О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2013 года №24/2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 3 июля 2014 года N 29/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 июля 2014 года N 2850. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07 августа 2015 года N 15.2.02-04/168)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.08.2015 N 15.2.02-04/168).
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 23 декабря 2013 года № 24/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2478 от 10 января 2014 года, опубликовано от 31 января 2014 года в районной газете "Парыз", 31 января 2014 года в районной газете "Новатор") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 010 218,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 239 578 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 412 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 751 228,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 027 621,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 749 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 444 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21152 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 21152 тысяч тенге;
поступление займов – 5 193 тысяч тенге;
погашение займов – 1 444,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17 402,6 тысяч тенге".
приложения 1, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению (прилагаются).

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихатының 2014 жылғы 3 шілдедегі N 29/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 шілдеде N 2850 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 07 тамыздағы N 15.2.02-04/168 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 07.08.2015 N 15.2.02-04/168 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2 шешіміне (2014 жылдың 10 қаңтарында № 2478 нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтарында аудандық "Парыз" газетінде, 2014 жылғы 31 қаңтарында аудандық "Новатор" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакциясында баяндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісіне 1, 2, 3-қосымшаларға сай бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде:
1) кіріс – 2 010 218,7 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 239 578 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 412 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түскен түсімдер – 12 000 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1 751 228,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 027 621,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 3749 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несие – 5193 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1444 мың теңге;
4) қаржылық активтармен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатқаннан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – -21152 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 21152 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 5193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1444,1 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланатын қалдықтар – 17 402,6 мың теңге."
көрсетілген шешімдегі 1, 8, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына келісті жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі);