Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения
Постановление Атырауского областного акимата Атырауской области от 20 марта 2014 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 апреля 2014 года № 2899. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 21 октября 2015 года № 325
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 21.10.2015 № 325 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) регламент государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность" согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) регламент государственной услуги "Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность" согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) регламент государственной услуги "Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения" согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Мукан Ш. – заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования, но не ранее введения в действие постановлений Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 141 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере медицинской деятельности" и № 142 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности".
Аким области
Б. Измухамбетов
Приложение 1 к постановлению
акимата Атырауской области
от 20 марта 2014 года № 81
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 20 марта 2014 года № 81
Регламент государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление здравоохранения Атырауской области" (далее - услугодатель).
Прием заявлений на получение государственной услуги и выдача результатов государственной услуги осуществляются через:

Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 81 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде № 2899 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 325 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 21.10.2015 № 325 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 1–бабының 3-тармағына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес "Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес "Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес "Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақтың 3) тармақшасына өзгеріс енгізілді - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 257 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ш. Мұқанға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, бірақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 141 "Медициналық қызмет саласындағы көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" және № 142 "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулыларының қолданысқа енгізілуінен бұрын емес.
Облыс әкімі
Б. Ізмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы № 81
қаулысына 1-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы № 81
қаулысымен бекітілген
"Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1.Жалпы ережелер
1. "Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетіледі.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға арналған өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелерін беру:

1) услугодателя посредством канцелярии или веб-портала "Е-лицензирование" www.elicense.kz (далее – портал);
2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан (далее – ЦОН);
3) веб-портал "электронного правительства" (далее – веб-портал): www.egov.kz.
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление лицензии и (или) приложения к лицензии, дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии на медицинскую деятельность либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта государственной услуги, утвержденной постановлением Правительства от 24 февраля 2014 года № 141 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере медицинской деятельности" (далее - Стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.
В случае обращения услугополучателя к услугодателю – результат оказания государственной услуги оформляется на бумажном носителе, распечатывается и заверяется печатью и подписью руководителя услугодателя.
При обращении услугополучателя через портал результат государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление, установленной формы, согласно приложениям 1 или 2 к Стандарту либо в произвольной форме или запрос в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя.
5. Процесс оказания государственной услуги состоит из следующих процедур (действий):
1) работник канцелярии услугодателя принимает документы и вносит заявление в единую систему электронного документооборота и передает руководителю – не более 15 (пятнадцать) минут;

1)қызмет берушінің кеңсесі немесе www.elicense.kz "Е-лицензиялау" веб-порталы (бұдан әрі – портал);
2) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" (бұдан әрі – ХҚО) шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
3) www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – веб-портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі - медициналық қызметке лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасы немесе Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 141 "Медициналық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздемелер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық.
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілген қызметті берушіге жүгінген жағдайда – мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі қағаз тасығышта ресімделеді, басып шығарылады, көрсетілетін қызметті беруші мөрімен және қолымен куәландырылады.
Көрсетілетін қызметті алушы портал арқылы жүгінген кезде мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында жіберіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (әрекеттің) басталуына қызмет алушының Стандарттың 1 және 2-қосымшаларына сәйкес нысанда не жазбаша түрдегі өтініші немесе қызмет алушының ЭЦҚ куәландырылған электронды құжат нысанындағы сұранымының болуы негіз болады.
5. Мемлекетік қызмет көрсету бойынша процесс келесі рәсімдерден (әрекеттерден) тұрады:
1) қызмет берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдап, өтінішті электронды құжат айналымының бірыңғай жүйесіне енгізеді және басшыға береді – 15 (он бес) минуттан аспайды;

2) руководитель отписывает заявление услугополучателя специалисту по лицензированию для рассмотрения пакета документов - не более 15 (пятнадцать) минут;
3) специалист по лицензированию:
вводит логин и пароль (авторизируется) в информационную систему государственной базы данных "Е-лицензирование" (далее - ИС ГБД "Е-лицензирование");
вводит запрос в шлюз электронного правительства;
заполняет формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме, сканирует необходимые документы, предоставленные услугополучателем, и прикрепляет их к форме запроса;
регистрирует запрос и обрабатывает услугу в ИС ГБД "Е-лицензирование";
проверяет соответствия услугополучателя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии в соответствии с пунктом 9 Стандарта;
формирует сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя в ИС ГБД "Е-лицензирование";
Специалист по лицензированию формирует результат государственной услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование" либо мотивированный ответ об отказе и передает руководителю для подписания - при выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии не позднее 14 (четырнадцать) рабочих дней, при переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии не позднее 9 (девять) рабочих дней, при выдаче дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии не позднее 1 (один) рабочего дня;
4) руководитель подписывает результат государственной услуги и передает специалисту по лицензированию – не более 15 (пятнадцать) минут;
5) специалист по лицензированию передает работнику канцелярии результат государственной услуги - не более 15 (пятнадцать) минут;
6) работник канцелярии выдает результат государственной услуги услугополучателю либо курьеру ЦОНа в течении 1 (один) рабочего дня.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным постановлением акимата Атырауской области от 29.08.2014 № 257 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
работник канцелярии услугодателя;
руководитель;
специалист по лицензированию.
7. Схема функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через услугодателя приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги

2) басшы өтінішті құжаттар топтамасын тексеру үшін лицензиялау бойынша маманға тапсырады – 15 (он бес) минуттан аспайды;
3) лицензиялау бойынша маман:
"Е-лицензиялау" мемлекеттік деректер қоры ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ) логин және паролін енгізеді (авторланады);
электронды үкімет шлюзіне сұраным енгізеді;
құжаттардың бары туралы қағаз түрінде белгі қоя отырып, сұраным нысанын толтырады, қызмет алушы ұсынған құжаттарды сканерлеп, сұраным нысанына тіркейді;
"Е-лицензиялау" АЖ МДҚ сұраным енгізеді және қызметті өңдейді;
Стандарттың 9-тармағына сәйкес қызмет алушының біліктілік талаптарына және лицензия беру негіздеріне сәйкестігін тексереді;
"Е-лицензиялау" АЖ МДҚ қызмет алушы дерегінде бұзушылықтар болса сұратылған мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастырады;
Лицензиялау бойынша маман "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-де мемлекеттік қызмет нәтижесін немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қалыптастырады және басшыға қол қоюға береді – лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру кезінде - 14 (он төрт) жұмыс күнінен, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу кезінде - 9 (тоғыз) жұмыс күнінен, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын беру кезінде – 1 (бір) жұмыс күнінен кешіктірмей;
4) басшы мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесіне қол қояды және лицензиялау бойынша маманға жібереді– 15 (он бес) минуттан аспайды;
5) лицензиялау бойынша маман көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижесін кеңсе қызметкеріне жолдайды - 15 (он бес) минуттан аспайды;
6) кеңсе қызметкері көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижесін 1 (бір) жұмыс күні ішінде қызмет алушыға немесе ХҚО шабарманына береді.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 257 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі қызмет көрсетушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылының сипаттамасы
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде келесі құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) тартылады: қызмет беруші кеңсесінің қызметкері; басшы лицензиялау бойынша маман.
7. Қызмет беруші арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттесу схемасы осы Регламенттің 1–қосымшасында келтірілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де қызмет берушілермен өзара іс-қимыл, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйені қолдану тәртібінің сипаттамасы

8. Пошаговые действия и решения инспектора ЦОНа (диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту):
1) процесс 1 - услугополучатель подает заявление в ЦОН - максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 15 (пятнадцать) минут;
2) процесс 2 - инспектор ЦОНа регистрирует поступившие документы и выдает расписку услугополучателю о приеме соответствующих документов с указанием (максимально допустимое время обслуживания услугополучателя в день обращения - не более 15 минут);
номера и даты приема документов;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора ЦОНа, принявшего заявление на оформление документов;
3) процесс 3 - инспектор ЦОНа передает документы в накопительный сектор в течение 30 минут;
4) условие 1 - накопительный сектор собирает документы, составляет реестр и передает услугодателю через курьера ЦОНа в течении дня;
5) процесс 4 - курьер ЦОНа передает документы в канцелярию услугодателя;
6) процесс 5 - канцелярия услугодателя передает результат государственной услуги курьеру ЦОНа в течении дня;
7) процесс 6 - курьер ЦОНа передает результат государственной услуги в накопительный сектор в течение 15 минут;
8) процесс 7 - накопительный сектор передает результат государственной услуги инспектору ЦОНа в течение 15 минут для выдачи услугополучателю;
9) процесс 8 - инспектор выдает результат государственной услуги услугополучателю (максимально допустимое время ожидания в очереди при получении результата государственной услуги – не более 15 минут).
9. Пошаговые действия и решения через веб-портал (диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги приведены приложении 2 к настоящему Регламенту):
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на веб-портале с помощью своего регистрационного свидетельства ЭЦП, которое прикреплено услугополучателем в интернет-браузер компьютера (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на веб-портале);
2) процесс 1 - прикрепление услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП в интернет-браузер компьютера, введение услугополучателем пароля (процесс авторизации) на веб-портале для получения государственной услуги;
3) условие 1 - проверка на веб-портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через индивидуальный идентификационный номер (далее - ИИН) и пароль;

8. ХҚО инспекторының қадам-қадамымен жасалатын әрекеттері
мен шешімдері (мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттің № 1 диаграммасы осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген):
1) 1-процесс - қызмет алушы ХҚО өтініш тапсырады – қажетті құжаттар тапсыру барысында кезекте тұрудың рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минуттан артық емес;
2) 2-процесс - ХҚО инспекторы түскен құжаттарды тіркейді және қызмет алушыға тиісті құжаттарды қабылдағандығы жөнінде төмендегілерді көрсете отырып, қолхат береді (қызмет алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты - жүгінген күні 15 минуттан артық емес):
құжаттарды қабылданған күні және нөмірі;
сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
қоса тіркелген құжаттардың атаулары мен саны;
құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
құжаттарды рәсімдеуге өтінішті қабылдаған ХҚО инспекторының тегі, аты, әкесінің аты;
3-процесс - ХҚО инспекторы құжаттарды 30 минут ішінде жинақтаушы секторға береді;
1–шарт - жинақтаушы сектор құжаттарды жинап, тізілімін құрады және бір күн ішінде ХҚО шабарманы арқылы қызмет берушіге жолдайды;
4–процесс - ХҚО шабарманы құжаттарды қызмет берушінің кеңсесіне береді;
5–процесс - қызмет берушінің кеңсесі мемлекеттік қызмет нәтижесін ХҚО шабарманына бір күн ішінде береді;
6–процесс - ХҚО шабарманы 15 (он бес) минут ішінде құжаттарды жинақтаушы секторға береді;
7–процесс - жинақтаушы сектор 15 (он бес) минут ішінде қызмет алушыға беру үшін мемлекеттік қызмет қорытындысын ХҚО инспекторына береді;
8–процесс - инспектор көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижесін қызмет алушыға береді (көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижесін алу үшін кезекте тұрудың рұқсат етілген ең ұзақ уақыты - 15 минуттан артық емес).
9. Веб-портал арқылы көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсетудің адымдық әрекеттері мен шешімдері (мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттің № 2 диаграммасы осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген)
1) қызмет алушы веб-порталға тiркелудi компьютердiң интернет-браузерiне сақтап қойған өзiнiң ЭЦҚ тiркеу куәлiгiнiң көмегiмен жүзеге асырады (веб-порталға тiркелмеген қызмет алушылар үшiн жүзеге асырылады);
2) 1–процесс – қызмет алушының ЭЦҚ тiркеу куәлiгiн компьютердiң интернет - браузерiне бекiтуi, мемлекеттiк қызметтi алу үшiн алушының веб-порталға парольдi енгiзу (авторландыру үдерiсi);
3) 1-шарт – жеке сәйкестік нөмірі (бұдан әрі - ЖСН) және пароль арқылы тіркелген қызмет алушы туралы мәліметтердің түпнұсқалылығын веб-порталда тексеру;

4) процесс 2 - формирование веб-порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 - выбор услугополучателем государственной услуги, указанной в настоящем регламенте, заполнение услугополучателем формы запроса (ввод данных) с прикреплением необходимых документов в электронном виде;
6) процесс 4 - оплата услуги на платежный шлюз "электронного правительства", а затем эта информация поступает в ИС ГБД "Е-лицензирование";
7) условие 2 - проверка в ИС ГБД "Е-лицензирование" факта оплаты за оказание государственной услуги;
8) процесс 5 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с отсутствием оплаты за оказание государственной услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование";
9) процесс 6 - выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
10) условие 3 - проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных между ИИН, указанных в запросе и в регистрационном свидетельстве ЭЦП;
11) процесс 7 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
12) процесс 8 - удостоверение (подписание) посредством ЭЦП услугополучателя заполненной формы запроса (введенных данных) и прикрепленных к нему документов (в электронном виде) на оказание государственной услуги;
13) процесс 9 - регистрация электронного документа (запроса услугополучателя) и обработка запроса в ИС ГБД "Е-лицензирование";
14) условие 4 - проверка услугодателем соответствия услугополучателя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии;
15) процесс 10 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя в ИС ГБД "Е-лицензирование";
16) процесс 11 - получение услугополучателем результата государственной услуги, сформированной веб-порталом. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Необходимую информацию и консультацию по оказанию государственной услуги можно получить по бесплатному телефону Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг - 1414.
10. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность" приведен в приложении 3 к настоящему регламенту.

4) 2–процесс – қызмет алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты веб-порталда авторландырудан бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру;
5) 3–процесс – қызмет алушының осы Регламентте көрсетілген мемлекеттік қызметті таңдауы, мемлекеттік қызметті көрсетуге арналған сұрау салу нысанын толтыруы (деректерді енгізуі), сұрау салу нысанына қажетті құжаттарды электронды түрде қоса беру;
6) 4–процесс – "электронды үкіметтің" төлем шлюзінде мемлекеттiк қызмет төлемақысын жасау, сосын бұл ақпарат "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ – на келiп түседi;
7) 2–шарт – "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да көрсетiлген мемлекеттiк қызметтiң төлемақысын тексеру;
8) 5–процесс – "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-да көрсетiлетін мемлекеттiк қызмет үшiн төлемақының болмауына байланысты сұрау салынған мемлекеттiк қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
9) 6–процесс – қызмет алушының сұрау салуын куәландыру (қол қою) үшін ЭЦҚ тіркеу куәлігін таңдау;
10) 3–шарт – веб-порталда ЭЦҚ тiркеу куәлiгiнiң әрекет ету мерзiмiн және тiзiмде қайтарып алынған (күшi жойылған) тiркеу куәлiктерiнiң болмауын, сондай-ақ сұрау салуда және ЭЦҚ тiркеу куәлiгiнде көрсетiлген ЖСН арасындағы сәйкестендiрме деректерге сәйкес келуiн тексеру;
11) 7-процесс – алушының ЭЦҚ түпнұсқалылығының расталмауымен байланысты сұрау салынған мемлекеттiк қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 8–процесс – қызмет алушының ЭЦҚ көмегiмен сауалдың толтырылған нысанын (енгiзiлген деректердi) және көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсетуге арналған оған бекітілген құжаттарды (электронды түрде) мемлекеттік қызмет көрсету үшін куәландыру (қол қою);
13) 9-процесс – "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-ғы электрондық құжатты (алушының сұрау салуын) тiркеу және "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-ғы сұрау салуды өңдеу;
14) 4–шарт – қызмет алушының бiлiктiлiк талаптарына және лицензия беру негiздерiне сәйкестiгiн қызмет берушiнiң тексеруi;
15) 10–процесс - "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-дағы қызмет алушының деректерiнде бұзушылықтардың болуымен байланысты сұрау салынған мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
16) 11–процесс – қызмет алушының веб-порталда қалыптастырылған мемлекеттiк қызмет нәтижесiн (электрондық лицензияны) алуы. Электрондық құжат қызмет берушiнiң уәкiлеттi тұлғасының ЭЦҚ-сын пайдаланумен қалыптастырылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша қажетті ақпараттар мен кеңестерді мемлекеттік қызмет көрсету сұрақтары бойынша Бірыңғай байланыс – орталығының 1414 ақысыз телефоны арқылы алуға болады.
10. Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.

Сноска. Регламент дополнен пунктом 10 в соответствии с постановлением акимата Атырауской области от 29.08.2014 № 257 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на
медицинскую деятельность"
Схема функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через услугодателя
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Атырауской области от 29.08.2014 № 257 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на
медицинскую деятельность"
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через ИС ЦОН
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через веб-портал
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на
медицинскую деятельность"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность"
Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии с постановлением акимата Атырауской области от 29.08.2014 № 257 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к постановлению
акимата Атырауской области
от 20 марта 2014 года № 81
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 20 марта 2014 года № 81
Регламент государственной услуги "Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление здравоохранения Атырауской области" (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) услугодателя посредством канцелярии или веб-портала "Е-лицензирование": www.elicense.kz (далее – портал);
2) веб-портал "электронного правительства" (далее – веб-портал): www.egov.kz.
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта государственной услуги, утвержденный постановлением Правительства от 24 февраля 2014 года № 142 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" (далее - стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.
В случае обращения услугополучателя за получением лицензии на бумажном носителе лицензия распечатывается и заверяется печатью и подписью руководителя услугодателя.

Ескерту. Регламент 10-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 257 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Медициналық қызметке лицензия
беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимыл схемасы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 257 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Медициналық қызметке лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын
беру" мемлекеттік көретілетін қызмет
Регламентіне 2–қосымша
ХҚО арқылы ҚФБ әрекеттерінің сипатталуы
Веб-портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсеткен кезде өзара функционалды әрекеттестік диаграммасы
Условные обозначения:
"Медициналық қызметке
лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
"Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Ескерту. Регламент 3-қосымшамен толықтырылды - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 257 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы № 81
қаулысына 2-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы № 81
қаулысымен бекітілген
"Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетіледі.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға арналған өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелерін беру:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі немесе www.elicense.kz "Е-лицензиялау" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы;
2) www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – веб - портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы өндірумен байланысты фармацевтикалық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру немесе Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 142 "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық
Көрсетілетін қызметті алушы лицензияны қағаз тасығышта алу үшін жүгінген жағдайда, лицензия басып шығарылады және көрсетілетін қызметті беруші басшысының мөрімен және қолымен расталады.

11) процесс 7 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
12) процесс 8 - удостоверение (подписание) посредством ЭЦП услугополучателя заполненной формы запроса (введенных данных) и прикрепленных к нему документов (в электронном виде) на оказание государственной услуги;
13) процесс 9 - регистрация электронного документа (запроса услугополучателя) и обработка запроса в ИС ГБД "Е-лицензирование";
14) условие 4 - проверка услугодателем соответствия услугополучателя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии;
15) процесс 10 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя в ИС ГБД "Е-лицензирование";
16) процесс 11 - получение услугополучателем результата государственной услуги, сформированной веб-порталом. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Необходимую информацию и консультацию по оказанию государственной услуги можно получить по бесплатному телефону Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг - 1414.
9. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность" приведен в приложении 3 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 9 в соответствии с постановлением акимата Атырауской области от 29.08.2014 № 257 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на
фармацевтическую деятельность"
Схема функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через услугодателя
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Атырауской области от 29.08.2014 № 257 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на
фармацевтическую деятельность"
Диаграмма функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через веб-портал
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на
фармацевтическую деятельность"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность"

11) 7-процесс – алушының ЭЦҚ түпнұсқалылығының расталмауымен байланысты сұрау салынған мемлекеттiк қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 8 – процесс – қызмет алушының ЭЦҚ көмегiмен сауалдың толтырылған нысанын (енгiзiлген деректердi) және көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсетуге арналған оған бекітілген құжаттарды (электронды түрде) мемлекеттік қызмет көрсету үшін куәландыру (қол қою);
13) 9-процесс – "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-ғы электрондық құжатты (алушының сұрау салуын) тiркеу және "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-ғы сұрау салуды өңдеу;
14) 4–шарт – қызмет алушының бiлiктiлiк талаптарына және лицензия беру негiздерiне сәйкестiгiн қызмет берушiнiң тексеруi;
15) 10–процесс - "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-дағы қызмет алушының деректерiнде бұзушылықтардың болуымен байланысты сұрау салынған мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
16) 11–процесс – қызмет алушының веб-порталда қалыптастырылған мемлекеттiк қызмет нәтижесiн (электрондық лицензияны) алуы. Электрондық құжат қызмет берушiнiң уәкiлеттi тұлғасының ЭЦҚ-сын пайдаланумен қалыптастырылады. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша қажетті ақпараттар мен кеңестерді мемлекеттік қызмет көрсету сұрақтары бойынша Бірыңғай байланыс – орталығының 1414 ақысыз телефоны арқылы алуға болады.
9. "Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
Ескерту. Регламент 9-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 257 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Фармацевтикалық қызметке лицензия
беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру" мемлекеттік
көретілетін қызмет Регламентіне
1-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимыл схемасы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 257 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Фармацевтикалық қызметке лицензия
беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру" мемлекеттік
көретілетін қызмет Регламентіне
2–қосымша
Веб-портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсеткен кезде өзара функционалды әрекеттестік диаграммасы
"Фармацевтикалық қызметке лицензия
беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша

Сноска. Регламент дополнен приложением 3 в соответствии постановлением акимата Атырауской области от 29.08.2014 № 257 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3 к постановлению
акимата Атырауской области
от 20 марта 2014 года № 81
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 20 марта 2014 года № 81
Регламент государственной услуги "Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление здравоохранения Атырауской области" (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов государственной услуги осуществляются через:
1) услугодателя посредством канцелярии или веб-портала "Е-лицензирование": www.elicense.kz (далее – портал);
2) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникации Республики Казахстан (далее – ЦОН);
3) веб-портал "электронного правительства" (далее – веб-портал) www.egov.kz.
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги: выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта государственной услуги, утвержденной постановлением Правительства от 24 февраля 2014 года № 142 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" (далее - Стандарт).
В случае обращения услугополучателя за получением лицензии на бумажном носителе лицензия распечатывается и заверяется печатью и подписью руководителя услугодателя.

Ескерту. Регламент 3-қосымшамен толықтырылды - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 257 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Фармацевтикалық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы № 81
қаулысына 3-қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 20 наурыздағы № 81
қаулысымен бекітілген
"Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Жалпы ережелер
1. "Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетіледі.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға арналған өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижелерін беру:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі немесе www.elicense.kz "Е-лицензиялау" веб-порталы (бұдан әрі – портал);
2) Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – ХҚО);
3) www.e.gov.kz "электрондық үкімет" веб - порталы (бұдан әрі - веб-портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі: медициналық қызметке лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны қайта ресімдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқаларын беру немесе Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 142 "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауап.
Көрсетілетін қызметті алушы лицензияны қағаз тасығышта алу үшін жүгінген жағдайда, лицензия басып шығарылады және көрсетілетін қызметті беруші басшысының мөрімен және қолымен расталады.

14) условие 4 - проверка услугодателем соответствия услугополучателя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии;
15) процесс 10 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя в ИС ГБД "Е-лицензирование";
16) процесс 11 - получение услугополучателем результата государственной услуги, сформированной веб-порталом. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Необходимую информацию и консультацию по оказанию государственной услуги можно получить по бесплатному телефону Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг - 1414.
10. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения" приведен в приложении 3 к настоящему регламенту.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 10 в соответствии с постановлением акимата Атырауской области от 29.08.2014 № 257 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
деятельность связанную с оборотом
наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области
здравоохранения"
Схема функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через услугодателя
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Атырауской области от 29.08.2014 № 257 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через ИС ЦОН
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании государственной услуги через веб-портал
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги "Выдача
лицензии, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
деятельность связанную с оборотом
наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области
здравоохранения"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения"

14) 4–шарт – қызмет алушының бiлiктiлiк талаптарына және лицензия беру негiздерiне сәйкестiгiн қызмет берушiнiң тексеруi
15) 10–процесс - "Е-лицензиялау" АЖ МДҚ-дағы қызмет алушының деректерiнде бұзушылықтардың болуымен байланысты сұрау салынған мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
16) 11–процесс – қызмет алушының веб-порталда қалыптастырылған мемлекеттiк қызмет нәтижесiн (электрондық лицензияны) алуы. Электрондық құжат қызмет берушiнiң уәкiлеттi тұлғасының ЭЦҚ-сын пайдаланумен қалыптастырылады. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша қажетті ақпараттар мен кеңестерді мемлекеттік қызмет көрсету сұрақтары бойынша Бірыңғай байланыс – орталығының 1414 ақысыз телефоны арқылы алуға болады.
10. "Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
Ескерту. Регламент 10-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 257 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Денсаулық сақтау саласындағы
есірткі құралдарының, психотроптық
заттар мен прекурсорлардың айналымына
байланысты қызметке лицензиялар беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимыл схемасы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы әкімдігінің 29.08.2014 № 257 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Денсаулық сақтау саласындағы есірткі
құралдарының, психотроптық заттар мен
прекурсорлардың айналымына байланысты
қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет Регламентіне 2–қосымша
ХҚО арқылы ҚФБ әрекеттерінің сипатталуы
Веб-портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсеткен кезде өзара функционалды әрекеттестік диаграммасы
Условные обозначения
"Денсаулық сақтау саласындағы
есірткі құралдарының, психотроптық
заттар мен прекурсорлардың айналымына
байланысты қызметке лицензиялар беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын
беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
"Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бизнес-процестерінің анықтамалығы