Об установлении карантинной зоны на территории районов Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Жамбылского, Магжана Жумабаева, имени Габита Мусрепова, Тайыншинского, Тимирязевского, Уалихановского, Шал акына с введением карантинного режима
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 16 сентября 2014 года № 345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 октября 2014 года № 2961. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 7 июня 2016 года N 205

Карантиндік режимді енгізе отырып, Айыртау, Ақжар, Аққайың, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандарының аумақтарында карантинді аймақты белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 345 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қазанда N 2961 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы N 205 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 07.06.2016 N 205 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", на основании представления государственного учреждения "Северо-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 29 января 2014 года № 01-2/72 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 07.06.2016 N 205 қаулысымен (қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-1-бабының 3) тармақшасына сәйкес, "Карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2014 жылғы 29 қаңтардағы № 01-2/72 ұсынысы негізінде Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить карантинную зону на территории районов Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Жамбылского, Магжана Жумабаева, имени Габита Мусрепова, Тайыншинского, Тимирязевского, Уалихановского, Шал акына в объемах зараженных площадей, горчаком розовым (ползучим) с введением карантинного режима согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.

1. Қосымшаға сәйкес Айыртау, Ақжар, Аққайың, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандарының аумақтарында карантиндік режимді енгізе отырып, қызғылт (өрмелегіш) укекіремен зақымданған алқаптар көлемінде карантинді аймақ белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 16 сентября 2014 года № 345
Карантинная зона на территории районов Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Жамбылского, Магжана Жумабаева, имени Габита Мусрепова, Тайыншинского, Тимирязевского, Уалихановского, Шал акына в объемах зараженных площадей горчаком розовым (ползучим)
Наименование района
Наименование хозяйства
Площадь заражения, гектар
Площадь под обработку, гектар
1
Айыртауский
Товарищество с ограниченной ответственностью "Достык Дән"

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қыркүектегі № 345 қаулысына қосымша
Айыртау, Ақжар, Аққайың, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандарының аумақтарындағы қызғылт (өрмелегіш) укекіремен зақымданған алқаптар көлеміндегі карантинді аймақ
Ауданның атауы
Шаруашылықтың атауы
Зағымданған алқап, гектар
Өңдеуге жататын алқап, гектар
1
Айыртау
"Достық Дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі