О внесении изменения в решение Атырауского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 250-ІV "Об утверждении правил присвоения звания "Почетный гражданин области (города, района)"
Решение Атырауского областного маслихата от 11 июля 2014 года № 299-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 июля 2014 года № 2950
В соответствии с подпунктом 12-2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление акимата Атырауской области от 4 апреля 2014 года № 93 "О внесении изменения в постановление акимата Атырауской области от 15 мая 2009 года № 125 "О правилах присвоения звания "Почетный гражданин области (города, района)", областной маслихат V созыва на внеочередной ХХІІI сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата 16 октября 2009 года № 250-ІV "Об утверждении правил присвоения звания "Почетный гражданин области (города, района)" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2555, опубликовано 1 декабря 2009 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующее изменение:
в Правилах присвоения звания "Почетный гражданин области (города, района) на государственном языке:
в тексте на государственном языке в пункте 14 слово "село" заменить словом "ауыл".
Текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам законности, депутатской этики и правозащите (Т. Мукатанов).
Председатель сессии С. Дюсенгалиев
Секретарь маслихата С. Лукпанов

Атырау облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 250-IV "Облыстық (қаланың, ауданның) құрметтi азаматы" атағын беру қағидасын бекiту туралы" шешiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 шілдедегі № 299-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 шілдеде № 2950 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 12-2) тармақшасына және Атырау облысы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 93 "Атырау облысы әкiмдiгiнiң 2009 жылғы 15 мамырдағы № 125 "Облыстың (қаланың, ауданның) құрметтi азаматы" атағын беру қағидасы туралы" қаулысына өзгеріс енгiзу туралы" қаулысын қарап, V шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс ХХIІI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 250-IV "Облыстың (қаланың, ауданның) құрметтi азаматы" атағын беру қағидасын бекiту туралы" шешiмiне (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2555 тiркелген, 2009 жылғы 1 желтоқсанда "Атырау" газетiнде жарияланған) келесi өзгерiс енгiзiлсiн:
"Облыстың (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру мемлекеттік тілдегі қағидасында:
мемлекеттік тілдегі мәтінінде 14-тармақтағы "село" деген сөз "ауыл" деген сөзбен ауыстырылсын.
Орыс тіліндегі мәтіні өзгертілмейді.
2. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Т. Мұқатанов) жүктелсін.
Сессия төрағасы С. Дүйсенғалиев
Мәслихат хатшысы С. Лұқпанов