О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района от 25 декабря 2013 года № 19-1 "О бюджете Аккайынского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 21 августа 2014 года N 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 сентября 2014 года N 2929. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 5.2.1-13/18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 5.2.1-13/18).
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района от 25 декабря 2013 года № 19-1 "О бюджете Аккайынского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2490 от 15 января 2014 года, опубликовано 30 января 2014 года в газете "Аққайың", 30 января 2014 года в газете "Колос"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2404052,6 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 301946 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям - 5457,3 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала - 25200 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов – 2071449,3 тысяч тенге;
2) затраты - 2414846,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 13711,9 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 18176 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4 464,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 6185 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 6185 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 30691 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 30691 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 3800 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
ХХVII сессии V созыва
Секретарь маслихата
Аккайынского района
К. Курманбаев
Приложение 1
к решению маслихата
Аккайынского района
от 21 августа 2014 года № 27-1
Приложение 1
к решению маслихата
Аккайынского района
от 25 декабря 2012 года № 19-1
Бюджет Аккайынского района на 2014 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тыс. тенге)

"2014-2016 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 21 тамыздағы N 27-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 қыркүйекте N 2929 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 5.2.1-13/18)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 18.01.2016 N 5.2.1-13/18).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 15 қаңтарда № 2490 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Аққайың" газетінде, 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Колос" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті 1, 2, және 3-қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға мына көлемде:
1) кірістер - 2404052,6 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 301946 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 5 457,3 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 25200 мың теңге,
трансферттердің түсімі - 2071449,3 мың теңге;
2) шығындар - 2414846,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 13711,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 18176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4 464,1 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 6185 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 6185 мың теңге,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - - 30691 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 30691 мың теңге.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2014 жылына арналған аудан жергілікті атқарушы органның резерві 3800 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған ХХV сессия
төрағасы
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
Қ. Құрманбаев
Аққайың ауданы мәслихатының
2014 жылғы 21 тамыздағы
№ 27-1 шешіміне
1-қосымша
Аққайың ауданы мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 19-1 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

9 700
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 263
006
Капитальные расходы государственных органов
12
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
460,8
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 818
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4 284
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
500
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
8 034
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
75 861,3
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 802
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 802
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
67 059,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
18 485
003
Капитальные расходы государственных органов
415
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
637
006
Организация санитарного убоя больных животных
741
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 830
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 690
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5 298,3
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 184
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
33 076
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 703
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 336,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13 336,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
8 296,5
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5 040
12
Транспорт и коммуникации
6 429
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 429
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

9 700
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 263
006
Жергілікті органдардың аппараттары
12
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
460,8
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 818
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 284
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
500
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
8 034
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
75 861,3
463
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жер қатынастар бөлімі
8 802
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 802
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi
67 059,3
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
18 485
003
Жергілікті органдардың аппараттары
415
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
637
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
741
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 830
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 690
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5 298,3
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1 184
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
33 076
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3 703
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 336,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13 336,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 296,5
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 040
12
Көлiк және коммуникациялар
6 429
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 429
023
Автомобиль жолдарының қызметін қамтамасыз ету