Об организации общественных работ в Аккайынском районе в 2015 году
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 9 декабря 2014 года № 320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 декабря 2014 года № 3037. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 15 января 2016 года N 5.1.3-7/93)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 15.01.2016 N 5.1.3-7/93).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Аккайынском районе в 2015 году.
2. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования на 2015 год (далее по тексту - Перечень), согласно приложению.
3. Государственному учреждению "Аккайынский районный отдел занятости и социальных программ" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы, в соответствии с утвержденным Перечнем, заключать с работодателями договора на выполнение общественных работ.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 235 единиц;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 235 единиц.
5. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы на соответствующий финансовый год. Финансирование организации общественных работ осуществлять из средств местного бюджета.
6. Условия общественных работ определяются в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан, продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час 30 минут, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.

2015 жылы Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 320. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 желтоқсанда N 3037 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің аппаратының басшысы 2016 жылғы 15 қаңтардағы N 5.1.3-7/93)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің аппаратының басшысы 15.01.2016 N 5.1.3-7/93).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға келісті, ұйымдардың Тізбесі, 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және оларды қаржыландыру көздері (әрі қарай мәтін бойынша – Тізбе) бекітілсін.
3. "Аққайың аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын, қоғамдық жұмыстарды атқаруға жұмыс берушілермен келісім-шарттарды жасасын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
жұмыс орындары қажеттілігінің берілген өтінім санында – 235 бірлік;
жұмыс орындары қажеттілігінің бекітілген өтінім санында – 235 бірлік.
5. Қоғамдық қызметкерлердің еңбекақысын төлеу сәйкес қаржылық жылдың ең төменгі жалақы көлемінде орнатылсын. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылсын.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес екі демалыс күні (сенбі, жексенбі) бар сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат 30 минут ұзақтығымен аптасына 5 жұмыс күнімен анықталады, жұмыс берушілер мен қызметкерлер арасында жасалған еңбек шартымен қарастырылған жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын тұрғын-жайларда жұмыс істейтін, сонымен қатар, тиеу-түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін тұрғын-жайлардың жабдықталуын қамтамасыз етуге міндетті.

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккайынского района Северо-Казахстанский области Муканова С.У.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 5 января 2015 года.
И.о. акима Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Управление юстиции Аккайынского района
Департамента юстиции Северо-Казахстанской
области Министерства юстиции
Республики Казахстан" Сарсекеева А.С.
5 декабря 2014 года
Председатель Аккайынского районного суда
Северо-Казахстанской области государственного
учреждения "Канцелярия Северо-Казахстанского
областного суда Департамента по обеспечению
деятельности судов при Верховном Суде
Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда
Республики Казахстан)" Габдулин С.Ж.
5 декабря 2014 года
Начальник республиканского государственного
учреждения "Отдел по делам обороны
Аккайынского района Северо-Казахстанской
области" Министерства обороны
Республики Казахстан Гриб В.В.
5 декабря 2014 года
Начальник государственного учреждения
"Отдел по чрезвычайным ситуациям Аккайынского
района Департамента по чрезвычайным ситуациям
Северо-Казахстанской области Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" Елемесов Н.К.
5 декабря 2014 года
Директор коммунального государственного
учреждения "Аккайынский районный архив"
управления культуры, архивов и документации
Северо-Казахстанской области
акимата Северо-Казахстанской области Досщанова Д.А.
5 декабря 2014 года
Руководитель отдела по Аккайынскому району
филиала Республиканского государственного
предприятия "Центр обслуживания населения"
по Северо-Казахстанской области Баекин А.А.
5 декабря 2014 года
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Аккайынского района
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области" Оспанов А.Х.
5 декабря 2014 года
Прокурор Аккайынского района
советник юстиции Северо-Казахстанской
области государственного учреждения
"Прокуратура Северо-Казахстанской области" Танкыбаев А.И.
5 декабря 2014 года
Приложение
к постановлению
акимата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области

7. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің орынбасары С.Ө.Мұқановқа жүктелсін.
8. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 5 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың аудан әкімінің м.а.
Е. Жақыпов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
әділет департаметі Аққайың ауданының әділет
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.С. Сәрсекеева
2014 жылғы 5 желтоқсан
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін қамтамасыз ету
департаментінің (Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты аппаратының)
Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі"
мемлекеттік мекемесінің
Солтүстік Қазақстан облысының
Аққайың аудандық сотының төрағасы
С.Ж. Ғабдулин
2014 жылғы 5 желтоқсан
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
В.В. Гриб
2014 жылғы 5 желтоқсан
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының
төтенше жағдайлар департаменті Аққайың
ауданының төтенше жағдайлар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н.К. Елемесов
2014 жылғы 5 желтоқсан
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет,
мұрағат және құжаттамалар басқармасы
"Аққайың аудандық мұрағаты" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі директорының
міндетін атқарушы
Д.А. Досжанова
2014 жылғы 5 желтоқсан
"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа
қызмет көрсету орталығы" Республикалық
мемлекеттік кәсіпорын филиалының
Аққайың ауданы бойынша бөлімінің басшысы
А.А. Баекин
2014 жылғы 5 желтоқсан
"Солтүстік Қазақстан облысының ішкі істер
департаменті Аққайың ауданының ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
А.Қ. Оспанов
2014 жылғы 5 желтоқсан
"Солтүстік Қазақстан облысының прокуратурасы"
мемлекеттік мекемесінің
Солтүстік Қазақстан облысының
әділет кеңесшісі Аққайың ауданының прокуроры
А.И. Таңқыбаев
2014 жылғы 5 желтоқсан

от 9 декабря 2014 года № 320
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования на 2015 год
№ п\п
Наименование
организаций
Виды оплачиваемых общественных работ
Объемы работ
Коли-
чество
единиц
Источ-ники финансирования
1
2
3
4
5
6
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского
сельского
округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Очистка от снега улиц, территорий площади – 40000 м., возле памятников, уборка от мусора улиц, прополка сорной травы – 20000 м., обрезка деревьев – 150 шт., уборка от мусора территорий – 10000 м., вырубка веток, кустарников, побелка деревьев – 100 шт. Побелка, покраска, частичная штукатурка памятников. Разбивка клумб, посадка и полив цветов - 2500 шт. Посадка саженцев – 1000 шт. Чистка фонтана – 1 шт.
26
Районный бюджет
Проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
Очистка труб, очистка территорий от снега – 20000 м.
4
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 1200 дел
4
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения с. Смирново –1989 дворов
3
Районный бюджет
2
Государственное учреждение
"Аппарат акима
Аралагашского
сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территории, посадка деревьев и разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных.

Солтүстік Қазақстаноблысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 320 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбесі, 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың
түрлері мен көлемдері
р/с
Ұйымның атауы
Ақылы қоғамдық жұмыстардың
түрлері
Жұмыстардың
көлемі
Адамдардың
саны
қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
1
"Смирново ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Көшелерді, ескерткіш алдында алаңдарды қардан тазарту – 40000 м., көшелерді қоқыстан тазарту, арамшөпті жұлу – 20000 м., ағаштарды кесу – 150 дана, аумақтарды қоқыстан тазарту – 10000 м., бұтақшаларды кесу, ағаштарды ағарту – 100 дана. Ескерткіштерді жарым – жарты сылақтау, ағарту, бояу. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу – 2500 дана. Көшеттерді отырғызу - 1000 дана. Фонтанды тазалау – 1 дана.
26
Аудандық бюджет
Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ, көктемгі-күзгі тасқынға байланысты жұмыстарын жүргізу.
Құбырларды тазалау, аумақтарды қардан тазалау – 20000 м.
4
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 1200 іс.
4
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Смирново с. халқын санағы - 1989 аула
3
Аудандық бюджет
2
"Аралағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).

Уборка территорий, территории памятника, улиц от мусора – 38000 м., вывоз мусора – 100 тонн. Уборка территорий, территории памятника, улиц от снега – 38000 м., вывоз снега – 60 тонн. Высаживание саженцев по улицам – 100 шт., обрезка веток деревьев и кустарников – 500 шт. Побелка и покраска памятника. Разбивка клумб, посадка цветов, полив цветов, прополка клумб – 400 м2. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 18000 м. Побелка электроопор по улицам сел - 200 шт. Уборка от мусора и снега остановочного павильона – 100 м.
8
Районный бюджет
1
2
3
4
5
6
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона организаций и государственных учреждений

Аумақтарды, ескерткіш аумақта-рын, көшелерді қоқыстан жинау – 38000 м., қоқысты шығару – 100 тонна. Аумақтарды, ескерткіш аумағын, көшелерді қардан тазарту – 38000 м., қарды шығару – 60 тонна. Көшелерде көшеттерді отырғызу – 100 дана. Ағаштармен талдардың бұтақтарын кесу – 500 дана. Ескерткішті ағарту, бояу. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу, гүлдерге су құю, арам шөпті жұлу – 400 м2. Ауыл көше жиектерін және бос жерлердің шөбін шабу, шабылған шөпті жинау – 18000 м.. Көшелердегі электр бағаналарды ағарту – 200 дана. Аялдаманы қоқыстан және қардан тазарту – 100 м.
8
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде пеш жағушы ретіндегі жұмыс.

Засыпка угля в котел – 70 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 60 тонн, уборка прилегающей территории здания от мусора и снега – 300 м.
3
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 700 дел
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 341 двор
2
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Астраханского сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора и снега, площади в центре, вокруг памятников, территорий, улиц и пустырей и на въезде в село – 15500 м., побелка деревьев – 150 шт. Посадка саженцев – 70 шт., побелка столбов – 100 шт. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 20000 м., разбивка цветочных клумб – 350 м., посадка цветов, полив саженцев, прополка клумб, обрезка деревьев – 100 шт.
6
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 600 дел
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 338 дворов.
2
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Власовского
сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).

Қазандыққа көмір салу – 70 тонна. Пешті шлактан тазарту және оны далаға тасып шығару – 60 тонна. Мекеменің ауласын қоқыстан және қардан тазарту – 300 м.
3
Аудандық бюджет
1
2
3
4
5
6
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 700 іс.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу - 341 аула
2
Аудандық бюджет
3
"Астраханка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Орталықтағы, ескерткіштер жанындағы алаңды, аумақтарды, көшелер мен бос орындарды және ауылға кіреберіс жерді қоқыстан және қардан тазарту - 15500 м., ағаштарды ағарту – 150 дана. Көшеттерді отырғызу – 70 дана, бағаналарды ағарту – 100 дана. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу, шөпті жинау – 20000 м.. Гүлзарлар жасау - 350 м., гүлдерді отырғызу, өсімдіктерді суару, клумбалардың арам шөбін жұлу, ағаштарды кесу – 100 дана.
6
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 600 іс.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 338 аула
2
Аудандық бюджет
4
"Власовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).

Уборка от мусора и снега улиц и территорий – 13000 м. Вывоз мусора и снега - 100 тонн. Покраска скамеек – 4 шт., побелка столбов – 120 шт., обрезка деревьев – 100 шт., вскапывание клумб, высадка цветов, прополка и полив клумб – 200 м. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 15000 м. Покраска и уборка от мусора и снега остановочного павильона – 100 м.
10
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 800 дел
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 311 дворов.
2
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Григорьевского
сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка территорий от мусора и снега – 15000 м. Высаживание саженцев по улицам сел – 80 шт. Обрезка веток деревьев и кустарников - 80 шт. Частичная штукатурка, побелка и покраска мемориала и обелисков славы. Разбивка клумб, посадка цветов, полив цветов и прополка клумб – 300 м.
5
Районный бюджет
1
2
3
4
5
6
Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 13000 м. Побелка электроопор – 40 шт. Покраска остановочного павильона, уборка прилегающей территории от мусора и снега – 10 м.
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 800 дел
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 395 дворов.
2
Районный бюджет
Проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
Очистка труб, очистка территорий от снега – 20000 м.
1
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Ивановского
сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора и снега улиц – 8 км., аллей и территорий – 800 м., вывоз мусора и снега – 50 тонн. Посадка саженцев – 70 шт., побелка деревьев и столбов – 100 шт., разбивка клумб и посадка цветов, полив цветов и прополка клумб – 300 м., скашивание травы по улицам и пустырям – 10000 м. Обрезка веток, деревьев и кустарников,частичная штука-турка, покраска и побелка мемориала и обелисков славы – 2 кв.м.
6
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 700 дел
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 297 дворов.
2
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Киялинского
сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих
животных).

Көшелерді және алаңдарды қоқыстан және қардан тазарту – 13000 м. Қоқысты және қарды шығару – 100 тонна. Орындықтарды бояу – 4 дана, бағаналарды ағарту – 120 дана, ағаштарды кесу – 100 дана, гүлзарларға жер қазу, гүлдерді отырғызу, клумбалардың арам шөбін жұлу және су құю – 200 м. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерін шабу, шөпті жинау – 15000 м.. Аялдаманы бояу, қоқыстан жинау және қардан тазарту – 100 м.
10
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 800 іс.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 311 аула
2
Аудандық бюджет
5
"Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Аумақтарды қоқыстан мен қардан тазарту – 15000 м. Көшелерде кө-шеттерді отырғызу – 80 дана. Ағаштармен талдардың бұтақта-рын кесу – 80 дана. Ескерткіштерді жарым – жартылай сылақтау, ағарту, бояу. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу, гүлдерге су құю, клумбалардың арам шөбін жұлу –300 м. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу, шөпті жинау – 13000 м. Көшелердегі электр бағаналарды ағарту – 40 дана. Аялдаманы бояу, алдында алаңды қоқыстан және қардан тазарту – 10 м.
5
Аудандық бюджет
1
2
3
4
5
6
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 800 іс.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 395 аула
2
Аудандық бюджет
Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ, көктемгі-күзгі тасқынға байланысты жұмыстарын жүргізу.
Құбырларды тазалау, аумақтарды қардан тазалау – 20000 м.
1
Аудандық бюджет
6
"Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Көшелерді қоқыстан және қардан тазарту-8 км., саяжол және аумақтарды – 800 м., Қоқысты және қарды шығару – 50 тонна. Көшеттерді отырғызу – 70 дана, бағаналарды мен ағаштарды ағарту – 100 дана. Гүлзарлар жасау - 300 м., гүлдерді отырғызу, гүлдерды суару, клумбалардың арам шөбін жұлу. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу 10000 м.. Ағаштармен тал-дардың бұтақтарын кесу, ескерт-кіштерді жарым – жартылай сылақтау, ағарту, бояу-2 м2.
6
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 700 іс.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 297 аула
2
Аудандық бюджет
7
"Қиялы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).

Уборка от мусора и снега улиц и территорий – 20000 м. Посадка саженцев – 70 шт. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы-20000м. Обрезка деревьев, побелка столбов, побелка деревьев – 100 шт., вывоз мусора и снега – 50 тонн. Разбивка клумб, посадка и полив цветов-300 м.
16
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 1000 дел
4
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 800 дворов.
3
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского
округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка улиц от мусора и снега – 10000 м. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 13000 м., посадка деревьев – 70 шт., разбивка клумб, высадка, полив цветов– 400 м. Штукатурка, побелка покраска памятника. Вырубка деревьев – 2500 кв.м.
9
Районный бюджет
1
2
3
4
5
6
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 800 дел
2
Районный бюджет
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона организаций и государственных учреждений

Көшелерді қоқыстан және қардан тазарту – 20000 м. Көшеттерді отырғызу – 70 дана. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу, шөпті жинау- 20000 м. Ағаштарды кесу, бағаналарды және ағаштарды ағарту – 100 дана, қоқысты және қарды шығару – 50 тонна. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу және суару- 300 м.
16
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 1000 іс.
4
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 800 аула
3
Аудандық бюджет
8
"Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Көшелерді қоқыстан және қардан тазарту – 10000 м. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу, шөпті жинау – 13000 м., ағаштарды отырғызу – 70 шт., гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу, оны суару – 400 м. Ескерткіштерді сылақтау, ағарту, бояу. Ағаштарды кесу – 2500 м2.
9
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 800 іс.
2
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде пеш жағушы ретіндегі жұмыс.

Засыпка угля в котел – 150 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 100 тонн, уборка прилегающей территории здания от мусора и снега – 300 м.
3
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 482 двора.
2
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Полтавского
сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка улиц от мусора и снега– 13000 м., территории вокруг кладбища – 300 м., разбивка клумб – 100 шт., ремонт забора, обрезка и вырубка молодой поросли – 1300 м. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы-8000 м.
8
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 900 дел
2
Районный бюджет
Проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками
Очистка труб, кюветов, дорог от снега – 20000 м.
1
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа – 304 двора.
1
Районный бюджет
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений

Қазандыққа көмір салу – 150 тонна. Пешті шлактан тазарту және оны далаға тасып шығару – 100 тонна. Мекеменің ауласын қоқыстан және қардан тазарту – 300 м.
3
Аудандық бюджет
1
2
3
4
5
6
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 482 аула
2
Аудандық бюджет
9
"Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Көшелерді қоқыстан және қардан тазарту - 13000 м.,зират алдында аланды қоқыстан тазарту – 300 м., гүлзарлар жасау – 100 дана, заборды жөндеу, жас ағаштарды кесу – 1300 м. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу, шабылған шөпті жинау - 8000 м.
8
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 900 іс.
2
Аудандық бюджет
Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ, көктемгі-күзгі тасқынға байланысты жұмыстарын жүргізу.
Құбырларды тазалау, аумақтарды қардан тазалау – 20000 м.
1
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 304 аула
1
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде пеш жағушы ретіндегі жұмыс.

Засыпка угля в котел – 120 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 100 тонн, уборка прилегающей территории здания от мусора и снега–500 м.
3
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Токушинского сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка территорий от мусора и снега – 20000 м., погрузка мусора и снега вручную на трактор, вывоз. Разбивка клумб, посадка цветов, полив, прополка клумб – 400 м. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 40000 м. Обрезка деревьев – 200 шт. Побелка столбов по улицам сел - 150 шт.
10
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 900 дел
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа– 877 дворов
4
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Шагалалы"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка территорий от мусора и снега– 49000 м., погрузка и вывоз мусора и снега – 14000 тонн. Высаживание саженцев по улицам сел. Обрезка веток деревьев – 250 шт. Частичная штукатурка, побелка, покраска памятника. Уборка территории памятника от мусора и снега – 300 м. Разбивка клумб, посадка цветов, полив
7
Районный бюджет
1
2
3
4
5
6
цветов, прополка клумб – 200 м. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы 15000 м. Побелка электроопор по улицам сел – 250 шт. Уборка от мусора и снега прилегающей территории остановочного павильона– 200 м.
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа– 562 двора
2
Районный бюджет
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Засыпка угля в котел – 150 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 100 тонн, уборка территории здания от мусора и снега – 300 м.
3
Районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Черкасского
сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).

Қазандыққа көмір салу – 120 тонна. Пешті шлактан тазарту және оны далаға тасып шығару – 100 тонна. Мекеменің ауласын қоқыстан және қардан тазарту – 500 м.
3
Аудандық бюджет
10
"Тоқшын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Көшелерді қоқыстан және қардан тазарту – 20000 м., қоқысты және қарды тракторға қолмен арту, оны шығару. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу, суару, клумбалардың арам шөбін жұлу – 400 м. Көше жиектерін және бос жерлердегі шөптерді шабу, шабылған шөпті жинау – 40000 м. Ағаштарды кесу – 200 дана. Ауылдар көшелерін бағаналарды ағарту - 150 шт.
10
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 900 іс.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 877 аула
4
Аудандық бюджет
11
"Шағалалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).
Аумақтарды қоқыстан және қардан тазарту – 49000 м., қоқысты және қарды салу, шығару – 14000 тонна. Көшелерде көшеттерді отырғызу. Ағаштардың бұтақтарың кесу – 250 дана. Ескерткішті жарым-жартылай сырлау, ағарту, бояу. Ескерткіштің алдында алаңды қоқыстан және қардан тазарту – 300 м. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу, гүлдерді суару, клумбалардың арам шөпті жұлу – 200 м. Көшелердегі жолдардың жиектерің және бос жерлердегі шөптерді шабу, шабылған шөпті жинау – 15000 м. Көшелердегі
7
Аудандық бюджет
1
2
3
4
5
6
электр-бағаналарды ағарту – 250 дана. Аялдама павильоның алдында алаңды қоқыстан және қардан тазарту – 200 м.
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 562 аула
2
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде пеш жағушы ретіндегі жұмыс.
Қазандыққа көмір салу – 150 тонна. Пешті шлактан тазарту және оны далаға тасып шығару – 100 тонна. Мекеменің ауласын қоқыстан және қардан тазарту – 300 м.
3
Аудандық бюджет
12
"Черкас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүлзар егу), орманды, тоғайлы алқап шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыған жануарларды аулау).

Уборка территорий от мусора и снега– 20000 м., погрузка на телегу и вывоз – 10000 тонн. Высаживание саженцев по улицам сел. Обрезка веток деревьев и кустарников – 250 шт. Частичная штукатурка, побелка, покраска памятника. Уборка территории памятника от мусора и снега – 300 м. Разбивка клумб, посадка цветов, полив цветов, прополка клумб – 210 м. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы 15000 м. Побелка электроопор по улицам сел – 200 шт. Уборка от мусора и снега прилегающей территории остановочного павильона– 200 м.
6
Районный бюджет
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 900 дел
2
Районный бюджет
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений

Аумақтарды қоқыстан және қардан тазарту – 20000 м., қоқысты және қарды салу, шығару – 10000 тонн. Аыул көшелерде көшеттерді отырғызу. Ағаштармен талдардың бұтақтарын кесу – 250 дана. Ескерткішті жарым-жартылай сырлау, ағарту, бояу. Ескерткіштің аодында аландарды қоқыстан және қардан тазарту – 300 м. Гүлзарлар жасау, гүлдерді отырғызу, гүлдерді суару, клумбалардың арам шөпті жұлу – 210 м. Ауыл көше жиектерің және бос жерлердің шөбін шабу, шабылған шөпті жинау -15000 м. Ауыл көшелердегі электр бағаналарды ағарту – 200 шт. Аялдама павильоның алдында алаңды қоқыстан және қардан тазарту – 200 м.
6
Аудандық бюджет
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 900 іс.
2
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде пеш жағушы ретіндегі жұмыс.

Засыпка угля в котел – 110 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 100 тонн, уборка прилегающей территории здания от мусора и снега–200 м.
3
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Перепись населения по селам округа– 550 дворов
2
Районный бюджет
13
Коммунальное государственное
учреждение "Аккайынский районный архив" управления культуры, архивов и документации Северо-Казахстанской области акимата Северо-Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка архивных документов - 2000 дел
8
Районный бюджет
14
Государственное уч-реждение "Аккайын-ский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка архивных документов - 900 дел.
2
Районный бюджет
1
2
3
4
5
6
15
Государственное
учреждение "Отдел внутренних дел Аккайынского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив– 450 дел.
4
Районный бюджет
16
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел занятости и социальных программ"
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Помощь по вопросам занятости, сбор необходимых документов при назначении пособий – 650 дел, а также при направлении безработных на профес-сиональную подготовку и постановки на учет – 67 дел. Формирование дел – 700 дел
4
Районный бюджет
17
Государственное учреждение
"Отдел по чрезвычайным ситуациям Аккайынского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации. Прием и регистрация входящей и исходящей документации.
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив – 400 дел.
2
Районный бюджет
18
Прокуратура Аккайынского района государственного учреждения "Прокуратура
Северо-Казахстанской области"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив – 900 дел. Разноска почты.
2
Районный бюджет
19
Аккайынский районный суд государственного учреждения "Канцелярия Северо-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации. Оказание помощи в ведении делопроизводства.

Қазандыққа көмір салу – 110 тонна. Пешті шлактан тазарту және оны далаға тасып шығару – 100 тонна. Мекеменің ауласын қоқыстан және қардан тазарту – 200 м.
3
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығы санағына және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Округтың ауылдарында халық санағын жүргізу – 550 аула
2
Аудандық бюджет
13
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет, мұрағат және құжаттамалар басқармасы "Аққайың ауданының мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 2000 іс.
8
Аудандық бюджет
14
"Аққайың ауданық шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету. Іс жүргізуге көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 900 іс.
2
Аудандық бюджет
1
2
3
4
5
6
15
"Солтүстік Қазақстан облы-сының ішкі істер департаменті Аққайың аудандық ішкі істер
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 450 іс.
4
Аудандық бюджет
16
"Аққайың аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау-да қажетті құжат-тарды жинау және жұмыспен қамту мәселелері бойын-ша көмек көрсету. Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Жұмыспен қамту мәселелері жөнінде көмек көрсету, жәрдемақыларды тағайындауда 650 іс, сонымен бірге жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және есепке қоюға қажетті құжаттарды жинау – 67 іс. Істерді қалыптастыру – 700 іс
4
Аудандық бюджет
17
"Қазақстан Республикасы төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Аққайың ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету. Кіріс және шығыс құжаттарын қабылдау.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 400 іс.
2
Аудандық бюджет
18
"Солтүстік Қазақстан облысының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесінің Аққайың ауданының прокуратурасы
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету. Іс жүргізуге көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 900 іс. Пошта тарату - 500 дана.
2
Аудандық бюджет
19
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамассыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кенсесі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету. Іс жүргізуге көмек көрсету.

Обработка архивных дел – 650 дел, разнесение судебных повесток по адресам - 500 шт.
2
Районный бюджет
20
Государственное учреждение "Управление юстиции Аккайынского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив – 3000 дел.
10
Районный бюджет
1
2
3
4
5
6
21
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Аккайынского района Северо-Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив - 2000 дел.
2
Районный бюджет
22
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккайынского района"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив - 2000 дел.
2
Районный бюджет
23
Отдел по Аккайынскому району филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения по Северо-Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив - 4000 дел.
2
Районный бюджет
24
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел земельных отношений"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив - 2000 дел.
2
Районный бюджет
25
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел строительства, архитектуры и градостроительства"
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации. Оказание помощи в ведении делопроизводства.
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив - 700 дел.
2
Районный бюджет

Мұрағат істерын өңдеу – 650 дел, мекен жайлары бойынша шақыру қағаздарын тарату - 500 дана.
2
Аудандық бюджет
20
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаменті Аққайың ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету. Іс жүргізуге көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 3000 іс.
10
Аудандық бюджет
21
"Қазақстан Республи-касы Қорғаныс ми-нистрлігінің "Солтүс-тік Қазақстан облысы Аққайың ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету. Іс жүргізуге көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау - 2000 іс.
2
Аудандық бюджет
1
2
3
4
5
6
22
"Аққайың ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету. Іс жүргізуге көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау - 2000 іс.
2
Аудандық бюджет
23
"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалының Аққайың ауданы бойынша бөлімі"
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау - 4000 іс.
2
Аудандық бюджет
24
"Аққайың аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау - 2000 іс.
2
Аудандық бюджет
25
"Аққайың аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлау бойынша көмек көрсету. Іс жүргізуге көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау - 700 іс.
2
Аудандық бюджет