Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование элитных семян"
Постановление Акимата Атырауской области от 19 сентября 2014 года № 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 октября 2014 года № 3019
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 09.10.2015 № 314 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламент государственной услуги "Субсидирование элитных семян", согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Дюсембаева Г.И. – первого заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Б. Измухамбетов
Приложение к постановлению
акимата Атырауской области
от 19 сентября 2014 года № 296
Утвержден постановлению
акимата Атырауской области
19 сентября 2014 года № 296
Регламент государственной услуги "Субсидирование элитных семян"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование элитных семян" (далее - государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (далее - услугодатель) – государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Атырауской области", (далее – управление).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги - предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является документы, предусмотренные пунктом 9 Стандарта государственной услуги "Субсидирование элитных семян", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 843 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование элитных семян" (далее – стандарт).

"Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 296 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қазанда № 3019 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қазандағы № 314 қаулысымен
РҚАО ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 09.10.2015 № 314 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Б. Ізмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 296 қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 296 қаулысымен бекітілген
" Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) - "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – басқарма) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдар тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 843 "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағында көзделген құжаттар негіз болып табылады.

5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность их выполнения:
1) специалист канцелярии услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов указанных в пункте 9 Стандарта (далее – документы) в течение 15 (пятнадцати) минут осуществляет прием и регистрацию документов, направляет руководителю услугодателя.
2) руководитель услугодателя рассматривает в течение 15 (пятнадцати) минут документы и определяет ответственного исполнителя услугодателя.
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает и предоставляет в течение 1 (одного) рабочего дня документы на рассмотрение межведомственной комиссии (далее - МВК), созданной решением акима района (города областного значения) (далее – аким) для рассмотрения заявок и определения сумм субсидий для каждого семеноводческого хозяйства (далее- семхоз) и потребителя семян по каждому виду элитных семян.
4) МВК рассматривает документы и в течение 2 (двух) рабочих дней формирует предварительные квоты для каждого семхоза и потребителя семян по каждому виду элитных семян, направляет на утверждение акиму (далее – предварительные квоты ).
5) аким утверждает и направляет в течение 1 (одного) рабочего дня предварительные квоты ответственному исполнителю услугодателя для составления реестра услугополучателей (далее – реестр).
6) ответственный исполнитель услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня составляет реестр.
7) аким утверждает реестр в течение 1 (одного) рабочего дня и направляет ответственному исполнителю услугодателя.
8) услугополучатель каждый месяц (к 1 числу) предоставляет ответственному исполнителю услугодателя документы согласно пункта 9 стандарта.
9) ответственный исполнитель услугодателя в течение 1 (одного) рабочего дня проверяет соответствие представленных документов и направляет услугодателю управления утвержденные предварительные квоты и сводный реестр.
10) руководитель услугодателя управления в течение 1 (одного) рабочего дня рассматривает документы и направляет ответственному исполнителю услугодателя управлении.
11) ответственный исполнитель услугодателя управления в течение 2 (двух) рабочих дней формирует сводную ведомость и направляет на утверждение руководителю управления.
12) руководитель управления в течение 1 (одного) рабочего дня подписывает сводную ведомость и передает ответственному исполнителю финансового услугодателя управлении.

5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінiң құрамына кiретiн әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар) ұсынған сәттен бастап 15 (он бес) минут ішінде құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды.
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 15 (он бес) минут ішінде құжаттарды қарайды және қызмет берушінің жауапты орындаушысын белгілейді.
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды қарайды және 1 (бір) жұмыс күні ішінде әрбір тұқым шаруашылығы (бұдан әрі – тұқымшар) және тұқым тұтынушы үшін элиталық тұқымның әрбір түрі бойынша субсидиялар сомасын айқындау және өтінімдерді қарау үшін ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің (бұдан әрі – әкім) шешімімен құрылған ведомствоаралық комиссияға (бұдан әрі – ВАК) қарауға ұсынады.
4) ВАК құжаттарды 2 (екі) жұмыс күні ішінде қарайды және әрбір тұқымшарға және тұқым тұтынушыға элиталық тұқымның әрбір түрі бойынша алдын ала квоталарды қалыптастырады, әкімге бекітуге ұсынады (бұдан әрі - алдын ала квоталар).
5) әкім алдын ала квоталарды 1 (бір) жұмыс күні ішінде бекітеді және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін (бұдан әрі – тізілім) жасау үшін жолдайды.
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде тізілім жасайды.
7) әкім 1 (бір) жұмыс күні ішінде тізілімді бекітеді және оны көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды.
8) көрсетілетін қызметті алушы ай сайын (1 күніне дейін) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына Стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады.
9) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың сәйкестігін тексереді және басқарманың көрсетілетін қызметті берушісіне бекітілген алдын ала квоталарды және жиынтық тізілімді жолдайды.
10) басқарманың көрсетілетін қызметті берушісінің басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде құжаттарды қарайды және басқарманың көрсетілетін қызметті берушісінің жауапты орындаушысына жолдайды.
11) басқарманың көрсетілетін қызметті берушісінің жауапты орындаушысы 2 (екі) жұмыс күні ішінде жиынтық тізімдеме жасақтайды және басқарманың басшысына бекітуге жолдайды.
12) басқарманың басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде жиынтық тізімдемеге қол қояды және басқарманың қаржылық көрсетілетін қызметті берушісінің жауапты орындаушысына береді.

13) ответственный исполнитель финансового услугодателя управления в течение 5 (пяти) календарных дней формирует и представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) МВК;
5) аким;
6) руководитель управления;
7) руководитель услугодателя управления;
8) ответственный исполнитель услугодателя управления;
9) ответственный исполнитель финансового услугодателя управления.
7.Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) по оказанию государственной услуги приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту, справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование элитных семян" в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование элитных семян"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками ) с указанием длительности каждой процедуры (действия) по оказанию государственной услуги
Приложение 2
к регламенту государственной
"Субсидирование элитных семян"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование элитных семян"
Условные обозначения:

13) басқарманың қаржылық көрсетілетін қызметті берушісінің жауапты орындаушысы 5 (бес) күнтізбелік күн ішінде төлем шоттарының тізілімін жасақтайды және аумақтық қазынашылық бөлімшесіне ұсынады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттiк қызметті көрсету процесiне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінiң құрылымдық бөлiмшелерінің (қызметкерлерінің) тiзбесi:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) ВАК;
5) әкім;
6) басқарманың басшысы;
7) басқарманың көрсетілетін қызметті берушісінің басшысы;
8) басқарманың көрсетілетін қызметті берушісінің жауапты орындаушысы;
9) басқарманың қаржылық көрсетілетін қызметті берушісінің жауапты орындаушысы.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша әрбір рәсiмнің (iс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлiмшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс–қимылдар) реттілігін сипаттау осы Регламенттің 1-қосымшасында, "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы Регламенттің 2– қосымшасында келтірілген.
Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша әрбір рәсiмнің (iс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлiмшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс–қимылдар) реттілігін сипаттау
" Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
"Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер: