Об утверждении регламентов государственных услуг в области недропользования
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 18 июля 2014 года N 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 августа 2014 года N 2923. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 августа 2015 года N 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20.08.2015 N 309 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых";
2) регламент государственной услуги "Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей";
3) регламент государственной услуги "Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых";
4) регламент государственной услуги "Регистрация сервитутов на участке недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительство и (или) подземных сооружений, несвязанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании";
5) регламент государственной услуги "Регистрация контрактов на предоставление права недропользования, на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 18 июля 2014 гола № 249
Регламент
государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (далее – государственная услуга) предоставляется местным исполнительным органом – государственным учреждением "Управление индустриально-инновационного развития Северо-Казахстанской области" по адресу: 150011, Республика Казахстан, Северо-Казахстанской область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, согласно приложения 1 к настоящему регламенту (далее - услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через:
канцелярию услугодателя.
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан (далее - ЦОН) согласно приложения 2 к настоящему регламенту.

Жер қойнауын пайдалану саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 шілдедегі N 249 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 қыркүйекте N 2923 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы N 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 20.08.2015 N 309 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілгендер бекітілсін:
1) "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға келісімшарттар жасасу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
5) "Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге, барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға арналған келісімшарттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы 18 шілдедегі
№ 249 қаулысымен
бекітілген
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) жергілікті атқарушы орган – "Солтүстік Қазақстан облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі мына мекенжай бойынша: 150011, Қазақстан Республикасы, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58, осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес көрсетеді (бұдан әрі – көрсетілетін қызмет беруші).
Мемлекеттік қызметі көрсету нәтижесінің құжаттарын қабылдау және беру:
көрсетілетін қызметі беруші кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі Мемлекеттік қызметті автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталығының қызметін үйлестіру жөніндегі комитеті "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны 2-қосымшаға сәйкес (бұдан әрі – ХҚКО);

Регламент государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (далее - Регламент) разработан на основании стандарта государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 154 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере недропользования, за исключением углеводородного сырья" (далее - Стандарт).
2. В соответствии с пунктом 5 стандарта форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. В соответствии с пунктом 6 стандарта результат государтсвенной услуги:
у услугодателя, в ЦОНе – свидельство о регистрации договора залога права недропользования, по форме, согласно приложению 3 к настоящему регламенту государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процедуре оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставлением услуполучателем заявления и документов, указанных в пункте 9 Стандарта государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых", (далее - Стандарт) (далее - пакет документов).
5. Порядок действия работников структурных подразделений при оказании государственной услуги, процедуры (действия), и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий) в разрезе каждого структурного подразделения:
процедура 1 – принятие сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов услугополучателя и регистрация заявления (15 минут);
процедура 2 – передача сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов руководителю услугодателя для наложения визы (15 минут);
процедура 3 – наложение визы руководителя услугодателя и передача ответственному специалисту услугодателя (4 часа);
процедура 4 – проверка ответственным специалистом услугодателя на предмет полноты предоставленного пакета документов, а также на соответствия предъявляемым требованиям и подготовка проекта результата государственной услуги (4 календарных дней);
процедура 5 – направление проекта результата государственной услуги на подпись руководителю услугодателя (15 минут);

"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенті (бұдан әрі – Регламент) "Көмірсутек шикізатын қоспағанда, жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 154 Қаулысымен бекітілген "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілген қызмет стандарты негізінде (бұдан әрі – Стандарт) әзірленді.
2. Стандарттың 5-тармағына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Стандарттың 6-тармағына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі;
ХҚКО-дағы қызмет берушіде - осы мемлекеттік көрсетілетін регламентінің 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлік.
Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін беру нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау негізі "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес (бұдан әрі – Стандарт) құжаттар қосымшасымен (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің бар болуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде құрылымдық бөлімше қызметкерлерінің іс-қимылы, рәсімдер (іс-қимыл) тәртібі, оларды орындау реттігі, соның ішінде әрбір құрылымдық бөлімшедегі барлақ рәсімдердің (іс-қимылдардың) өту кезеңдері:
1-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауы және өтінішті тіркеуі (15 минут);
2-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші кеңсесі мамандарымен көрсетілетін қызмет беруші басшысына бұрыштама қою үшін құжаттар топтамасын тапсыруы (15 минут);
3-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші басшысының бұрыштама қоюы және көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманына тапсыруы (4 сағат);
4-рәсім – көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманы ұсынылған құжаттар топтамасының толықтығын, сондай-ақ талап етілетін құжаттарға сәйкестігін тексеруі және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын дайындауы (4 күнтізбелік күн);
5-рәсім – мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызмет беруші басшысына қол қоюға жіберуі (15 минут);

процедура 6 – подписание руководителем услугодателя проекта результата государственной услуги (4 часа);
процедура 7 – передача результата государственной услуги специалисту канцелярии услугодателя (15 минут);
процедура 8 – выдача услугополучателю готового результата государственной услуги (15 минут).
6. Порядок действия работников структурных подразделений при оказании государственной услуги, процедуры (действия), и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий) в разрезе каждого структурного подразделения:
процедура 1 – принятие сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов от работника ЦОНа и регистрация заявления (15 минут);
процедура 2 – передача сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов руководителю услугодателя для наложения визы (15 минут);
процедура 3 – наложение визы руководителя услугодателя и передача ответственному специалисту услугодателя (4 часа);
процедура 4 – проверка ответственным специалистом услугодателя на предмет полноты предоставленного пакета документов, а также на соответствия предъявляемым требованиям и подготовка проекта результата государственной услуги (2 календарных дней);
процедура 5 – направление проекта результата государственной услуги на подпись руководителю услугодателя (15 минут);
процедура 6 – подписание руководителем услугодателя проекта результата государственной услуги (4 часа);
процедура 7 – передача результата государственной услуги специалисту канцелярии услугодателя (15 минут);
процедура 8 – выдача работнику ЦОНа готового результата государственной услуги для последующей выдачи услугополучателю (15 минут).
7. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) принятие и регистрация пакета документов услугополучателя;
2) получение руководителем услугодателя пакета документов;
3) получение ответственным специалистом услугодателя пакета документов с визой руководителя услугодателя;
4) проект результата государственной услуги;
5) получение руководителем услугодателя проекта результата государственной услуги;
6) подписание результата оказание государственной услуги;
7) получение сотрудником канцелярии результата оказания государственной услуги;
8) получение услугополучателем готового результата государственной услуги.

6-рәсім – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесінің жобасына көрсетілетін қызмет беруші басшысының қол қоюы (4 сағат);
7-рәсім – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызмет беру кеңсесінің маманына тапсыру (15 минут);
8-рәсім – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің дайын нәтижесін көрсетілетін қызмет алушыға беруі (15 минут).
6. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде құрылымдық бөлімшелер қызметкерлерінің рәсімдерді (іс-қимылдардың) және оларды орындалу реттілігін, соның ішінде әр құрылымдық бөлімше шегінде барлық рәсімдерді (іс-қимылдарды) өту кезеңдеріндегі іс-қимыл тәртібі:
1-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің маманы ХҚКО-ның қызметкерінен құжаттар топтамасын қабылдайды және өтінімді тіркейді (15 минут);
2-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші кеңсесі мамандарымен көрсетілетін қызмет беруші басшысына бұрыштама қою үшін құжаттар топтамасын тапсыру (15 минут);
3-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші басшысының бұрыштама қоюы және көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманына тапсыру (4 сағат);
4-рәсім – көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттар топтамасының толықтығын, сондай-ақ талап етілетін құжаттарға сәйкес және мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасын дайындау (2 күнтізбелік күн);
5-рәсім – мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызмет беруші басшысына қол қоюға жіберу (15 минут);
6-рәсім – мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасына көрсетілетін қызмет беруші басшысының қол қоюы (4 сағат);
7-рәсім – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің маманына тапсыру (15 минут);
8-рәсім - мемлекеттік көрсетілетін қызметтің дайын нәтижесін көрсетілетін қызмет алушыға беру үшін ХҚКО-ның қызметкеріне беру (15 минут).
7. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын, мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімдердің (іс-қимылдардың) нәтижесі.
1) көрсетілетін қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауы және тіркеуі;
2) көрсетілетін қызмет беруші басшысының құжаттар топтамасын қабылдауы;
3) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманының көрсетілетін қызмет беруші басшысының бұрыштамасымен құжаттар топтамасын қабылдауы;
4) мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасы;
5) көрсетілетін қызмет беруші басшысының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын қабылдауы;
6) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қоюы;
7) кеңсе қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алуы;
8) көрсетілетін қызмет алушылардың мемлекеттік көрсетілетін қызметтің дайын нәтижесін алуы.

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процедуре оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процедуре оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный специалист услугодателя.
9. Описание последовательности действий между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждого действия:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает пакет документов у услуполучателя, регистрирует (15 минут) и передает пакет документов руководителю услугодателю (15 минут);
2) руководитель услугодателя накладывает визу и передает ответственному специалисту услугодателя (4 часа);
3) ответственный специалист услугодателя осуществляет проверку на предмет полноты представленного пакета документов, а также на соответствие предъявляемым требованиям и готовит проект результата государственной услуги (4 календарных дней), после направляет проект результата оказания государственной услуги на подпись руководителю услугодателя (15 минут);
4) руководитель услугодателя знакомится с проектом результата государственной услуги, подписывает его и передает сотруднику канцелярии услугодателя (4 часа);
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает услугополучателю результат государственной услуги (15 минут).
10. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложении 4 к настоящему регламенту государственной услуги.
4. Описание порядка взаимодействия с ЦОНом и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
11. Основанием для начала действия по оказанию государственной услуги при обращении в ЦОН является принятие работником ЦОНа пакета документов от услугополучателя.
12. Содержание каждого действия, входящего в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) работник ЦОНа проверяет правильность заполнения и полноту пакета документов, предоставленных услугополучателем (5 минут).
При соблюдении правильности и полноты заполнения заявления и предоставления полного пакета документов, работник ЦОНа регистрирует заявление в информационной системе "Интегрированная информационная система для Центров обслуживания населения" (далее – ИИС ЦОН) (5 минут);

3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет үдерісіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет үдерісіне қатысатын, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлер) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы.
9. Әр іс-қимылдың ұзақтығы көрсетіле отыра, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлер) арасындағы іс-қимылдардың реттілігіне сипаттама:
1) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызмет алушыдан құжаттар топтамасын қабылдайды, тіркейді (15 минут) және көрсетілетін қызмет беруші басшысына құжаттар топтамасын тапсырады (15 минут);
2) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы бұрыштама қояды және көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманына тапсырады (4 сағат);
3) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманы ақпарат іздеуді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызмет берушінің басшысына тапсырады (4 күнтізбелік күн) және көрсетілетін қызмет берушінің басшысына қол қоюға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын жібереді (15 минут);
4) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасымен танысады, оған қол қояды және көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкеріне тапсырады (4 сағат);
5) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызмет алушыға мемлекеттік қызмет нәтижесін береді (15 минут).
9. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігіне сипаттамасы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 4-қосымшасына сәйкес әр іс-қимылды (рәсімді) өту Бизнес-үдеріс анықтамасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік көрсетілген қызмет үдерісіндегі халыққа қызмет көрсету орталығы және (немесе) өзге де көрсетілген қызмет берушілермен өзара әрекеттесу тәртібіне, сондай-ақ ақпараттық жүйені пайдалану тәртібіне сипаттама
11. ХҚКО-ға жүгінгенде мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі әрекетті бастау үшін негізі болып ХҚКО-ның қызметкерімен көрсетілетін қызмет алушыдан құжаттар топтамасын қабылдау болып табылады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір әрекеттің мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) ХҚКО-ның қызметкері өтініштің дұрыс толтырылғанын және көрсетілетін қызмет алушымен ұсынылған құжаттар пакетінің толықтығын тексереді, оны толтыру (5 минут).
Өтінішті толтырудың дұрыстығы мен толықтығын сақтау кезінде және толық құжаттар топтамасын ұсынған кезде ХҚКО-ның қызметкері өтінішті "Халыққа қызмет көрсету орталығы үшін біріктірілген ақпараттық жүйе" (бұдан әрі ХҚКО БАЖ) ақпараттық жүйесінде тіркейді (5 минут);

2) работник ЦОНа получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан (2 минуты);
3) работник ЦОНа идентифицируют личность услугополучателя, вносит соответствующую информацию об услугополучателе и список поданных документов в ИИС ЦОН, выдает услугополучателю расписку о приеме соответствующих документов (3 минуты);
4) работник ЦОНа подготавливает пакет документов и направляет его услугодателю через курьерскую или иную уполномоченную на это связь (1 рабочий день);
5) принятие сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов от работника ЦОНа и регистрация заявления (15 минут);
6) передача сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов руководителю услугодателя для наложения визы (15 минут);
7) наложение визы руководителя услугодателя и передача ответственному специалисту услугодателя (4 часа);
8) проверка ответственным специалистом услугодателя на предмет полноты предоставленного пакета документов, а также на соответствия предъявляемым требованиям и подготовка проекта результата государственной услуги (2 календарных дней);
9) направление проекта результата государственной услуги на подпись руководителю услугодателя (15 минут);
10) подписание руководителем услугодателя проекта результата государственной услуги (4 часа);
11) передача результата государственной услуги специалисту канцелярии услугодателя (15 минут);
12) выдача работнику ЦОНа готового результата государственной услуги для последующей выдачи услугополучателю (15 минут).
13) работник ЦОНа в срок, указанный в расписке о приеме соответствующих документов, выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю (15 минут).
В случаях, когда услугополучатель не обратился за результатом услуги в указанный срок, ЦОН обеспечивает его хранение в течение одного месяца, после чего передает его услугодателю.
Невостребованный готовый результат государственной услуги в течении трех рабочих дней направляется услугополучателю посредством почтовой связи по указанному в заявлении адресу.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через ЦОН представлена в приложении 5 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Регистрация договора залога права
недропользования на разведку,
добычу общераспространенных
полезных ископаемых"
№ п/п
Местный исполнительный орган области
Прием документов (режим работы, адрес)
Рассмотрение документов (режим работы, адрес)
1
2
3
4
1
Государственное учреждение "Управление индустриально-инновационного развития Северо-Казахстанской области"
с 9-00 ч. до 18-30 ч. обед с 13-00 ч. до 14-30 ч. ежедневно. Выходные дни суббота, воскресенье
с 9-00 ч. до 18-30 ч. обед с 13-00 ч. до 14-30 ч. ежедневно. Выходные дни суббота, воскресенье
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Регистрация договора залога права
недропользования на разведку,
добычу общераспространенных
полезных ископаемых"
№ п/п
Местный исполнительный орган области
Прием документов (режим работы, адрес)
Рассмотрение документов (режим работы, адрес)
1
2
3
4
1
Филиал республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения по Северо-Казахстанской области"

2) ХҚКО-ның қызметкері ақпараттық жүйесі құрамында құпияны заңмен қорғауды жасайтын мәліметті пайдалануға көрсетілетін қызмет алушының жазбаша келісімін алады, егер басқасы Қазақстан Республикасы заңымен қарастырылмаса (2 минут);
3) ХҚКО-ның қызметкері қызмет алушының жеке басын теңестіреді, ХҚКО БАЖ-да көрсетілетін қызмет алушылар және тапсырылған құжаттар тізімі туралы тиісті ақпаратты енгізеді, көрсетілетін қызмет алушыға сәйкес құжаттарды қабылдау туралы қолхат береді (3 минут);
4) ХҚКО-ның қызметкері құжаттар топтамасын дайындайды және оны көрсетілетін қызмет алушыға курьерлік немесе осыған уәкілетті басқа байланыс арқылы жібереді (1 жұмыс күн);
5) ХҚКО-ның қызметкері сәйкес құжаттарды қабылдау туралы қолхатта көрсетілген мерзімде көрсетілетін қызмет алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтежесін береді (15 минут);
6) бұрыштама қоюы үшін көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызмет берушінің басшысына құжаттар пакетін тапсырады (15 минут);
7) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы бұрыштама қояды және көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманына тапсырады (4 сағат);
8) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттар топтамасының толықтығын, сондай-ақ талап етілетін құжаттарға сәйкес және мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасын дайындау (2 күнтізбелік күн);
9) көрсетілетін қызмет берушінің басшысына қол қоюға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын жіберу (15 минут);
10) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасына қол қоюы (4 сағат);
11) мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкеріне тапсырады (15 минут);
12) көрсетілетін қызмет алушыға беру үшін ХҚКО-ның қызметкеріне мемлекеттік қызмет көрсету нәтежесін береді (15 минут);
13) ХҚКО-ның қызметкері сәйкес құжаттарды қабылдау туралы қолхатта көрсетілген мерзімде көрсетілетін қызмет алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтежесін береді (15 минут);
Егер көрсетілетін қызмет алушы көрсетілген мерзімде қызмет нәтижелеріне жүгінбеген жағдайда, ХҚКО бір ай ішінде оны сақтауды қамтамасыз етеді, содан кейін оны көрсетілетін қызмет берушіге тапсырады.
Талап етілмеген мемлекеттік көрсетілетін қызметтің дайын нәтижесі үш жұмыс күні ішінде өтініште көрсетілген мекенжай бойынша пошталық байланыс арқылы көрсетілетін қызмет алушыға жіберіледі.
ХҚКО арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуге іске қосылған ақпараттық жүйенің функционалдық диаграммасы осы регламенттің 5-қосымшасында ұсынылды.
"Кең таралған пайдалы
қазбаларды барлауға,
өндiруге жер қойнауын
пайдалану құқығының
кепiл шартын тiркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
№ Р/с
Облыстың жергілікті атқарушы органы
Құжаттарды қабылдау (жұмыс тәртібі, мекенжайы)
Құжаттарды қарау (жұмыс тәртібі, мекенжайы)
1
2
3
4
1
"Солтүстік Қазақстан облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемелекеттік мекемесі
Күн сайын с. 9-00-дан с. 18-30-ға дейін түскі үзіліс с. 13-00-ден с. 14-30-ға дейін. Демалыс күндері сенбі, жексенбі.
Күн сайын с. 9-00-ден 18-30-ға дейін түскі үзіліс 13-00-ден 14-30-ға дейін. Демалыс күндері сенбі, жексенбі.
"Кең таралған пайдалы
қазбаларды барлауға,
өндiруге жер қойнауын
пайдалану құқығының
кепiл шартын тiркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
№ Р/с
Облыстың жергілікті атқарушы органы
Құжаттарды қабылдау (жұмыс тәртібі, мекенжайы)
Құжаттарды қарау (жұмыс тәртібі, мекенжайы)
1
2
3
4
1
"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалы

С 9-00 ч. до 20-00 ч. без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан, город Петропавловск, улица Ауэзова, 157
С 9-00 ч. до 20-00 ч. без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
2
Отдел № 2 города Петропавловск филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения по Северо-Казахстанской области"
С 9-00 ч. до 20-00 ч. без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 72
С 9-00 ч. до 20-00 ч. без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Регистрация договора залога права
недропользования на разведку,
добычу общераспространенных
полезных ископаемых"
СВИДЕТЕЛЬСТВО
о регистрации договора о залоге права недропользования
№ _________ "__" _______________ 20 __ года
___________________
(город, район)
Залогодатель: _________________________________________________
(наименование юридического или физического лица, адрес, БИН/ИИН)
Залогодержатель: ______________________________________________
(наименование банка, его юридический адрес)
Договор залога: _______________________________________________
(номер, дата)
Описание права недропользования: ______________________________
_______________________________________________________________
(вид операции недропользования, полное наименование месторождения)
Контракт: ____________________________________________________
(номер и дата заключения контракта)
Сумма обязательства: __________________________________________
(цифрой и прописью)
Срок погашения обязательства: _________________________________
(дата)
Примечание: ___________________________________________________
_______________________________________________________________
Ф.И.О., подпись руководителя государственного органа, выдающего свидетельство о регистрации залога права недропользования ___________
Приложение 4
к Регламенту
государственной услуги
"Регистрация договора залога
права недропользования на разведку,
добычу общераспространенных
полезных ископаемых"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
Приложение 5
к Регламенту
государственной услуги
"Регистрация договора залога права
недропользования на разведку,
добычу общераспространенных
полезных ископаемых"
Справочник
бизнес-процессов при оказании государственной услуги через ЦОН
Условные обозначения:
ГБД ФЛ - Государственная база данных физических лиц
ГБД ЮЛ - государственная база данных юридических лиц
ЭЦП - Электронная цифровая запись
ИС ЦОН - Информационная система центра обслуживания населения
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 18 июля 2014 года № 249
Регламент
государственной услуги "Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей"

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері c 9-00 -ден с. 20-00 –ге дейін үзіліссіз. Петропавл қаласы, Әуезов көшесі, 157
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері c 9-00-ден с. 20-00-ге дейін үзіліссіз.
2
"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалы Петропавл қаласының № 2 бөлімі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері c 9-00 -ден с. 20-00 –ге дейін үзіліссіз. Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 72
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері c 9-00-ден с. 20-00–ге дейін үзіліссіз.
"Кең таралған пайдалы
қазбаларды барлауға,
өндiруге жер қойнауын
пайдалану құқығының
кепiл шартын тiркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Жер қойнауын пайдалану құқығының кепілі
туралы шартты тіркеу туралы
КУӘЛІК
20 ____ жылғы "___" _____________ № _________
__________________________________________
(қала, аудан)
Кепіл беруші: _________________________________________________
(заңды немесе жеке тұлғаның атауы, мекенжайы ЖСН/БСН)
Кепіл ұстаушы: ________________________________________________
(банктің атауы, оның заңды мекен-жайы)
_______________________________________________________________
Кепіл шарты: __________________________________________________
(нөмірі, күні)
Жер қойнауын пайдалану құқығының сипаттамасы: _________________
_______________________________________________________________
(жер қойнауын пайдалану операциясының түрі, кен орнының толық атауы)
Келісімшарт: __________________________________________________
(келісімшарттың нөмірі мен жасалған күні)
Міндеттеменің сомасы: _________________________________________
(санмен және жазумен)
Міндеттемені өтеу мерзімі: ____________________________________
(күні)
Ескертпе: _____________________________________________________
Жер қойнауын пайдалану құқығн кепілі туралы шартты тіркеу туралы куәлікті берген мемлекеттік орган басшысының Т.А.Ә., қолы
"Кең таралған пайдалы
қазбаларды барлауға,
өндiруге жер қойнауын
пайдалану құқығының
кепiл шартын тiркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
4-қосымша
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу"
көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің бизнес-үдерісінің анықтамасы
"Кең таралған пайдалы
қазбаларды барлауға,
өндiруге жер қойнауын
пайдалану құқығының
кепiл шартын тiркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
5-қосымша
ХҚКО арқылы көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің бизнес-үдерісінің анықтамасы
Шартты белгілер:
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы 18 шілдедегі
№ 249 қаулысымен
бекітілген
"Барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға келісімшарттар жасасу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей" (далее - государственная услуга) предоставляется местным исполнительным органом - государственным учреждением "Управление индустриально-инновационного развития Северо-Казахстанской области" по адресу: 150011, Республика Казахстан, Северо-Казахстанской область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, согласно приложения 1 к настоящему регламенту (далее - услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через:
канцелярию услугодателя.
Регламент государственной услуги "Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей" (далее - Регламент) разработан на основании стандарта государственной услуги "Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей" утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 153 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами" (далее - Стандарт).
2. В соответствии с пунктом 5 стандарта форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. В соответствии с пунктом 6 стандарта результат государтсвенной услуги:
у услугодателя – контракт на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процедуре оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличия заявления услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги "Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей" (далее - Стандарт) (далее - пакет документов).
5. Порядок действия работников структурных подразделений при оказании государственной услуги, процедуры (действия), и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий) в разрезе каждого структурного подразделения:
процедура 1 – принятие сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов услугополучателя и регистрация заявления (15 минут);

1. Жалпы ережелер
1. "Барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға келісімшарттар жасасу" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) жергілікті атқарушы орган – "Солтүстік Қазақстан облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі мына мекенжай бойынша: 150011, Қазақстан Республикасы, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58, осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес көрсетеді (бұдан әрі – көрсетілетін қызмет беруші).
Мемлекеттік қызметтер көрсету нәтижесінің құжаттарын қабылдау және беру:
көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
"Барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға келісімшарттар жасасу" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенті (бұдан әрі – Регламент) "Геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 153 Қаулысымен бекітілген "Барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға келісімшарттар жасасу" мемлекеттік көрсетілген қызмет стандарты негізінде (бұдан әрі – Стандарт) әзірленді.
2. Стандарттың 5-тармағына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Стандарттың 6-тармағына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі;
көрсетілетін қызмет берушіде - барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға келісімшарт.
Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін беру нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау негізі "Барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға келісімшарттар жасасу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес (бұдан әрі – Стандарт) құжаттар қосымшасымен (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің бар болуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде құрылымдық бөлімше қызметкерлерінің іс-қимыл, рәсімдер (іс-қимыл) тәртібі, оларды орындау реттілігі, соның ішінде әрбір құрылымдық бөлімшедегі барлақ рәсімдердің (іс-қимылдарды) өту кезеңдері:
1-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауы және өтінішті тіркеуі (15 минут);

2) руководитель услугодателя накладывает визу и передает ответственному специалисту услугодателя (4 часа);
3) ответственный специалист услугодателя осуществляет проверку на предмет полноты представленного пакета документов, а также на соответствие предъявляемым требованиям и готовит проект результата оказания услуги (14 календарных дней), после направляет проект результата оказания государственной услуги на подпись руководителю услугодателя (15 минут);
4) руководитель услугодателя знакомится с проектом результата государственной услуги, подписывает его и передает сотруднику канцелярии услугодателя (4 часа);
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает услугополучателю результат государственной услуги (15 минут).
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в Справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложении 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Заключение контрактов на строительство
и (или) эксплуатацию подземных сооружений,
не связанных с разведкой или добычей"
№ п/п
Местный исполнительный орган области
Режим работы
1
2
3
1
Государственное учреждение "Управление индустриально-инновационного развития Северо-Казахстанской области"
с понедельника по пятницу с 9-00 до 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Заключение контрактов на строительство
и (или) эксплуатацию подземных сооружений,
не связанных с разведкой или добычей"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Заключение контрактов на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей"
Условные обозначения:
ГБД ФЛ - Государственная база данных физических лиц
ГБД ЮЛ - Государственная база данных юридических лиц
ЭЦП - Электронная цифровая подпись
ИС ЦОН - Информационная система центра обслуживания населения
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 18 июля 2014 года № 249
Регламент
государственной услуги "Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (далее - государственная услуга) предоставляется местным исполнительным органом - государственным учреждением "Управление индустриально-инновационного развития Северо-Казахстанской области" по адресу: 150011, Республика Казахстан, Северо-Казахстанской область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, согласно приложения 1 к настоящему регламенту (далее - услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через:
канцелярию услугодателя.
Регламент государственной услуги "Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (далее - Регламент) разработан на основании стандарта государственной услуги "Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 153 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами" (далее - Стандарт).

2) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы бұрыштама қояды және көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманына тапсырады (4 сағат);
3) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманы ақпарат іздеуді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызмет берушінің басшысына тапсырады (14 күнтізбелік күн) және көрсетілетін қызмет берушінің басшысына қол қоюға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын жібереді (10 минут);
4) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасымен танысады, оған қол қояды және көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкеріне тапсырады (4 сағат);
5) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызмет алушыға мемлекеттік қызмет нәтижесін береді (10 минут).
9. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 2-қосымшасына сәйкес әр іс-қимылды (рәсімді) өту Бизнес-үдеріс анықтамасында көрсетілген.
"Барлауға немесе өндіруге байланысты
емес жерасты құрылыстарын салуға және
(немесе) пайдалануға келісімшарттар жасасу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
№ Р/с
Облыстың жергілікті атқарушы органы
Жұмыс тәртібі
1
2
3
1
"Солтүстік Қазақстан облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" Мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа дүйсенбі - жұма сағат 9-00 ден 18-30-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-30–ге дейін.
"Барлауға немесе өндіруге байланысты
емес жерасты құрылыстарын салуға және
(немесе) пайдалануға келісімшарттар жасасу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
"Барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға келісімшарттар жасасу" көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің бизнес-үдерісінің анықтамасы
Шартты белгілер:
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы 18 шілдедегі
№ 249 қаулысымен
бекітілген
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) жергілікті атқарушы орган – "Солтүстік Қазақстан облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі мына мекенжай бойынша: 150011, Қазақстан Республикасы, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58, осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес көрсетеді (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің құжаттарын қабылдау және беру:
көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенті (бұдан әрі – Регламент) "Геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 153 Қаулысымен бекітілген "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге арналған келісімшарттарды жасасу, оларды тіркеу және сақтау" мемлекеттік көрсетілген қызмет стандарты негізінде (бұдан әрі – Стандарт) әзірленді.

2. В соответствии с пунктом 5 стандарта форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. В соответствии с пунктом 6 стандарта результат государтсвенной услуги:
у услугодателя – подписанный и зарегистрированный контракт на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процедуре оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличия заявления услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги "Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (далее - Стандарт) (далее - пакет документов).
5. Порядок действия работников структурных подразделений при оказании государственной услуги, процедуры (действия), и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий) в разрезе каждого структурного подразделения:
процедура 1 – принятие сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов услугополучателя и регистрация заявления (30 минут);
процедура 2 – передача сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов руководителю услугодателя для наложения визы (10 минут);
процедура 3 – наложение визы руководителя услугодателя и передача ответственному специалисту услугодателя (4 часа);
процедура 4 – проверка ответственным специалистом услугодателя на предмет полноты представленного пакета документов, а также на соответствия предъявляемым требованиям и подготовка проекта результата государственной услуги (14 календарных дней);
процедура 5 – направление проекта результата государственной услуги на подпись руководителю услугодателя (10 минут);
процедура 6 – подписание руководителем услугодателя проекта результата государственной услуги (4 часа);
процедура 7 – передача результата государственной услуги специалисту канцелярии услугодателя (10 минут);
процедура 8 – выдача услугополучателю готового результата государственной услуги (10 минут).
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) принятие и регистрация пакета документов услугополучателя;

2. Стандарттың 5-тармағына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Стандарттың 6-тармағына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі;
көрсетілетін қызметті берушіде - кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге арналған қол қойылған және тіркелген келісімшарт.
Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін беру нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау негізі "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес (бұдан әрі – Стандарт) құжаттар қосымшасымен (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің бар болуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде құрылымдық бөлімше қызметкерлерінің іс-қимыл, рәсімдер (іс-қимыл) тәртібі, оларды орындау реттілігі, соның ішінде әрбір құрылымдық бөлімшедегі барлақ рәсімдердің (іс-қимылдардың) өту кезеңдері:
1-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауы және өтінішті тіркеуі (30 минут);
2-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші кеңсесі мамандарымен көрсетілетін қызмет беруші басшысына бұрыштама қою үшін құжаттар топтамасын тапсыруы (10 минут);
3-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші басшысының бұрыштама қоюы және көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманына тапсыруы (4 сағат);
4-рәсім – көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманы ұсынылған құжаттар топтамасының толықтығын, сондай-ақ талап етілетін құжаттарға сәйкестігін тексеруі және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын дайындауы (күнтізбелік 14 күн);
5-рәсім – мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызмет беруші басшысына қол қоюға жіберуі (10 минут);
6-рәсім – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесінің жобасына көрсетілетін қызмет беруші басшысының қол қоюы (4 сағат);
7-рәсім – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызмет беру кеңсесінің маманына тапсыруы (10 минут);
8-рәсім - мемлекеттік көрсетілетін қызметтің дайын нәтижесін көрсетілетін қызмет алушыға беруі (10 минут).
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын, мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімдердің (іс-қимылдардың) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауы және тіркеуі;

2) получение руководителем услугодателя пакета документов;
3) получение ответственным специалистом услугодателя пакета документов с визой руководителя услугодателя.
4) проект результата государственной услуги;
5) получение руководителем услугодателя проекта результата государственной услуги;
6) подписание результата оказание государственной услуги;
7) получение сотрудником канцелярии результата оказания государственной услуги;
8) получение услугополучателем готового результата государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процедуре оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процедуре оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный специалист услугодателя.
8. Описание последовательности действий между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждого действия:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает пакет документов у услуполучателя, регистрирует (30 минут) и передает пакет документов руководителю услугодателю (10 минут);
2) руководитель услугодателя накладывает визу и передает ответственному специалисту услугодателя (4 часа);
3) ответственный специалист услугодателя осуществляет поверку на предмет полноты представленного пакета документов, а также на соответствие предъявляемым требованиям и готовит проект результата государственной услуги (14 календарных дней), после направляет проект результата оказания государственной услуги на подпись руководителю услугодателя (10 минут);
4) руководитель услугодателя знакомится с проектом результата государственной услуги, подписывает его и передает сотруднику канцелярии услугодателя (4 часа);
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает услугополучателю результат государственной услуги (10 минут).
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в Справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложении 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Заключение, регистрация и хранение
контрактов на разведку, добычу
общераспространенных полезных ископаемых"
№ п/п
Местный исполнительный орган области
Режим работы
1
2
3
1
Государственное учреждение "Управление индустриально-инновационного развития Северо-Казахстанской области"
с понедельника по пятницу с 9-00 до 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Заключение, регистрация и хранение
контрактов на разведку, добычу
общераспространенных полезных ископаемых"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Заключение, регистрация и хранение контрактов на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 18 июля 2014 года № 249
Регламент
государственной услуги "Регистрация сервитутов на участки недр, представленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании"

2) көрсетілетін қызмет беруші басшысының құжаттар топтамасын қабылдауы;
3) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманының көрсетілетін қызмет беруші басшысының бұрыштамасымен құжаттар топтамасын қабылдауы;
4) мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасы;
5) көрсетілетін қызмет беруші басшысының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын қабылдауы;
6) мемлекеттік қызмет көрсетіу нәтижесіне қол қоюы;
7) кеңсе қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алуы;
8) көрсетілетін қызмет алушылардың мемлекеттік көрсетілетін қызметтің дайын нәтижесін алуы.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлер) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет үдерісіне қатысатын, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлер) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы.
8. Әр іс-қимылдың ұзақтығы көрсетіле отыра, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлер) арасындағы іс-қимылдардың реттілігіне сипаттама:
1) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызмет алушыдан құжаттар топтамасын қабылдайды, тіркейді (30 минут) және көрсетілетін қызмет беруші басшысына құжаттар топтамасын тапсырады (10 минут);
2) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы бұрыштама қояды және көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманына тапсырады (4 сағат);
3) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманы ақпарат іздеуді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызмет берушінің басшысына тапсырады (14 күнтізбелік күн) және көрсетілетін қызмет берушінің басшысына қол қоюға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын жібереді (10 минут);
4) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасымен танысады, оған қол қояды және көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкеріне тапсырады (4 сағат);
5) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызмет алушыға мемлекеттік қызмет нәтижесін береді (10 минут).
9. Әр рәсімнің (іс-қимылы) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 2-қосымшасына сәйкес әр іс-қимылды (рәсімді) өту Бизнес-үдеріс анықтамасында көрсетілген.
"Кең таралған пайдалы
қазбаларды барлауға,
өндіруге келісімшарттар
жасасу, оларду тіркеу
және сақтау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
№ Р/с
Облыстың жергілікті атқарушы органы
Жұмыс тәртібі
1
2
3
1
"Солтүстік Қазақстан облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" Мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа дүйсенбі - жұма сағат 9-00 дан 18-30-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-30–ге дейін.
"Кең таралған пайдалы
қазбаларды барлауға,
өндіруге келісімшарттар
жасасу, оларду тіркеу
және сақтау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге келісімшарттар жасасу, оларды тіркеу және сақтау"
көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің бизнес-үдерісінің анықтамасы
Шартты белгілер:
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы 18 шілдедегі
№ 249 қаулысымен
бекітілген
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация сервитутов на участки недр, представленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" (далее - государственная услуга) предоставляется местным исполнительным органом - государственным учреждением "Управление индустриально-инновационного развития Северо-Казахстанской области" по адресу: 150011, Республика Казахстан, Северо-Казахстанской область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, согласно приложения 1 к настоящему регламенту (далее - услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через:
канцелярию услугодателя.
Регламент государственной услуги "Регистрация сервитутов на участки недр, представленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" (далее - Регламент) разработан на основании стандарта государственной услуги "Регистрация сервитутов на участки недр, представленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 153 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами" (далее - Стандарт).
2. В соответствии с пунктом 5 стандарта форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. В соответствии с пунктом 6 стандарта результат государтсвенной услуги: бумажная
у услугодателя – письмо-уведомление о регистрации сервитутов на участки недр, представленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании".
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.

1. Жалпы ережелер
1. "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) жергілікті атқарушы орган – "Солтүстік Қазақстан облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі мына мекенжай бойынша: 150011, Қазақстан Республикасы, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58, осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес көрсетеді (бұдан әрі – көрсетіөрсетілетін қызмет беруші).
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің құжаттарын қабылдау және беру:
көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенті (бұдан әрі – Регламент) "Геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 153 Қаулысымен бекітілген "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілген қызмет стандарты негізінде (бұдан әрі – Стандарт) әзірленді.
2. Стандарттың 5-тармағына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Стандарттың 6-тармағына сәйкес көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі;
көрсетілетін қызметті берушіде – "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу туралы хабарлама-хат.
Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін беру нысаны – қағаз түрінде.

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процедуре оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличия заявления услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги "Регистрация сервитутов на участки недр, представленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании", (далее - Стандарт) (далее - пакет документов).
5. Порядок действия работников структурных подразделений при оказании государственной услуги, процедуры (действия), и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий) в разрезе каждого структурного подразделения:
процедура 1 – принятие сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов услугополучателя и регистрация заявления (30 минут);
процедура 2 – передача сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов руководителю услугодателя для наложения визы (10 минут);
процедура 3 – наложение визы руководителя услугодателя и передача ответственному специалисту услугодателя (4 часа);
процедура 4 – проверка ответственным специалистом услугодателя на предмет полноты представленного пакета документа, а также на соответствия предъявляемым требованиям и подготовка проекта результата государственной услуги (14 календарных дней);
процедура 5 – направление проекта результата государственной услуги на подпись руководителю услугодателя (10 минут);
процедура 6 – подписание руководителем услугодателя проекта результата государственной услуги (4 часа);
процедура 7 – передача результата государственной услуги специалисту канцелярии услугодателя 10 (минут);
процедура 8 – выдача услугополучателю готового результата государственной услуги (10 минут).
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) принятие и регистрация пакета документов услугополучателя;
2) получение руководителем услугодателя пакета документов;
3) получение ответственным специалистом услугодателя пакета документов с визой руководителя услугодателя;

2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау негізі "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес (бұдан әрі – Стандарт) құжаттар қосымшасымен (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің бар болуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде құрылымдық бөлімше қызметкерлерінің іс-қимыл, рәсімдер (іс-қимыл) тәртібі, оларды орындау реттілігі, соның ішінде әрбір құрылымдық бөлімшедегі барлақ рәсімдердің (іс-қимылдардың) өту кезеңдері:
1-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауы және өтінішті тіркеуі (30 минут);
2-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші қенсесі мамандарымен көрсетілетін қызмет беруші басшысына бұрыштама қою үшін құжаттар топтамасын тапсыруы (10 минут);
3-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші басшысының бұрыштама қоюы және көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманына тапсыруы (4 сағат);
4-рәсім – көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманы ұсынылған құжаттар топтамасының толықтығын, сондай-ақ талап етілетін құжаттарға сәйкестігін тексеруі және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын дайындауы (14 күнтізбелік күн);
5-рәсім – мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызмет беруші басшысына қол қоюға жіберуі (10 минут);
6-рәсім – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесінің жобасына көрсетілетін қызмет беруші басшысының қол қоюы (4 сағат);
7-рәсім – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызмет беру кеңсесінің маманына тапсыру (10 минут);
8-рәсім - мемлекеттік көрсетілетін қызметтің дайын нәтижесін көрсетілетін қызмет алушыға беру (10 минут).
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын, мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімдердің (іс-қимылдардың) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауы және тіркеуі;
2) көрсетілетін қызмет беруші басшысының құжаттар топтамасын қабылдауы;
3) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманының көрсетілетін қызмет беруші басшысының бұрыштамасымен құжаттар топтамасын қабылдауы;

4) проект результата государственной услуги;
5) получение руководителем услугодателя проекта результата государственной услуги;
6) подписание результата оказание государственной услуги;
7) получение сотрудником канцелярии результата оказания государственной услуги;
8) получение услугополучателем готового результата государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процедуре оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процедуре оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный специалист услугодателя;
8. Описание последовательности действий между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждого действия:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает пакет документов у услуполучателя, регистрирует (30 минут) и передает пакет документов руководителю услугодателю (10 минут);
2) руководитель услугодателя накладывает визу и передает ответственному специалисту услугодателя (4 часа);
3) ответственный специалист услугодателя осуществляет проверку на предмет полноты представленного пакета документов, а также на соответствие предъявляемым требованиям и готовит проект результата государственной услуги (14 календарных дней), после направляет проект результата оказания государственной услуги на подпись руководителю услугодателя (10 минут);
4) руководитель услугодателя знакомится с проектом результата государственной услуги, подписывает его и передает сотруднику канцелярии услугодателя (4 часа);
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает услугополучателю результат государственной услуги (10 минут).
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в Справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложении 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1 к стандарту государственной услуги "Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительство и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании"
№ п/п
Местный исполнительный орган области
Режим работы
1
2
3
1
Государственное учреждение "Управление индустриально-инновационного развития Северо-Казахстанской области"
с понедельника по пятницу с 9-00 до 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Регистрация сервитутов на участки недр,
предоставленных для проведения разведки
и добычи общераспространенных полезных
ископаемых, строительство и (или)
подземных сооружений, не связанных
с разведкой или добычей, в случаях,
предусмотренных Законом Республики
Казахстан "О недрах и недропользовании"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительство и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании"
Условные обозначения:
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 18 июля 2014 года № 249
Регламент
государственной услуги "Регистрация контрактов на предоставления права недропользования, на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей"

4) мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасы;
5) көрсетілетін қызмет беруші басшысының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын қабылдауы;
6) мемлекеттік қызмет көрсетіу нәтижесіне қол қоюы;
7) кеңсе қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алуы.
8) көрсетілетін қызмет алушылардың мемлекеттік көрсетілетін қызметтің дайын нәтижесін алуы.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет үдерісіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет үдерісіне қатысатын, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы.
8. Әр іс-қимылдың ұзақтығы көрсетіле отыра, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлер) арасындағы іс-қимылдардың реттілігіне сипаттама:
1) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызмет алушыдан құжаттар топтамасын қабылдайды, тіркейді (30 минут) және көрсетілетін қызмет беруші басшысына құжаттар топтамасын тапсырады (10 минут);
2) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы бұрыштама қояды және көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманына тапсырады (4 сағат);
3) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманы ақпарат іздеуді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызмет берушінің басшысына тапсырады (14 күнтізбелік күн) және көрсетілетін қызмет берушінің басшысына қол қоюға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын жібереді (10 минут);
4) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасымен танысады, оған қол қояды және көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкеріне тапсырады (4 сағат);
5) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызмет алушыға мемлекеттік қызмет нәтижесін береді (10 минут).
9. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 2-қосымшасына сәйкес әр іс-қимылды (рәсімді) өту Бизнес-үдеріс анықтамасында көрсетілген.
"Жер қойнауы және жер
қойнауын пайдалану туралы"
Қазақстан Республикасы
Заңында көзделген жағдайларда,
кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауды және өндіруді жүргізу,
барлауға немесе өндіруге
байланысты емес құрылыс және
(немесе) жерасты ғимараттары
үшін берілген жер қойнауының
учаскелеріне арналған
сервитуттарды тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
№ р/с
Облыстың жергілікті атқарушы органы
Жұмыс тәртібі
1
2
3
1
"Солтүстік Қазақстан облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа дүйсенбі - жұма сағат 9-00 ден 18-30-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-30–ге дейін.
"Жер қойнауы және жер
қойнауын пайдалану туралы"
Қазақстан Республикасы
Заңында көзделген жағдайларда,
кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауды және өндіруді жүргізу,
барлауға немесе өндіруге
байланысты емес құрылыс және
(немесе) жерасты ғимараттары
үшін берілген жер қойнауының
учаскелеріне арналған
сервитуттарды тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу" көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің бизнес-үдерісінің анықтамасы
Шартты белгілер:
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
2014 жылғы 18 шілдедегі
№ 249 қаулысымен
бекітілген
"Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге, барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға арналған келісімшарттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация контрактов на предоставления права недропользования, на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей" (далее - государственная услуга) предоставляется местным исполнительным органом - государственным учреждением "Управление индустриально-инновационного развития Северо-Казахстанской области" по адресу: 150011, Республика Казахстан, Северо-Казахстанской область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58, согласно приложения 1 к настоящему регламенту (далее - услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через:
канцелярию услугодателя.
Регламент государственной услуги "Регистрация контрактов на предоставления права недропользования, на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей" (далее - Регламент) разработан на основании стандарта государственной услуги "Регистрация контрактов на предоставления права недропользования, на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей" утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 153 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами" (далее - Стандарт).
2. В соответствии с пунктом 5 стандарта форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. В соответствии с пунктом 6 стандарта результат государтсвенной услуги:
у услугодателя - акт государтсвенной регистрации контракта на предоставление права недропользования в Республики Казахстан на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, по форме, согласно приложения 2 к настоящему регламенту.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процедуре оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличия заявления услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги "Регистрация контрактов на предоставления права недропользования, на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей" (далее - Стандарт) (далее - пакет документов).

1. Жалпы ережелер
1. "Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге, барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға арналған келісімшарттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) жергілікті атқарушы орган – "Солтүстік Қазақстан облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі мына мекенжай бойынша: 150011, Қазақстан Республикасы, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58, осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес көрсетеді (бұдан әрі – Қызмет беруші).
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің құжаттарын қабылдау және беру көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі арқылы жүзеге асырылады;
"Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге, барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға арналған келісімшарттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенті (бұдан әрі - Регламент) "Геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстантан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы № 153 Қаулысымен бекітілген "Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге, барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға арналған келісімшарттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілген қызмет стандарты негізінде (бұдан әрі – Стандарт) әзірленді.
2. Стандарттың 5-тармағына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Стандарттың 6-тармағына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі;
көрсетілетін қызмет берушіде - осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша Қазақстан Республикасында жер қойнаун пайдалану құқығын беруге, барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға, арналған келісімшарттарды тіркеу мемлекеттік акті.
Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін беру нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлер) іс-қимылы тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау негізі "Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге, барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға, арналған келісімшарттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес (бұдан әрі – Стандарт) құжаттар қосымшасымен (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің бар болуы болып табылады.

5. Порядок действия работников структурных подразделений при оказании государственной услуги, процедуры (действия), и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий) в разрезе каждого структурного подразделения:
процедура 1 – принятие сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов услугополучателя и регистрация заявления (30 минут);
процедура 2 – передача сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов руководителю услугодателя для наложения визы (10 минут);
процедура 3 – наложение визы руководителя услугодателя и передача ответственному специалисту услугодателя (4 часа);
процедура 4 – проверка ответственным специалистом услугодателя на предмет полноты представленного пакета документа, также на соответствия предъявляемым требованиям и подготовка проекта результата государственной услуги (4 календарных дней);
процедура 5 – направление проекта результата государственной услуги на подпись руководителю услугодателя (10 минут);
процедура 6 – подписание руководителем услугодателя проекта результата государственной услуги (4 часа);
процедура 7 – передача результата государственной услуги специалисту канцелярии услугодателя (10 минут);
процедура 8 – выдача услугополучателю готового результата государственной услуги (10 минут).
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) принятие и регистрация пакета документов услугополучателя;
2) получение руководителем услугодателя пакета документов;
3) получение ответственным специалистом услугодателя пакета документов с визой руководителя услугодателя;
4) проект результата государственной услуги;
5) получение руководителем услугодателя проекта результата государственной услуги;
6) подписание результата оказание государственной услуги;
7) получение сотрудником канцелярии результата оказания государственной услуги;
8) получение услугополучателем готового результата государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процедуре оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процедуре оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;

5. Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде құрылымдық бөлімше қызметкерлерінің іс-қимыл, рәсімдер (іс-қимыл) тәртібі, оларды орындау реттілігі, соның ішінде әрбір құрылымдық бөлімшедегі барлақ рәсімдердің (іс-қимылдардың) өту кезеңдері:
1-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауы және өтінішті тіркеуі (30 минут);
2-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші кеңсесі мамандарымен көрсетілетін қызмет беруші басшысына бұрыштама қою үшін құжаттар топтамасын тапсыруы (10 минут);
3-рәсім – көрсетілетін қызмет беруші басшысының бұрыштама қоюы және көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманына тапсыруы (4 сағат);
4-рәсім – көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманы ұсынылған құжаттар топтамасының толықтығын, сондай-ақ талап етілетін құжаттарға сәйкестігін тексеруі және мемлекеттік қөрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын дайындауы (4 күнтізбелік күн);
5-рәсім – мемлекеттік қөрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызмет беруші басшысына қол қоюға жіберуі (10 минут);
6-рәсім – мемлекеттік қөрсетілетін қызметтің нәтижесінің жобасына көрсетілетін қызмет беруші басшысының қол қоюы (4 сағат);
7-рәсім – мемлекеттік қөрсетілетін қызметтің нәтижесін көрсетілетін қызмет беру кеңсесінің маманына тапсыру (10 минут);
8-рәсім - мемлекеттік қөрсетілетін қызметтің дайын нәтижесін көрсетілетін қызмет алушыға беру (10 минут).
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындау бастау үшін негіз болатын, мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімдердің (іс-қимылдардың) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызмет алушының құжаттар топтамасын қабылдауы және тіркеуі;
2) көрсетілетін қызмет беруші басшысының құжаттар топтамасын қабылдауы;
3) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманының көрсетілетін қызмет беруші басшысының бұрыштамасымен құжаттар топтамасын қабылдауы;
4) мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасы;
5) көрсетілетін қызмет беруші басшысының мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасын қабылдауы;
6) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қоюы;
7) кеңсе қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алуы;
8) көрсетілетін қызмет алушылардың дайын мемлекеттік қызмет нәтижесін алуы.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет үдерісіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет үдерісіне қатысатын, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізімі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;

3) ответственный специалист услугодателя.
8. Описание последовательности действий между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждого действия:
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает пакет документов у услуполучателя, регистрирует (30 минут) и передает пакет документов руководителю услугодателю (10 минут);
2) руководитель услугодателя накладывает визу и передает ответственному специалисту услугодателя (4 часа);
3) ответственный специалист услугодателя осуществляет проверку на предмет полноты представленного пакета документов, а также на соответствие предъявляемым требованиям и готовит проект результата оказания государственного услуги (4 календарных дней), после направляет проект результата оказания государственной услуги на подпись руководителю услугодателя (10 минут);
4) руководитель услугодателя знакомится с проектом результата государственной услуги, подписывает его и передает сотруднику канцелярии услугодателя (4 часа);
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает услугополучателю результат государственной услуги (10 минут).
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в Справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложении 3 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Регистрация контрактов на предоставление
права недропользования, на строительство
и (или) эксплуатацию подземных сооружений,
не связанных с разведкой или добычей"
№ п/п
Местный исполнительный орган области
Режим работы
1
2
3
1
Государственное учреждение "Управление индустриально-инновационного развития Северо-Казахстанской области"
с понедельника по пятницу с 9-00 до 18-30 часов с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация контрактов на предоставление
права недропользования, на строительство
и (или) эксплуатацию подземных сооружений,
не связанных с разведкой или добычей"
________________________________________________________
(наименование местного исполнительного органа области, города республиканского значения, столицы)
АКТ
Государственной регистрации контракта на предоставление права недропользования в Республике Казахстан на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей
г. __________ "___" _______ 20 г.
Настоящим регистрируется заключенный на основании протокола прямых переговоров местного исполнительного органа области, города республиканского значения, столицы от "____" _____________ 20 г.,
контракт ______________________________________________________
(наименование объекта прямых переговоров)
между _________________________________________________________
(наименование местного исполнительного органа области, города республиканского значения, столицы)
и
_______________________________________________________________
(Подрядчик)
Регистрационный № ___________
Аким области, города республиканского значения, столицы
________________________
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
"Регистрация контрактов на предоставление
права недропользования, на строительство
и (или) эксплуатацию подземных сооружений,
не связанных с разведкой или добычей"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Регистрация контрактов на предоставление права недропользования, на строительство и (или) эксплуатацию подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей"
Условные обозначения:

3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы.
8. Әр іс-қимылдың ұзақтығы көрсетіле отыра, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлер) арасындағы іс-қимылдардың реттілігіне сипаттама:
1) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызмет алушыдан құжаттар топтамасын қабылдайды, тіркейді (30 минут) және көрсетілетін қызмет беруші басшысына құжаттар топтамасын тапсырады (10 минут);
2) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы бұрыштама қояды және көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманына тапсырады (4 сағат);
3) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты маманы ақпарат іздеуді жүзеге асырады, мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызмет берушінің басшысына тапсырады (4 күнтізбелік күн) және көрсетілетін қызмет берушінің басшысына қол қоюға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын жібереді (10 минут);
4) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасымен танысады, оған қол қояды және көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкеріне тапсырады (4 сағат);
5) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызмет алушыға мемлекеттік қызмет нәтижесін береді (10 минут).
9. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 3-қосымшасына сәйкес әр іс-қимылды (рәсімді) өту Бизнес-үдеріс анықтамасында көрсетілген.
"Жер қойнауын пайдалану
құқығын беруге, барлауға
немесе өндіруге байланысты
емес жерасты құрылыстарын
салуға және (немесе)
пайдалануға, арналған
келісімшарттарды тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
№ р/с
Облыстың жергілікті атқарушы органы
Жұмыс тәртібі
1
2
3
1
"Солтүстік Қазақстан облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" Мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа дүйсенбі - жұма сағат 9-00 дан 18-30-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00 ден 14-30 –ге дейін.
"Жер қойнауын пайдалану
құқығын беруге, барлауға
немесе өндіруге байланысты
емес жерасты құрылыстарын
салуға және (немесе)
пайдалануға, арналған
келісімшарттарды тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
_____________________________________________________________________
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының атауы)
Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығын беруге, барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға арналған келісімшарттарды мемлекеттік тіркеу
АКТІСІ
_______________ қ.
20 ж. "___" _______
Осымен облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының 20 жылғы "__" _________ тікелей келіс сөздерінің хаттамасы негізінде жасалған
_____________________________________________________________________
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының атауы)
және
_____________________________________________________________________
(мердігер)
арасындағы
______________________________________________ келісімшарт тіркеледі.
(тікелей келіссөздер объектісінің атауы)
Тіркеу № ___________
облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың әкімі ___________________________
"Жер қойнауын пайдалану
құқығын беруге, барлауға
немесе өндіруге байланысты
емес жерасты құрылыстарын
салуға және (немесе)
пайдалануға, арналған
келісімшарттарды тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге, барлауға немесе өндіруге байланысты емес жерасты құрылыстарын салуға және (немесе) пайдалануға, арналған келісімшарттарды тіркеу"
көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің бизнес-үдерісінің анықтамасы
Шартты белгілер: