Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 7 февраля 2014 года N 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 февраля 2014 года N 2566. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года N 5
Сноска. Утратило силу решением акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27.02.2015 N 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким города Петропавловска РЕШИЛ:
1. Образовать на территории города Петропавловска 89 избирательных участков, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Петропавловска "Об образовании избирательных участков на территории города Петропавловска" от 23 ноября 2011 года № 26 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-205 от 2 декабря 2011 года, опубликовано в газетах от 9 декабря 2011 года № 51 "Қызылжар Нұры" и от 9 декабря 2011 года № 51 "Проспект СК").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Умбетову М.К.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Т. Закарьянов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Петропавловской городской
избирательной комиссии
Петров Н.Н.
Приложение
к решению акима
города Петропавловска
от 7 февраля 2014 года № 5
Избирательные участки
Избирательный участок № 621
Центр - Средняя школа № 12, улица имени Петра Ефимовича Рыжова, 51, тел.36-64-34
В границы входят дома:
1-й проезд Карьерный: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9Е, 9Д, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
улица 2-я Водосточная: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3, 3Б, 3Г, 4, 5Г, 5А, 5В, 5, 5Б, 5Д, 5З, 6, 7А, 8, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 24, 26, 37Г;
2-й проезд Карьерный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 16, 17;
3-й проезд Карьерный: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 3А, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 34, 36;
улица Вильямса: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31;
улица Заозерная: 1, 1А, 1Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 36Б 38, 39, 41, 41А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72Б, 74, 76;

Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімі 2014 жылғы 7 ақпандағы N 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда N 2566 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы N 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 27.02.2015 N 5 шешімімен (бірінші ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңы 23-бабына сәйкес қала әкімі ШЕШТІ:
1. Петропавл қаласының аумағында 89 сайлау учаскесі құрылсын, қосымшаға сәйкес.
2. "Петропавл қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2011 жылғы 23 қарашадағы № 26 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 13-1-205 тіркелген, 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 51 "Қызылжар нұры" және 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 51 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы М.Қ. Үмбетоваға жүктелсін.
4. Осы шешім оны бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Т. Закариянов
"КЕЛІСІЛДІ"
Петропавл қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Н. Петров
Петропавл қаласы әкімінің
7 ақпан 2014 жылғы
№ 5 шешіміне қосымша
Сайлау учаскелері
№ 621 сайлау учаскесі
Орталығы - № 12 орта мектеп, Петр Ефимович Рыжов атындағы көшесі, 51, тел.36-64-34
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Карьерный қысқа көшесі: 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9Е, 9Д, 10, 10А, 11, 11А, 11Б, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23;
2-ші Водосточная көшесі: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2В, 2, 3А, 3, 3Б, 3Г, 4, 5Г, 5А, 5В, 5, 5Б, 5Д, 5З, 6, 7А, 8, 14, 14А, 15, 16, 16А, 18, 20, 24, 26, 37Г;
2-ші Карьерный қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15А, 16, 17;
3-ші Карьерный қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2Е, 3, 3А, 4, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 34, 36;
Вильямс көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31;
Заозерная көшесі: 1, 1А, 1Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 36Б 38, 39, 41, 41А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72А, 72Б, 74, 76;

улица Карьерная: 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 79, 81, 81А, 83, 85, 87;
улица Кожевенная: 1Б, 1, 1А, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19;
улица Лизы Чайкиной: 7, 7А, 8, 11, 12, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17Г, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 38В, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 39Ж, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 102А, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
Мамлютское шоссе: 2, 6, 6А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А;
улица Молодой кожевенник: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Надежды: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 20, 22Б, 24Б;
проезд Кожевенный: 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14;
улица Проселочная: 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Петра Ефимовича Рыжова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7Б, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 72А, 74, 76, 80, 82, 82А, 82Б, 82В, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130А, 130, 136.
Избирательный участок № 622
Центр - Средняя школа № 13, улица 1-я Заречная, 59, тел. 50-50-22
В границы входят дома:
улица Дачная: 1;
улица 1-я Заречная: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13,14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36А, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 58, 58А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111,112, 113, 114, 115, 116, 117, 117Б, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;

Карьерная көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 79, 81, 81А, 83, 85, 87;
Кожевенная көшесі: 1Б, 1, 1А, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19;
Лиза Чайкина көшесі: 7, 7А, 8, 11, 12, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17Г, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 38В, 39, 39А, 39Б, 39В, 39Г, 39Д, 39Е, 39Ж, 40, 41, 41А, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 102А, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
Мамлютка тас жолы: 2, 6, 6А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А;
Молодой кожевенник көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Надежда көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 20, 22Б, 24Б;
Кожевенный қысқа көшесі: 1, 2, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14;
Проселочная көшесі: 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Петр Ефимович Рыжов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7А, 7Б, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 17, 18, 18Б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49А, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 72А, 74, 76, 80, 82, 82А, 82Б, 82В, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130А, 130, 136.
№ 622 сайлау учаскесі
Орталығы - № 13 орта мектеп, 1-ші Заречная көшесі, 59, тел. 50-50-22
Шекараларына мына үйлер енеді:
Дачная көшесі: 1;
1-ші Заречная көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13,14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 19, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 22В, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36А, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 58, 58А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111,112, 113, 114, 115, 116, 117, 117Б, 118, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;

1-й проезд Заречный: 1, 1А, 3;
улица 2-я Заречная: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 49, 51, 51А, 54, 56, 58, 60, 60А, 60Б.
Избирательный участок № 623
Центр - Средняя школа № 14, улица Калюжная, 22, тел. 42-36-62
В границы входят дома:
улица имени 308-го Краснознаменного полка: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица 5 Армии: 1, 2, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55;
улица Дубынина: 1, 2, 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 7, 8, 8А, 9А, 9, 10, 10А, 11А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Западная: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Калюжная: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 62;
улица Коминтерна: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 93, 94, 96, 98, 99, 100, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
улица Малая Береговая: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
улица имени Сергея Павлова: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 48, 51, 54, 55А, 57, 58, 59, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95;
улица имени Григория Потанина: 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61А, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 112, 112А, 114, 116, 117;

1-ші Заречный қысқа көшесі: 1, 1А, 3;
2-ші Заречная көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12Б, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 48, 49, 51, 51А, 54, 56, 58, 60, 60А, 60Б.
№ 623 сайлау учаскесі
Орталығы - № 14 орта мектеп, Калюжная көшесі, 22, тел. 42-36-62
Шекараларына мына үйлер енеді:
308 Краснознаменный полк атындағы көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
5-ші Армия көшесі: 1, 2, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55;
Дубынин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5А, 5Б, 5, 6, 7, 8, 8А, 9А, 9, 10, 10А, 11А, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53;
Западная көшесі: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Калюжная көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 62;
Коминтерн көшесі: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 92, 92А, 93, 94, 96, 98, 99, 100, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125;
Малая береговая көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
Сергей Павлов атындағы көшесі: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 48, 51, 54, 55А, 57, 58, 59, 64, 65, 66, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 94, 95;
Григорий Потанин атындағы көшесі: 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61А, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 112, 112А, 114, 116, 117;

проезд Калюжный: 2, 4, 6, 8, 10;
проезд Крупской: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13;
проезд имени Василия Демиденко: 3, 5, 7, 9, 11;
проезд Урицкого: 1,1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 31, 31А, 33, 39, 41;
переулок Февральский: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
проезд Чернышевского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
улица имени Василия Демиденко: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 92;
улица Сергея Малышева: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Ивана Яковлевича Смирнова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 73, 76, 78, 79, 80;
улица Тухачевского М.Н.: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
улица Урицкого: 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 44, 46;
улица Ущева Б.П.: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 31А, 31Б, 37, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Февральская: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Чернышевского: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63А, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128.
Избирательный участок № 624
Центр - Гуманитарно-технический образовательный комплекс, улица Театральная, 42, тел. 42-37-23
В границы входят дома:
1-й переулок Кузнечный: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26;

Калюжный қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
Крупская қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13;
Василий Демиденко атындағы қысқа көшесі: 3, 5, 7, 9, 11;
Урицкий қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27А, 29, 29А, 29Б, 29В, 29Г, 31, 31А, 33, 39, 41;
Февральский бұрылыс көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29;
Чернышевский қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28А, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
Василий Демиденко атындағы көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 92;
Сергей Малышев көшесі: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40;
Иван Яковлевич Смирнов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 69, 73, 76, 78, 79, 80;
Тухачевский көшесі: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 90, 92, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
Урицкий көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 44, 46;
Ущев Б.П. көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 31А, 31Б, 37, 43, 45, 47, 49, 51;
Февральская көшесі: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Чернышевский көшесі: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63А, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128.
№ 624 сайлау учаскесі
Орталығы - Гуманитарлық-техникалық кешені, Театральная көшесі, 42, тел. 42-37-23
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Кузнечный бұрылыс көшесі: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 26;

1-й переулок Школьный: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 11А, 14;
2-й переулок Кузнечный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
2-й проезд Школьный: 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 16;
3-й переулок Кузнечный: 1, 1А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
улица Боровая: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 12А, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
улица Вознесенская: 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 44А, 46, 48, 52;
улица Герцена: 1, 2, 3, 3Е, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67А;
переулок Кокчетауский: 1Д, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 16;
улица Коминтерна: 127;
улица Конституции Казахстана: 1;
улица имени Евгения Брусиловского: 1А, 1Б;
улица Карима Сутюшева: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 15;
улица Киевская: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 75, 77;
улица Кокчетауская: 1, 2, 2А, 2Е, 2Ж, 2З, 2И, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Короткая: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8;
улица Курганская: 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6А, 7, 8, 10;
переулок Боровой: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
переулок Театральный: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 16, 17, 18;
улица А.Попова: 3, 8, 10, 10А, 10Б, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
улица имени Григория Потанина: 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136;
проезд Боровой, 3, 7;
улица Пушкина: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64;
улица С. Муканова: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22;
улица Театральная: 2, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Тухачевского М.Н.: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 67, 69;
улица Ульянова: 2, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
улица Февральская: 13, 15, 16, 17, 22, 23, 24;
улица Чернышевского: 109, 111, 117, 121, 123, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Избирательный участок № 625

1-ші Школьный бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 11А, 14;
2-ші Кузнечный бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
2-ші Школьный қысқа көшесі: 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 16;
3-ші Кузнечный бұрылыс көшесі: 1, 1А, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18;
Боровая көшесі: 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 12А, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28;
Вознесенская көшесі: 2, 3А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 41, 43, 44А, 46, 48, 52;
Герцен көшесі: 1, 2, 3, 3Е, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 67А;
Көкшетау бұрылыс көшесі: 1Д, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, 16;
Коминтерн көшесі: 127;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 1;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 1А, 1Б;
Кәрім Сүтішев көшесі: 2, 4, 5, 6, 8, 10, 15;
Киевская көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 75, 77;
Көкчетау көшесі: 1, 2, 2А, 2Е, 2Ж, 2З, 2И, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Короткая көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8;
Курганская көшесі: 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6А, 7, 8, 10;
Боровой бұрылыс көшесі: 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Театральный бұрылыс көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 16, 17, 18;
А. Попов атындағы көшесі: 3, 8, 10, 10А, 10Б, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
Григорий Потанин атындағы көшесі: 118, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 128А, 130, 132, 134, 136;
Боровой қысқа көшесі: 3, 7;
Пушкин көшесі: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64;
С. Мұқанов көшесі: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 20, 22;
Театральная көшесі: 2, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Тухачевский көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 67, 69;
Ульянов көшесі: 2, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
Февральская көшесі: 13, 15, 16, 17, 22, 23, 24;
Чернышевский көшесі: 109, 111, 117, 121, 123, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156.
№ 625 сайлау учаскесі

Центр – Областной потребительский союз, улица Казахстанской правды, 66, тел.42-80-18
В границы входят дома:
улица Косогор № 1: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 7, 8, 10А, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
1-й проезд Колхозный: 3, 4, 6, 8, 10;
1-й проезд имени Перминовых: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77,79, 81, 85, 85А, 87, 89, 93, 95, 97, 99;
улица Косогор № 2: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Г, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 29;
2-й проезд имени Перминовых: 2, 4, 10, 14, 16, 18, 19, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А;
улица Косогор № 3: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-14, 16, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35;
улица М. Жумабаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 46, 48, 56, 58, 59, 60, 64, 71;
улица Казахстанской правды: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 64;
улица Колхозный косогор: 5, 6А, 7, 10 12, 14, 15, 17, 17А, 19, 19А, 23, 24, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 54, 55, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 72, 73, 83, 94, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111А, 112, 113, 114, 116, 117, 118;
улица Маяковского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 50;
улица Мира: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 62, 64, 68, 70, 72,73,74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 100;
улица Партизанская: 1, 3, 5, 11, 12, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 36, 37, 39, 41, 44, 45, 48А, 51, 53, 55, 57, 59;
улица имени Перминовых: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 143, 145, 146, 149, 150, 153, 154, 155, 157, 160;

Орталығы – Облыстық тұтынушылар одағы, Казахстанская правда көшесі, 66, тел. 42-80-18
Шекараларына мына үйлер енеді:
№ 1 Косогор көшесі: 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 7, 8, 10А, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
1-ші Колхозный қысқа көшесі: 3, 4, 6, 8, 10;
1-ші Перминовтар атындағы қысқа көшесі: 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39А, 39Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77,79, 81, 85, 85А, 87, 89, 93, 95, 97, 99;
№ 2 Косогор көшесі: 1, 2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Г, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 29;
2-ші Перминовтар атындағы қысқа көшесі: 2, 4, 10, 14, 16, 18, 19, 23, 23А, 23Б, 24, 25, 25А;
№ 3 Косогор көшесі: 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-14, 16, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35;
М. Жұмабаев атындағы көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 46, 48, 56, 58, 59, 60, 64, 71;
Казахстанская правда көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 64;
Колхозный косогор көшесі: 5, 6А, 7, 10 12, 14, 15, 17, 17А, 19, 19А, 23, 24, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 54, 55, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 72, 73, 83, 94, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111А, 112, 113, 114, 116, 117, 118;
Маяковский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 50;
Мир көшесі: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 100;
Партизанская көшесі: 1, 3, 5, 11, 12, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 36, 37, 39, 41, 44, 45, 48А, 51, 53, 55, 57, 59;
А. Перминовтар көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 24Б, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 143, 145, 146, 149, 150, 153, 154, 155, 157, 160;

улица А.Попова: 42, 45, 47, 48;
проезд Челюскинский: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 10А, 12, 12А;
улица Пушкина: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 23, 35, 39, 41;
улица Пушкинский косогор: 32;
улица Революционный косогор: 38;
улица С. Муканова: 19, 21, 25, 28, 30, 32, 36, 39, 41, 45, 45А, 46;
улица Советская: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 25, 25А;
улица Ульянова: 33, 45, 45А, 47;
улица Челюскинская: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
1 проезд имени Аубакира Исмаилова: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
2 проезд Колхозный: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Избирательный участок № 626
Центр – ОДБ имени Г.Мусрепова, улица Пушкина, 57, тел. 46-62-95
В границы входят дома:
улица М. Жумабаева: 76;
улица Карима Сутюшева: 17, 18, 21;
улица Казахстанской правды: 70;
улица Конституции Казахстана: 5;
улица Пушкина: 43, 57;
улица Театральная: 47;
улица Ульянова: 34, 36, 44.
Избирательный участок № 627
Центр - Средняя школа № 2, улица Интернациональная, 14, тел. 46-68-05
В границы входят дома:
улица имени Евгения Брусиловского: 2, 12;
улица имени Евнея Букетова: 2;
улица Интернациональная: 3, 5, 9, 11, 11А, 13, 15, 19;
улица Пушкина: 76;
улица Рижская: 1, 1Д, 3,6, 5, 7, 9;
улица Театральная: 46, 48, 50, 55, 55А, 57, 63;
улица Тухачевского М.Н.: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Избирательный участок № 628
Центр - Гимназия "БЭСТ", улица М. Жумабаева, 97, тел. 46-54-03
В границы входят дома:
улица имени Евгения Брусиловского: 5;
улица имени Евнея Букетова: 3, 5, 6, 10, 14;
улица М. Жумабаева: 97А, 98, 101, 102, 108;
улица Интернациональная: 21, 25, 27, 29;
улица Пушкина: 67, 73;
улица Советская: 33, 34, 35, 36, 39, 40, 45.
Избирательный участок № 629
Центр - Северо-Казахстанский государственный университет (учебный корпус № 2), улица Пушкина, 86, тел. 46-84-95
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 1, 3;
улица Интернациональная: 10, 12, 16, 18, 20;
улица Пушкина: 82;
улица Абая: 5, 7.
Избирательный участок № 630
Центр - Северо-Казахстанский государственный университет (учебный корпус № 6), улица М. Жумабаева, 114, тел. 36-42-59
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 11, 13;
улица М. Жумабаева: 105, 107;
улица Интернациональная: 22, 24, 30, 30А, 32, 34;
улица Мира: 130, 132, 134;
улица Абая: 25, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 631
Центр - Первая гимназия, улица имени Ибрая Алтынсарина, 169, тел. 46-69-47
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 22;
улица Мира: 109, 111;
улица Абая: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59.
Избирательный участок № 632
Центр - Средняя школа № 6, улица Интернациональная, 42, тел. 46-06-46
В границы входят дома:

Попов атындағы көшесі: 42, 45, 47, 48;
Челюскинская қысқа көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 10А, 12, 12А;
Пушкин көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 23, 35, 39, 41;
Пушкинский косогор көшесі: 32;
Революционный косогор көшесі: 38;
С. Мұқанов көшесі: 19, 21, 25, 28, 30, 32, 36, 39, 41, 45, 45А, 46;
Советская көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 25, 25А;
Ульянов көшесі: 33, 45, 45А, 47;
Челюскинцев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
1-ші Әубәкір Ысмайылов қысқа көшесі: 4, 5, 6, 7, 8, 10;
2-ші Колхозный қысқа: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
№ 626 сайлау учаскесі
Орталығы – Ғ. Мүсірепов атындығы ОБЖК, Пушкин көшесі, 57, тел. 46-62-95
Шекараларына мына үйлер енеді:
М. Жұмабаев көшесі: 76;
Кәрім Сүтішев көшесі: 17, 18, 21;
Казахстанская правда көшесі: 70;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 5;
Пушкин көшесі: 43, 57;
Театральная көшесі: 47;
Ульянов көшесі: 34, 36, 44.
№ 627 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 орта мектеп, Интернациональная көшесі, 14, тел. 46-68-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 2, 12;
Евней Букетов атындағы көшесі: 2;
Интернациональная көшесі: 3, 5, 9, 11, 11А, 13, 15, 19;
Пушкин көшесі: 76;
Рижская көшесі: 1, 1Д, 3, 5, 7, 9;
Театральная көшесі: 46, 48, 50, 55, 55А, 57, 63;
Тухачевский көшесі: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
№ 628 сайлау учаскесі
Орталығы - "БЭСТ" гимназиясы, М.Жұмабаев атындағы көшесі, 97, тел. 46-54-03
Шекараларына мына үйлер енеді:
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 5;
Евней Букетов атындағы көшесі: 3, 5, 6, 10, 14;
М.Жұмабаев көшесі: 97А, 98, 101, 102, 108;
Интернациональная көшесі: 21, 25, 27, 29;
Пушкин көшесі: 67, 73;
Советская көшесі: 33, 34, 35, 36, 39, 40, 45.
№ 629 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстанның мемлекеттік университеті (№ 2 оқу корпусы),
Пушкин көшесі: 86, тел. 46-48-95
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 1, 3;
Интернациональная көшесі: 10, 12, 16, 18, 20;
Пушкин көшесі: 82;
Абай көшесі: 5, 7.
№ 630 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті (№ 6 оқу корпусы),
М.Жұмабаев көшесі: 114, тел. 36-42-59
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 11, 13;
М.Жұмабаев көшесі: 105, 107;
Интернациональная көшесі: 22, 24, 30, 30А, 32, 34;
Мир көшесі: 130, 132, 134;
Абай көшесі: 25, 31, 33, 35.
№ 631 сайлау учаскесі
Орталығы – Бірінші гимназия, Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі, 169, тел. 46-69-47
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 22;
Мир көшесі: 109, 111;
Абай көшесі: 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59.
№ 632 сайлау учаскесі
Орталығы - № 6 орта мектеп, Интернациональная көшесі, 42, тел. 46-06-46
Шекараларына мына үйлер енеді:

улица Бостандыкская: 17, 23, 27;
улица имени Жамбыла: 188;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 165;
улица Интернациональная: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
улица Мира: 107.
Избирательный участок № 633
Центр - Средняя школа № 7, улица Мира, 89, тел. 46-68-52
В границы входят дома:
улица Амангельды: 159, 160, 172, 174;
улица имени Евгения Брусиловского: 34;
улица имени Евнея Букетова: 9, 18, 20, 30, 32, 38;
улица имени Жамбыла: 182;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 161, 172;
улица Интернациональная: 31, 33, 35, 41, 39, 43, 47, 49;
улица Мира: 124, 126.
Избирательный участок № 634
Центр – Департамент статистики СКО, улица Мира, 83, тел. 46-56-29
В границы входят дома:
Улица Амангельды: 137;
улица имени Евгения Брусиловского: 15;
улица М. Жумабаева: 93, 95;
улица Карима Сутюшева: 23, 38, 43, 47, 49, 51, 53, 54;
улица Конституции Казахстана: 16, 21;
улица Мира: 75, 87, 110.
Избирательный участок № 635
Центр - Областная библиотека имени С. Муканова, улица Конституции Казахстана, 25, тел. 46-18-53
В границы входят дома:
улица Амангельды: 141, 143, 149, 151, 151Б, 153;
улица М. Горького: 166, 172;
улица имени Евгения Брусиловского, 46;
улица Евнея Букетова: 27, 29, 31, 35;
улица имени Жамбыла: 160, 164, 170, 172, 176;
улица Карима Сутюшева: 55, 57, 59, 65;
улица Конституции Казахстана: 30, 32, 34.
Избирательный участок № 636
Центр - Средняя школа № 10, улица М. Горького, 164, тел. 52-83-76
В границы входят дома:
улица М. Горького: 173, 175, 179;
улица имени Жамбыла: 150, 152, 154,160;
улица С. Муканова: 52, 54;
улица Ульянова: 55, 59А;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 152А, 154;
улица Мира: 69А, 73.
Избирательный участок № 637
Центр - Средняя школа № 10, улица М. Горького, 164, тел. 52-84-71
В границы входят дома:
1-й проезд Амангельды: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
2-й проезд Амангельды: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
1-й проезд Мира: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
2-й проезд Мира: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
3-й проезд Мира: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
улица Амангельды: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;

Бостандық көшесі: 17, 23, 27;
Жамбыл атындағы көшесі: 188;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 165;
Интернациональная көшесі: 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Мир көшесі: 107.
№ 633 сайлау учаскесі
Орталығы - № 7 орта мектеп, Мир көшесі, 89, тел. 46-68-52
Шекараларына мына үйлер енеді:
Амангелді көшесі: 159, 160, 172, 174;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 34;
Евней Букетов атындағы көшесі: 9, 18, 20, 30, 32, 38;
Жамбыл атындағы көшесі: 182;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 161, 172;
Интернациональная көшесі: 31, 33, 35, 41, 39, 43, 47, 49;
Мир көшесі: 124, 126.
№ 634 сайлау учаскесі
Орталығы - Статистика департаменті, Мир көшесі, 83, тел. 46-56-29
Шекараларына мына үйлер енеді:
Амангелді көшесі: 137;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 15;
М.Жұмабаев көшесі: 93, 95;
Кәрім Сүтішев көшесі: 23, 38, 43, 47, 49, 51, 53, 54;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 16, 21;
Мир көшесі: 75, 87, 110.
№ 635 сайлау учаскесі
Орталық - С. Мұқанов атындағы облыстық кітапхана, Қазақстан Конституциясы көшесі, 25, тел.46-18-53
Шекараларына мына үйлер енеді:
Амангелді көшесі: 141, 143, 149, 151, 151Б, 153;
М. Горький көшесі: 166, 172;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 46;
Евней Букетов көшесі: 27, 29, 31, 35;
Жамбыл атындағы көшесі: 160, 164, 170, 172, 176;
Кәрім Сүтішев көшесі: 55, 57, 59, 65;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 30, 32, 34.
№ 636 сайлау учаскесі
Орталығы - № 10 орта мектеп, М. Горький атындағы көшесі, 164, тел. 52-83-76
Шекараларына мына үйлер енеді:
М. Горький атындағы көшесі: 173, 175, 179;
Жамбыл атындағы көшесі: 150, 152, 154;
С. Мұқанов көшесі: 52, 54;
Ульянов көшесі: 55, 59А;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 152А, 154;
Мир көшесі: 69А, 73.
№ 637 сайлау учаскесі
Орталығы - № 10 орта мектеп, М. Горький атындағы көшесі, 164, тел. 52-84-71
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Амангелді атындағы қысқа көшесі: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
2-ші Амангелді атындағы қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32А, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
1-ші Мир қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;
2-ші Мир қысқа көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
3-ші Мир қысқа көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
Амангелді көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;

улица М. Горького: 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 135, 136, 138, 141, 143;
улица имени Жамбыла: 29, 33, 35, 37, 39, 41,43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 104, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148;
улица Крылова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица имени Аубакира Исмаилова: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Маяковского: 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 96, 98;
улица Мира: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Парковая: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 62;
улица Партизанская: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 99, 113, 115, 117, 119, 121;
улица имени И. Порфирьева: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица имени Перминовых: 135, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 208А, 210, 212, 214,216, 218, 220, 222, 224, 226;
улица Позолотина Т.С.: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 53, 55, 57, 61;

М. Горький көшесі: 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 135, 136, 138, 141, 143;
Жамбыл атындағы көшесі: 29, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 102, 104, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 146, 148;
Крылов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Әубәкір Ысмайылов атындағы көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Маяковский көшесі: 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 96, 98;
Мир көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
Парковая көшесі: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 60, 62;
Партизанская көшесі: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 99, 113, 115, 117, 119, 121;
И. Порфирьев атындағы көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Перминовтар атындағы көшесі: 135, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 208А, 210, 212, 214,216, 218, 220, 222, 224, 226;
Позолотин Т.С. көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 53, 55, 57, 61;

переулок Дзержинского: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Нигмета Саргабекова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Кайсара Таштитова: 1, 2, 3, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
улица Труда: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 31, 33, 35;
улица Челюскинская: 17, 19, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70;
Избирательный участок № 638
Центр - Средняя школа № 40, улица имени Бориса Петрова, 44, тел. 37-81-98
В границы входят дома:
1-й проезд Амангельды: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25;
улица Амангельды: 1А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
1-й проезд Дзержинского: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 20Б, 22;
2-й проезд Дзержинского: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31А, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица 2617 км: 1, 2, 3;
улица 2618 км: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица имени 314-й Стрелковой дивизии: 8, 10, 14, 18, 20;
улица имени Бориса Петрова: 4, 5, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 28, 34, 40, 42, 46, 48, 50;
улица М. Горького: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23;
улица имени Жамбыла: 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26;
улица Иртышская: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
проезд Кировский: 1, 2, 3, 4, 5;
улица Крылова: 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 72, 80, 86, 90;
1-й переулок Куйбышевской рощи: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
улица Куйбышевская роща: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
2-й переулок Куйбышевской рощи: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А;
3-й переулок Куйбышевской рощи: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;

Дзержинский бұрылыс көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Нығмет Сырғабеков көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Қайсар Таштитов көшесі: 1, 2, 3, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
Труд көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 30, 31, 33, 35;
Челюскинская көшесі: 17, 19, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 28, 29, 29А, 30, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70;
№ 638 сайлау учаскесі
Орталығы - № 40 орта мектеп, Борис Петров атындағы көшесі, 44, тел. 37-81-98
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Амангелді қысқа көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25;
Амангелді атындағы көшесі: 1А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
1-ші Дзержинский қысқа көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 20А, 20Б, 22;
2-ші Дзержинский қысқа көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31А, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
2617 км көшесі: 1, 2, 3;
2618 км көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
314-ші атқыштар дивизиясы көшесі: 8, 10, 14, 18, 20;
Борис Петров атындағы көшесі: 4, 5, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, 28, 34, 40, 42, 46, 48, 50;
М. Горький көшесі: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23;
Жамбыл атындағы көшесі: 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26;
Иртышская көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
Кировский қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5;
Крылов көшесі: 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 60, 61, 62, 63, 66, 72, 80, 86, 90;
1-ші Куйбышевская роща бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16;
Куйбышевская роща көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
2-ші Куйбышевская роща бұрылыс көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А;
3-ші Куйбышевская роща бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;

улица имени Мухтара Ауэзова: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Парковая: 2, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24;
улица имени И. Порфирьева: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 69, 71;
улица имени Перминовых: 228, 230, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 258, 260, 262, 264, 266;
переулок Кировский: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А;
проезд Куйбышева: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Явленское шоссе: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Избирательный участок № 639
Центр - Городская классическая гимназия, улица имени Евнея Букетова, 35, тел. 46-80-80
В границы входят дома:
улица имени Евнея Букетова: 49;
улица имени Жамбыла: 113, 115, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 141, 143;
улица Карима Сутюшева: 77;
улица Конституции Казахстана: 29;
улица Парковая: 104, 126, 130, 134, 140;
улица А. Попова: 75, 76, 78, 84;
улица Сабита Муканова: 68, 91.
Избирательный участок № 640
Центр - ТОО "Гелика" (здание бывшего завода МЛД), улица Парковая, 57, тел. 50-06-58
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 62, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
улица Токсан би: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 44, 48, 50;
улица имени Жамбыла: 85;
улица имени Мухтара Ауэзова: 25, 26, 28, 30, 31, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111;
улица Маяковского: 93, 102, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
улица Парковая: 21, 23, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 53, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 90, 91, 92, 100;
улица Партизанская: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 175, 177, 179;
улица И. Порфирьева: 60, 64, 70, 72, 74;
улица Позолотина Т.С.: 56, 73, 75, 79;
улица А. Попова: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109, 115, 117, 119, 121, 125;
улица Кайсара Таштитова: 68, 70, 72, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 91, 93, 95, 107;

Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Парковая көшесі: 2, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24;
И. Порфирьев атындағы көшесі: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 69, 71;
Перминовтар атындағы көшесі: 228, 230, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 254, 258, 260, 262, 264, 266;
Кировский бұрылыс көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А;
Куйбышев қысқа көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
Явленка тас жолы: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
№ 639 сайлау учаскесі
Орталығы - Қалалық классикалық гимназия, Евней Букетов атындағы көшесі, 35, тел. 46-80-80
Шекараларына мына үйлер енеді:
Евней Букетов атындағы көшесі: 49;
Жамбыл атындағы көшесі: 113, 115, 123, 125, 127, 129, 131, 137, 141, 143;
Кәрім Сүтішев көшесі: 77;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 29;
Парковая көшесі: 104, 126, 130, 134, 140;
А. Попов көшесі: 75, 76, 78, 84;
С. Мұқанов көшесі: 68, 91.
№ 640 сайлау учаскесі
Орталығы - "Гелика" ЖШС (бұрынғы ШЛҚ д-ты зауытының ғимараты), Парковая көшесі, 57, тел. 50-06-58
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-ші атқыштар дивизиясы көшесі: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 64, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112;
Тоқсан би көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 44, 48, 50;
Жамбыл атындағы көшесі: 85;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 25, 26, 28, 30, 31, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111;
Маяковский көшесі: 93, 102, 106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
Парковая көшесі: 21, 23, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 53, 61, 63, 65, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 90, 91, 92, 100;
Партизанская көшесі: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 98, 100, 102, 104, 106, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 134, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 175, 177, 179;
И. Порфирьев атындағы көшесі: 60, 64, 70, 72, 74;
Позолотин Т.С. көшесі: 56, 73, 75, 79;
А. Попов көшесі: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 109, 115, 117, 119, 121, 125;
Қайсар Таштитов көшесі: 68, 70, 72, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 91, 93, 95, 107;

улица Труда: 43, 49.
Избирательный участок № 641
Центр – Школа бокса, улица Парковая, 141, тел. 50-03-92
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 138;
улица имени Евгения Брусиловского: 49, 55, 57, 58, 61, 63;
улица имени Евнея Букетова: 51, 53, 57, 59, 61;
улица Карима Сутюшева: 83, 85;
улица Астана: 4, 7, 14, 16, 18;
улица Конституции Казахстана: 49, 50, 54, 60, 72;
улица имени Мухтара Ауэзова: 128, 138, 140, 142, 144, 147, 150, 152, 156;
улица П. Васильева: 61В, 63;
улица Парковая: 117, 119, 121, 137, 139, 145;
улица С. Муканова: 72.
Избирательный участок № 642
Центр - ЦОН, улица имени Мухтара Ауэзова, 157, тел. 31-00-39
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 41, 54, 56;
улица имени Евнея Букетова: 42, 44, 46;
улица имени Жамбыла: 149, 151, 153, 157, 161;
улица Интернациональная: 53, 55, 56, 57, 58, 62, 60, 64;
улица имени Мухтара Ауэзова: 160, 160А, 162, 168, 174;
улица Абая: 61, 63.
Избирательный участок № 643
Центр - Средняя школа № 1, улица П. Васильева, 44, тел. 36-22-53
В границы входят дома:
улица 314-й Стрелковой дивизии: 142;
улица Гоголя: 14;
улица имени Евгения Брусиловского: 68, 70, 74;
улица имени Евнея Букетова: 48, 54, 65, 77, 79;
улица Интернациональная: 59, 71, 75, 77;
улица Астана: 9, 11, 17;
улица имени Мухтара Ауэзова: 153.
Избирательный участок № 644
Центр - Областной культурный центр, улица Конституции Казахстана, 60, тел. 46-64-16
В границы входят дома:
улица Токсан би: 21, 23, 25, 27, 80, 82, 84;
улица Интернациональная: 68, 76, 78;
улица Астана: 36, 38, 40;
улица Бостандыкская: 51;
улица Абая: 65, 67, 69, 71;
улица Карима Сутюшева: 68А, 68Б.
Избирательный участок № 645
Центр - Средняя школа № 17, улица "Егемен Қазақстан", 29, тел. 33-32-05
В границы входят дома:
улица Бостандыкская: 78, 86;
улица Гоголя: 20, 25, 31;
улица Интернациональная: 88, 92, 94, 94А;
улица Астана: 23;
улица Московская: 1, 2, 5;
улица "Егемен Қазақстан": 40А, 40, 46;
улица Батыр Баян: 2, 4, 8, 10, 24, 26;
улица Абая: 81.
Избирательный участок № 646
Центр - Первая гимназия, улица "Егемен Қазақстан", 22, тел. 33-81-48
В границы входят дома:
улица Гоголя: 9, 13, 19;
улица имени Евгения Брусиловского: 65;
улица имени Евнея Букетова: 58, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Интернациональная: 79, 81, 83;
улица имени Каныша Сатпаева: 2;
улица Карима Сутюшева: 70А, 70;
улица Конституции Казахстана: 53, 55, 76;
улица Некрасова: 1;
улица "Егемен Қазақстан": 3, 4, 5, 9, 11, 13, 17, 20, 27, 28, 30;
проезд Красноармейский: 1, 4, 5, 6, 8, 10;
проезд "Егемен Қазақстан": 1, 3, 4, 6, 8, 10, 16.
Избирательный участок № 647
Центр - Управление по делам обороны г. Петропавловска, улица Универсальная, 3
В границы входят дома:

Труд көшесі: 43, 49.
№ 641 сайлау учаскесі
Орталығы – Бокс мектебі, Парковая көшесі, 141, тел. 50-03-92
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-ші атқыштар дивизиясы көшесі: 138;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 49, 55, 57, 58, 61, 63;
Евней Букетов атындағы көшесі: 51, 53, 57, 59, 61;
Кәрім Сүтішев көшесі: 83, 85;
Астана көшесі: 4, 7, 14, 16, 18;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 49, 50, 54, 60;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 128, 138, 140, 142, 144, 147, 150, 152, 156;
П. Васильев көшесі: 61В, 63;
Парковая көшесі: 117, 119, 121, 137, 139, 145;
С. Мұқанов көшесі: 72.
№ 642 сайлау учаскесі
Орталығы – ХҚКО, Мұхтар Әуезов атындағы көшесі, 157, тел. 31-00-39
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 41, 54, 56;
Евней Букетов атындағы көшесі: 42, 44, 46;
Жамбыл атындағы көшесі: 149, 151, 153, 157, 161;
Интернациональная көшесі: 53, 55, 56, 57, 58, 62, 60, 64;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 160, 160А, 162, 168, 174;
Абай көшесі: 61, 63.
№ 643 сайлау учаскесі
Орталығы - № 1 орта мектеп, П. Васильев көшесі, 44, тел. 36-22-53
Шекараларына мына үйлер енеді:
314-ші атқыштар дивизиясы көшесі: 142;
Гоголь көшесі: 14;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 70, 74;
Евней Букетов атындағы көшесі: 48, 54, 65, 77, 79;
Интернациональная көшесі: 59, 71, 75, 77;
Астана көшесі: 9, 11, 17;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 153.
№ 644 сайлау учаскесі
Орталығы - Облыстық мәдениет орталығы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 60, тел. 46-64-16
Шекараларына мына үйлер енеді:
Тоқсан би көшесі: 21, 23, 25, 27, 80, 82, 84;
Интернациональная көшесі: 68, 76, 78;
Астана көшесі: 36, 38, 40;
Бостандық көшесі: 51;
Абай көшесі: 65, 67, 69, 71;
Кәрім Сүтішев көшесі: 68А, 68Б.
№ 645 сайлау учаскесі
Орталығы - № 17 орта мектеп, "Егемен Қазақстан" көшесі, 29, тел. 33-32-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 78, 86;
Гоголь көшесі: 20, 25, 31;
Интернациональная көшесі: 88, 92, 94, 94А;
Астана көшесі: 23;
Московская көшесі: 1, 2, 5;
"Егемен Қазақстан" көшесі: 40А, 40, 46;
Батыр Баян көшесі: 2, 4, 8, 10, 24, 26;
Абай көшесі: 81.
№ 646 сайлау учаскесі
Орталығы – Бірінші гимназия, "Егемен Қазақстан" көшесі, 22, тел. 33-81-48
Шекараларына мына үйлер енеді:
Гоголь көшесі: 9, 13, 19;
Евгений Брусиловский атындағы көшесі: 65;
Евней Букетов атындағы көшесі: 58, 83, 85, 87, 89, 91;
Интернациональная көшесі: 79, 81, 83;
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 2;
Кәрім Сүтішев көшесі: 70А, 70;
Қазақстан Конституциясы көшесі: 53, 55, 76;
Некрасов көшесі: 1;
"Егемен Қазақстан" көшесі: 3, 4, 5, 9, 11, 13, 17, 20, 27, 28, 30;
Красноармейский қысқа көшесі: 1, 4, 5, 6, 8, 10;
"Егемен Қазақстан" қысқа көшесі: 1, 3, 4, 6, 8, 10, 16.
№ 647 сайлау учаскесі
Орталығы – Петропавл қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы, Универсальная көшесі, 3
Шекараларына мына үйлер енеді:

улица Универсальная: 21, 36;
переулок Лозовского: 3, 5, 7;
2 проезд Маяковского: 4, 6;
улица 137 км: 52, 53, 56, 60;
улица 314 ой Стрелковой дивизии: 5, 7, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132;
улица Токсан би: 1, 3, 5, 7, 9, 54, 58, 60, 64, 68;
улица имени Мухтара Ауэзова: 108, 110, 112, 114, 115, 115А, 115В, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 133, 133В, 133Д;
улица Маяковского: 97, 162, 164;
улица П. Васильева: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 57;
улица Парковая: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
улица Партизанская: 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158Б, 158А, 158, 185;
улица А. Попова: 86, 88, 90, 90А, 92, 94, 98, 102, 106, 110, 112, 114, 120, 131, 145, 147, 149, 151;
проезд Абая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
проезд Позолотина Т.С.: 4, 6, 8, 10, 12;
проезд Труда: 5, 7, 20, 32, 34, 36, 38;
улица С. Муканова: 74, 76, 78, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 115, 121, 123, 125, 133;
улица Труда: 51, 53, 55, 57, 59.
Избирательный участок № 648
Центр – Дистанция гражданских сооружений, водоснабжения и водоотведения (НГЧВ-4), улица имени Каныша Сатпаева, 13, тел. 38-00-78
В границы входят дома:
улица Ахременко Н.А.: 19, 21, 23, 29;
улица Интернациональная: 98;
улица имени Каныша Сатпаева: 3, 7, 9, 15, 17, 28, 30, 34;
улица Лесная: 3А, 3;
улица Батыр Баян: 3, 7, 9;
проезд Ахременко Н.А.: 3;
проезд Свердлова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Ружейникова И.С.: 95, 97.
Избирательный участок № 649
Центр - Колледж железнодорожного транспорта, улица имени Юрия Медведева, 1А, тел. 38-13-95
В границы входят дома:
Улица имени Воровского: 73;
улица имени Каныша Сатпаева: 42А, 46, 48, 50;
улица имени Кошукова: 3, 7, 14А;
улица имени Юрия Медведева: 10;
улица Батыр Баян: 11, 61, 63.
Избирательный участок № 650
Центр - Средняя школа № 20, улица имени Каныша Сатпаева, 33, тел. 37-45-99
В границы входят дома:
улица Ахременко Н.А.: 2, 4, 18, 26;
улица Волочаевская: 96, 100, 115;
улица Воровского: 79, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116;
улица имени Каныша Сатпаева: 23, 25, 39, 41, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 81;
улица Калинина: 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
улица имени В.Б. Кошукова: 2, 4, 6, 12, 14;
улица Ленинградская: 85, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 122, 124, 126;
улица Московская: 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151,152, 154;

Универсал к: 21, 36;
Лозовский бұрылыс көшесі: 3, 5, 7;
2-ші Маяковский қысқа көшесі: 4, 6;
137 км көшесі: 52, 53, 56, 60;
314-ші атқыштар дивизиясы көшесі: 5, 7, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 132;
Тоқсан би көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 54, 58, 60, 64, 68;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 108, 110, 112, 114, 115, 115А, 115В, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 133, 133В, 133Д;
Маяковский көшесі: 97, 162, 164;
П. Васильев көшесі: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 28, 30, 30А, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 57;
Парковая көшесі: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
Партизанская көшесі: 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158Б, 158А, 158, 185;
А. Попов көшесі: 86, 88, 90, 90А, 92, 94, 98, 102, 106, 110, 112, 114, 120, 131, 145, 147, 149, 151;
Абай қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Позолотин қысқа көшесі: 4, 6, 8, 10, 12;
Труда қысқа көшесі: 5, 7, 20, 32, 34, 36, 38;
С. Мұқанов көшесі: 74, 76, 78, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109, 115, 121, 123, 125, 133;
Труд көшесі: 51, 53, 55, 57, 59.
№ 648 сайлау учаскесі
Орталығы – Азаматтық имараттар сумен жабдықтау және су бұрғыш дистанциясы (НГЧВ-4), Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі, 13, тел. 38-00-78
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ахременко Н.А. көшесі: 19, 21, 23, 29;
Интернациональная көшесі: 98;
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 3, 7, 9, 15, 17, 28, 30, 34;
Лесная көшесі: 3А, 3;
Батыр Баян көшесі: 3, 7, 9;
Ахременко Н.А. қысқа көшесі: 3;
Свердлов қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Ружейников И.С. көшесі: 95, 97.
№ 649 сайлау учаскесі
Орталығы – Темір жол көлігі колледжі, Юрий Медведев көшесі, 1А, тел. 38-13-95
Шекараларына мына үйлер енеді:
Воровский көшесі: 73;
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 42А, 46, 48, 50;
Кошуков атындағы көшесі: 3, 7, 14А;
Юрий Медведев көшесі: 10;
Батыр Баян көшесі: 11, 61, 63.
№ 650 сайлау учаскесі
Орталығы - № 20 орта мектеп, Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі, 33, тел. 37-45-99
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ахременко Н.А. көшесі: 2, 4, 18, 26;
Волочаевская көшесі: 96, 100, 115;
Воровский көшесі: 79, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114;
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 23, 25, 39, 41, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 81;
Калинин көшесі: 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92;
В.Б. Кошуков атындағы көшесі: 2, 4, 6, 12, 14;
Ленинградская көшесі: 85, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 122, 124, 126;
Московская көшесі: 103, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 130;

улица Батыр Баян, 65, 67, 69, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127;
улица Толстого: 3;
улица Тургенева: 3, 10, 11, 25;
улица Фрунзе: 3;
улица Халтурина: 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 112, 114, 116, 118;
улица имени Юрия Медведева: 4.
Избирательный участок № 651
Центр - Средняя школа № 31, улица Пугачева, 129, тел. 38-07-05
В границы входят дома:
улица Войкова: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Демьяна-Бедного: 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
улица Добролюбова: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 52;
улица Клары Цеткин: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 21, 22, 23, 24. 25, 26, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 61, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 92;
улица Караванная: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100;
улица Красина: 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81;
переулок Лозовского: 2, 2А, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица имени М.В. Ломоносова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
улица Матвеева А.В.: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 93;

Батыр Баян көшесі: 65, 67, 69, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127;
Толстой көшесі: 3;
Тургенев көшесі: 3, 10, 11, 25;
Фрунзе көшесі: 3;
Халтурин көшесі: 75, 77, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 112, 114, 116, 118;
Юрий Медведев көшесі: 4.
№ 651 сайлау учаскесі
Орталығы - № 31 орта мектеп, Пугачев көшесі, 129, тел. 38-07-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
Войков атындағы көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Демьян Бедный көшесі: 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67;
Добролюбов көшесі: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 52;
Клара Цеткин көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 15, 21, 22, 23, 24. 25, 26, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 61, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90, 92;
Караванная көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100;
Красин көшесі: 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81;
Лозовский бұрылыс көшесі: 2, 2А, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
М.В. Ломоносов ат. көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110;
Матвеев А.В. көшесі: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 93;

улица Минская: 14, 18, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101, 105, 107, 113, 115, 117А;
улица Молодогвардейцев: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Мопровская: 1, 2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160;
переулок Матвеева: 7, 13, 15, 21, 23;
улица Н. Островского: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
улица имени Панфилова: 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 96, 98, 99, 101, 102;
улица Парижской Коммуны: 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Лозовского: 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 22, 27, 28, 30, 36, 36А, 38, 40, 42;
переулок Элеваторный: 15, 21, 23, 24;
проезд Красина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12;
улица Пугачева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 22, 23, 24, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 41Б, 41В, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 82, 84, 86, 88, 90, 96, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 128, 130;
улица С. Разина: 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62;
улица Соленика: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104;
улица Украинская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 29, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 74, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 93, 95, 97;

Минская көшесі: 14, 18, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 99, 101, 105, 107, 113, 115, 117А;
Молодогвардейцев көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 66, 68, 70, 72, 74;
Мопровская көшесі: 1, 2, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160;
Матвеев А.В. бұрылыс көшесі: 7, 13, 15, 21, 23;
Н. Островский көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
Панфилов ат. көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 96, 98, 101, 102;
Парижская Коммуна көшесі: 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Лозовский көшесі: 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 22, 27, 28, 30, 36, 36А, 38, 40, 42;
Элеваторный бұрылыс көшесі: 15, 21, 23, 24;
Красин қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12;
Пугачев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 22, 23, 24, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 41Б, 41В, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 82, 84, 86, 88, 90, 96, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 128, 130;
С. Разин көшесі: 4, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62;
Соленик көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104;
Украинская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 29, 30, 32, 35, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 74, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 87, 93, 95, 97;

улица Чапаева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40;
улица Суворова: 81, 85, 87, 91, 94, 96, 98;
улица П. Лазутина: 85, 89, 122, 124, 126;
улица Совхозная: 39, 48, 52.
Избирательный участок № 652
Центр - Средняя школа № 44, улица Караванная, 140, тел. 42-50-69
В границы входят дома:
1-й проезд П. Лазутина: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
1-й проезд О. Кошевого: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
1-й проезд С. Разина: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1-й проезд Совхозный: 1, 3, 6, 7, 8, 9;
1-й проезд:
2, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
2-й проезд П. Лазутина: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 53;
2-й проезд Михеева Г.Я.; 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
2-й проезд О. Кошевого: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
2-й проезд С. Разина: 4, 6, 8, 10, 12, 14;
3-й проезд Михеева Г.Я.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
3-й проезд Шмидта: 1, 1А, 2, 2А, 2З, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
4-й проезд Шмидта: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
4-й проезд Михеева Г.Я.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
улица Войкова: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 100А;
улица Добролюбова: 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 112, 114;
улица Зимина: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Караванная: 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135А, 137, 138, 140А, 141;
улица Космонавтов: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76;

Чапаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 40;
Суворов атындағы көшесі: 81, 85, 87, 91, 94, 96, 98;
П. Лазутин көшесі: 85, 89, 122, 124, 126;
Совхозная көшесі: 39, 48, 52.
№ 652 сайлау учаскесі
Орталығы - № 44 орта мектеп, Караванная көшесі, 140, тел. 42-50-69
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші П. Лазутин қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
1-ші Олег Кошевой қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
1-ші С. Разин қысқа көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
1-ші Совхозный қысқа көшесі: 1, 3, 6, 7, 8, 9;
1-ші Шмидт қысқа көшесі: 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
2-ші П. Лазутин қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 53;
2-ші Михеев П.Я. қысқа көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
2-ші Олег Кошевой қысқа көшесі: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
2-ші С. Разин қысқа көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14;
3-ші Михеев П.Я. қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
3-ші Шмидт қысқа көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2З, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
4-ші Шмидт қысқа көшесі: 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
4-ші Михеев П.Я. қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
Войков көшесі: 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 94, 96, 100А;
Добролюбов көшесі: 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 106, 108, 112, 114;
Зимин көшесі: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Караванная көшесі: 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 135А, 137, 138, 140А, 141;
Космонавтар көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76;

улица Красина: 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158;
улица П. Лазутина: 2, 3, 4, 7, 9, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37А, 37Б, 37В, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 61, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 102, 106, 112, 114, 116;
улица М.В. Ломоносова: 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 158А, 161, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233;
улица Матвеева А.В.: 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119;
улица Михеева Г.Я.: 1, 3, 3А, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28;
улица имени Олега Кошевого: 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Павлика Морозова: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45;
улица имени Панфилова: 3, 7, 11, 13, 15, 21, 23, 31, 37, 39, 45, 47, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91;
проезд Павлика Морозова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 28;
улица Радиомаяк: 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7;
улица С. Разина: 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
улица Совхозная: 9, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 38, 40, 42;
улица Соленика: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105;
улица Суворова: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 38, 41, 43, 44, 48, 49, 50, 54, 55, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 73, 75, 76, 78, 79, 86, 88, 90;
улица Чапаева: 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96;

Красин көшесі: 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158;
П. Лазутин көшесі: 2, 3, 4, 7, 9, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37А, 37Б, 37В, 38, 40, 41, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 61, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75А, 76, 77, 79, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 102, 106, 112, 114, 116;
М.В. Ломоносов ат. көшесі: 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 143, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 158А, 161, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225, 227, 229, 231, 233;
Матвеев А.В. көшесі: 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 118, 119;
Михеев П.Я. көшесі: 1, 3, 3А, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28;
Олег Кошевой атындағы көшесі: 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Павлик Морозов көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45;
Панфилов ат. көшесі: 3, 7, 11, 13, 15, 21, 23, 31, 37, 39, 45, 47, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91;
Павлик Морозов қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 22, 24, 28;
Радиомаяк көшесі: 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7;
С. Разин көшесі: 63, 64, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
Совхозная көшесі: 9, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 38, 40, 42;
Соленик көшесі: 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105;
Суворов көшесі: 2, 3, 4, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 38, 41, 43, 44, 48, 49, 50, 54, 55, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 73, 75, 76, 78, 79, 86, 88, 90;
Чапаев көшесі: 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96;

улица Шмидта: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49.
Избирательный участок № 653
Центр - Средняя школа № 31, улица Пугачева, 129, тел. 38-07-05
В границы входят дома:
улица 8-го Марта: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 103;
улица Белинского: 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 94;
улица Восточная: 3, 9, 10, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 31, 33; 35, 37;
улица Клары Цеткин: 73, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 93, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126,128 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146;
улица Демьяна-Бедного: 12, 14;
улица Кутузова: 1, 3, 5, 7;
улица П. Лазутина: 95, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 148, 150, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;
улица Лермонтова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77,78, 79, 81, 83;
улица Лобкова: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Минская: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 116, 118, 124, 124А, 126;
улица Мопровская: 117, 119, 125, 127, 133, 135, 139, 145, 155, 161, 163, 165, 167, 167А, 168А, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 182, 184, 185, 186,187, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 206, 208, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;

Шмидт көшесі: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 49.
№ 653 сайлау учаскесі
Орталығы - № 31 орта мектеп, Пугачев атындағы көшесі, 129, тел. 38-07-05
Шекараларына мына үйлер енеді:
8-ші март көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 103;
Белинский к:, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 62, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 94;
Восточная көшесі: 3, 9, 10, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 31, 33; 35, 37;
Клара Цеткин көшесі: 73, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 93, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126,128 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146;
Демьян Бедный көшесі: 12, 14;
Кутузов көшесі: 1, 3, 5, 7;
Лазутин көшесі: 95, 103, 105, 107, 109, 111, 117, 119, 125, 127, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 148, 150, 156, 158, 160, 162, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180;
Лермонтов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77,78, 79, 81, 83;
Лобков көшесі: 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90;
Минская көшесі: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 42, 44, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 116, 118, 124, 124А, 126;
Мопровская көшесі: 117, 119, 125, 127, 133, 135, 139, 145, 155, 161, 163, 165, 167, 167А, 168А, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179, 180, 182, 184, 185, 186,187, 188, 190, 192, 194, 198, 200, 206, 208, 210, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;

улица Н. Островского: 44, 45, 48, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 84А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
улица имени Панфилова: 78, 80, 82, 88, 90, 92, 100, 104, 106, 112, 114, 116 115, 120, 122, 123, 124, 125, 130, 131, 132, 135, 136, 138, 140, 141, 146, 147, 148, 149, 151, 156, 157, 159, 160, 161, 172, 174;
улица Парижской Коммуны: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149,151, 153, 155, 159;
улица Пугачева: 83, 87, 89, 91, 97, 99, 101, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 135, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 176, 178, 180, 184, 186, 192, 200, 202, 204,206, 208, 212;
улица Союзная: 3, 4, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73,75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109;
улица Суворова: 97, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 131, 132, 133, 134, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154;
улица Украинская: 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 136, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200,202, 204, 206, 208, 210, 212, 214;
улица Фурманова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 90А, 92, 94;
улица Целинная: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23,24, 26,27, 28, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 654
Центр - Средняя школа № 42, улица П. Лазутина, 212, тел. 39-80-60
В границы входят дома:
1-й проезд Заовражный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;

Н. Островский көшесі: 44, 45, 48, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 84А, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
Панфилов ат. көшесі: 78, 80, 82, 88, 90, 92, 100, 104, 106, 112, 114, 116 115, 120, 122, 123, 124, 125, 130, 131, 132, 135, 136, 138, 140, 141, 146, 147, 148, 149, 151, 156, 157, 159, 160, 161, 172, 174;
Парижская Коммуна көшесі: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118,119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149,151, 153, 155, 159;
Пугачев көшесі: 83, 87, 89, 91, 97, 99, 101, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 135, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 154, 156, 158, 160, 162, 168, 176, 178, 180, 184, 186, 192, 200, 202, 204,206, 208, 212;
Союзная көшесі: 3, 4, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73,75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109;
Суворов көшесі: 97, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 131, 132, 133, 134, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154;
Украинская көшесі: 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 134, 136, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200,202, 204, 206, 208, 210, 212, 214;
Фурманов көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,83, 84, 85, 86, 86А, 88, 89, 90, 90А, 92, 94;
Целинная көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23,24, 26,27, 28, 31, 33, 35.
№ 654 сайлау учаскесі
Орталығы - № 42 орта мектеп, П. Лазутин көшесі, 212, тел. 39-80-60
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Заовражный қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14;

улица Восточная: 32, 34, 36, 38, 39, 40, 44, 45, 47, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 90, 91, 94, 95, 97, 99, 101, 107, 109;
улица З. Космодемьянской: 19, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
улица Заовражная: 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 71, 75, 77, 79;
улица Клары Цеткин: 129, 135, 137, 143, 145, 147Б, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224;
улица Кутузова: 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 82, 85, 89;
улица П. Лазутина: 143, 145, 147, 149, 155, 163, 165, 167, 169, 184, 186, 188, 192;
улица Михеева Г.Я.: 21А, 21Б, 23, 25, 27, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 53А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83;
улица Мичурина: 12, 14, 16А, 20, 22, 24, 28, 30;
улица имени Панфилова; 165, 167, 171, 181, 183, 184, 185, 188, 189, 190, 193, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217,219, 220, 221,222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 244, 248, 250, 252, 254;
переулок Садовый: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21;
поселок Южный: 5;
2 переулок Заовражный: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14;
проезд Клары Цеткин: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
1-й проезд Михеева Г.Я.: 2Б, 5, 7, 8, 8А, 9, 10А, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 31, 34, 35;
проезд имени Панфилова: 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
проезд Пугачева: 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
1-й проезд Суворова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Пугачева: 141, 143, 149, 151, 157, 161, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 243;

Восточная көшесі: 32, 34, 36, 38, 39, 40, 44, 45, 47, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 84, 87, 89, 90, 91, 94, 95, 97, 99, 101, 107, 109;
З. Космодемьянская көшесі: 19, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
Заовражная көшесі: 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 71, 75, 77, 79;
Клара Цеткин көшесі: 129, 135, 137, 143, 145, 147Б, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224;
Кутузов көшесі: 2, 4, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 82, 85, 89;
П. Лазутин көшесі: 143, 145, 147, 149, 155, 163, 165, 167, 169, 184, 186, 188, 192;
Михеев П.Я. көшесі: 21А, 21Б, 23, 25, 27, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83;
Мичурин көшесі: 12, 14, 16А, 20, 22, 24, 28, 30;
Панфилов көшесі: 165, 167, 171, 181, 183, 184, 185, 188, 189, 190, 193, 195, 197, 198, 199, 200, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217,219, 220, 221,222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 240, 244, 248, 250, 252, 254;
Садовый бұрылыс көшесі: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21;
Южный кенті: 5;
2-ші Заовражный бұрылыс көшесі: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14;
Клара Цеткин қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
1-ші Михеев П.Я. қысқа көшесі: 2Б, 5, 7, 8, 8А, 9, 10А, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 31, 34, 35;
Панфилов ат. қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Пугачев қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
1-ші Суворов қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Пугачев көшесі: 141, 143, 149, 151, 157, 161, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 243;

улица Садовая: 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 25, 26,27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41,42, 44, 46, 48;
улица Совхозная: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 60, 61, 66, 62, 68, 70;
улица Союзная: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74,76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
улица Суворова: 147, 149, 155, 158, 159, 160, 162, 164, 165, 167, 168, 170, 173, 176, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 186, 189, 190, 193, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236;
улица Тепловозная: 29, 22, 30А, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 42, 46;
улица Урожайная: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Целинная: 32, 34, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 95, 96, 99, 105, 113, 117, 119.
Избирательный участок № 655
Центр - Дистанция электроснабжения, улица Н. Островского, 114, тел. 38-10-31
В границы входят дома:
улица 142 км: 1, 2, 6;
улица 2629 км: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11А, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 13А, 13В 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31;
1-й проезд Урожайный: 2, 4, 6, 8, 10;
улица 2632 км: 1, 2, 5, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Восточная: 8;
улица З. Космодемьянской: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
улица Мичурина: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
улица Молодежная: 2, 4, 8, 10, 11, 13, 17, 19;
улица Н. Островского: 86, 88, 90, 92, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 135, 137, 139, 141, 147, 149, 153, 155, 157;
переулок Садовый: 3, 5, 7, 9;
улица Пугачева: 230, 236, 238, 240, 242, 244, 250;
улица Украинская: 191, 197, 199, 201, 205, 207, 218А, 228, 230, 232, 234, 234А, 234Б, 238, 254, 255, 256, 257, 258, 258А, 259, 265;
улица Урожайная: 3, 5, 7,9, 11, 13, 17, 19;
улица Щорса: 5;
улица Садовая: 2, 4.
Избирательный участок № 656
Центр - Средняя школа-интернат № 1, улица имени Панфилова, 256, тел. 38-13-35
В границы входят дома:
1-й проезд Михеева Г.Я.: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 71, 73, 75А, 77, 77А, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 101, 114, 114А, 116, 118, 120, 122, 124, 124А, 126, 130, 132, 134, 138, 142, 144;
1-й проезд Суворова: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;

Садовая көшесі: 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 25, 26,27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41,42, 44, 46, 48;
Совхозная көшесі: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 60, 61, 66, 62, 68, 70;
Союзная көшесі: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74,76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98;
Суворов көшесі: 147, 149, 155, 158, 159, 160, 162, 164, 165, 167, 168, 170, 173, 176, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 186, 189, 190, 193, 194, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 214, 216, 218, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236;
Тепловозная көшесі: 29, 22, 30А, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 42, 46;
Урожайная көшесі: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Целинная көшесі: 32, 34, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 73, 74, 76, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 95, 96, 99, 105, 113, 117, 119.
№ 655 сайлау учаскесі
Орталығы – Электрмен жабдықтау дистанциясы, Николай Островский атындағы көшесі, 114, тел. 38-10-31
Шекараларына мына үйлер енеді:
142 км көшесі: 1, 2, 6;
2629 км көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11А, 11, 12, 12А, 12Б, 13, 13А, 13В 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31;
1-ші Урожайный қысқа көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
2632 км көшесі: 1, 2, 5, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12;
Восточная көшесі: 8;
З. Космодемьянская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
Мичурин көшесі: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15;
Молодежная көшесі: 2, 4, 8, 10, 11, 13, 17, 19;
Н. Островский көшесі: 86, 88, 90, 92, 96, 98, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 135, 137, 139, 141, 147, 149, 153, 155, 157;
Садовый бұрылыс көшесі: 3, 5, 7, 9;
Пугачев көшесі: 230, 236, 238, 240, 242, 244, 250;
Украинская көшесі: 191, 197, 199, 201, 205, 207, 218А, 228, 230, 232, 234, 234А, 234Б, 238, 254, 255, 256, 257, 258, 258А, 259, 265;
Урожайная көшесі: 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19;
Щорс көшесі: 5;
Садовая көшесі: 2, 4.
№ 656 сайлау учаскесі
Орталығы - № 1 орта мектеп-интернаты, Панфилов ат. көшесі, 256, тел. 38-13-35
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Михеев П.Я. қысқа көшесі: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 71, 73, 75А, 77, 77А, 83, 87, 89, 91, 93, 95, 101, 114, 114А, 116, 118, 120, 122, 124, 124А, 126, 130, 132, 134, 138, 142, 144;
1-ші Суворов қысқа көшесі: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;

1-й проезд Урожайный: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
1-й проезд Щорса: 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28А, 30, 32, 35, 37А;
2-й проезд Урожайный: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
2-й проезд Щорса: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 34, 35, 36, 37, 38, 44, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
2-й проезд Суворова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30;
улица Асфальтовая: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 13А, 15, 17;
улица имени Зайцева Петра Романовича: 1, 2, 4, 6, 6А, 6Б, 6В, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 32;
улица Клары Цеткин: 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246;
улица летчика-космонавта, Героя Советского Союза Комарова Владимира Михайловича: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Е, 7, 7А, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 46, 46А;
улица П. Лазутина: 195, 197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 219, 222, 224, 225, 226, 228, 232, 234, 236, 240, 244, 248;
улица Михеева Г.Я.: 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
улица имени Панфилова: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 261, 261А, 261Б, 262, 264, 264А, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276А, 277, 278, 278А, 279, 281, 287, 287А, 289, 291;
улица имени Побелянского Якова Степановича: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 89;
проезд имени Панфилова: 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86;
проезд Пугачева: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64;
улица Пугачева: 235, 237, 239, 243, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 271А, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287;
улица Суворова: 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 276;

1-ші Урожайный қысқа көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
1-ші Щорс қысқа көшесі: 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28А, 30, 32, 35, 37А;
2-ші Урожайный қысқа көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
2-ші Щорс қысқа көшесі: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 34, 35, 36, 37, 38, 44, 46, 48, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
2-ші Суворов қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30;
Асфальтная көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 13А, 15, 17;
Зайцев Петр Романович атындағы көшесі: 1, 2, 4, 6, 6А, 6Б, 6В, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 32;
Клара Цеткин көшесі: 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246;
летчик-космонавт, Герой Советского Союза Комаров Владимир Михайлович атындағы көшесі: 1, 1А, 1Б, 3, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Е, 7, 7А, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 46, 46А;
П. Лазутин көшесі: 195, 197, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 219, 222, 224, 225, 226, 228, 232, 234, 236, 240, 244, 248;
Михеев П.Я. көшесі: 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
Панфилов ат. көшесі: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 258, 259, 260, 261, 261А, 261Б, 262, 264, 264А, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276А, 277, 278, 278А, 279, 281, 287, 287А, 289, 291;
Побелянский Яков Степанович атындағы көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 45, 47, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 89;
Панфилов ат. қысқа көшесі: 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86;
Пугачев қысқа көшесі: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64;
Пугачев көшесі: 235, 237, 239, 243, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 271А, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287;
Суворов көшесі: 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 270, 276;

улица Урожайная: 1, 2, 4, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 49;
улица Украинская: 215, 219, 221, 240, 246, 248, 250, 252;
улица имени Хорвата Гедеона Викторовича: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54;
улица Щорса: 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28,29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48,49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82.
Избирательный участок № 657
Центр - Средняя школа № 26, улица Московская, 170, тел. 42-00-03
В границы входят дома:
улица Волочаевская: 102, 102А, 102Б, 102В, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 119А, 119Б, 119В, 119Е, 119З, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177А, 179, 181, 183;
улица Воровского: 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246;
улица имени летчика-космонавта, Героя Советского Союза Гагарина Юрия Алексеевича: 2, 4;
улица имени Ильи Залманова: 44, 44А, 44Б, 44Д, 44Ж, 44З, 44И, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 69, 69А, 69Б, 69Г, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82А, 84А, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139;
улица имени Каныша Сатпаева: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 128, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
улица Калинина: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
улица Коммунальная: 1;
улица Ленинградская: 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;

Урожайная көшесі: 1, 2, 4, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 49;
Украинская көшесі: 215, 219, 221, 240, 246, 248, 250, 252;
Хорват Гедеон Викторович атындағы көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21А, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54;
Щорс көшесі: 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48,49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82.
№ 657 сайлау учаскесі
Орталығы - № 26 орта мектеп, Московская көшесі, 170, тел. 42-00-03
Шекараларына мына үйлер енеді:
Волочаевская көшесі: 102, 102А, 102Б, 102В, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 119, 119А, 119Б, 119В, 119Е, 119З, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 177А, 179, 181, 183;
Воровский көшесі: 149, 151, 153, 155, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 244, 246;
летчик-космонавт, Герой Советского Союза Гагарин Юрий Алексеевич атындағы көшесі: 2, 4;
Илья Залманов атындағы көшесі: 44, 44А, 44Б, 44Д, 44Ж, 44З, 44И, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62А, 64, 66, 69, 69А, 69Б, 69Г, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82А, 84А, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139;
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 128, 158, 160, 162, 164, 166, 168;
Калинин көшесі: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171,, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236;
Коммунальная көшесі: 1;
Ленинградская көшесі: 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218;

1-й проезд имени Ильи Залманова: 22В, 22Б, 24А, 26, 26А, 28, 28А, 29, 29Б, 29В, 29Г, 29Ж, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 43, 44Б, 44К, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
2-й проезд имени Ильи Залманова, 13, 29, 41, 47Б;
улица Московская: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 183, 184, 186, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 229, 231, 233, 235, 237, 239;
улица Батыр Баян: 209, 213, 215, 217, 218, 219, 221, 222А, 222Б, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 252А, 253, 254, 255, 256, 257, 259, 260, 262, 263в, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272;
проезд Московский: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68;
проезд Дусухамбетова А.: 17,17А, 23, 25;
улица Халтурина: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118А, 118В, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204;
улица Радищева: 4.
Избирательный участок № 658
Центр - Средняя школа № 24, улица Северная, 2, тел. 50-87-54
В границы входят дома:
улица летчика-космонавта, Героя Советского Союза Гагарина Юрия Алексеевича: 4А, 5, 7, 9, 23, 25;
улица Дусухамбетова А.: 5, 11, 13, 15, 19;
улица Коммунальная: 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19;
поселок Лесхоз;
улица Нефтепроводная: 3, 5;
улица Матросова: 4, 7, 9, 9А;
улица Московская: 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 246;
улица А. Невского: 3, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
поселок Нодха;
проезд Московский: 61, 63, 63А, 63б, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
улица Радищева: 1Д, 3, 5, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33;
улица Темирязева: 3, 4, 6, 8, 15, 17, 19, 21, 23;
улица У. Громовой: 1, 2А, 4, 6, 8,22, 33, 37, 39, 41, 47;

1-ші Илья Залманов атындағы қысқа көшесі: 22В, 22Б, 24А, 26, 26А, 28, 28А, 29, 29Б, 29В, 29Г, 29Ж, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 43, 44Б, 44К, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71;
2-ші Илья Залманов атындағы қысқа көшесі: 13, 29, 41, 47Б;
Московская көшесі: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 184, 186,, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 229, 231, 233, 235, 237, 239;
Батыр Баян көшесі: 209, 213, 215, 217, 218, 219, 221, 222А, 222Б, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 252А, 253, 254, 255, 256, 257, 259, 260, 262, 263в, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272;
Московский қысқа көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 66, 68;
Дусухамбетов А. қысқа көшесі: 17,17А, 23, 25;
Халтурин көшесі: 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 118А, 118В, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204;
Радищев көшесі: 4;
№ 658 сайлау учаскесі
Орталығы - № 24 орта мектеп, Северная көшесі, 2, тел. 50-87-54
Шекараларына мына үйлер енеді:
летчик-космонавт, Герой Советского Союза Гагарин Юрий Алексеевич атындағы көшесі: 4А, 5, 7, 9, 23, 25;
Дусухамбетов А. көшесі: 5, 11, 13, 15, 19;
Коммунальная көшесі: 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19;
Лесхоз кенті;
Нефтепровод к: 3, 5;
Матросов көшесі: 4, 7, 9, 9А;
Московская көшесі: 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240, 246;
Невский көшесі: 3, 5, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
Нодха кенті;
Московский қысқа көшесі: 61, 63, 63А, 63б, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
Радищев атындағы көшесі: 3, 5, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33;
Темирязев көшесі: 3, 4, 6, 8, 15, 17, 19, 21, 23;
У. Громова көшесі: 1, 2А, 4, 6, 8, 33, 37, 39, 41, 47;

улица Уральская: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31;
улица Уфимская: 5, 11, 13;
улица имени Героя Советского Союза Ухабова Валерия Ивановича: 2, 3, 4, 5, 6, 19, 19А;
2-й проезд имени Ильи Залманова: 47;
проезд Дусухамбетова А.: 2, 8, 9, 10, 13, 15;
улица Батыр Баяна: 265, 267, 269, 271, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 288, 291, 292, 293, 294, 296, 297, 297а, 298, 300, 301, 302;
Тепловское лесничество: 1, 2, 2А, 5, 5А, 6, 8, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 32, 47.
Избирательный участок № 659
Центр - Средняя школа № 32, улица имени В.Б. Кошукова, 17, тел. 35-03-38
В границы входят дома:
улица Абая: 120А;
улица Волочаевская: 68, 70, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113;
улица имени В.Б. Кошукова: 18, 20;
улица Ленинградская: 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88;
улица Московская: 52, 53, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 102;
улица Батыр Баян: 30, 32, 58, 58А, 64, 64А, 66, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 58, 58А;
улица имени Ильи Залманова: 46, 46А;
улица Плеханова: 11, 14, 16, 18;
улица Фрунзе: 17, 26, 27,28, 29, 30, 33;
улица Халтурина: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108, 110;
улица имени Юрия Медведева: 20, 31.
Избирательный участок № 660
Центр - Средняя школа № 32, улица имени В.Б. Кошукова, 17, тел. 31-54-82
В границы входят дома:
улица имени Ильи Залманова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63;
улица Алматинская: 54, 58, 64, 67, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 91, 97;
улица Волочаевская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 75;
улица Гоголя: 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 72, 74, 80, 82;
улица Астана: 37;

Уральская көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31;
Уфимская көшесі: 5, 11, 13;
Герой Советского Союза Ухабов Валерий Иванович атындағы көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 19, 19А;
2-ші Илья Залманов атындағы қысқа көшесі: 47;
Дусухамбетов А. қысқа көшесі: 2, 8, 9, 10, 13, 15;
Батыр Баян көшесі: 265, 267, 269, 271, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 286, 288, 291, 292, 293, 294, 296, 297, 297а, 298, 300, 301, 302;
Тепловское лесничество: 1, 2, 2А, 5, 5А, 6, 8, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 32, 47.
№ 659 сайлау учаскесі
Орталығы - № 32 орта мектеп, Кошуков атындағы көшесі, 17, тел. 35-03-38
Шекараларына мына үйлер енеді:
Абай көшесі: 120А;
Волочаевская көшесі: 68, 70, 74, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107А, 109, 111, 113;
В.Б. Кошуков атындағы көшесі: 18, 20;
Ленинградская көшесі: 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88;
Московская көшесі: 52, 53, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 102;
Батыр Баян көшесі: 30, 32, 58, 58А, 64, 64А, 66, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көшесі: 58, 58А;
Илья Залманов атындағы көшесі: 46, 46А;
Плеханов көшесі: 11, 14, 16, 18;
Фрунзе көшесі: 17, 26, 27,28, 29, 30, 33;
Халтурин көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108, 110;
Юрий Медведев ат. көшесі: 20, 31.
№ 660 сайлау учаскесі
Орталығы - № 32 орта мектеп, В.Б. Кошуков атындағы көшесі, 17, тел. 31-54-82
Шекараларына мына үйлер енеді:
Илья Залманов атындағы көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63;
Алматы көшесі: 54, 58, 64, 67, 70, 73, 75, 76, 77, 78, 80, 84, 87, 91, 97;
Волочаевская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 75;
Гоголь көшесі: 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 72, 74, 80, 82;
Астана көшесі: 37;

улица имени В.Б. Кошукова: 19, 21, 23, 31, 33, 36;
улица Лесная: 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 48, 52, 54, 58;
улица Некрасова: 30, 32, 37, 39, 41, 43;
1-й проезд имени Ильи Залманова: 1, 2, 4, 7, 8, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
проезд Некрасова: 4, 5, 9, 10, 12, 13, 18, 19, 21;
улица Ружейникова И.С.: 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 78, 79;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 24, 24/1, 24/2, 29, 31, 36, 37, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 55,57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 77;
улица Абая: 102, 108, 110, 112;
улица Халтурина: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 60, 62, 68, 70, 72, 76, 78;
улица Чайковского: 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47, 48, 53, 56, 57;
улица имени Юрия Медведева: 30, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 57, 61.
Избирательный участок № 661
Центр - Начальная школа № 22, улица проезд Индустриальный, 31, тел. 33-36-56
В границы входят дома:
улица 1-я Сенная: 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 52, 54, 56, 62, 66, 68, 70, 78;
2-й проезд Сенной: 1, 2, 2А, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 32, 36, 38;
улица 2-я Сенная: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 41, 49, 53, 55, 59;
улица 3-я Сенная: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 8, 11, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 56;
улица 4-я Сенная: 2, 3, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49;
проезд 5-й Сенной: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 37, 39, 41, 51, 55, 59, 63, 65;
улица 5-я Сенная: 1, 2, 11, 12, 15, 16, 17, 21, 25;
улица имени Мухтара Ауэзова: 225, 227,239.
Избирательный участок № 662
Центр - Средняя школа № 21, улица Токсан би, 94, тел. 33-33-70
В границы входят дома:
улица имени 314-й Стрелковой дивизии: 107, 113, 115, 117, 121, 170, 172, 174, 176, 180;
улица Токсан би: 45, 47, 49, 102, 106, 108, 110, 112, 114;
улица Алматинская: 50, 52;
улица Заводская: 1, 4, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 34;
улица Астана: 39, 41А, 41, 43, 45, 47, 47А, 53, 63, 74;
улица Копай: 428, 429, 432, 432Б, 433, 437;
улица Лесная: 1, 2, 4, 6;
улица имени Мухтара Ауэзова: 183, 191, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215;
улица Некрасова: 34, 51, 55, 56, 57, 59, 61, 67, 73, 75, 85, 87, 89;

В.Б. Кошуков атындағы көшесі: 19, 21, 23, 31, 33, 36;
Лесная көшесі: 5, 7, 9, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 48, 52, 54, 58;
Некрасов көшесі: 30, 32, 37, 39, 41, 43;
1-ші Илья Залманов атындағы қысқа көшесі: 1, 2, 4, 7, 8, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
Некрасов қысқа көшесі: 4, 5, 9, 10, 12, 13, 18, 19, 21;
И.С. Ружейников көшесі: 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 78, 79;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көшесі: 24, 24/1, 24/2, 29, 31, 36, 37, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 77;
Абай көшесі: 102, 108, 110, 112;
Халтурин көшесі: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 60, 62, 68, 70, 72, 76, 78;
Чайковский көшесі: 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 47, 48, 53, 56, 57;
Юрий Медведев ат. көшесі: 30, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 57, 61.
№ 661 сайлау учаскесі
Орталығы - № 22 бастауыш мектеп, Индустриальный қысқа көшесі, 31, тел. 31-54-82
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Сенная көшесі: 5, 6, 7, 8, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 52, 54, 56, 62, 66, 68, 70, 78;
2-ші Сенной қысқа көшесі: 1, 2, 2А, 6, 7, 8, 9, 12, 15, 18, 20, 22, 23, 24, 32, 36, 38;
2-ші Сенная көшесі: 2, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 41, 49, 53, 55, 59;
3-ші Сенная көшесі: 1, 1А, 1Б, 2, 4, 8, 11, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 30, 32, 34, 38, 42, 46, 52, 56;
4-ші Сенная көшесі: 2, 3, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49;
5-ші Сенной қысқа көшесі: 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 37, 39, 41, 51, 55, 59, 63, 65;
5-ші Сенная көшесі: 1, 2, 11, 12, 15, 16, 17, 21, 25;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 225, 227, 239.
№ 662 сайлау учаскесі
Орталығы - № 21 орта мектеп, Тоқсан би көшесі, 94, тел. 33-36-56
Шекараларына мына үйлер енеді:
314 атқыштар дивизиясы атындағы көшесі: 107, 113, 115, 117, 121, 170, 172, 174, 176, 180;
Тоқсан би көшесі: 45, 47, 49, 102, 106, 108, 110, 112, 114;
Алматы көшесі: 50, 52;
Заводская көшесі: 1, 4, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 34;
Астана көшесі: 39, 41А, 41, 43, 45, 47, 47А, 53, 63, 74;
Копай көшесі: 428, 429, 432, 432Б, 433, 437, 438;
Лесная көшесі: 1, 2, 4, 6;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 183, 191, 199, 201, 203, 211, 213, 215;
Некрасов көшесі: 34, 51, 55, 56, 57, 59, 61, 67, 73, 75, 85, 87, 89;

улица Полевая: 16, 18;
проезд Некрасова: 30, 32, 34;
улица Ружейникова И.С.: 22, 25, 30, 31, 34, 35, 37;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Избирательный участок № 663
Центр - Средняя школа № 21, улица Токсан би, 94, тел. 33-33-70
В границы входят дома:
улица Алматинская: 28, 36, 38;
улица Астана: 50;
улица имени Мухтара Ауэзова: 167, 173;
улица Ружейникова И.С.: 8, 10, 12, 14, 14А, 15;
улица имени Каттая Кеншинбаева: 1, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 11;
улица Токсан би: 35;
улица Чайковского: 13, 13А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 25.
Избирательный участок № 664
Центр - Лицей № 1, улица Абая, 100, тел. 33-15-47
В границы входят дома:
улица имени 314-й Стрелковой дивизии: 150;
улица Токсан би: 90;
улица Алматинская: 39;
улица Астана: 48;
улица имени Мухтара Ауэзова: 161;
улица: 88, 90, 94, 96, 98.
Избирательный участок № 665
Центр – Первый общеобразовательный лицей, улица имени Жамбыла, 196, тел. 50-07-16
В границы входят дома:
улица Алматинская: 13, 20;
улица имени Жамбыла: 167, 169;
улица имени Мухтара Ауэзова: 180, 182, 184, 200;
улица Парковая: 161, 161А, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
улица Абая: 80, 84, 86;
улица Чайковского: 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 666
Центр - Спортзал стадиона "Карасай" (стадион "Авангард"), улица имени Жамбыла, 173, тел. 31-45-90
В границы входят дома:
улица Заводская: 36;
улица Копай: 54, 58, 62, 65, 73А, 74А, 76, 82, 102, 105, 110, 111, 114, 117, 125, 129, 145, 146, 147, 147А, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 165, 169, 178, 189, 195, 197, 198, 199, 200, 203, 204, 209, 211, 212, 214, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 232, 233, 234, 235, 237, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 258, 261, 263, 265, 268, 276, 282, 286, 289, 291, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 305, 306, 307, 310, 311, 313, 315, 317, 318, 319, 320, 321, 321А, 322, 323, 326, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 349, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362, 363, 364, 365, 368, 369, 373, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 386, 388, 389, 390, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 403, 404, 405, 409, 410, 411, 412, 414, 416, 421, 423, 424, 425, 426, 429А, 435, 438, 439, 441, 442, 446, 448, 452, 455, 456, 458, 459, 460, 461, 463, 464, 466, 470, 471, 475, 477, 478, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 485А, 486, 487, 488, 491, 491Б, 492, 492А, 493, 495, 496, 498, 499, 500, 500А, 501, 503, 503А, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 509А, 511, 513, 514, 516, 517, 518, 519, 521, 522, 524, 524А, 525, 526, 526А, 527, 528, 528А, 528Б, 537, 529, 532, 535, 540, 541, 543, 544, 545, 546, 547, 547А, 548, 549, 550, 550Г,550Е, 551, 551А, 551В, 552, 552Б, 552В, 554, 555, 556, 558, 559, 560, 562, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 571А, 572, 573, 574, 575, 576, 577Б, 579, 582, 583А, 588, 590, 591, 593, 595, 600, 602, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 613А, 614, 616, 617, 619, 620, 621, 627, 640, 641, 643, 649, 650, 651, 652, 654, 657, 670, 671, 675, 678, 679, 682, 697, 709;
улица Парковая: 187;
проезд имени Жамбыла: 1А, 1Б, 1Г, 1Д, 1Е;
улица Володарского: 93.
Избирательный участок № 667

Полевая көшесі: 16, 18;
Некрасов қысқа көшесі: 30, 32, 34;
Ружейников И.С. атындағы көшесі: 22, 25, 30, 31, 34, 35, 37;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
№ 663 сайлау учаскесі
Орталығы - № 21 орта мектеп, Тоқсан би көшесі, 94, тел. 33-33-70
Шекараларына мына үйлер енеді:
Алматы көшесі: 28, 36, 38;
Астана көшесі: 50;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 167, 173;
Ружейников И.С. атындағы көшесі: 8, 10, 12, 14, 14А, 15;
Қаттай Кеншінбаев атындағы көшесі: 1, 3, 3А, 3Б, 5, 7, 11;
Тоқсан би көшесі: 35;
Чайковский көшесі: 13, 13А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 25.
№ 664 сайлау учаскесі
Орталығы – № 1 лицей, Абай көшесі, 100, тел. 33-15-47
Шекараларына мына үйлер енеді:
314 атқыштар дивизиясы атындағы көшесі: 150;
Тоқсан би көшесі: 90;
Алматы көшесі: 39;
Астана көшесі: 48;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 161;
Абай көшесі: 88, 90, 94, 96, 98.
№ 665 сайлау учаскесі
Орталығы - Бірінші жалпы білім беретін лицей, Жамбыл атындағы көшесі, 196, тел. 50-07-16
Шекараларына мына үйлер енеді:
Алматы көшесі: 13, 20;
Жамбыл атындағы көшесі: 167, 169;
Мұхтар Әуезов атындағы көшесі: 180, 182, 184, 200;
Парковая көшесі: 161, 161А, 173, 175, 177, 179, 181, 183;
Абай көшесі: 80, 84, 86;
Чайковский көшесі: 3, 5, 7, 9.
№ 666 сайлау учаскесі
Орталығы - "Карасай" стадионының спорт залы ("Авангард" стадионы), Жамбыл атындағы көшесі, 173, тел. 31-45-90
Шекараларына мына үйлер енеді:
Заводская көшесі: 36;
Копай көшесі: 54, 58, 62, 65, 73А, 74А, 76, 82, 102, 105, 110, 111, 114, 117, 125, 129, 145, 146, 147, 147А, 148, 150, 151, 152, 153, 155, 156, 158, 165, 169, 178, 189, 195, 197, 198, 199, 200, 203, 204, 209, 211, 212, 214, 216, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 232, 233, 234, 235, 237, 238, 240, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 249, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 258, 261, 263, 265, 268, 276, 282, 286, 289, 291, 296, 297, 298, 299, 300, 302, 305, 306, 307, 310, 311, 313, 315, 317, 318, 319, 320, 321, 321А, 322, 323, 326, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 349, 353, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 362, 363, 364, 365, 368, 369, 373, 378, 379, 380, 381, 382, 384, 385, 386, 388, 389, 390, 393, 395, 397, 398, 399, 401, 403, 404, 405, 409, 410, 411, 412, 414, 416, 421, 423, 424, 425, 426, 429А, 435, 438, 439, 441, 442, 446, 448, 452, 455, 456, 458, 459, 460, 461, 463, 464, 466, 470, 471, 475, 477, 478, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 485А, 486, 487, 488, 491, 491Б, 492, 492А, 493, 495, 496, 498, 499, 500, 500А, 501, 503, 503А, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 509А, 511, 513, 514, 516, 517, 518, 519, 521, 522, 524, 524А, 525, 526, 526А, 527, 528, 528А, 528Б, 537, 529, 532, 535, 540, 541, 543, 544, 545, 546, 547, 547А, 548, 549, 550, 550Г,550Е, 551, 551А, 551В, 552, 552Б, 552В, 554, 555, 556, 558, 559, 560, 562, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570, 571, 571А, 572, 573, 574, 575, 576, 577Б, 579, 582, 583А, 588, 590, 591, 593, 595, 600, 602, 607, 608, 609, 610, 611, 612, 613, 613А, 614, 616, 617, 619, 620, 621, 627, 640, 641, 643, 649, 650, 651, 652, 654, 657, 670, 671, 675, 678, 679, 682, 697, 709;
Парковая көшесі: 187;
Жамбыл атындағы қысқа көшесі: 1А, 1Б, 1Г, 1Д;
Володарский көшесі: 93.
№ 667 сайлау учаскесі

Центр – Школа-лицей "Дарын" № 3, улица Алматинская, 4, тел. 46-04-46
В границы входят дома:
улица Алматинская: 6, 8, 9, 11;
улица Амангельды: 167, 169;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 188, 193, 194, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225, 227;
улица Мира: 117, 119, 121, 123, 125;
улица Абая: 62, 64, 66, 68, 70.
Избирательный участок № 668
Центр - Средняя школа № 8, улица Мира, 160, тел. 46-14-40
В границы входят дома:
улица Володарского: 57, 75, 78, 80, 94;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 200, 216, 224, 228, 230, 232;
улица Казахстанской правды: 109, 120, 122, 124, 126, 129, 131, 135, 156, 161, 163, 164, 165, 166, 170, 172, 174, 178, 179, 180, 184, 186, 188, 189, 190;
улица М.Жумабаева: 189;
улица Крепостная: 83, 85, 87, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 103, 106, 108, 110, 114, 116, 118;
улица Мира: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 156, 156А, 158, 182, 184, 186, 186А, 188, 192;
проезд Крепостной: 2, 3, 5, 6.
Избирательный участок № 669
Центр - Гуманитарный колледж имени М.Жумабаева, улица Абая, 28, тел. 46-66-90
В границы входят дома:
улица Володарского: 49, 51;
улица М.Жумабаева: 113, 115, 116, 118, 117, 118, 136, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 161, 163, 167, 171, 173, 177, 181, 183, 187;
улица Казахстанской правды: 118;
улица Мира: 136, 138, 154;
улица Пионерская: 20;
улица Советская: 49, 51, 53, 55, 57, 61;
улица Абая: 30, 34, 40;
улица Бостандыкская: 4, 4А.
Избирательный участок № 670
Центр - Средняя школа № 2, улица Интернациональная, 14, тел. 36-29-51
В границы входят дома:
улица Володарского: 13, 17, 19, 25, 27, 29, 44, 60;
улица М. Жумабаева: 162, 166, 168, 170, 172, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 232, 233, 234, 236, 238, 240;
улица имени Баймухамеда Зтулина: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Ишимская: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица имени Аягана Шажимбаева: 51, 53, 57, 58, 59, 60, 63, 67, 69, 70, 78, 80, 82, 84;
улица Комсомольская: 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
улица Крепостная: 51, 53, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86;
улица Пионерская: 3, 7, 8, 9, 10;
улица Пушкина: 93, 95, 96, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 132, 138, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 177, 179,181, 183, 185, 189, 191, 193;

Орталығы – № 3 "Дарын" мектеп-лицейі, Алматы көшесі, 4, тел.46-04-46
Шекараларына мына үйлер енеді:
Алматы көшесі: 6, 8, 9, 11;
Амангелді көшесі: 167, 169;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 188, 193, 194, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223, 225, 227;
Мир көшесі: 117, 119, 121, 123, 125;
Абай көшесі: 62, 64, 66, 68, 70.
№ 668 сайлау учаскесі
Орталығы - № 8 орта мектеп, Мир көшесі, 160, тел. 46-14-40
Шекараларына мына үйлер енеді:
Володарский көшесі: 57, 75, 78, 80, 94;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 200, 216, 224, 228, 230, 232;
Казахстанская правда көшесі: 109, 120, 122, 124, 126, 129, 131, 135, 156, 161, 163, 164, 165, 166, 170, 172, 174, 178, 179, 180, 184, 186, 188, 189, 190;
М.Жұмабаев көшесі: 189;
Крепостная көшесі: 83, 85, 87, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 103, 106, 108, 110, 114, 116, 118, 120;
Мир көшесі: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 156, 156А, 158, 182, 184, 186, 186А, 188, 192;
Крепостной қысқа көшесі: 2, 3, 5, 6.
№ 669 сайлау учаскесі
Орталығы - М. Жұмабаев атындағы гуманитарлық колледж, Абай көшесі, 28, тел. 46-66-90
Шекараларына мына үйлер енеді:
Володарский көшесі: 49, 51;
М.Жұмабаев көшесі: 113, 115, 116, 118, 117, 136, 144, 146, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 161, 163, 167, 171, 173, 177, 181, 183, 187;
Казахстанская правда көшесі: 118;
Мир көшесі: 136, 138, 154;
Пионерская көшесі: 20;
Советская көшесі: 49, 51, 53, 55, 57, 61;
Абай көшесі: 30, 34, 40;
Бостандық көшесі: 4, 4А.
№ 670 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 орта мектеп, Интернациональная көшесі, 14, тел. 36-29-51
Шекараларына мына үйлер енеді:
Володарский көшесі: 13, 17, 19, 25, 27, 29, 44, 60;
М.Жұмабаев көшесі: 162, 166, 168, 170, 172, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 232, 233, 234, 236, 238, 240;
Баймухамед Зтулин атындағы көшесі: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
Ишимская көшесі: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
Аяған Шәжімбаев атындағы көшесі: 51, 53, 57, 58, 59, 60, 63, 67, 69, 70, 78, 80, 82, 84;
Комсомольская көшесі: 11, 12, 13, 14, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 79;
Крепостная көшесі: 51, 53, 55, 57, 60, 62, 63, 64, 65, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86;
Пионерская көшесі: 3, 7, 8, 9, 10;
Пушкин көшесі: 93, 95, 96, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 132, 138, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 177, 179,181, 183, 185, 189, 191, 193;

улица Сакена Сейфулина: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Советская: 58, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147;
улица Абая: 4, 16;
улица Чкалова: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 40.
Избирательный участок № 671
Центр – Петропавловский колледж, улица Интернациональная, 2Б, тел. 46-22-89
В границы входят дома:
проезд Баймухамеда Зтулина: 2, 4, 6;
проезд Рижский: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Володарского: 2, 3, 4, 6, 6А, 8, 10, 20, 40, 42;
улица Гуденко С.Г.: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 31;
улица имени Баймухамеда Зтулина: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
улица Интернациональная: 2А, 2Б, 2, 4, 4Г, 6, 8;
улица Крепостная площадь: 3, 3А, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Ишимская: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица имени Аягана Шажимбаева: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,15, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Комсомольская: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70;
улица Крепостная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Рижская: 15, 17, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица имени Сакко и Ванцетти: 3, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32;
улица Свободная: 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52.
Избирательный участок № 672
Центр - Областной перинатальный центр, улица Казахстанской правды, 233, тел.42-18-97
В границы входят дома:
улица Ватутина: 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14,16,18, 20, 21, 22, 24, 28, 34, 38, 39, 40, 42, 46, 48;
улица М. Жумабаева: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 249, 250, 251, 253, 254, 257, 259, 260, 261, 262, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 321, 323, 327, 329;

Сәкен Сейфулин көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Советская көшесі: 58, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147;
Абай көшесі: 4, 16;
Чкалов көшесі: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 40.
№ 671 сайлау учаскесі
Орталығы – Петропавл колледжі, Интернациональная көшесі, 2Б, тел. 46-22-89
Шекараларына мына үйлер енеді:
Баймухамед Зтулин қысқа көшесі: 2, 4, 6;
Рижский қысқа көшесі: 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Володарский көшесі: 2, 3, 4, 6, 6А, 8, 10, 20, 40, 42;
Гуденко С.Г. көшесі: 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 31;
Баймухамед Зтулин атындағы көшесі: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27;
Интернациональная көшесі: 2А, 2Б, 2, 4, 4Г, 6, 8;
Крепостная площадь көшесі: 3, 3А, 11, 13, 15, 17, 19;
Ишимская көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Аяған Шәжімбаев атындағы көшесі: 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56;
Комсомольская көшесі: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70;
Крепостная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 52, 54, 56;
Рижская көшесі: 15, 17, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Сакко және Ванцетти атындағы көшесі: 3, 5, 6, 7, 7А, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32;
Свободная көшесі: 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 52.
№ 672 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық перинаталдық орталық, "Казахстанская правда" көшесі, 233, тел. 42-18-97
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ватутин көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14,16,18, 20, 21, 22, 24, 28, 34, 38, 39, 40, 42, 46, 48;
М. Жұмабаев көшесі: 235, 237, 239, 241, 243, 245, 249, 250, 251, 253, 254, 257, 259, 260, 261, 262, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 317, 321, 323, 327, 329;

улица имени Баймухамеда Зтулина: 28, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104;
улица Ишимская: 55, 57, 59, 61, 70, 72, 76, 77, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 98, 100;
улица Казахстанской правды: 199, 201, 201А, 203, 207, 207А, 209, 211, 215, 217, 219, 221, 223, 224, 225, 227, 228, 233, 233Б, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 250, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 278, 279, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 291, 293, 295, 296, 297, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334;
улица Комсомольская: 88, 89, 90, 94,95, 96, 107, 109, 111, 115;
переулок Ватутина: 4, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 20;
переулок М. Жумабаева: 1, 3, 4, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34;
переулок Комсомольский: 3, 9, 10, 11, 12;
переулок Мира: 4, 4А, 6, 8, 10, 14, 18, 20, 22, 26;
переулок Первомайский: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
переулок Пушкина: 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15;
переулок Советский: 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36;
улица Пржевальского: 12, 16, 20, 21, 23, 24, 32, 36, 38, 40, 42;
улица Пушкина: 178, 180, 182, 186, 188, 192, 199, 202, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 225, 227, 229, 231, 237;
улица Рижская: 78, 79, 81, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98,102, 103, 107, 109, 111, 113, 117А, 119;
улица Сакена Сейфулина: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 40;
улица Советская: 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 195А, 197;
улица Чкалова: 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56.
Избирательный участок № 673
Центр - Средняя школа № 8, улица Мира, 160, тел. 41-12-69
В границы входят дома:
улица 2-я Первомайская: 1, 3, 5, 7;
улица М. Жумабаева: 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 229, 231;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 236, 240, 262, 264, 266;
улица имени Аягана Шажимбаева: 90, 92, 96, 98, 102, 104, 106, 108;
улица Казахстанской правды: 181, 191, 194, 198, 200, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220;
улица Мира: 159, 161, 163, 177, 179, 183, 185, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 232, 234;

Баймухамед Зтулин атындағы көшесі: 28, 32, 34, 36, 42, 44, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104;
Ишимская көшесі: 55, 57, 59, 61, 70, 72, 76, 77, 78, 80, 82, 88, 90, 92, 94, 98, 100;
Казахстанская правда көшесі: 199, 201, 201А, 203, 207, 207А, 209, 211, 215, 217, 219, 221, 223, 224, 225, 227, 228, 233, 233Б, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 250, 253, 254, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 263, 264, 265, 266, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 278, 279, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 291, 293, 295, 296, 297, 299, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334;
Комсомольская көшесі: 88, 89, 90, 94, 96, 107, 109, 111, 115;
Ватутин бұрылыс көшесі: 4, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 20;
М. Жұмабаев бұрылыс көшесі: 1, 3, 4, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 34;
Комсомольский бұрылыс көшесі: 3, 9, 10, 11, 12;
Мир бұрылыс көшесі: 4, 4А, 6, 8, 10, 14, 18, 20, 22, 26;
Первомайский бұрылыс көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40;
Пушкин бұрылыс көшесі: 3, 4, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15;
Советский бұрылыс көшесі: 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36;
Пржевальский көшесі: 12, 16, 20, 21, 23, 24, 32, 36, 38, 40, 42;
Пушкин көшесі: 178, 180, 182, 186, 188, 192, 199, 202, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 225, 227, 229, 231, 237;
Рижская көшесі: 78, 79, 81, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 103, 107, 109, 111, 113, 117А, 119;
Сәкен Сейфулин көшесі: 13, 15, 17, 19, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 40;
Советская көшесі: 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 192, 193, 194, 195, 195А, 197;
Чкалов көшесі: 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56.
№ 673 сайлау учаскесі
Орталығы - № 8 орта мектеп, Мир көшесі, 160, тел. 41-12-69
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-ші Первомайская көшесі: 1, 3, 5, 7;
М. Жұмабаев көшесі: 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 229, 231;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 236, 240, 262, 264, 266;
Аяған Шәжімбаев атындағы көшесі: 90, 92, 96, 98, 102, 104, 106, 108;
Казахстанская правда көшесі: 181, 191, 194, 198, 202, 204, 206, 208, 212, 214, 216, 218, 220;
Мир көшесі: 159, 161, 163, 177, 179, 183, 185, 212, 214, 216, 218, 222, 224, 232, 234;

проезд имени Аягана Шажимбаева: 4, 14;
переулок Мира: 3, 5, 9А.
Избирательный участок № 674
Центр - Казахский музыкально-драматический театр, улица имени Жамбыла, 195, тел. 41-15-51
В границы входят дома:
улица имени Жамбыла: 199, 205, 207, 208, 209, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 263, 264, 270;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 317, 319, 321, 323;
улица имени Аягана Шажимбаева: 107, 109, 111, 113, 117, 123, 125, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 146;
улица Крепостная: 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
улица Новая: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
проезд Володарского: 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 28, 34, 45, 47;
проезд имени Жамбыла: 1, 3, 5;
проезд имени Аягана Шажимбаева: 15, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 144;
проезд Чкалова: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 20,20Б;
улица Сакена Сейфулина: 51, 53, 55, 58, 60, 61, 63;
улица Чкалова: 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 68, 70, 76.
Избирательный участок № 675
Центр - Средняя школа № 5, улица Мира, 195, тел. 51-85-03
В границы входят дома:
улица Г. Мусрепова: 5, 7, 9В, 9Б, 9А, 9, 11, 13А, 13;
улица имени Жамбыла: 272, 274;
улица М. Жумабаева: 290, 331, 335, 337, 339;
улица имени Ибрая Алтынсарина: 339;
улица Ишимская: 71, 73, 74, 75, 104, 106, 108;
улица Мира: 187, 238, 240;
проезд Сакена Сейфулина: 10;
улица Сакена Сейфулина: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 46;
улица 2-я Первомайская: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
Избирательный участок № 676
Центр - Областное управление казахского общества слепых, улица имени Жамбыла, 225, 52-26-46
В границы входят дома:
улица 2-я Индустриальная: 2;
улица Базарбаева: 2, 2Б, 2В;
улица Г. Мусрепова: 12, 14/1, 32,34;
улица имени Жамбыла: 276, 280, 284, 286, 288, 290;
улица Кзыл-Тууская: 1;
улица Новая: 71, 73, 75, 77, 79, 81;
1-й проезд Индустриальный: 7, 9, 11;
улица Строительная: 8.
Избирательный участок № 677
Центр - Школа-лицей "Аль-Фараби", улица имени Ярослава Гашека, 14, тел. 51-93-78
В границы входят дома:
улица имени Жамбыла: 292, 294, 296, 298А, 298;

Аяған Шәжімбаев атындағы қысқа көшесі, 4, 14;
Мир бұрылыс көшесі: 3, 5, 9А.
№ 674 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақ сазды - драма театры, Жамбыл атындағы көшесі,195, тел. 41-15-51
Шекараларына мына үйлер енеді:
Жамбыл атындағы көшесі: 199, 205, 207, 208, 209, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 263, 264, 270;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 317, 319, 321, 323;
Аяған Шәжімбаев атындағы көшесі: 107, 109, 111, 113, 117, 123, 125, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 140, 141, 142, 146;
Крепостная көшесі: 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Новая көшесі: 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
Володарский қысқа көшесі: 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 28, 34, 45, 47;
Жамбыл қысқа көшесі: 1, 3, 5;
Аяған Шәжімбаев атындағы қысқа көшесі: 15, 24, 26, 28, 30, 33, 34;
Чкалов қысқа көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 20, 20Б;
Сәкен Сейфулин көшесі: 51, 53, 55, 58, 60, 61, 63;
Чкалов көшесі: 55, 57, 59, 61, 64, 65, 66, 68, 70, 76.
№ 675 сайлау учаскесі
Орталығы - № 5 орта мектеп, Мир көшесі, 195, тел. 51-85-03
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ғ. Мүсірепов көшесі: 5, 7, 9В, 9Б, 9А, 9, 11, 13А, 13;
Жамбыл атындағы көшесі: 272, 274;
М.Жұмабаев көшесі: 290, 331, 335, 337, 339;
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 339;
Ишимская көшесі: 71, 73, 74, 75, 104, 106, 108;
Мир көшесі: 187, 238, 240;
Сәкен Сейфуллин қысқа көшесі: 10;
Сәкен Сейфуллин көшесі: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 44, 46;
2-ші Первомайская көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16.
№ 676 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық қазақ зағиптар қоғамы басқармасы, Жамбыл атындағы көшесі, 225, тел. 52-26-46
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-ші Индустриальная көшесі: 2;
Базарбаев көшесі: 2, 2Б, 2В;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 12, 14/1, 32, 34;
Жамбыл атындағы көшесі: 276, 280, 284, 286, 288, 290;
Қзыл-Тууская көшесі: 1;
Новая көшесі: 71, 73, 75, 77, 79, 81;
1-ші Индустриальный қысқа көшесі: 7, 9, 11;
Строительная көшесі: 8.
№ 677 сайлау учаскесі
Орталығы - "Аль-Фараби" мектеп-лицейі, Ярослав Гашек атындағы көшесі, 14, тел. 51-93-78
Шекараларына мына үйлер енеді:
Жамбыл атындағы көшесі: 292, 294, 296, 298А, 298;

улица Новая: 83, 120, 122, 124;
улица имени Ярослава Гашека: 16, 17, 17 А.
Избирательный участок № 678
Центр - Средняя школа № 43, улица Новая, 116, тел. 42-55-98
В границы входят дома:
улица Г. Мусрепова: 14, 16А, 18, 18А, 20;
улица Мира: 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203;
улица Новая: 108, 110, 112, 114;
улица Строительная: 6.
Избирательный участок № 679
Центр - Строительно-экономический колледж улица Мира, 262, тел. 51-34-63
В границы входят дома:
улица Айыртауская: 10;
улица Мира: 205, 209, 211, 213, 254, 258;
улица имени Ч. Валиханова: 11;
улица имени Ярослава Гашека: 9, 11, 11А, 13.
Избирательный участок № 680
Центр – Средняя школа №43, улица Новая, 116, тел. 42-55-98
В границы входят дома:
улица Айыртауская: 13, 17;
улица Г. Мусрепова: 6, 8А, 10;
улица Мира: 244, 246, 248, 250А, 250Б;
улица имени Ч. Валиханова: 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 681
Центр - Казахско-турецкий лицей, улица имени Ч. Валиханова, 18, тел. 51-72-30
В границы входят дома:
улица Айыртауская: 1, 3, 4, 6, 8;
улица Г. Мусрепова: 2, 4, 4А;
улица Рижская: 104, 106, 121, 123, 125, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147;
улица имени Ч. Валиханова: 12, 14, 16, 20, 22, 24;
улица имени Ярослава Гашека: 1, 3А, 3, 5.
Избирательный участок № 682
Центр - Школа-интернат для одаренных в спорте детей, улица имени Ярослава Гашека, 4, тел. 51-30-54
В границы входят дома:
улица 2-я Новаторная: 1, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Кармелюка: 2, 4, 6, 8, 10;
улица Кирпичная: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
улица Набережная: 2, 3, 4, 8, 9, 10;
улица Новаторная: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14;
улица Рижская: 108, 110, 112;
улица имени Ч. Валиханова: 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
улица И.П. Шухова: 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица имени Ярослава Гашека: 2А, 2Б, 4.
Избирательный участок № 683
Центр - Строительно-экономический колледж, улица Мира, 262, тел. 51-34-65
В границы входят дома:
улица Мира: 217, 219, 221, 223, 260, 262, 264, 266, 268, 270;
улица имени Ч. Валиханова: 15, 17, 19;
улица имени Ярослава Гашека: 4А, 4.
Избирательный участок № 684
Центр - Средняя школа № 23, улица Мира, 272, тел. 31-65-12
В границы входят дома:
улица Набережная: 25;
улица Хименко: 1, 3, 6, 8;
улица И.П. Шухова: 4, 6, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 685
Центр - Средняя школа № 23, улица Мира, 272, тел. 31-65-12
В границы входят дома:
улица Набережная: 15, 19, 20, 22;
улица Хименко: 5, 7, 9;
улица имени Ч. Валиханова: 38, 44, 46, 46А, 46В, 48, 48А;
улица И.П. Шухова: 2, 2А, 2Б, 14, 16.
улица Кирпичная: 22.
Избирательный участок № 686

Новая көшесі: 83, 120, 122, 124;
Ярослав Гашек атындағы көшесі: 16, 17, 17 А.
№ 678 сайлау учаскесі
Орталығы - № 43 орта мектеп, Новая көшесі, 116, тел. 42-55-98
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ғ. Мүсірепов көшесі: 14, 16А, 18, 18А, 20;
Мир көшесі: 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203;
Новая көшесі: 108, 110, 112, 114;
Строительная көшесі: 6.
№ 679 сайлау учаскесі
Орталығы – Петропавл кұрылыс-экономикалық колледжі, Мир көшесі, 262, тел. 51-34-63
Шекараларына мына үйлер енеді:
Айыртау көшесі: 10;
Мир көшесі: 205, 209, 211, 213, 254, 258;
Ш. Уәлиханов ат. көшесі: 11;
Ярослав Гашек атындағы көшесі: 9, 11, 11А, 13.
№ 680 сайлау учаскесі
Орталығы - № 43 орта мектеп, Новая көшесі, 116, тел. 42-55-98
Шекараларына мына үйлер енеді:
Айыртау көшесі: 13, 17;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 6, 8А, 10;
Мир көшесі: 244, 246, 248, 250А, 250Б;
Ш. Уәлиханов атындағы көшесі: 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
№ 681 сайлау учаскесі
Орталығы - Қазақ - Түрік лицейі, Шоқан Уәлиханов атындағы көшесі, 18, тел. 51-72-30
Шекараларына мына үйлер енеді:
Айыртау көшесі: 1, 3, 4, 6, 8;
Ғ. Мүсірепов көшесі: 2, 4, 4А;
Рижская көшесі: 104, 106, 121, 123, 125, 133, 135, 137, 139, 143, 145;
Шоқан Уәлиханов атындағы көшесі: 12, 14, 16, 20, 22, 24;
Ярослав Гашек атындағы көшесі: 1, 3А, 3, 5.
№ 682 сайлау учаскесі
Орталығы - Спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернат, Ярослав Гашек атындағы көшесі, 4, тел. 51-30-54
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-ші Новаторная көшесі: 1, 3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Кармелюк көшесі: 2, 4, 6, 8, 10;
Кирпичная көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
Набережная көшесі: 3, 4, 8, 9, 10;
Новаторная көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14;
Рижская көшесі: 108, 110, 112;
Ш. Уәлиханов ат. көшесі: 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 34, 36;
И.П. Шухов көшесі: 1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Ярослав Гашек атындағы көшесі: 2А, 2Б, 4.
№ 683 сайлау учаскесі
Орталығы – Петропавл құрылыс-экономикалық колледжі, Мир көшесі, 262, тел. 51-34-65
Шекараларына мына үйлер енеді:
Мир көшесі: 217, 219, 221, 223, 260, 262, 264, 266, 268, 270;
Ш. Уәлиханов ат. көшесі: 15, 17, 19;
Ярослав Гашек атындағы көшесі: 4А, 4.
№ 684 сайлау учаскесі
Орталығы - № 23 орта мектеп, Мир көшесі, 272, тел. 31-65-12
Шекараларына мына үйлер енеді:
Набережная көшесі: 25;
Хименко көшесі: 1, 3, 6, 8;
И.П. Шухов көшесі: 4, 6, 8, 10, 12.
№ 685 сайлау учаскесі
Орталығы - № 23 орта мектеп, Мир көшесі, 272, тел. 31-65-12
Шекараларына мына үйлер енеді:
Набережная көшесі: 15, 19, 20, 22;
Хименко көшесі: 5, 7, 9;
Ш. Уәлиханов ат. көшесі: 38, 44, 46, 46А, 46В, 48, 48А;
И.П. Шухов көшесі: 2, 2А, 2Б, 14, 16;
Кирпичная көшесі: 22.
№ 686 сайлау учаскесі

Центр - Средняя школа № 4, улица Мира, 274, тел. 50-06-37
В границы входят дома:
улица Мира: 278, 280, 282, 284, 284А, 286, 288, 288А, 292, 294;
улица Хименко: 20;
улица имени Ч. Валиханова: 21, 23, 25.
Избирательный участок № 687
Центр - Средняя школа № 9, улица Победы, 5, тел. 32-79-85
В границы входят дома:
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 1, 3, 5, 5А, 5В, 7;
улица Победы: 3, 3А, 4, 4Б, 6, 8, 8А;
улица Хименко, 2.
Избирательный участок № 688
Центр - Средняя школа № 9, улица Победы, 5, тел. 32-79-85
В границы входят дома:
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 9, 11, 13;
улица Победы: 7, 14;
улица Хименко: 10, 10А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3.
Избирательный участок № 689
Центр - ЧНУ "Денсаулык", улица И.П. Шухова, 34, тел.51-19-41
В границы входят дома:
улица 1-я Линия: 1, 3, 5;
улица 2-я Линия: 18, 25;
улица 3-я Линия: 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица 4-я Линия: 25;
улица имени Жамбыла: 302;
улица Неля Болатбаева: 28;
улица Мира: 225, 227, 229, 231, 327, 327Б, 327А, 351;
улица И.П. Шухова: 30, 32, 32А, 34, 34А.
Избирательный участок № 690
Центр - Медицинский колледж, улица И.П. Шухова, 42, тел. 42-75-15
В границы входят дома:
улица имени четырежды Героя Советского Союза Жукова Георгия Константиновича: 21, 21Б, 21А, 23, 23 А;
улица Мира: 290, 339, 339А, 341, 349.
Избирательный участок № 691
Центр - Медицинский колледж, улица И.П. Шухова, 42, тел. 32-06-77
В границы входят дома:
улица Неля Болатбаева: 2, 2А, 24, 26, 30, 32, 36;
улица И.П. Шухова: 36, 38, 42.
Избирательный участок № 692
Центр - Областная гимназия-интернат для одаренных детей имени Абу Досмухамбетова, улица Н.А. Семашко, 2, тел. 32-29-58
В границы входят дома:
улица Берлик: 1, 3, 5, 7, 9.
улица 1-я Кирпичная: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица 1-я Линия: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22;
улица 2-я Кирпичная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9;
улица 2-я Линия: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица 3-я Кирпичная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 60, 64, 66;
улица 3-я Линия: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
3-й проезд Кирпичный: 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 17, 18;
улица 4-я Кирпичная: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 24А, 25, 27, 29, 30, 31, 35, 37, 39;

Орталығы - № 4 орта мектеп, Мир көшесі, 274, тел. 50-06-37
Шекараларына мына үйлер енеді:
Мир көшесі: 278, 280, 282, 284, 284А, 286, 288, 288А, 292, 294;
Хименко көшесі: 20;
Ш. Уалиханов ат. көшесі: 21, 23, 25.
№ 687 сайлау учаскесі
Орталығы - № 9 орта мектеп, Победа көшесі, 5, тел. 32-79-85
Шекараларына мына үйлер енеді:
четырежды Герой Советского Союза Жуков Георгий Константинович атындағы көшесі: 1, 3, 5, 5А, 5В, 7;
Победа көшесі: 3, 3А, 4, 4Г, 6, 8, 8А;
Хименко атындағы көшесі: 2.
№ 688 сайлау учаскесі
Орталығы - № 9 орта мектеп, Победа көшесі, 5, тел. 32-79-85
Шекараларына мына үйлер енеді:
четырежды Герой Советского Союза Жуков Георгий Константинович атындағы көшесі: 9, 11, 13;
Победа көшесі: 7, 14;
Хименко көшесі: 10, 10А, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3.
№ 689 сайлау учаскесі
Орталығы - "Денсаулық" ЖМЕМ, И.П. Шухов көшесі, 34, тел. 51-19-41
Шекараларына мына үйлер енеді:
1-ші Линия көшесі: 1, 3, 5;
2-ші Линия көшесі: 18, 25;
3-ші Линия көшесі: 7, 8, 9, 10, 11, 12;
4-ші Линия көшесі: 25;
Жамбыл атындағы көшесі: 302;
Ніл Болатбаев көшесі: 28;
Мир көшесі: 225, 227, 229, 231, 327, 327Б, 327А, 351;
И.П. Шухов көшесі: 30, 32, 32А, 34, 34А.
№ 690 сайлау учаскесі
Орталығы - Медицина колледжі, И.П. Шухов атындағы көшесі, 42, тел. 42-75-15
Шекараларына мына үйлер енеді:
четырежды Герой Советского Союза Жуков Георгий Константинович атындағы көшесі: 21, 21Б, 21А, 23, 23 А;
Мир көшесі: 290, 339, 339А, 341, 349.
№ 691 сайлау учаскесі
Орталығы - Медицина колледжі, И.П. Шухов атындағы көшесі: 42, тел. 32-06-77
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ніл Болатбаев атындағы көшесі: 2, 2А, 24, 26, 30, 32, 36;
И.П. Шухов көшесі: 36, 38, 42.
№ 692 сайлау учаскесі
Орталығы – Дусухамбетов А. атындағы облыстық дарынды балаларға мамандандырылған гимназия-интернаты, Семашко атындағы көшесі, 2, тел. 32-29-58
Шекараларына мына үйлер енеді:
Берлік көшесі: 1, 3, 5, 7, 9.
1-ші Кирпичная көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
1-ші Линия көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 22;
2-ші Кирпичная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9;
2-ші Линия көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
3-ші Кирпичная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 52, 54, 60, 64, 66;
3-ші Линия көшесі: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
3-ші Кирпичный қысқа көшесі: 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 17, 18;
4-ші Кирпичная көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 24А, 25, 27, 29, 30, 31, 35, 37, 39;

улица 4-я Линия: 1;
4-й проезд Кирпичный: 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 25А, 39;
улица Майская: 3, 4, 5, 6, 7, 9;
проезд Юбилейный: 1, 1Б, 2, 3, 4, 6;
улица Н.А. Семашко: 1А, 1В, 1Г, 2, 2А, 3, 3А, 3В, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 5В, 6А, 7, 8А, 8, 11, 11А, 12, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 16, 17А, 20, 21, 22А, 22, 23,24, 25, 26, 31А, 32, 36, 38, 39, 41, 43,45, 47, 52, 54, 60;
2-й проезд Н.А. Семашко: 19
улица Юбилейная: 1,1А, 1В, 1Г, 1Н, 1Т, 1И, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3Д, 3Г, 3Н, 3Л, 3М, 4, 5, 5А,5Б, 5Н.
Избирательный участок № 693
Центр - Северо-Казахстанский профессионально-педагогический колледж, пос. Борки, улица Студенческая, 1, тел. 37-19-22
В границы входят дома:
2-й проезд Жастык: 6;
улица Березовая: 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31;
улицаБульварное кольцо: 2, 3, 8, 9, 11, 15, 19, 23, 25, 27, 29;
улица Весенняя: 4, 22, 36;
улица Дачная: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 11, 13;
улица Добровольцев: 1, 3, 5, 6, 7;
улица Дружбы: 1, 4, 5, 7, 11, 12, 14, 15, 19, 22, 25, 27, 32;
улица имени Дульского Луки Николаевича: 2, 3, 5;
улица Заовражная: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 7;
улица Звездная: 31, 35;
улица Зеленая: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 38;
улица Зеленое кольцо: 2, 3, 4, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
улица Казахстанская: 16, 18, 20, 26;
улица Кленовая: 6, 10, 13, 16, 18;
улица Лучистая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11;
улица Мечтателей: 1, 2, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 28, 29;
улица имени Новицкого Сергея Васильевича: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
улица Новоселов: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
улица Прибрежная: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16А, 19, 21, 33, 41;
улица Прохладная: 5, 9, 11, 19, 21;
улица Радужная: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 28;
улица Романтиков: 9, 11, 13, 15, 16, 27;
улица Садовое кольцо: 1, 3, 5, 10, 13, 17, 19, 21, 29, 31, 33, 35, 37;
улица имени Сафронова Петра Прокофьевича: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
улица Светлая: 1, 3, 4, 5, 8;
улица Солнечная: 2, 4, 6,8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26А, 30, 38, 40, 44, 46;
улица Сосновая: 3,4, 6, 9, 11, 13, 20, 24, 31 39, 40, 41, 45;
улица Студенческая: 2, 3, 3А, 3В, 3Г, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 7А, 7, 10, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 25Б, 30;
улица Тенистая: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Уютная: 2, 4, 5, 6;
улица Центральная: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 19, 20, 30,37, 39, 40, 44, 46, 52;

4-ші Линия көшесі: 1;
4-ші Кирпичный қысқа көшесі: 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 25А, 39;
Майская көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 9;
Юбилейный қысқа көшесі: 1, 1Б, 2, 3, 4, 6;
Н.А. Семашко көшесі: 1А, 1В, 1Г, 2, 2А, 3, 3А, 3В, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 5В, 6А, 7, 8А, 8, 11, 11А, 12, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 16, 17А, 20, 21, 22А, 22, 23,24, 25, 26, 31А, 32, 36, 38, 39, 41, 43, 47, 52, 54, 60;
2-ші Н.А. Семашко қысқа көшесі: 19;
Юбилейная көшесі: 1А, 1В, 1Г, 1Н, 1Т, 1И, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 3Д, 3Г, 3Л, 3М, 3Н, 4, 5, 5А,5Б, 5Н.
№ 693 сайлау учаскесі
Орталығы – Солтүстік Қазақстан кәсіби-педагогикалық колледжі, Борки кенті, Студенческая көшесі, 1, тел. 37-19-22
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-ші Жастык қысқа көшесі: 6;
Березовая көшесі: 1, 1Б, 2, 2Б, 3, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31;
Бульварное кольцо көшесі: 2, 3, 8, 9, 11, 15, 19, 23, 25, 27, 29;
Весенняя көшесі: 4, 22, 36;
Дачная көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 11, 13;
Добровольцев көшесі: 1, 3, 5, 6, 7;
Дружба көшесі: 1, 4, 5, 7, 11, 12, 14, 15, 19, 22, 25, 27, 32;
Дульский Лука Николаевич атындағы көшесі: 2, 3, 5;
Заовражная көшесі: 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 7;
Звездная көшесі: 31, 35;
Зеленая көшесі: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 20, 22, 28, 30, 32, 34, 38;
Зеленое кольцо көшесі: 2, 3, 4, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
Казахстанская көшесі: 16, 18, 20, 26;
Кленовая көшесі: 6, 10, 13, 16, 18;
Лучистая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11;
Мечтатель көшесі: 1, 2, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 28, 29;
Новицкий Сергей Васильевич атындағы көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14;
Новоселов көшесі: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14;
Прибрежная көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16А, 19, 21, 33, 41;
Прохладная көшесі: 5, 9, 11, 19, 21;
Радужная көшесі: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 28;
Романтиктер көшесі: 9, 11, 13, 15, 16, 27;
Садовое кольцо көшесі: 1, 3, 5, 10, 13, 17, 19, 21, 29, 31, 33, 35, 37;
Сафронов Петр Прокофьевич атындағы көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20;
Светлая көшесі: 1, 3, 4, 5, 8;
Солнечная көшесі: 2, 4, 6, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26А, 30, 38, 40, 44, 46;
Сосновая көшесі: 3, 6, 9, 11, 13, 20, 24, 31 39, 40, 41, 45;
Студенческая көшесі: 2, 3, 3А, 3В, 3Г, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 7А, 7, 10, 12, 13, 14, 15А, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 25Б, 30;
Тенистая көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Уютная көшесі: 2, 4, 5, 6;
Центральная көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 16, 18, 19, 20, 30, 39, 40, 44, 46, 52;

улица Цветочная: 2, 3, 28;
улица Энтузиастов: 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 92;
улица Юбилейная: 3И, 6А, 6Л, 7, 9А, 11А, 10, 10А, 11, 13, 15, 15А, 18, 18А, 22, 22А, 26, 27, 28.
Избирательный участок № 694
Центр – Областная больница, улица имени Евгения Брусиловского, 20
В границы входят дома:
корпуса областной больницы;
корпуса областной детской больницы.
Избирательный участок № 695
Центр – Областной онкологический диспансер, улица имени Мухтара Ауэзова, 133
В границы входят дома:
корпус инфекционного отделения 2-й городской больницы.
Избирательный участок № 696
Центр - 1-я городская больница, улица имени Каныша Сатпаева, 3
В границы входят дома:
корпуса железнодорожной больницы.
Избирательный участок № 697
Центр–Областной кожно-венерологический диспансер, улица Интернациональная, 90
В границы входят дома:
корпуса областного кожно-венерологический диспансера.
Избирательный участок № 698
Центр - 2-я городская больница, улица имени П. Васильева, 123
В границы входят дома:
корпуса 2-й городской больницы, исключая корпус инфекционного отделения 2-й городской больницы.
Избирательный участок № 699
Центр - 3-я городская больница, улица Рижская, 102
В границы входят дома:
корпуса 3-й городской больницы;
перинатальный центр.
Избирательный участок № 700
Центр – Областной противотуберкулезный диспансер, улица 4-я Линия, 2
В границы входят дома:
корпуса областного противотуберкулезного диспансера;
корпуса областного наркологического диспансера.
Избирательный участок № 701
Центр - в/ч 6637, улица имени Ярослава Гашека, 18
В границы входят дома:
корпус по улица имени Ярослава Гашека, 20.
Избирательный участок № 702
Центр - ПВВУ, улица Юбилейная, 6
В границы входят дома:
учебные корпуса по улица Юбилейной, 6.
Избирательный участок № 703
Центр - Учреждение ЕС 164/1, п. Заречный
В границы входят дома:
учреждение ЕС 164/1.
Избирательный участок № 704
Центр - Северо-Казахстанский государственный университет (учебный корпус № 5), улица М. Жумабаева, 114, тел. 46-42-49
В границы входят дома:
улица Бостандыкская, 2, 2А, 6, 6А.
Избирательный участок № 705
Центр - Колледж железнодорожного транспорта, улица имени Юрия Медведева, 1А, тел. 38-13-95
В границы входят дома:
улица имени Каныша Сатпаева: 36, 38, 40, 42;
улица имени Юрия Медведева: 3.
Избирательный участок № 706
Центр – ДЮСШ "Женіс" (ДЮСШ "Виктория"), ул. имени Жамбыла, 177, тел. 31-31-68
В границы входят дома:
ул. имени Ибрая Алтынсарина: 231, 234;
ул. имени Аягана Шажимбаева: 77, 79, 81, 97, 99, 101, 103;

Цветочная көшесі: 2, 3, 28;
Энтузиастов көшесі: 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 92;
Юбилейная көшесі: 3И, 6А, 6Л, 7, 11А, 10, 10А, 11, 13, 15, 15А, 18, 18А, 22, 22А, 26, 27, 28.
№ 694 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық аурухана, Евгений Брусиловский атындағы көшесі, 20
Шекараларына мына үйлер енеді:
облыстық аурухананың корпустары;
облыстық балалар ауруханасының корпустары.
№ 695 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық онкология диспансері, Мұхтар Әуезов атындағы көшесі, 133
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-ші қалалық аурухананың инфекция бөлімшесінің корпусы.
№ 696 сайлау учаскесі
Орталығы – 1-ші қалалық аурухана, Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі,3
Шекараларына мына үйлер енеді:
Темір жол ауруханасының корпустары.
№ 697 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық тері-венерология диспансері, Интернациональная көшесі, 90
Шекараларына мына үйлер енеді:
облыстық тері-венерология диспансерінің корпустары.
№ 698 сайлау учаскесі
Орталығы - 2-ші қалалық аурухана, П. Васильев көшесі, 123
Шекараларына мына үйлер енеді:
2-ші қалалық аурухананың корпустары, 2-ші қалалық аурухананың инфекция бөлімшесінің корпусынан басқа.
№ 699 сайлау учаскесі
Орталығы – 3-ші қалалық аурухана, Рижская көшесі, 102
Шекараларына мына үйлер енеді:
3-ші қалалық аурухананың корпустары;
перинаталдық орталық.
№ 700 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық туберкулезге қарсы диспансер, 4-ші Линия көшесі, 2
Шекараларына мына үйлер енеді:
Облыстық туберкулезге қарсы диспансердің корпустары;
Облыстық наркология диспансерінің корпустары.
№ 701 сайлау учаскесі
Орталығы - 6637 әскери бөлімшесі, Ярослав Гашек атындағы көшесі,18
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ярослав Гашек атындағы көшесі: 20 үйдегі корпус.
№ 702 сайлау учаскесі
Орталығы - ПЖӘУ, Юбилейная көшесі, 6
Шекараларына мына үйлер енеді:
Юбилейная көшесі: 6 мекенжайындағы корпустар.
№ 703 сайлау учаскесі
Орталығы – ЕС 164/1 мекемесі, Заречный кенті
Шекараларына мына үйлер енеді:
ЕС 164/1 мекемесі.
№ 704 сайлау учаскесі
Орталығы –Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті (№ 5 оқу корпусы), М. Жұмабаев көшесі, 114, тел. 46-42-49
Шекараларына мына үйлер енеді:
Бостандық көшесі: 2, 2А, 6, 6А.
№ 705 сайлау учаскесі
Орталығы – Темір жол көлігі колледжі, Юрий Медведев атындағы көшесі, 1А, тел. 38-13-95
Шекараларына мына үйлер енеді:
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 36, 38, 40, 42;
Юрий Медведев ат. көшесі: 3.
№ 706 сайлау учаскесі
Орталығы – "Жеңіс" БЖСМ ("Виктория" БЖСМ), Жамбыл атындағы көшесі, 177, тел. 31-31-68
Шекараларына мына үйлер енеді:
Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі: 231, 234;
Аяған Шәжімбаев атындағы көшесі: 77, 79, 81, 97, 99, 101, 103;

ул. Пушкина: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155;
ул. М. Жумабаева: 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206;
ул. Чкалова: 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35;
ул. имени Жамбыла: 193А, 196А, 200, 202А;
ул. Советская: 107, 109, 120.
ул. Володарского: 77, 79, 108, 110, 114, 116, 118, 126;
пр. Пионерский: 32.
Избирательный участок № 707
Центр - Средняя школа № 26, улица Московская, 170
В границы входят дома:
улица Вагонная: 3,5, 9, 11;
улица Воровского: 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 184, 186;
улица Дмитрова: 3, 9, 18, 22;
улица имени Каныша Сатпаева: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
улица Калинина: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103,104, 104Б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113,114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152А, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172А;
улица Котовского: 4, 14, 15, 16;
улица Ленинградская: 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 120Б, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 131, 133, 135;
улица Московская: 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189;
улица Батыр Баян: 124, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 162, 163, 165, 167, 168,169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 210, 212, 214, 216;
улица Тельмана: 11;
Избирательный участок № 708
Центр – Городская поликлиника № 3, улица Юбилейная, 7 А
В границы входят дома:
улица Юбилейная: 3Б, 3В, 3Л, 3М,5Н, 3Н, 7А, 9А, 9Б.
Избирательный участок № 709
Центр – Казахская школа-гимназия, улица Мира, 327 Г
В границы входят дома:

Пушкин атындағы көшесі: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155;
М.Жұмабаев көшесі: 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 206;
Чкалов көшесі: 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33, 35;
Жамбыл атындағы көшесі: 193А, 196А, 200, 202А;
Советская көшесі: 107, 109, 120.
Володарский көшесі: 77, 79, 108, 110, 114, 116, 118, 126;
Пионерский қысқа көшесі: 32.
№ 707 сайлау учаскесі
Орталығы - № 26 орта мектеп, Московская көшесі, 170
Шекараларына мына үйлер енеді:
Вагонная көшесі: 3, 5, 9, 11;
Воровский көшесі: 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 184, 186;
Дмитров көшесі: 3, 9, 18, 22;
Қаныш Сәтбаев атындағы көшесі: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156;
Калинин көшесі: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101,102, 103,104, 104Б, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113,114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152А, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172А;
Котовский көшесі: 4, 14, 15, 16;
Ленинградская көшесі: 103, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 120Б, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135;
Московская көшесі: 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146Б, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189;
Батыр Баян көшесі: 124, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 161А, 162, 163, 165, 167, 168,169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 210, 212, 214, 216;
Тельман көшесі: 11;
№ 708 сайлау учаскесі
Орталығы – 3-ші қалалық емхана, Юбилейная көшесі, 7А
Шекараларына мына үйлер енеді:
Юбилейная көшесі: 3Б, 3В, 3Л, 3М, 3Н, 9А, 9Б.
№ 709 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақ мектеп-гимназиясы, Мир көшесі, 327 Г
Шекараларына мына үйлер енеді:

улица Мира: 345, 347;
улица 4-я Линия: 16, 20, 22, 24;
улица Неля Болатбаева: 4.

Мир көшесі: 345, 347;
4-ші Линия көшесі: 16, 20, 22, 24;
Ніл Болатбаев көшесі: 4.