Об организации оплачиваемых общественных работ в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области в 2015 году
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 января 2015 года № 3058. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 4 мая 2016 года N 110
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 04.05.2016 N 110 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области в 2015 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2015 год.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жамбылского района" осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности-180 рабочих мест;
в количестве утвержденной потребности -180 рабочих мест.
5. Оплату труда общественных работников производить из средств местного бюджета в размере минимальной заработной платы, в соответствии Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 259-V "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы".
6. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
7. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием производятся работодателями в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
9. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
И. Турков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Управление юстиции
Жамбылского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
С. Токужин
25 декабря 2014 года
Исполняющий обязанности
директора коммунального
государственного учреждения
"Жамбылский районный
архив" управления культуры,
архивов и документации
Северо-Казахстанской области
акимата Северо-Казахстанской
области
Н. Кенжегузин
25 декабря 2014 года
Руководитель филиала
"Территориальный отдел
судебных исполнителей
Жамбылского района"
Республиканского
государственного учреждения
"Департамент юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
Х. Габдулин
25 декабря 2014 года

2015 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 400 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қаңтарда N 3058 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы N 110 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 04.05.2016 N 110 қаулысымен (қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7- бабы, 5 тармағы, 20- бабы 5) тармақшасы, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса берілген 2015 жылы қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен ұйымдардың Тізімі және қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. "Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жолдауын бекітілген Тізімге сәйкес жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс:
мәлімделген қажеттілігінің саны-180 жұмыс орны;
бекітілген қажеттілігінің саны-180 жұмыс орны.
5. Ақылы қоғамдық жұмыстардағы жұмыссыздардың еңбегінің төлемі "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы № 259-V Заңына сәйкес ең аз айлық еңбекақы мөлшерінде жергілікті бюджет қаражатынан жүргізілсін.
6. Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн болып анықталады, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмысшылар мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылатын еңбегінің жағдайларын есепке алумен жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары қолданылады.
7. Еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құралдармен және жабдықтармен қамтамасыз ету Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан әкімінің басшылық ететін орынбасарына жүктелсін.
9. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданының әкімі
И.Турков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі
Солтүстiк Қазақстан
облысының
әдiлет Департаменті
Жамбыл ауданының
әдiлет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
С.Тоққожин
2014 жылдың 25 желтоқсаны
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
Солтүстік Қазақстан облысының
мәдениет, мұрағаттар және
құжаттамалар басқармасының
"Жамбыл аудандық
мұрағаты" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
директорының міндеттерін
атқарушы
Н. Кенжеғозин
2014 жылдың 25 желтоқсаны
"Қазақстан Республикасы
әділет Министрлігінің
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің "Жамбыл
ауданының сот орындаушылар
аумақтық бөлімі" басшысы
Х.Ғабдулин
2014 жылдың 25 желтоқсаны

Утвержден постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 400
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2015 год
№ п/п
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Количество рабочих мест
Продолжительность общественных работ (месяцев)
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима
Архангельского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка от снега территории сельского акимата и подъездных дорог к акимату, больнице 79000 квадратных метров. Уборка от мусора, прополка травы улиц, сквера, парка Победы 39000 квадратных метров, обкос улиц, пустырей, бесхозных зданий от сорняка 15 километров, разбивка цветников 40 квадратных метров, поливка, прополка, подрезка кустарников 40 метров, побелка 250 столбов по улицам. Ремонт 2 памятников штукатурка, побелка, покраска деревьев и веток 20 штук.
4
6
Районный бюджет

Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 400 қаулысымен бекітілген
2015 жылғы қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен ұйымдардың Тізбесі және қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстың көлемі
Жұмыс орындар саны
Қоғамдық жұмыстардың ұзақтығы (айларға)
Қаржыландыру көзі
1.
"Архангелка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
Селолық акимат аумағын және акиматтың кіре беріс жолдарын қардан тазалау, ауруханада 79000 шаршы метр.
Қоқысты жинау, саябақты тазарту. 39000 шаршы метр Жеңіс саябағындағы көшелердің алаңқайлары, иесіз ғимараттарды арам шөптерден тазарту 15 километр, гүлзарлар 40 шаршы метр, суару, түптеу, бұталарды кесу 40 метр, көшелердегі 250 бағананы әктеу. Екі ескерткішті жөндеу, майлау, әктеу,бояу
4
6
Аудандық бюджет

2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
24000 квадратных
метров
2
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 465 дворов,
внесение данных в 29 похозяйственные книги
2
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве свалок
6 свалок 1500 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
5.Оказание помощи в паводковый период
Очистка водопропускных
труб внутри села 8 штук. Спуск сточных вод с подъездных путей
к селу
1
2
Районный
бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Благовещенского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка территорий от снега 4000 квадратных метров. Уборка улиц 40000 квадратных метров, посадка деревьев 50 штук, разбивка цветников 300 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 250 метров, спиливание сухих деревьев и веток 80 штук, побелка деревьев пасынков 500 штук. Ремонт 3 памятников штукатурка, побелка, покраска. Очистка берегов озер 6 километров. Обкос травы по улицам, обочинам дорог 40000 квадратных метров
10
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
1047 квадратных метров
3
6
Районный бюджет
3. Выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Строительство ледовых городков из ледовых кирпичей 2000 штук размером 20x 30x40 сантиметров, установка каркасов и утрамбовка их снегом для строительства ледовых фигур 11 штук
3
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и государственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет
Формирование дел получателей адресной социальной помощи и семей, имеющих детей до 18 лет 420 дел
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 1056 дворов, внесение данных в 68 похозяйственных книг
4
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Кладбищ 15000 квадратных метров, свалок 1500 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
7. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка 262 квадратных метров, наклейка обоев 200 квадратных метров, утепление и покраска окон 21 штук
2
6
Районный бюджет
8. Оказание помощи в паводковый период
Очистка водопропускных
труб внутри села 16 штук, рытье траншей 30штук
3
2
Районный бюджет
3
Государственное учреждение
"Аппарат акима
Жамбылского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка от снега территории акимата 2500 квадратных метров, уборка улиц 4 километров, обкос обочин улиц 6 километров, посадка деревьев 15 штук, разбивка цветников 110 квадратных метров, поливка, ремонт 4 памятников штукатурка, побелка, покраска, подрезка кустарников 150 метров, спиливание сухих деревьев и веток 25 штук
2
6
Районный бюджет

2. Жолдарға ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
24000 шаршы метр
2
6
Аудандық бюджет
3.Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
29 шаруашылық кітап бойынша 465 ауланы аралау
2
6
Аудандық бюджет
4. Қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету
5000 шаршы метрлік
6 қоқыс үйінділері
1
6
Аудандық бюджет
5. Тасқын кезеңінде көрсетілетін көмек
Ауыл ішіндегі 8 дана су жіберілетін трубаларды тазалау. Селоның кіре беріс жолдарына ағынды су жіберу
1
2
Аудандық бюджет
2.
"Благовещенка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
4000 шаршы метр аумақты қардан тазарту. 40000 шаршы метр көшелерді жинау, 50 дана ағаш отырғызу, 300 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 250 метр шіліктерді суару және кесу, 80 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу, 500 дана ағаштардың арам бұтақтарын әктеу. 3 ескерткішке жөндеу жүргізу, майлау, әктеу, бояу. 6 км көлдің бойларын тазалау, көше бойыларындағы арам шөптерді жұлу
10
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
1047 шаршы метр
3
6
Аудандық бюджет
3. Мұз қалашықтарын салуда қосалқы жұмыстарды орындау
Мұз кірпіштерінен мұз қалашықтарын салу 2000 дана, 20х30х40 сантиметр көлемінде, 11 дана мұз мүсіндерін жасау үшін қорабын және оларды қармен тығыздау
3
1
Аудандық бюджет
4. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа даейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
Атаулы әлеуметтік көмек алушылардан істі қалыптастыру
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға істі қалыптастыру 420 іс
1
6
Аудандық бюджет
5.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электронды түрде құрастыруға көмек көрсету
1056 ауланы аралау 68 шаруашылық кітап бойынша
4
6
Аудандық бюджет
6.Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету
15000 шаршы метр зират, 1500 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер
1
6
Аудандық бюджет
7. Селолық округінің әкімшілік ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
262 шаршы метр әктеу, 200 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 21 дана әйнектерді тығындау және сырлау
2
6
Аудандық бюджет
8. Тасқын кезінде көмек көрсету
30 траншеялар қазу дана, 16 дана ауыл ішіндегі су құбырларын жөндеу
3
2
Аудандық бюджет
3.
"Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
2500 шақырым акимат аумағын қардан тазалау, 4 км көшелерді жинау, 6 км көше жағаларын, 15 дана ағаш отырғызу, 110 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 4 ескерткішке майлау, әктеу, бояу жұмыстарын жүргізу. 150 метр шіліктерді суару және кесу, 25 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу
2
6
Аудандық бюджет

2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
430 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 12 кубических метров
1
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 240 дворов,
внесение данных в 17 похозяйственных книгах
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Кладбищ 25000 квадратных метров, свалок 3000 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
4
Государственное учреждение
"Аппарат акима
Казанского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка от снега территории 800 квадратных метров. Уборка улиц 4 километров от мусора, обкос травы по улицам и бесхозных дворов 4 километров, посадка деревьев 20 штук, ремонт 2 памятников штукатурка, покраска, побелка. Побелка пасынков столбов 100 штук, разбивка цветников 50 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 120 метров, спиливание сухих деревьев и веток 30 штук
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
300 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
3. Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 200 дворов, внесение данных в 22 похозяйственные
книги
1
3
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Кладбищ 5000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
5.Оказание помощи в паводковый период
Очистка водопропускных
труб внутри села и на дороге районного значения
7 штук
1
1
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Кайранкольского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Уборка улиц 8 километров, посадка деревьев 35 штук, разбивка цветников 180 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 140 метров, спиливание сухих деревьев и веток 40 штук, ремонт 3 памятников - штукатурка, побелка, покраска. Обкос
травы 5 километров
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 15 кубических метров
2
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Кладбищ 5000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг электроном виде
Обход 448 дворов,
внесение данных в 32 похозяйственные книги
2
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка 200 квадратных метров, наклейка обоев 200 квадратных метров, утепление и покраска
окон 8 штук
2
6
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Кладбинского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий

2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
430 шаршы метр
1
6
Аудандық бюджет
3. Селолық округінің әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
12 текше метр отын жарылып, жиналып дайындалды
1
2
Аудандық бюджет
4 Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көрсету
17 шаруашылық кітап бойынша 240 ауланы аралау
1
6
Аудандық бюджет
5. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету
25000 шаршы метр зират, 3000 шаршы метр қоқыс жинайтын
жерлер
1
6
Аудандық бюджет
4.
"Казанка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
800 шаршы метр аумақты қардан тазату. 4 км көшелердегі қоқысты жинау, 4 км иесіз аулаларды және көшелер бойындағы арам шөптерді жұлу. 20 дана ағаш отырғызу, 2 ескерткішті майлау, бояу, әктеу жұмыстарын жүргізу. 100 дана бағаналарды әктеу. 50 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 120 метр шіліктерді суару және кесу, 30 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу
2
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
300 шаршы метр
1
6
Аудандық бюджет
3.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электронды түрде құрастыруға көмек көрсету
200 ауланы аралап 22 шаруашылық кітабына енгізілді
1
3
Аудандық бюджет
4. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету
5000 шаршы метр зират, 1000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер
1
6
Аудандық бюджет
5. Тасқын кезінде көрсетілетін көмек
Ауыл ішіндегі су жіберілетін құбырларды тазалау және 7 дана аудандық мәні баро
жолдарды тазалау
1
1
5.
"Қайранкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
8 км көшелерді жинау, 35 дана ағаш отырғызу, 180 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 140 метр шіліктерді суару және кесу, 40 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу. 3 ескерткішті майлау, әктеу, бояу. 5 км шөп шабу
2
6
Аудандық бюджет
2. Селолық округінің әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
12 метр куб отын жарылып, жиналып дайындалды
2
6
Аудандық бюджет
3. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету
5000 шаршы метр зират, 1000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер
1
6
Аудандық бюджет
4.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электронды түрде құрастыруға көмек көрсету
448 ауланы аралау 32 шаруашылық кітабына енгізіледі
2
6
Аудандық бюджет
5. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
200 шаршы метр әктеу, 200 шаршы метр түсті қағаз жапсыру, 8 дана әйнектерді тығындау және сырлау
2
6
Аудандық бюджет
6.
"Кладбинка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету

Очистка территории акимата от снега 19500 квадратных метров. Уборка улиц от мусора 8 километров, посадка деревьев 70 штук, разбивка цветников 150 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 110 метров, ремонт 7 памятников, штукатурка, покраска, побелка, обкос травы на бесхозных территориях 4000 квадратных метров, побелка столбов 60 штук, заборов 200 метров. Уборка бесхозных территорий от мусора 2000 квадратных метров
3
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 35 кубических метров
2
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 561 двора, внесение данных в 35 похозяйственных
книгах
2
3
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Кладбищ 4000 квадратных метров, свалок 2000 квадратных метров
2
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка 400 квадратных метров, утепление и покраска окон 20 штук.
1
6
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима
Майбалыкского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка территории от снега 3600 квадратных метров. Уборка улиц 6 километров, обкос травы с бесхозных территорий 1200 квадратных метров, уборка территории вокруг озера 2 километра, посадка деревьев 600 штук, подрезка кустарников 800 метров, спиливание сухих деревьев и веток 50 штук, ремонт 5 памятников штукатурка, покраска, побелка
1
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
15 километров
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 326 дворов.
внесение данных в 21 похозяйственную
книгу
1
6
Районный бюджет
4.Оказание помощи в паводковый период
Очистка водопропускных
труб внутри села 8 штук
2
2
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве свалок
4 свалки 1500 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима
Мирного сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка от снега территории акимата, общественных колодцев и колонок 266 квадратных метров, уборка улиц 7 километров, посадка деревьев 60 штук, разбивка цветников 150 квадратных метров, поливка, вырубка кустарников 140 метров, спиливание сухих деревьев и веток 50 штук. Обкос травы по улицам сел, обкос травы по грейдеру 7800 квадратных метров. Ремонт 5 памятников штукатурка, побелка, покраска
2
6
Районный бюджет

19500 шаршы метр акимат аумағын қардан тазалау. 8 шақырым көшелерді қоқыстан жинау, 70 дана ағаш отырғызу, 150 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 110 метр шіліктерді суару және кесу, 7 дана ескерткішті майлау, бояу, әктеу жұмыстарын жүргізу, 4000 шаршы метр иесіз аумақтың шөбін шабу, 60 дана бағаналарды әктеу 200 метр дуалдарды әктеу, 2000 шаршы метр иесіз аумақты қоқыстан тазарту
3
6
Аудандық бюджет
2. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
35 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару
2
6
Аудандық бюджет
3.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын элктронды түрде құрастыруға көмек көрсету
561 ауланы аралау 35 іс шаруашылық бойынша кітапқа енгізіледі
2
6
Аудандық бюджет
4.Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету
4000 шаршы метр зират, 2000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер
2
6
Аудандық бюджет
5. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
400 шаршы метр әктеу, 20 дана әйнектерді тығындау және сырлау
1
6
Аудандық бюджет
7.
"Майбалық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
3600 шаршы метр аумақты қардан тазалау. 6 км көшелерді жинау, 1200 шаршы метр иесіз аумақты шөбін шабу, 2 км көлдің жағасының аумағын жинастыру,
600 дана ағаш отырғызу, 800 метр шіліктерді суару және кесу, 50 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу. 5 ескерткішті майлау, бояу, әктеу
1
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
15 шаршы метр
1
6
Аудандық бюджет
3.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электронды түрде құрастыруға көмек көрсету
326 ауланы аралау 21 шаруашылық кітабы бойынша
1
6
Аудандық бюджет
4.Тасқын кезеңінде көрсетілетін көмек
Ауыл ішіндегі су жіберілетін құбырларды тазалау 8 дана
2
2
Аудандық бюджет
5. Қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету
4 қоқыс жинайтын жер – 1500 шаршы метр
1
6
Аудандық бюджет
8.
"Мирный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
Акимат аумағындағы 266 шаршы метр қоғамдық колонкалар мен құдықтарды қардан тазалау. 7 км көшелерді жинау, 60 дана ағаш отырғызу, 150 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 140 метр шіліктерді суару және кесу, 50 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу. 7800 шаршы метр ауыл көшелеріндегі арам шөптерді, грейдр бойындағы шөптерді шабу. 5 ескерткішті майлау, әктеу, срлау жұмыстарын жүргізді
2
6
Аудандық бюджет

2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог в населенных пунктах
25 километров
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 10 кубических метров
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 460 дворов,
внесение данных в 33 похозяйственные
книги
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве свалок
Свалок 13000 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка стен 360 квадратных метров,
ремонт штакетника 100 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима
Озерного сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка от снега территории акимата 88000 квадратных метров. Уборка улиц 7 километров, обкос от сорняка обочин дорог 25000 квадратных метров, посадка деревьев 30 штук, разбивка цветников 65 квадратных метров, поливка, посадка деревьев 30 штук, спиливание сухих деревьев и веток 41 штук, побелка столбов 30 штук. Ремонт 2 памятников штукатурка, побелка, покраска
1
6
Районный бюджет
2.Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 10 кубических метров
1
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 249 дворов,
внесение данных в 14 похозяйственных
книг
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве свалок
Свалок 1700 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка 200 квадратных метров, наклейка обоев 300 квадратных метров, утепление и покраска
окон 6 штук, дверей 8 штук
1
6
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима
Первомайского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка от снега территории акимата 2500 квадратных метров. Уборка улиц от мусора 8 километров, обкос дорог по улицам округа 1200 метров, уборка бесхозных территорий 300 квадратных
метров, посадка деревьев 25 штук, разбивка цветников 150 квадратных метров, подрезка кустарников 100 метров, спиливание сухих деревьев и веток 29 штук, вырубка поросли кустарников вдоль трассы из села
Буденного 8 километров. Ремонт 4 обелисков штукатурка, побелка
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
500 квадратных метров
1
6
Районный бюджет

2. Елді мекендердің жолдарын ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
25 шаршы метр
1
6
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
10 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару
1
6
Аудандық бюджет
4.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электронды түрде құрастыруға көмек көрсету
460 ауланы аралау, 33 шаруашылық кітап бойынша
1
6
Аудандық бюджет
5. Қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету
13000 шаршы метрлік зиратты тазалау
1
6
Аудандық бюджет
6. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
360 шаршы метр әктеу, 100 шаршы метр қоршауды жөндеу
1
6
Аудандық бюджет
9
"Озерный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
88000 шаршы метр акимат аумағын қардан тазарту. 7 км көшелерді жинау, 25000 шаршы метр айналма жолдардағы арам шөптерді жұлу,
30 дана ағаш отырғызу, 65 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 41 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу. 2 ескерткішке майлау, әктеу, бояу жұмыстарын жүргізу
1
6
Аудандық бюджет
2. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
10 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару
1
2
Аудандық бюджет
3.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электронды түрде құрастыруға көмек көрсету
14 шаруашылық кітап бойынша 249 ауланы аралау
1
6
Аудандық бюджет
4. Қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету
1700 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер
1
6
Аудандық бюджет
5. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
200 шаршы метр әктеу, 300 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 6 дана әйнектерді тығындау және сырлау. 8 дана есіктер
1
6
Аудандық бюджет
10
"Первомай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
2500 шаршы метр аумақты қардан тазалау. 1200 метр округ көшелерінің жол жиектерін, 300 шаршы метр 25 дана ағаш отырғызу, 8 шақырым көшелерді жинау, 150 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 100 метр шіліктерді суару және кесу, 29 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу Буденное селосынан трасса жанынан 8 метр шіліктерді кесу, 4 дана ескерткішке майлау, әктеу жұмыстарын жүргізу
2
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
500 шаршы метр
1
6
Аудандық бюджет

3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 20 кубических метров
1
2
Районный бюджет
4.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 330 дворов,
внесение данных в 22 похозяйственные
книги
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Кладбищ 7000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка 400 квадратных метров, наклейка обоев 200 квадратных метров, утепление и покраска
окон 20 штук
1
6
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Пресновского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Очистка от снега центральных площадей 10700 квадратных метров, хоккейного корда 3000 квадратных метров. Уборка улиц и парка Победы 58 километров, посадка деревьев 55 штук, разбивка цветников 510 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 650 метров, спиливание сухих деревьев и веток 120 деревьев. Обкос обочин дорог и парка Победы 40 километров. Ремонт 3 памятников штукатурка, побелка, покраска. Побелка и покраска бордюр 2 километра, побелка пасынков 210 штук
21
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в
паводковый период
Очистка водосточных
труб, дренажных канав 40 километров, очистка от снега крыш и придворных территорий (участникам Великой Отечественной войны, одиноко поживающим престарелым и инвалидам) 30 дворов
6
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
450 квадратных метров
4
6
Районный бюджет
4. Выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Строительство ледовых городков из ледовых кирпичей 6000 штук размером 20x 30x40 сантиметров, установка каркасов и утрамбовка их снегом для строительства ледовых фигур 20 штук
6
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и
государственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет
Формирование дел получателей адресной социальной помощи 200 дел. Формирование дел семей, имеющих детей до 18 лет 460 дел, помощь в оформлении
трудовых договоров, печатанье бланков для оформления социальной помощи 1200 штук
2
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 2268 дворов, внесение данных в 140 похозяйственных
книг
6
6
Районный бюджет
7. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа, малообеспеченных граждан, одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 120 кубических метров
3
6
Районный бюджет
8. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок

3. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
20 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару
1
2
Аудандық бюджет
4.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электронды түрде құрастыруға көмек көрсету
330 ауланы аралау 22 шаруашылық кітап бойынша
1
6
Аудандық бюджет
5. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету
7000 шаршы метр зират, 1000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер
1
6
Аудандық бюджет
6. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
400 шаршы метр әктеу, 200 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 20 дана әйнектерді тығындау және сырлау
1
6
Аудандық бюджет
11
"Преснов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
10700 шаршы метр орталық алаңды қардан тазарту, хоккей алаңы 3000 шаршы метр көшелерді және Жеңіс саябағын жинау 58 км.
55 дана ағаш отырғызу, 510 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 650 метр шіліктерді суару және кесу, 120 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу. Жол бойларындағы және Жеңіс саябағы
ескерткіштерін майлау, әктеу, бояу жұмыстарын жүргізді 3 дана, 2 км жиектерді әктеу және бояу, 210 дана бұтақтарды әктеу
21
6
Аудандық бюджет
2.Тасқын кезеңінде көрсетілетін көмек
Су құбырларды тазалау 40 км, аула аумағын және шатырды қардан тазалау (Ұлы Отан Соғысына қатысушылар, жалғыз тұратын қарттар және мүгедектер) 30 аула
6
6
Аудандық бюджет
3. Жолдарды жөндеу үстінде көмек көрсету
450 шаршы метр
4
6
Аудандық бюджет
4. Мұз қалашықтарын жасауда қосалқы жұмыстарды орындау
Мұз кірпіштерінен мұз қалашықтарын салу 6000 дана, 20х30х40 сантиметр көлемінде, 20 дана мұз мүсіндерін жасау үшін қорабын орнату және оларды қармен тығындау
6
1
Аудандық бюджет
5. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа даейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы ағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
Атаулы әлеуметтік көмек алушылардың ісін қалыптастыру - 200 іс.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға істі 460 іс қалыптастыру, еңбек келісім шарттарын толтыруға көмек, 1200 дана әлеуметтік көмек арнайы бланктерді толтыру
2
6
Аудандық бюджет
6.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электронды түрде құрастыруға көмек көрсету
2268 ауланы аралау, 140 шаруашылық кітабы
6
6
Аудандық бюджет
7. Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктері және жалғыз басты қарттарға, қоныс аударған оралмандарға, селолық округ әкім аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға көмек көрсету
120 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару
3
6
Аудандық бюджет
8.Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету

Кладбищ 25000 квадратных метров, свалок 5000 квадратных метров
4
6
Районный бюджет
9. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка 400 квадратных метров, наклейка обоев 500 квадратных метров, утепление и покраска
окон 12 штук
4
6
Районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима
Пресноредутского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Уборка улиц от мусора 18 километров, посадка деревьев 100 штук, разбивка цветников 12 квадратных метров, подрезка кустарников 25 метров, спиливание сухих деревьев и веток 50 штук
Ремонт 6 памятников штукатурка, побелка, покраска
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
25000 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров и буртовки угля для аппарата акима сельского округа
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 16 кубических метров. Ручная буртовка 26 тонн угля
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве свалок, кладбищ
Свалок 3000 квадратных метров, кладбищ 6000 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа
Побелка 412 квадратных метров, наклейка обоев 412 квадратных метров, утепление и покраска окон 21 штук
1
6
Районный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима
Троицкого сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий
Уборка улиц от мусора 7 километров, посадка деревьев 25 штук, разбивка и прополка цветников 50 квадратных метров, подрезка, спиливание сухих деревьев и веток 30 штук, обкос обочин 15 километров. Ремонт 2 памятников побелка, покраска
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
300 квадратных метров
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для одиноко проживающих престарелых
Складирование 20 кубических метров
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 256 дворов,
внесение данных в 13
похозяйственных книг
1
3
Районный бюджет
14
Государственное учреждение "Управление юстиции Жамбылского района" Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Формирование 3000 дел
8
6
Районный бюджет
15
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский районный архив" управления культуры, архивов и документации Северо-Казахстанской области
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Формирование 2000 дел
4
6
Районный бюджет
16
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жамбылского района"

25000 шаршы метрлі зират, 5000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер
4
6
Аудандық бюджет
9. Селолық округ әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
400 шаршы метр әктеу, 500 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 12 дана әйнектерді тығындау және сырлау
4
6
Аудандық бюджет
12
"Пресноредут селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
18 км көшелерді жинау, 100 дана ағаш отырғызу, 12 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 25 метр шіліктерді суару және кесу, 50 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу. 6 дана ескерткішке майлау, әктеу, бояу жұмыстарын жүргізу
2
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
25000 шаршы метр
1
6
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
16 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару. 26 тонна көмірді қолмен тасу
1
6
Аудандық бюджет
4. Қоқыс жинайтын жерлерді және зираттарды көгалдандыруға көмек көрсету
3000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер. 6000 шаршы метр зираттар
1
6
Аудандық бюджет
5. Селолық округ әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету
412 шаршы метр әктеу, 412 шаршы метр түсті қағаз жапсыру, 21 дана әйнектерді тығындау және сырлау
1
6
Аудандық бюджет
13
"Троицкий селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету
7 км көшелерді жинау, 25 дана ағаш отырғызу, 50 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 30 метр шіліктерді суару және кесу, бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу. 2 ескерткішке әктеу, бояу жұмыстарын жүргізу. 15 км бұрылыстар
2
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
300 шаршы метр
1
6
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратына, азқамтылған азаматтарға, жалғыз тұратын қарттарға жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
20 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару
1
6
Аудандық бюджет
4.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын электронды түрде құрастыруға көмек
256 ауланы аралау, 13 шаруашылық кітабына енгізу
1
3
Аудандық бюджет
14
Қазақстан Республикасы әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әділет Департаменті “Жамбыл ауданының Әділет басқармасы” мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмектесу
3000 істі қалыптастыру
8
6
Аудандық бюджет
15
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттамалар басқармасының “Жамбыл аудандық мұрағаты” коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмектесу
2000 істі қалыптастыру
4
6
Аудандық бюджет
16
"Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственной адресной социальной помощи и государственных пособий семьям. имеющим детей до 18 лет
Формирование 3100 дел
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в ведении картотеки по учҰту безработных
Формирование 800 карточек персонального учета безработных
2
6
Районный бюджет
17
Филиал "Территориальный отдел судебных исполнителей Жамбылского района" Республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства Республики Казахстан"
Оказание помощи в формирования базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания, оказание помощи в обработке документации
2500 дел
4
6
Районный бюджет

1. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа даейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
3100 істі қалыптастыру
2
6
Аудандық бюджет
2. Жұмыссыздарды есепке алудағы мәліметтерді енгізудегі көмек көрсету
800 жұмыссыздарды есепке алудағы картотекалар
2
6
Аудандық бюджет
17
Қазақстан Республикасы әділет Министрлігі "Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл аумақтық бөлімі сот актілерін
орындау бойынша" мемлекеттік мекемесі филиалы
Құжаттарды өңдеуде тез қызмет түрін көрсету және қазіргі базаның сапасын жақсарту
2500 іс
4
6
Аудандық бюджет