Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет средств бюджета
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2014 года N 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 мая 2014 года N 2777
В соответствии с подпунктом 17-3) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет средств бюджета.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Ескендиров
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 25 апреля 2014 года № 108
Перечень
энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет средств бюджета
Сноска. Перечень - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 25.01.2016 N 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Болезни крупного рогатого скота: гиподерматоз.
2. Болезни лошадей: мыт, пироплазмидоз, гастрофилез, параскаридоз.

Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі N 108 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 мамырда N 2777 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабының 1-тармағының 17-3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі С. Ескендіров
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 108 қаулысымен бекітілген
Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының
ТІЗБЕСІ
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 25.01.2016 N 24 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ірі қара мал аурулары: гиподерматоз.
2. Жылқы аурулары: сақау, пироплазмидоз, гастрофилез, параскаридоз.