О внесении изменений и дополнений в решение ХIХ сессии областного маслихата V созыва от 9 декабря 2013 года № 194-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение областного маслихата Атырауской области от 30 января 2014 года № 211-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 февраля 2014 года № 2862. Утратило силу решением областного маслихата Атырауской области от 13 марта 2015 года № 367-V
Сноска. Утратило силу решением областного маслихата Атырауской области от 13.03.2015 367-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2014-2016 годы, областной маслихат V созыва на внеочередной XХ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХIХ сессии областного маслихата от 9 декабря 2013 года № 194-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2832, опубликовано 11 января 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "135 097 631" заменить цифрами "131 739 280";
цифры "61 822 100" заменить цифрами "58 459 294";
цифры "583 104" заменить цифрами "583 979";
цифры "72 692 427" заменить цифрами "72 696 007";
цифры "134 168 398" заменить цифрами "144 319 461";
цифры "3 658 310" заменить цифрами "3 086 931";
цифры "3 824 560" заменить цифрами "3 974 560";
цифры "166 250" заменить цифрами "887 629";
цифры "219 000" заменить цифрами "4 159 800";
цифры "237 000" заменить цифрами "4 177 800";
цифры "-2 948 077" заменить цифрами "-19 826 912";
цифры "2 948 077" заменить цифрами "19 826 912";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "16 878 835";
в пункте 9:
цифры "52 005" заменить цифрами "65 005";
в пункте 14:
после слов "на разработку проекта детальной планировки" дополнить словами "населенных пунктов";
дополнить строками следующего содержания:

V шақырылған облыстық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 194-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 211-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 ақпанда № 2862 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 367-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 13.03.2015  № 367-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2014-2016 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, V шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс ХХ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың ХIХ сессиясының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы 194-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2832 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтарда № 3 "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"135 097 631" деген сандар "131 739 280" деген сандармен ауыстырылсын;
"61 822 100" деген сандар "58 459 294" деген сандармен ауыстырылсын;
"583 104" деген сандар "583 979" деген сандармен ауыстырылсын;
"72 692 427" деген сандар "72 696 007" деген сандармен ауыстырылсын;
"134 168 398" деген сандар "144 319 461" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 658 310" деген сандар "3 086 931" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 824 560" деген сандар "3 974 560" деген сандармен ауыстырылсын;
"166 250" деген сандар "887 629" деген сандармен ауыстырылсын;
"219 000" деген сандар "4 159 800" деген сандармен ауыстырылсын;
"237 000" деген сандар "4 177 800" деген сандармен ауыстырылсын;
"-2 948 077" деген сандар "-19 826 912" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 948 077" деген сандар "19 826 912" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген сан "16 878 835" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"52 005" деген сандар "65 005" деген сандармен ауыстырылсын;
14-тармақта:
"егжей-тегжейлі жоспарлау жобасын жасауға" деген сөздердің алдынан "елді мекендердің" деген сөздермен толықтырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"11 100 тысяч тенге – на приобретение автотранспорта для перевоза детей;
6 299 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение учреждений образования;
13 815 тысяч тенге – на капитальный ремонт зданий пришкольного лагеря "Жас оркен" сельского округа Елтай Индерского района;
6 040 тысяч тенге – на капитальный ремонт систем водоснабжения и водоотведения;
38 000 тысяч тенге – на приобретение паромной переправы через реку Кигач;
200 000 тысяч тенге – на подготовку к зимнему периоду;
100 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта и на капитальный ремонт дома культуры сельского округа Тушыкудык Исатайского района;
36 000 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение объекта культуры;
12 955 тысяч тенге – на увеличение заработной платы государственных политических служащих и административных государственных служащих корпуса "А";
1 186 220 тысяч тенге - на капитальный ремонт улиц населенных пунктов и автомобильных дорог районного значения;
2 750 тысяч тенге - на приобретение полиграфической продукции для проведение семинара в связи с 20 летием маслихатов Республики Казахстан;
52 032 тысяч тенге - на приобретение и содержание программного продукта бюджетного учета;"
в пункте 15:
цифры "1 694 411" заменить цифрами "2 534 456";
цифры "3 068 317" заменить цифрами "3 697 378";
дополнить строками следующего содержания:

"балаларды тасымалдау үшін автокөлік сатып алуға – 11 100 мың теңге;
білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жабдықтауға – 6 299 мың теңге;
Индер ауданы Елтай селолық округіндегі "Жас өркен" мектеп жанындағы лагерінің ғимараттарын күрделі жөндеуге – 13 815 мың теңге;
сумен қамту және су бұру жүйелерін күрделі жөндеуге – 6 040 мың теңге;
Қиғаш өзені арқылы паром өткелін сатып алуға – 38 000 мың теңге;
қысқы кезеңге дайындалу жұмыстарына - 200 000 мың теңге;
Исатай ауданы Тұшықұдық селолық округіндегі мәдениет үйін күрделі жөндеуге арналған жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін және күрделі жөндеуге – 100 000 мың теңге;
мәдениет нысанын материалдық-техникалық жабдықтауға – 36 000 мың теңге;
мемлекеттік саяси қызметшілер мен "А" корпусының әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің жалақысын өсіруге – 12 955 мың теңге;
елді-мекендердің көшелерін және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 1 186 220 мың теңге;
Қазақстан Республикасы мәслихаттарының 20 жылдығына орай семинар өткізу үшін полиграфиялық өнімдер сатып алуға – 2 750 мың теңге;
бюджеттік есеп бағдарламалық өнім алуға және ұстауға - 52 032 мың теңге;"
15-тармақта:
"1 694 411" деген сандар "2 534 456" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 068 317" деген сандар "3 697 378" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

47 368 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для строительства инженерно-коммуникационной инфраструктуры и на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры для жилищного строительства;
62 498 тысяч тенге – на развитие объектов благоустройства;"
в пункте 16:
цифры "1 248 104" заменить цифрами "1 173 740";
2. Приложения 123 изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

"тұрғын-үй құрылысы үшін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға арналған жобалау-сметалық құжаттама жасақтау үшін және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға – 47 368 мың теңге;
абаттандыру нысандарын дамытуға – 62 498 мың теңге;"
16-тармақта:
"1 248 104" деген сандар "1 173 740" деген сандармен ауыстырылсын;
2. 12, 3-қосымшалар осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

662596
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
188248
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и  амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
6790577
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
127830
5
Другие виды медицинской помощи
541900
253
Управление здравоохранения области
541900
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
519646
029
Областные базы спецмедснабжения
22254
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2626018
253
Управление здравоохранения области
1565303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
67850
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
124591
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
58301
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
35235
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
29430
033
Капитальные расходы медицинских  организаций здравоохранения
1249896
271
Управление строительства области
1060715
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1030679
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
30036
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1390067
1
Социальное обеспечение
893787
256
Управление координации занятости и социальных программ области
650231
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
96957
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
275061
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
76470
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
201743
261
Управление образования области
232656
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

662596
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
188248
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
6790577
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
127830
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
541900
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
541900
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
519646
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
22254
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2626018
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1565303
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67850
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
124591
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
58301
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
35235
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
29430
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1249896
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1060715
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1030679
083
"Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
30036
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1390067
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
893787
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
650231
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
96957
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
275061
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
76470
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
201743
261
Облыстың білім басқармасы
232656
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
63113
273
Управление культуры, архивов и документации области
35175
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
35175
283
Управление по вопросам молодежной политики области
97146
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
73146
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
24000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
42503
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
42503
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
42503
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
21039
071
Развитие газотранспортной системы
21464
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1241469
1
Сельское хозяйство
687350
255
Управление сельского хозяйства области
687350
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
53286
010
Государственная поддержка племенного животноводства
225187
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
141341
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
90047
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
39660
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
95054
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
6000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
36418
2
Водное хозяйство
115915
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
115915
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63113
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
35175
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және мұрағат ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35175
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi бойынша басқармасы
97146
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері жөніндегі қызметтер
73146
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
24000
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
42503
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
42503
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
42503
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
21039
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
21464
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1241469
1
Ауыл шаруашылығы
687350
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
687350
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53286
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
225187
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
141341
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
90047
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
39660
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
95054
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
6000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
36418
2
Су шаруашылығы
115915
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
115915
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау