О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 мая 2014 года N 2721
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 1 «О бюджете города Петропавловска на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2481 от 14 января 2014 года, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Қызылжар Нұры» № 4, в газете «Проспект СК» № 3), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 789 033,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 129 569 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 79 300 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 119 584 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 8 460 580,8 тысячи тенге;
2) затраты – 19 638 950,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -849 916,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 849 916,9 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 705 426 тысяч тенге;
погашение займов – 500 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 644 490,9 тысячи тенге»;
приложения 13-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии Петропавловского
городского маслихата                          А. Сатин
Секретарь
Петропавловского
городского маслихата                         Л. Жалмуканова
Приложение 1
к решению городского маслихата № 2
от 30 апреля 2014 года
Приложение 1
к решению городского маслихата № 1
от 27 декабря 2013 года
Бюджет  города Петропавловска на 2014 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 мамырда N 2721 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына 1-тармағының 1) тармақшасына «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2014 жылғы 14 қаңтардағы № 2481 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 4 «Қызылжар Нұры», № 3 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 789 033,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 129 569 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 79 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 119 584 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 8 460 580,8 мың теңге;
2) шығындар – 19 638 950,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -849 916,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 849 916,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 705 426 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 500 000 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 644 490,9 мың теңге»;
аталған шешімнің 13-1-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2. Осы шешiм 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл
қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                           А. Сатин
Петропавл
қалалық мәслихат
хатшысының                                   Л. Жалмұканова
Қалалық мәслихаттың
2014 жылғы 30 сәуірдегі № 2 шешiмiне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешiмiне
1-қосымша
2014 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кiрiстер