сара көшесінің қиылысына дейін. Ары қарай Сарыжаз көшесімен. Сарыжаз көшесінен габионға дейін. Ары қарай, габион арқылы шекара Жылысай көшесіне дейін жетеді. Жылысай көшесімен атауы жоқ көшенің жалғасы сайға дейін жетеді. Саймен Қосағаш көшесінің қиылысынан Жас Қазақ көшесіне дейін. Жас қазақ көшесімен Үлкен Алматы өзені арнасына дейін.
483 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ұлжан-1" ықшамауданы, Қ. Жалайыри көшесі, 34,
"№ 23 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорыны, телефон: 338-66-75
Шекарасы: Ащыбұлақ өзенінен Үлкен Алматы каналымен шығыс бағытта Тереңқара өзеніне дейін. Тереңқара өзеніменоңтүстік бағытта золоотвал шекарасына дейін. Золоотвал шекарасы бойымен оңтүстік бағытта жоғарғы кернеулі электр желісіне дейін. Жоғарғы кернеулі электр желісінен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзені жағалауымен солтүстік бағытта Бозарал көшесіне дейін. Бозарал көшесінен (жұп жағы) шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін. Ащыбұлақ өзенінің жағалауымен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
484 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақбұлақ" ықшамауданы, Шуланов көшесі, 159,
Алматы қаласының орталық мемлекеттік мұрағаты, телефон: 254-78-85
Шекарасы: Райымбек даңғылынан бастап Момышұлы көшесімен Шуланов көшесіне дейін. Шуланов көшесі бойымен солтүстік– шығыс бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылы бойымен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін, Момышұлы көшесінен оңтүстік бағытта Шуланов көшесіне дейін. № 121, 123, 125, 127, 129, 131, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157 үйлері толығымен сайлау учаскесіне кіреді.
485 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Алғабас" ықшамауданы, Бәйдібек би көшесі, 16,
№185 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 385-34-06
Шекарасы: Ақсай көшесімен Қонаев көшесінің қиылысынан бастап оңтүстік бағытта Ақсай көшесі бойымен Жастар көшесіне дейін, Батыс бағытта Жастар көшесі бойымен Орталық көшесіне дейін. Орталық көшесі бойымен солтүстік батыс бағытта Желтоқсан көшесіне дейін. Желтоқсан көшесі бойымен солтүстік бағытта Қонаев көшесіне дейін. Қонаев көшесі бойымен шығыс бағытта Ақсай көшесіне дейін.
486 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Теректі" ықшамауданы, Мектеп көшесі, 6 "Б",
"№184 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 385-34-05
Шекарасы: Орталық көшесінен батыс бағытта Құрылыс көшесіне дейін, Құрылыс көшесімен шығыс бағытта Ақжарқын көшесіне дейін, Ақжарқын көшесінен Жағалтай көшесіне дейін, ары қарай Жағалтай көшесімен солтүстік бағытта қаланың шекарасына дейін. Қаланың шекарасынан Бабажанов көшесіне дейін, Бабажанов көшесінен М.Маметова көшесіне дейін шығыс бағытта, М.Маметова көшесімен Соқпақбаев көшесіне дейін. Соқпақбаев көшесінен Б.Момышұлы көшесіне дейін. Ары қарай оңтүстік бағытта Жағалтай көшесіне дейін, Жағалтай көшесімен Керуен көшесінің қиылысына дейін, Керуен көшесінен солтүстік-шығыс бағытта Ақниет көшесіне дейін, Ақниет көшесінен Жангелдин көшесінің қиылысына дейін, Жангелдин көшесімен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенімен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылынан батыс бағытта Таусоғар көшесіне дейін, Таусоғар көшесінен Мектеп көшесінің (батыс жағы) қиылысына дейін, Мектеп көшесінен оңтүстік бағытта Орталық көшесіне дейін.
487 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы,"Рахат" ықшамауданы, Байжанов көшесі, 1,
"№196 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 385-33-97
Шекарасы: Б.Момышұлы көшесі және Боралдай тас жолы қиылысынан, Боралдай жолымен (оңтүстік жағы) батыс бағытта қала шекарасының аумағы біткен белгігеге дейін. Ары қарай аталған белгіден оңтүстік бағытта темір жол бойымен Үлкен Алматы каналына дейін. Үлкен Алматы каналы бойымен шығыс бағытта Б. Момышұлы көшесіне дейін. Ары қарай Б. Момышұлы көшесі бойымен (батыс жағы) Боралдай тас жолына дейін. Ары қарай атауы жоқ 1 шақырым болатын жолдың бойымен Б.Момышұлы және Боралдай тас жолының қиылысына дейін. Рахат-Мәдениет ықшамаудандары және "Теплоэнергетик", "Энергостроитель" бау-бақша серіктестіктері толығымен.
488 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы,"Боралдай" ықшамауданы, Момышұлы көшесі, 56,

Коммунальное государственное учреждение "№ 39 гимназия", телефон: 387-85-40
Границы: От улицы Космонавтов по улице Дачная (четная сторона) в южном направлении до улицы Коктем. По улице Коктем в западном направлении до улицы Арыс. По улице Арыс в северном направлении до улицы Космонавтов. По улице Космонавтов в восточном направлении до улицы Дачная.
Избирательный участок № 524
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Ленина, 34
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 149", телефон: 247-04-44
Границы: От улицы Ырысты микрорайона Курылысшы по улице Набережная в западном направлении до улицы Школьная. По улице Школьная в северном направлении до переулка Школьная (односторонняя улица в западном направлении). По переулку Школьная в западном направлении до дома № 81 улицы Бенберина. По улице Бенберина в северном направлении до улицы Заречная микрорайона Кок-кайнар. По улице Заречная в восточном направлении до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2. По улице Аубакирова (восточная сторона)в южном направлении до улицы Строительная. По улице строительная в южном направлении до улицы Набережная.
Избирательный участок № 525
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Ленина, 34
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 171", телефон: 297-61-14
Границы: От дома № 44 улицы Байтенова по улице Байтенова в северном направлении до улицы Байтерек. По улице Байтерек в восточном направлении до улицы Бенберина. По улице Бенберина в северном направлении до границы микрорайона Кок-Кайнар. По границе микрорайона Кок-Кайнар в западном направлении до реки Боралдай. Вдоль реки Боралдай в южном направлении до улицы Жана гасыр. По улице Жана гасыр в восточном направлении до улицы Байтенова.
Избирательный участок № 526
Центр: город Алматы, микрорайон "Теректи", улица Мектеп, 6 Б
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 184", телефон: 385-33-89
Границы: По улице Орталык в северо-западном направлении до микрорайона Алгабас, далее в юго-западном направлении до улицы Курылыс микрорайона Теректи. По улице Курылыс до улицы Ақжарқын, по улице Ақжарқын до улицы Жағалтай, по улице Жағалтай до переулка Жибек жолы, вдоль квартала Жетысу (северная сторона). По улице без названия в восточном направлении до улицы Айналмалы. По улице Айналмалы в южном направлении до улицы Орталык.
Избирательный участок № 527
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Байдибек би, 16
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185", телефон: 385-33-81

"№39 гимназия" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 387-85-40
Шекарасы: Космонавттар көшесімен Дачная көшесі арқылы (жұп жағы) оңтүстік бағытта Көктем көшесіне дейін. Көктем көшесінен батыс бағытта Арыс көшесіне дейін. Арыс көшесінен солтүстік бағытта Космонавттар көшесіне дейін. Космонавттар көшесінің бойымен шығыс бағытта Дачная көшесіне дейін.
524 Сайлау учаскісі
Орталығы: Алматы қаласы, "Әйгерім-1" ықшамауданы, Ленин көшесі, 34, "149
Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 247-04-44
Шекарасы: Құрылысшы ықшамауданындағы Ырысты көшесінен Набережная көшесімен батыс бағытта Школьная көшесіне дейін. Школная көшесімен солтүстік бағытта тұйық көшеге дейін, (батыс бағыттағы бір бағыттағы көше). Школьная тұйық көшесімен батыс бағытта Бенберин көшесіндегі №81 үйіне дейін. Бенберина көшесімен солтүстік бағытта Көк-қайнар ықшамауданындағы Заречная көшесіне дейін. Заречная көшесінен шығыс бағытта Шаңырақ-2 ықшамауданындағы Әубәкиров көшесіне дейін. Әубәкиров көшесінен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесінен оңтүстік бағытта Набережный көшесіне дейін.
525 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Әйгерім-1" ықшамауданы, Ленин көшесі, 34,
"№ 171 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 297-61-14
Шекарасы: Байтенов көшесіндегі №44 үйден бастап (батыс жағы) солтүстік бағытта Бәйтерек көшесіне дейін Бәйтерек көшесіменшығыс бағытта Бенберин көшесіне дейін. Бенберин көшесімен солтүстік бағытта Көк-Қайнар ықшамауданы шекарасына дейін. Көк-Қайнар ықшамауданы шекарасынан батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін. Боролдай өзенінің бойымен оңтүстік бағытта Жаңа ғасыр көшесіне дейін, Жаңа ғасыр көшесімен шығыс бағытта Байтенов көшесіне дейін.
526 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Теректі" ықшамауданы, Мектеп көшесі, 6Б,
"№184 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 385-33-89
Шекарасы: Орталық көшесімен солтүстік-батыс бағытта Алғабас ықшамауданына дейін, ары қарай оңтүстік-батыс бағытта Теректі ықшамауданындағы Құрылыс көшесіне дейін. Құрылыс көшесімен Ақжарқын көшесіне дейін, Ақжарқын көшесімен Жағалтай көшесіне дейін, Жағалтай көшесімен Жібек жолы тар көшесінің қиылысына дейін. Жетісу орамы бойымен (солтүстік жағы). Атауы жоқ көшесінен, шығыс бағытта Айналмалы көшесіне дейін. Айналмалы көшесінен оңтүстік бағытта Орталық көшесіне дейін.
527 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Алғабас" ықшамауданы, Бәйдібек би көшесі, 16,
"№ 185 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 385-33-81

Границы: От квартала Жана курылыс по улице Акын Сара на восток до улицы Б.Момышулы, по улице Б.Момышулы включая дома №№ 2, 3, 4 микрорайона Алгабас, далее в западном направлении до улицы Баршын, от улицы Баршын до улицы Қаршыға, по улице Қаршыға на восток до улицы Беласар (северная сторона) до квартала Жана курылыс.
Избирательный участок № 528
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Байдибек би, 16
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185", телефон: 307-93-16
Границы: От пересечения улицы Жәдігер и Кетбұға жырау, от дома № 8 по улице Жәдігер до улицы Б.Момышулы в западном направлении до дома № 73А улицы Саттар Естемесов. Далее по улице Саттар Естемесов до границы города. По границе города в восточном направлении до улицы Керімсал. От улицы Керімсал до улицы Беласар. От улицы Беласар до улицы Нажмитдин Мұхитдинов, далее по улице без названия до улицы Инабат, от пересечения улиц Инабат и Қаршыға до улицы Баршын в восточном направлении до габиона, далее по улице без названия в южном направлении до улицы Орақты батыр, от улицы Орақты батыр в южном направлении до улицы Ақниет, от улицы Ақниет до улицы Кетбұға жырау, от улицы Кетбұға жырау в юго-восточном направлении до улицы Жәдігер.
Избирательный участок № 529
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Б.Чуланова, 159
"Центральный государственный архив города Алматы", телефон: 254-78-83
Границы: От дома № 31 улицы Б.Момышулы, в восточном направлении до улицы К.Шарипова. По улице К.Шарипова в северном направлении до границы микрорайона Айгерим-1. По границе микрорайона Айгерим-1 в западном направлении до улицы Б.Момышулы.
Избирательный участок № 530
Центр: город Алматы, микрорайон Алғабас-6, 1/65
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 182", телефон: 254-78-82
Границы: микрорайон Алғабас-6, дома № 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/78, 1/79, 1/80,1/81, 1/82, 1/84, 1/86, 1/87, 1/88, 1/89, 1/91, 1/92, 117, 1/,45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/170, 1/171, 1/172, 1/173, 1/174, 1/177, 1/178, 1/179, 1/180 полностью входят в избирательный участок.
Избирательный участок № 531
центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 181", телефон: 246-70-47
Границы: Дома №№ 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 54, 56, 57, 58, 61, 63, 71 микрорайона Аккент и дома №№ 5, 6, 7, 8, 9 микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 532

Шекарасы: Жаңа құрылыс орамынан Ақын Сара көшесімен шығыс бағытта Б.Момышұлы көшесіне дейін, Б.Момышұлы көшесімен Алғабас ықшамауданының № 2, 3, 4 үйлерін қоса ары қарай батыс бағытта Достық көшесіне дейін, Баршын көшесінен Қаршыға көшесіне дейін, Қаршыға көшесімен шығыс бағытта Беласар көшесіне дейін, солтүстік жағы Жаңа құрылыс орамына дейін.
528 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Алғабас" ықшамауданы, Бәйдібек би көшесі, 16,
"№ 185 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 307-93-16
Шекарасы: Жәдігер және Кетбұға жырау көшелерінің қиылысынан, Жәдігер көшесіндегі № 8 үйден Б.Момышұлы көшесіне дейін, батыс бағытта Саттар Естемесов көшесіндегі № 73А үйіне дейін. Ары қарай Саттар Естемесов көшесімен қала шекарасына дейін. Қала шекарасымен шығыс бағытта Керімсал көшесіне дейін. Керімсал көшесінен Беласар көшесіне дейін. Беласар көшесінен Нажмитдин Мұхитдинов көшесіне дейін, ары қарай атауы жоқ көшемен Инабат көшесіне дейін, Инабат және Қаршыға көшелері қиылысынан Баршын көшесіне дейін, шығыс бағытта габионға дейін, ары қарай атауы жоқ көшемен оңтүстік бағытта Орақты батыр көшесіне дейін, Орақты батыр көшесімен оңтүстік бағытта Ақниет көшесіне дейін, Ақниет көшесінен Кетбұға жырау көшесіне дейін, Кетбұға жырау көшесінен оңтүстік-шығыс бағытта Жәдігер көшесіне дейін.
529 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Б.Шуланов көшесі, 159,
"Алматы қаласының орталық мемлекеттік мұрағаты", телефон: 254-78-83
Шекарасы: Б.Момышұлы көшесіндегі № 31 үйден шығыс бағытта Қ.Шәріпов көшесіне дейін, Қ.Шәріпов көшесі бойымен солтүстік бағытта Әйгерім-1 ықшамауданының шекарасына дейін. Әйгерім-1 ықшамауданы шекарасы бойымен батыс бағытта Б.Момышұлы көшесіне дейін.
530 Саулау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Алғабас-6" ықшамауданы,19,
"№182 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 254-78-82
Шекарасы: Алғабас-6 ықшамауданындағы № 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/78, 1/79, 1/80,1/81, 1/82, 1/84, 1/86, 1/87, 1/88, 1/89, 1/91, 1/92, 117, 1/,45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/170, 1/171, 1/172, 1/173, 1/174, 1/177, 1/178, 1/179, 1/180 үйлері толығымен сайлау учаскесіне кіреді.
531 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Ақкент" ықшамауданы,19,
"№181 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 246-70-47
Шекарасы: Ақкент ықшамауданындағы: № 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 54, 56, 57, 58, 61, 63, 71 үйлері және Ақбұлақ ықшамауданындағы № 5,6,7,8,9 үйлер.
532 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 179", телефон: 249-91-21
Границы: От улицы Шарын по переулку Гагарина (восточная сторона)в северном направлении вдоль болота до границы с микрорайоном Карасу. По границе с микрорайоном Карасу до северной границы Потребительского кооператива собственников домов "Птицевод". По северной границе Потребительского кооператива собственников домов "Птицевод" до улицы № 8. По улице № 8 в восточном направлении до улицы Высоковольтная. От улицы Высоковольтная по высоковольтной линии, далее по границе торгового центра "Кенжехан" в южном направлении до пересечения улиц Тамгалы и Сенгирбаева. По улице Сенгирбаева в западном направлении, далее по переулку Шарын до переулка Гагарина.
Избирательный участок № 533
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7
Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 180", телефон: 385-33-75
Границы: Микрорайоны Шанырак-5, Саялы (частный сектор), дачи "Радуга" полностью, и улицы Бесагаш, Басаркобыз, Акбастау микрорайона Коккайнар.
Избирательный участок № 534
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 202
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 26", телефон: 248-68-33
Границы: От границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Кок-Кайнар по улице Алтынсака в восточном направлении до границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Шанырак-2. Вдоль границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Шанырак-2 в северном направлении до улицы Каркара. От улицы Каркара в западном направлении до границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Кок-Кайнар. По границе микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Кок-Кайнар в южном направлении до улицы Алтынсака.
Избирательный участок 535
Центр: город Алматы, микрорайон Заря Востока, улица Биянху, 87
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 150", телефон: 245-00-25
Границы: От улицы Северное кольцо по улице Уйгурская (северная сторона) в западном направлении до дамбы золоотвала Теплоэлектроцентраль-1. По границе дамбы золоотвала Теплоэлектроцентраль-1 в западном направлении до границы микрорайона Улжан-2. По границе микрорайона Улжан-2 (восточная сторона) в северном направлении до большого Алматинского канала. Вдоль большого Алматинского канала (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо. Вдоль улицы Северное кольцо (западная сторона) в южном направлении до улицы Уйгурская.
Избирательный участок 545

Орталығы: Алматы қаласы, "Қарасу" ықшамауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8,
"№179 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 249-91-21
Шекарасы: Шарын көшесінен бастап Гагарин тұйық көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта саздың бойымен Қарасу ықшамауданы шекарасына дейін. Қарасу ықшамауданы шекарасының бойымен "Птицевод" Үй иелерінің тұтынушылар кооперативының солтүстік шекарасына дейін. "Птицевод" Үй иелерінің тұтынушылар кооперативының солтүстік шекарасынан №8 көшесіне дейін. №8 көшесімен шығыс бағытта Высковольтная көшесіне дейін. Высковольтная көшесімен Жоғары электр желісі бойымен, ары қарай "Кенжехан" сауда Орталығы шекарасының бойымен оңтүстік бағытта Тамғалы және Сенгірбаев көшесінің қиылысына дейін барады. Оңтүстік шекара Сенгірбаев көшесінің бойымен батыс бағытта, ары қарай Шарын кіші көшесі бойымен Шарын көшесі және Гагарин кіші көшесінің қиылысы шекарасына дейін (солтүстік жағы).
533 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Саялы" ықшамауданы, Аққайнар көшесі, 7,
"№180 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 385-33-75
Шекарасы: Шанырақ-5, Саялы (жер үйлері) ықшамаудандары, Радуга саяжайытолығымен және Көкқайнар ықшамауданындағы Бесағаш, Басарқобыз, Ақбастау көшелері.
534 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Шаңырақ-2" ықшамауданы, Жанқожа батыр
көшесі, 202, "№26 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 248-68-33
Шекарасы: Шаңырақ-1 және Көк- қайнар ықшамауданының шекарасымен Алтынсақа көшесінің бойымен шығыс бағытта Шаңырақ -1 мен Шаңырақ-2 ықшамауданының шекарасына дейін. Шаңырақ-1 мен Шаңырақ-2 ықшамауданының ауданының шекарасының боймен солтүстік бағытта Қарқара көшесіне дейін. Қарқара көшесінің бойымен батыс бағытта Көк-қайнармен Шаңырақ-2 ықшамауданының шекарасына дейін. Көк-қайнармен Шаңырақ-2 ықшамауданың шекарасы бойымен оңтүстік бағытта Алтынсақа көшесіне дейін.
535 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, "Заря Восток" ықшамауданы, Биянху көшесі, 87,
"№150 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 245-00-25
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен Ұйғыр көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытында 1-Жылу электр орталығы золоотвал дамбасына дейін. 1-Жылу электр орталығы золоотвал дамбасынын бойымен (Ұлжан-2 ықшамауданының шекарасы шығыс жағы) солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін(шығыс жағы), Үлкен Алматы каналы бойымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Солтүстік көшесіне шоссесіне дейін, Солтүстік айналым көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Ұйғыр көшесіне дейін.
545 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас-1, дом 6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Театр традиционного искусства" Алатау", телефон: 398-85-36
Границы: От улицы Б. Момышулы по проспекту Рыскулова до русла реки Каргалы. По руслу реки Каргалы в северном направлении до улицы Акын Сара. По улице Акын Сара в восточном направлении до улицы Б.Момышулы. По улице Б.Момышулы в южном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок 546
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас-6, дом 371/3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника 29", телефон 351-29-16.
Границы: дома в микрорайон Алгабас-6 № 1/135, 1/136, 1/139, 1/141,1/142, 1/144, 1/148, 1/150, 1/151, 1/153, 1/155, 1/156, 1/158, 1/160, 1/161, 1/165, 1/167, 1/168.
Избирательный участок 547
Центр: город Алматы, микрорайон Дархан, улица Х.Алтая, 24/1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника 25", телефон: 385-36-62
Границы: От большого Алматинского канала по восточной стороне улицы Ахметова в северном направлении до улицы Каракоз. По южной стороне улицы Каракоз до улицы Сабатаева. По северной стороне улицы Сабатаева в западном направлении до реки Большая Алматинка. По реке Большая Алматинка в северном направлении до границы с Илийским районом Алматинской области. По границе с Илийским районом в восточном направлении до пересечения с речкой Теренкара. По речке Теренкара в южном направлении до большого Алматинского канала. По большому Алматинскому каналу до улицы Ахметова.
Избирательный участок 548
Центр: город Алматы, микрорайон "Курылысшы", улица Молодежная, 2А
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 41", телефон: 243-59-12
Границы: От улицы Зеленая по улице Ырысты в северном направлении до улицы Строительная. По улице Строительная до улицы Аубакирова. По улице Аубакирова до улицы Бирлик. По улице Бирлик в восточном направлении до улицы Утемисулы. По улице Утемисулы в южном направлении до улицы Кокорай. По улице Кокорай до улицы Зеленая. По улице Зеленая в западном направлении до улицы Ырысты (южная граница).
Избирательный участок 549
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, д.48
Коммунальное государственное учреждение Общеобразовательная школа 156, 298-13-63
Границы: От улицы Северное кольцо по улице Бекболата (восточная сторона) в северном направлении до улицы Новостройка. По улице Новостройка в северо-восточном направлении до улицы Тауасарова (улица Новостройка не входит). По улице Тауасарова (четная сторона) в восточном направлении до переулка Сенгирбаева. По переулку Сенгирбаева в южном направлении, далее по территории торгового центра "Арлан" до улицы Северное Кольцо. По улице Северное кольцо (северная сторона) в западном направлении до улицы Бекболата.
Избирательный участок 550
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа 180", телефон: 385-33-75

Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас-1 ықшамауданы, №6 үй,
"Алатау" дәстүрлі өнер театры" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны,
телефон: 398-85-36.
Шекарасы: Б.Момышұлы көшесінен Рысқұлов даңғылымен Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенімен солтүстік бағытта Ақын Сара көшесіне дейін. Ақын Сара көшесімен шығыс бағытта Б.Момышұлы көшесіне дейін. Б.Момышұлы көшесімен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
546 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас-6 ықшамауданы, №371/3 үй
"№29 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорыны, телефон: 351-29-16
Шекарасы: Алғабас-6ықшамауданы №1/135, 1/136, 1/139, 1/141, 1/142, 1/144, 1/148, 1/150, 1/151, 1/153, 1/155, 1/156, 1/158, 1/160, 1/161, 1/165, 1/167, 1/168 үйлер.
547 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Дархан ықшамауданы, Х.Алтай көшесі, 24/1 үй,
"№25 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорыны, телефон: 385-36-62
Шекарасы: Үлкен Алматы каналынан бастап Ахметов көшесінің шығыс жағымен солтүстік бағытта Қаракөз көшесіне дейін. Қаракөз көшесінің оңтүстік жағымен Сабатаев көшесіне дейін.Сабатаев көшесінің солтүстік жағымен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзенінен бастап солтүстік бағытта Алматы облысы Іле ауданының шекарасына дейін. Іле ауданының шекарысы бойымен шығыс бағытта Тереңқара өзенінің қиылысына дейін. Тереңқара өзенімен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін. Үлкен Алматы каналынан Ахметов көшесіне дейін.
548 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құрылысшы ықшамауданы,
Молодежный көшесі, 2А, "№41 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық
мекемесі, телефон: 243-59-12
Шекарасы: Зеленая көшесінен Ырысты көшесімен солтүстік бағытта Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесімен Әубәкіров көшесіне дейін. Әубәкіров көшесімен Бірлік көшесіне дейін. Бірлік көшесімен шығыс бағытта Өтемісұлы көшесіне дейін. Өтемісұлы көшесімен оңтүстік бағытта Көкорай көшесіне дейін. Көкорай көшесімен Зеленая көшесіне дейін. Зеленая көшесімен батыс бағытта Ырысты көшесіне дейін (оңтүстік шекарасы).
549 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, Әуезов көшесі, 4 үй,
"№156 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 298-13-63
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен бастап Бекболат көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Новостройка көшесіне дейін. Новостройка көшесімен солтүстік-шығыс бағытта Тауасаров көшесіне дейін. (Новостройка көшесі кірмейді) Тауасаров көшесімен (жұп жағы) шығыс бағытта Сеңгірбаев тұйық көшесіне дейін. Сеңгірбаев тұйық көшесімен оңтүстік бағытта, әрі қарай "Арлан" сауда орталығының аумағымен Солтүстік айналым көшесіне дейін. Солтүстік айналым көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Бекболат көшесіне дейін.
550 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы ықшамауданы, Аққайнар көшесі, 7,
"№180 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 385-33-75

Границы: Дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 67, 68, 69, 70, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 88, 89, 90 микрорайона Саялы. По улице Азербайжан Мамбетова на северо-запад до улицы Бесагаш, далее в западном направлении до дома № 59 микрорайона Саялы, далее в южном направлении до улицы без названия, включая дома микрорайона Коккайнар, далее в южном направлении до улицы Акбастау, от улицы Акбастау (северная сторона) в восточном направлении до улицы Басаркобыз, от улицы Басаркобыз до улицы Азербайжан Мамбетова.

Шекарасы: Саялы ықшамауданындағы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 67, 68, 69, 70, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 88, 89, 90 үйлер. Әзірбайжан Мәмбетов көшесімен солтүстік-батыс бағытта Бесағаш көшесіне дейін, ары қарай батыс бағытта Саялы ықшамауданындағы № 59 үйге дейін, ары қарай оңтүстік бағытта атауы жоқ көшеге дейін, Қөкқайнар ықшамауданындағы үйлерді қоса есептегенде, ары қарай оңтүстік бағытта Ақбастау көшесіне дейін, Ақбастау көшесімен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Басарқобыз көшесіне дейін, Басарқобыз көшесінен Әзірбайжан Мәмбетов көшесіне дейін.