О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 31 марта 2014 года N 23-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2014 года N 2706. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 февраля 2018 года № 19-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 05.02.2018 № 19-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24.05.2016 N 3-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить ставки земельного налога, установленные статьей 378 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее - Кодекс), в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
Повысить ставки земельного налога на пятьдесят процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 379, 381, 383 Кодекса.
Положение части второй настоящего пункта не распространяются на земельные участки, указанные в статье 386 Кодекса.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24.05.2016 N 3-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "О корректировке ставок земельного налога" от 19 апреля 2004 года № 6-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1248 от 17 мая 2004 года, опубликовано 5 июля 2004 года в газете "Голос Целинника").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХIІІ сессии
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Н. Габдулов
Cекретарь
маслихата района имени
Габит Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Б. Искакова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Налоговое управление
по району имени
Габита Мусрепова
Налогового Департамента по
Северо-Казахстанской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Респубики Казахстан"

Жер салығының базалық салық ставкаларын түзету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы N 23-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде N 2706 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 19-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 05.02.2018 № 19-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексы) Кодексының 386-бабы 5-тармағына, 387-бабы 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 24.05.2016 N 3-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. "Салық және басқа да бюджетке міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) (бұдан әрі - Кодекс) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы 378-бабымен белгіленген, жер салығының ставкасын Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер он есеге жоғарылатылсын.
Жер салығының ставкалары осы Кодекстің 379, 381, 383 баптарымен белгіленген жер салығының базалық ставкаларынан елу пайызға өсірілсін.
Осы тармақтың екінші бөлігінің ережелері осы Кодекстің 386-бабында көрсетілген жер учаскелеріне қолданылмайды.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 24.05.2016 N 3-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2004 жылғы 19 сәуірдегі № 6-4 "Жер салығының ставкаларын түзету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 17 мамырда № 1248 тіркелген, "Голос Целинника" газетінде 2004 жылғы 5 шілдеде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
ХХІІІ сессиясының төрағасы
Н. Габдулов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы
Б. Ысқақова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының
қаржы Министрлігі
Салық Комитетінің
Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша
Салық Департаментінің
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы

31 марта 2014 года
М. Агажанов

2014 жылы 31 наурыз
М. Ағажанов