Об утверждении регламента государственной услуги "Проведение идентификации сельскохозяйственных животных"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 11 сентября 2014 года № 332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 октября 2014 года № 2957. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 августа 2015 года N 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20.08.2015 N 309 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Проведение идентификации сельскохозяйственных животных".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 11 сентября 2014 года № 332
Регламент
государственной услуги
"Проведение идентификации сельскохозяйственных животных"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Проведение идентификации сельскохозяйственных животных" (далее государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами совместно с государственными ветеринарными организациями, созданными местными исполнительными органами (далее – услугодатель), согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является присвоение индивидуального номера животным одним из следующих способов (биркование, таврение, чипирование) и выдача ветеринарного паспорта.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно (биркование). На платной основе в соответствии с подпунктом 6) пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" осуществляется возврат стоимости чипов. Услугополучатель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, стоимость чипов, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги

"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 332 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қазанда N 2957 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы N 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 20.08.2015 N 309 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 332 қаулысымен бекітілген
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес жергілікті атқарушы органдар құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдармен бірлесіп, жергілікті атқарушы органдар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштер қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – мынадай тәсілдердің бірімен (сырғалау, таңба басу, чип салу) жануарларға жеке нөмір беру және ветеринариялық паспорт тапсыру болып табылады.
4. Мемлекеттік қызмет (сырғалау) тегін көрсетіледі. "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағы 6) тармақшасына сәйкес чиптердің құнын қайтару ақылы түрде жүзеге асырылады. Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік сатып алу туралы конкурстың нәтижелері бойынша айқындалған чиптердің құнын екінші деңгейдегі банктер немесе банктік операциялардың жеке түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы төлейді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимылы тәртібінің сипаттамасы

5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление следующих документов:
1) для первоначальной идентификации сельскохозяйственных животных заявление по форме, согласно приложению 2 к настоящему регламенту (далее заявление);
квитанцию об оплате чипов;
2) для получения дубликата при утере/ повреждении бирки у крупных животных:
заявление на получение дубликата бирки;
квитанцию об оплате чипов;
копию паспорта животного.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения.
Первоначальная идентификация сельскохозяйственных животных:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию полученных документов – не более 15 минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами и налагает резолюцию – в течение 30 (тридцати) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает представленные документы. В случае соответствия представленных документов присваивает индивидуальный номер животным одним из следующих способов (биркование, таврение, чипирование) и выдает ветеринарный паспорт. Данная государственная услуга осуществляется согласно срокам, указанным в плане мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных, утвержденном местными исполнительными органами Северо-Казахстанской области.
7. Повторная государственная услуга при утере, повреждении (невозможно определить индивидуальный номер) бирок (бирки) (получение дубликата) со дня поступления бирок услугодателю, с присвоением животному нового индивидуального номера.
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию полученных документов – не более 15 минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами и налагает резолюцию – в течение 30 (тридцати) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает представленные документы. В случае соответствия представленных документов присваивает индивидуальный номер животным одним из следующих способов (биркование, таврение, чипирование) и выдает ветеринарный паспорт – в течении 3 (трех) рабочих дней.
8. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация заявления и предоставленных документов, отметка на копии заявления услуполучателя (сотрудник канцелярии услугодателя);
2) наложение резолюции (руководитель услугодателя);
3) рассмотрение предоставленных документов (ответственный исполнитель услугодателя), присвоение животному нового индивидуального номера.

5. Келесі құжаттардың ұсынылуы мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) басталуына негіз болып табылады:
1) ауыл шаруашылығы жануарларын бастапқы бірдейлендіру үшін осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтініш (бұдан әрі - өтініш);
чиптер үшін ақы төленгені туралы түбіртек;
2) ірі қара малдағы сырғалар жоғалған/бүлінген кезде телнұсқасын алу үшін:
сырғаның телнұсқасын алуға өтініш;
чиптер үшін ақы төленгені туралы түбіртек;
жануар паспортының көшірмесі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы.
Ауыл шаруашылығы жануарларын бастапқы бірдейлендіру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері алынған құжаттарды қабылдайды және тіркейді – 15 минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысып, бұрыштама қояды – 30 (отыз) минут ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттарды қарайды. Ұсынылған құжаттар сәйкес келген жағдайда мынадай тәсілдердің бірімен (сырғалау, таңба басу, чип салу) жануарларға жеке нөмір береді және ветеринариялық паспорт ұсынады. Осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органдары бекіткен ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында көрсетілген мерзімдерге сәйкес жүзеге асырылады.
7. Сырға (сырғалар) жоғалған, бүлінген (жеке нөмірін айқындау мүмкін емес) кезде көрсетілетін қызметті берушіге сырғалар келіп түскен күннен бастап жануарларға жаңа жеке нөмір бере отырып, қайталама мемлекеттік қызмет көрсету (телнұсқаны алу).
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері алынған құжаттарды қабылдайды және тіркейді – 15 минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысып, бұрыштама қояды – 30 (отыз) минут ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттарды қарайды. Ұсынылған құжаттар сәйкес келген жағдайда мынадай тәсілдердің бірімен (сырғалау, таңба басу, чип салу) жануарларға жеке нөмір береді және ветеринариялық паспорт ұсынады – 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
8. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастауға негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) өтініш пен ұсынылған құжаттарды тіркеу, көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің көшірмесіне белгі қою (көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері);
2) бұрыштама қою (көрсетілетін қызметті берушінің басшысы);
3) ұсынылған құжаттарды қарау (көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы), жануарға жаңа жеке нөмір беру.

9. Государственная услуга оказывается бесплатно (биркование). На платной основе в соответствии с подпунктом 6) пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" осуществляется возврат стоимости чипов. Услугополучатель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, стоимость чипов, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе
оказания государственной услуги
10. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
11. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия).
Первоначальная идентификация сельскохозяйственных животных:
1) прием и регистрация полученных документов отметка на копии заявления о регистрации в канцелярии услугодателя (сотрудник канцелярии) с указанием даты и времени приема пакета документов – не более 15 минут;
2) ознакомление с документами и наложение резолюции (руководитель) – в течение 30 (тридцати) минут;
3) рассмотрение представленных документов (ответственный исполнитель). С момента сдачи пакета документов услугополучателем и до момента получения результата оказания государственной услуги. Данная государственная услуга осуществляется согласно срокам, указанным в плане мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных, утвержденном местными исполнительными органами Северо-Казахстанской области.
12. Повторная государственная услуга при утере, повреждении (невозможно определить индивидуальный номер) бирок (бирки) (получение дубликата) со дня поступления бирок услугодателю, с присвоением животному нового индивидуального номера:
1) прием и регистрация полученных документов отметка на копии заявления о регистрации в канцелярии услугодателя (сотрудник канцелярии) с указанием даты и времени приема пакета документов – не более 15 минут;
2) ознакомление с документами и наложение резолюции (руководитель) – в течение 30 (тридцати) минут;
3) рассмотрение представленных документов (ответственный исполнитель). С момента сдачи пакета документов услугополучателем и до момента получения результата оказания государственной услуги – в течение 3 (трех) рабочих дней.

9. Мемлекеттік қызмет (сырғалау) тегін көрсетіледі. "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағы 6) тармақшасына сәйкес чиптердің құнын қайтару ақылы түрде жүзеге асырылады. Көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік сатып алу туралы конкурстың нәтижелері бойынша айқындалған чиптердің құнын екінші деңгейдегі банктер немесе банктік операциялардың жеке түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы төлейді.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимылы тәртібінің сипаттамасы
10. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
11. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы.
Ауыл шаруашылығы жануарларын бастапқы бірдейлендіру:
1) алынған құжаттарды қабылдау және тіркеу, өтініштің көшірмесіне құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақытын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде тіркеу туралы белгі қою (кеңсе қызметкері) – 15 минуттан аспайды;
2) құжаттармен танысып, бұрыштама қою (басшы) – 30 (отыз) минут ішінде;
3) ұсынылған құжаттарды қарау (жауапты орындаушы). Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алу сәтіне дейін. Осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органдары бекіткен ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында көрсетілген мерзімдерге сәйкес жүзеге асырылады.
12. Сырға (сырғалар) жоғалған, бүлінген (жеке нөмірін айқындау мүмкін емес) кезде көрсетілетін қызметті берушіге сырғалар келіп түскен күннен бастап жануарларға жаңа жеке нөмір бере отырып, мемлекеттік қызметті қайта көрсету (телнұсқаны алу):
1) алынған құжаттарды қабылдау және тіркеу, өтініштің көшірмесіне құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақытын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде тіркеу туралы белгі қою (кеңсе қызметкері) – 15 минуттан аспайды;
2) құжаттармен танысып, бұрыштама қою (басшы) – 30 (отыз) минут ішінде;
3) ұсынылған құжаттарды қарау (жауапты орындаушы). Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алу сәтіне дейін – 3 (үш) жұмыс күні ішінде.

13. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается справочником бизнес-процессов по оказанию государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1 к Регламенту государственной услуги "Проведение идентификации сельскохозяйственных животных"
Адреса
местных исполнительных органов Северо-Казахстанской области, районов, города Петропавловска и государственных ветеринарных организации, созданных местными исполнительными органами оказывающих государственную услугу
"Проведение идентификации сельскохозяйственных животных"
Наименование
уполномоченных органов
Юридический
адрес
Контактный
телефон
Акимат города Петропавловска
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23.
8 -7152-46-92-31,
46-23-93
Акимат Айыртауского
района
Айыртауский
район, село Саумалколь,
улица Шокана Уалиханова, 44.
airtay-akimat@sko.kz
8 (71533) 2-11-02,
2-16-66, факс: 2-11-02,
2-16-66
Акимат Акжарского
района
Акжарский
район, село Талшик,
улица Целинная, 15.
akzhar-akimat@sko.kz
8 (71546) 2-14-41,
2-12-67, факс:
2-11-24,2-17-98
Акимат Аккайынского
района
Аккайынский
район, село Смирново,
улица Народная, 50.
akkain-akimat@sko.kz
8 (71532) 2-12-64,
факс: 2-12-77,2-11-75
Акимат Есильского
района
Есильский
район, село Явленка,
улица Ленина, 20.
esil-akimat@sko.kz
8 (71543) 2-15-01,
2-11-67, факс: 2-15-01,
2-11-65
Акимат Жамбылского района
Жамбылский
район, село Пресновка,
улица Дружбы, 10.
zhambil-akimat@sko.kz
8 (71544) 2-12-32,
2-12-06, факс: 2-12-33,
2-15-62
Акимат района Магжана Жумабаева
район Магжана.
Жумабаева,
город Булаево, улица
Юбилейная, 56.
mzhumabaeva-akimat@sko.kz
8 (71531) 2-15-57,
2-00-10, факс: 2-01-26,
2-13-88
Акимат Кызылжарского района
Кызылжарский район,
аул Бесколь, улица
Гагарина, 11.
kyzylzhar-akimat@sko.kz
8 (71538) 2-12-01,
2-11-70, факс: 2-12-01,
2-29-06
Акимат Мамлютского
района
Мамлютский
район, город Мамлютка,
улица Сабита Муканова, 12.
maml-akimat@sko.kz
8 (71541) 2-15-90,
2-19-75, факс: 2-17-88,
2-19-75
Акимат района имени Габита Мусрепова
район имени
Габита Мусрепова,
село Новоишимское, улица Абылайхана, 28.
gmusrepova-akimat@sko.kz
8 (71535) 2-13-07,
2-16-36, факс: 2-11-48,
2-13-71
Акимат Тайыншинского
района
Тайыншинский район,
город Тайынша,
улица Конституции
Казахстана, 197.
tainsha-akimat@sko.kz
8 (71536) 2-16-65,
2-14-70, факс: 2-16-65,
2-11-54
Акимат Тимирязевского района
Тимирязевский
район, село Тимирязево,
улица Шокана Уалиханова, 1.
timiryazevo-akimat@sko.kz
8 (71537) 2-00-03,
2-15-33, факс 2-00-03,

13. Рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі бизнес-процестердің анықтамалығында көрсетіледі.
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Жергілікті атқарушы органдар құрған "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттік қызметін көрсететін Солтүстік Қазақстан облысының, аудандардың, Петропавл қаласының жергілікті атқарушы органдарының және мемлекеттік ветеринариялық ұйымдардың мекенжайлары
Уәкілетті органдардың
атауы
Заңды
мекенжайы
Байланыс
телефоны
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы
көшесі, 58.
8 (7152) 46-36-35 (кеңсе)
факс: 8 (7152) 46-36-35
Петропавл қаласының әкімдігі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы
көшесі, 23.
8 -7152-46-92-31,
46-23-93
Айыртау ауданының
әкімдігі
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы,
Шоқан Уәлиханов көшесі, 44.
airtay-akimat@sko.kz
8 (71533) 2-11-02,
2-16-66, факс: 2-11-02,
2-16-66
Ақжар ауданының
әкімдігі
Ақжар ауданы, Талшық ауылы,
Целинный көшесі, 15.
akzhar-akimat@sko.kz
8 (71546) 2-14-41,
2-12-67, факс:
2-11-24,2-17-98
Аққайың ауданының
әкімдігі
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы,
Народная көшесі, 50.
akkain-akimat@sko.kz
8 (71532) 2-12-64,
факс: 2-12-77,2-11-75
Есіл ауданының
әкімдігі
Есіл ауданы,
Явленка ауылы,
Ленин көшесі, 20.
esil-akimat@sko.kz
8 (71543) 2-15-01,
2-11-67, факс: 2-15-01,
2-11-65
Жамбыл ауданының
әкімдігі
Жамбыл ауданы, Преснов ауылы,
Дружба көшесі, 10.
zhambil-akimat@sko.kz
8 (71544) 2-12-32,
2-12-06, факс: 2-12-33,
2-15-62
Мағжан Жұмабаев ауданының
әкімдігі
Мағжан
Жұмабаев ауданы,
Булаев қаласы,
Юбилейная көшесі, 56.
mzhumabaeva-akimat@sko.kz
8 (71531) 2-15-57,
2-00-10, факс: 2-01-26,
2-13-88
Қызылжар ауданының
әкімдігі
Қызылжар ауданы,
Бескөл ауылы,
Гагарин көшесі, 11.
kyzylzhar-akimat@sko.kz
8 (71538) 2-12-01,
2-11-70, факс: 2-12-01,
2-29-06
Мамлют ауданының
әкімдігі
Мамлют ауданы, Мамлют қаласы,
Сәбит Мұқанов
көшесі, 12.
maml-akimat@sko.kz
8 (71541) 2-15-90,
2-19-75, факс: 2-17-88,
2-19-75
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның
әкімдігі
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан,
Новоишимский ауылы, Абылай хан көшесі, 28.
gmusrepova-akimat@sko.kz
8 (71535) 2-13-07,
2-16-36, факс: 2-11-48,
2-13-71
Тайынша ауданының
әкімдігі
Тайынша ауданы,
Тайынша қаласы,
Қазақстан Конституциясы көшесі, 197.
tainsha-akimat@sko.kz
8 (71536) 2-16-65,
2-14-70, факс: 2-16-65,
2-11-54
Тимирязев ауданының
әкімдігі
Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы,
Шоқан Уәлиханов көшесі, 1.
timiryazevo-akimat@sko.kz
8 (71537) 2-00-03,
2-15-33, факс 2-00-03,

2-14-74
Акимат Уалихановского района
Уалихановский район,
село Кишкенеколь,
улица Уалиханова, 85.
ualih-akimat@sko.kz
8 (71542) 2-12-44,
2-18-21, факс: 2-17-84,
2-12-71
Акимат района Шал акына
район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35.
shalakyn-akimat@sko.kz
8 (71534) 2-12-41,
2-03-84, факс: 2-12-48,
2-07-16
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанской области
город Петропавловск
улица Жамбыла, 302
KGP_vetstanzia@mail.ru
8 (715-2)
50-21-45
42-51-65
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственное учреждения "Отдела сельского хозяйства и ветеринарии Айыртауского района Северо-Казахстанской области" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанской области
Айыртауский район,
село Саумалколь,
улица Акана-серә, 119
airtauvetst@mail.ru
8 (715-33)
2-19-68
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственное учреждение "Отдела сельского хозяйства и ветеринарии Акжарского района Северо-Казахстанской области" акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанской области
Акжарский район,
село Талшик,
улица Газиза Кусаинова, 18
akzharvet@mail.ru
8 (715-46)
2-20-93
7-90-46
7-91-17
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Аккайынский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии" акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанской области
Аккайынский район,
село Смирново
улица Народная, 37
vstanciya@mail.ru
8 (715-32)
2-29-95
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Есильского района Северо-Казахстанской области" акимата Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанской области
Есильский район,
село Явленка
улица Тимофеева, 32
esil_vet58@mail.ru
8 (715-43)

2-14-74
Уәлиханов ауданының
әкімдігі
Уәлиханов ауданы,
Кішкенекөл ауылы,
Уәлиханов көшесі, 85.
ualih-akimat@sko.kz
8 (71542) 2-12-44,
2-18-21, факс: 2-17-84,
2-12-71
Шал ақын ауданының
әкімдігі
Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35.
shalakyn-akimat@sko.kz
8 (71534) 2-12-41,
2-03-84, факс: 2-12-48,
2-07-16
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Петропавл қаласы,
Жамбыл көшесі, 302
KGP_vetstanzia@mail.ru
50-21-45
42-51-65
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігі "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Айыртау ауданы,
Саумалкөл ауылы,
Ақан сері к-сі, 119
airtauvetst@mail.ru
8 (715-33)
2-19-68
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігі "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақжар ауданы,
Талшық ауылы,
Ғазиз Құсайынов көшесі, 18
akzharvet@mail.ru
8 (715-46)
2-20-93
7-90-46
7-91-17
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігі "Аққайың аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аққайың ауданы,
Смирнов ауылы,
Народная көшесі, 37
vstanciya@mail.ru
8 (715-32)
2-29-95
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігі "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Есіл ауданы,
Явленка ауылы,
Тимофеев көшесі, 32
esil_vet58@mail.ru
8 (715-43)

7-90-48
7-90-52
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Жамбылского района Северо-Казахстанской области" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанской области
Жамблыский район,
село Пресновка
переулок Водопроводный, 26
zhambyl.vet@bk.ru
8 (715-44)
2-26-24
7-90-05
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанской области
район Магжана Жумабаева,
город Булаево
улица Комарова, 8-1
g-smagulova@bk.ru
8 (715-31)
2-04-14
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии" акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанской области
Кызылжарский район,
ауыл Бесколь
улица Комарова, 2
kizilzharvet@mail.ru

7-90-48
7-90-52
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігі "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Жамбыл ауданы,
Преснов ауылы,
Водопроводный көшесі, 26
zhambyl.vet@bk.ru
8 (715-44)
2-26-24
7-90-05
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы,
Комаров көшесі, 8-1
g-smagulova@bk.ru
8 (715-31)
2-04-14
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігі "Қызылжар аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қызылжар ауданы,
Бескөл ауылы,
Комаров көшесі, 2
kizilzharvet@mail.ru

8 (715-38)
7-90-77
2-19-36
2-19-13
2-19-71
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанской области
Мамлютский район,
город Мамлютка
улица Сабита Муканова, 27
rahimova. karlygash@mail.ru
8 (715-41)
2-00-21
7-90-23
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанской области
район имени
Габита Мусрепова
село Новоишимское
улица Степная, 5/а
dishmyak@mail.ru
8 (715-35)
2-18-90

8 (715-38)
7-90-77
2-19-36
2-19-13
2-19-71
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Мамлют ауданы,
Мамлют қаласы,
Сәбит Мұқанов көшесі, 27
rahimova. karlygash@mail.ru
8 (715-41)
2-00-21
7-90-23
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан,
Новоишимский ауылы,
Степная көшесі, 5/а
dishmyak@mail.ru
8 (715-35)
2-18-90

2-27-73
2-25-44
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" акимата Тайыншинского район Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанской области
Тайыншинский район,
город Тайынша,
улица Куншыгыс, 100
urazbaeva.89@mail.ru
8 (715-36)
2-37-88
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанской области
Тимирязевский район,
село Тимирязево,
улица Молодежная, 31
vet.stancia.shal@mail.ru
8 (715-37)
2-03-99
Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветернарии Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанской области
Уалихановский район
село Кишкенеколь
улица Сабыра Маликова, 124
ualvet@mail.ru
8 (715-42)
2-00-61
2-27-59
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района Шал акына Северо-Казахстанской области" акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанской области
район Шал акына
город Сергеевка,
улица Крымская, 2/а
vet.stancia.shal@mail.ru
8 (715-34)
2-12-86
Приложение 2 к Регламенту государственной услуги "Проведение идентификации сельскохозяйственных животных"
Заявление
на оказание государственной услуги
В____________________________________________________________________________
(наименование услугодателя)
от____________________________________________________________________________
(фамилия, имя отчество (при наличии) услугополучателя/наименование юридического лица)
Адрес _________________________________________________________
Прошу провести идентификацию сельскохозяйственных животных/выдача дубликата бирки, чипа, болюса (fs24нужное подчеркнуть)
способ идентификации (биркование, таврение, чипирование) (нужное подчеркнуть);
вид животного ______________________________________________________;
количество животных ________________________________________________;
Прилагаю следующие документы:
квитанция об оплате бирок, чипов, болюсов (нужное подчеркнуть);
копия паспорта сельскохозяйственного животного.
Контактные телефоны__________________ E-mail_______________________
____________20__год ____________________
(подпись заявителя)
Приложение: _____лист (ов) в 1 экземпляре__________
Документы приняты_________20___год
________________________________ (подпись лица, принявшего документы)
Регистрационный № заявителя___________________
______________________
Приложение 3 к Регламенту государственной услуги "Проведение идентификации сельскохозяйственных животных"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Проведение идентификации сельскохозяйственных животных"

2-27-73
2-25-44
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігі "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Тайынша ауданы,
Тайынша қаласы,
Күншығыс көшесі, 100
urazbaeva.89@mail.ru
8 (715-36)
2-37-88
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Тимирязев ауданы,
Тимирязев ауылы,
Молодежная көшесі, 31
vet.stancia.shal@mail.ru
8 (715-37)
2-03-99
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігі "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы,
Сабыр Мәліков көшесі, 124
ualvet@mail.ru
8 (715-42)
2-00-61
2-27-59
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігі "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шал ақын ауданы,
Сергеевка қаласы,
Крымская көшесі, 2/а
vet.stancia.shal@mail.ru
8 (715-34)
2-12-86
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсетуге
өтініш
Кімге__________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті берушінің атауы)
кімнен_________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/заңды тұлғаның атауы)
мекенжайы _________________________________________________________
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізуді/сырғаның,
чиптің, болюстің телнұсқасын беруді (қажеттінің астын сызу) сұраймын:
бірдейлендіру тәсілі (сырғалау, таңба басу, чип салу) (қажеттінің астын сызу);
жануар түрі ______________________________________________________;
жануарлар саны ________________________________________________;
Мынадай құжаттарды қоса беремін:
сырғалар, чиптер, болюстер үшін (қажеттінің астын сызу) ақы
төленгені туралы түбіртек;
ауыл шаруашылығы жануары паспортының көшірмесі.
Байланыс телефондары__________________ E-mail_______________________
20__жылғы ____________ ____________________
(өтініш берушінің қолы)
Қосымша: _____парақ 1 данада__________
Құжаттар 20___жылғы _________ қабылданды
________________________________ (құжаттарды қабылдаған адамның қолы)
Өтініш берушінің тіркеу № ___________________
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
"Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу"
мемлекеттік қызметін көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы