Об организации и финансировании общественных работ на 2014 год
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 13 февраля 2014 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 07 марта 2014 года № 2872
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.        Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлениии в Республике Казахстан", на основании статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шакирову Г.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Айдарбеков С.
(ПГА) __ (АИАО) __ (УГИТАО) __ (СППАО) __ (ДСАО) __ (ПАО) __ (РКАО) __ (ГУВД) __ (ОУДОГА) __ (АААО) __ (ДДОАО) __ (АОТИ) __ (УЮГА) __ (ДИСААО) __ (УКПССУГПАО) __ (ДКСОАО) __ (ДККМФДАО) __ (ДКСЗАО) __ (КАОС) __ (ДКАО) __ (ИФКАО) __ (НДАО) __ (НУГА) __ (Жайық-Каспий БВИ) __ (ДАДГСАО) __ (ТЗИАО) __ (ДАРЕМАО) __ (ДЧСАО) __ (ЗРАОСО) __(ДВДАО)
СОГЛАСОВАНО:
Председатель кооператива
собственников квартир "Ақ Жол-Темір"             Г. Салихова
13.02.2014 г.
Прокурор государственного учреждения
"Прокуратура города Атырау Атырауской области"   Н. Карашолак
13.02.2014 г.
Председатель Атырауского городского суда № 2     А. Ташенова
13.02.2014 г.
Начальник пункта миграционной полиции
Департамента Внутренних дел по Атырауской
области Управления Внутренних дел
города Атырау                                    Г. Лукманова
13.02.2014 г.
Председатель специализированного
административного суда города Атырау
Атырауской области                               Б. Кадыргалиев
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Антимонопольная инспекция по Атырауской
области"                                         Н. Таубаев
13.02.2014 г.
Председатель специализированного межрайонного
экономического суда Атырауской области           Б. Жаманбаев
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственной инспекции труда
Атырауской области"                              С. Ишай
13.02.2014 г.
Председатель Атырауского городского филиала
Атырауского областного общества инвалидов        С. Утегалиев
13.02.2014 г.
Прокурор государственного учреждения
"Специализированная природоохранная
прокуратура Атырауской области"                  К. Утеулиев
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Департамент статистики Атырауской области"      Г. Мухангалиева
13.02.2014 г.
Прокурор государственного учреждения
"Прокуратура Атырауской области"                 Г. Тогызбаев
13.02.2014 г.
Председатель государственного учреждения
"Ревизионная комиссия Атырауской области"        М. Мурзиев
13.02.2014 г.
Начальник государственного учреждения
"Городское управление внутренних дел
города Атырау Департамента внутренних дел
Атырауской области"                              К. Умбеткалиев
13.02.2014 г.
Председатель Атырауского городского филиала
Республиканского общественного объединения
"Организация ветеранов"                          А. Бекеш
13.02.2014 г.
Председатель общественного объединения
"Аналар үндестігі"                               Г. Биташева
13.02.2014 г.
Директор учреждения "Газета Ар-честь"            К. Батыров
13.02.2014 г.
Председатель общественного объединения
Садоводов "Беймахис"                             А. Гумаров
13.02.2014 г.
Начальник республиканского государственного
учреждения "Объединенное управление по делам
обороны города Атырау" Министерства обороны
Республики Казахстан                             С. Арапбаев
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Аппарат акима Атырауской области
Республики Казахстан"                            Е. Баспаев
13.02.2014 г.
Начальник республиканского государственного
учреждения "Департамент по делам обороны
Атырауской области" Министерства обороны
Республики Казахстан                             А. Кукатов
13.02.2014 г.
Директор Атырауского областного филиала
акционерного общества "ҚазАвтоЖол"               Ж. Шарипов
13.02.2014 г.
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Казахский научно-
исследовательский геологоразведочный
нефтяной институт"                               К. Таскинбаев
13.02.2014 г.
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Атырауская
областная территориальная инспекция Комитета
государственной инспекций в агропромышленном
комплексе Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"                            Р. Шугаепов
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Управление юстиции города Атырау Департамента
юстиции Атырауской области Министерства юстиции
Республики Казахстан"                            А. Кадралиев
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Департамента по исполнению судебных актов
Атырауской области Комитета по исполнению
судебных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан"                            К. Сапаров
13.02.2014 г.
Директор "Института судебной экспертизы
по Атырауской области" (г.Атырау)
Государственного учреждения "Центр судебной
экспертизы" Министерства юстиции Республики
Казахстан"                                       Б. Шайхин
13.02.2014 г.
Начальник государственного учреждения
"Управление Комитета по правовой статистике и
специальным учетам Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан по Атырауской области"      Б. Тазабеков
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Департамент по контролю в сфере образования
Атырауской области Комитета по контролю в сфере
образования и науки Министерства образования и
науки Республики Казахстан"                      М. Ахметова
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Департамент Комитета контроля медицинской и
фармацевтической деятельности Министерства
здравоохранения Республики Казахстан по
Атырауской области"                              Б. Газизов
13.02.2014 г.
Директор Атырауского областного филиала
республиканского государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения "Республиканский
центр электронного здравоохранения" Министерства
здравоохранения Республики Казахстан             М. Кашкенова
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Департамент по контролю и социальной защите
Комитета по контролю и социальной защите
Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан по Атырауской
области"                                         Т. Естебаев
13.02.2014 г.
Директор Атырауского областного филиала
Республиканского государственного казенного
предприятия "Государственный центр по выплате
пенсий Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан"                  Б. Бекенов
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Канцелярия Атырауского областного суда
Департамента по обеспечению деятельности судов
при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата
Верховного Суда Республики Казахстан)"           Г. Джумагалиева
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Департамент казначейства по Атырауской области
Комитета казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан"                            А. Серикбаев
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Инспекция финансового контроля по Атырауской
области Комитета финансового контроля
Министерства финансов Республики Казахстан"      М. Лукпанов
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Налоговый департамент по Атырауской области
Налогового комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"                            Н. Байгазиев
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Налоговое управление по городу Атырау
Налогового департамента по Атырауской
области Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"                   Ж. Нуржанов
13.02.2014 г.
Руководитель Республиканского государственного
учреждения "Жайык-Каспийская бассейновая
инспекция по регулированию использования и
охране водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства окружающей среды и
водных ресурсов Республики Казахстан"            Б. Куанов
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Департамент Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы по
Атырауской области"                              М. Избанов
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Территориальная земельная инспекция
Комитета по управлению земельными ресурсами
Министерства регионального развития Республики
Казахстан по Атырауской области"                 Г. Сулейменов
13.02.2014 г.
Директор Атырауского филиала Республиканского
государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения "Научно-производственный
центр земельного кадастра" Комитета по управлению
земельными ресурсами Министерства регионального
развития Республики Казахстан                    К. Темиров
13.02.2014 г.
Директор Филиала республиканского
государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения "Информационно-
вычислительный центр Агенства Республики
Казахстан по статистике" по Атырауской
области"                                         А. Тулеуов
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Департамент Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий
по Атырауской области"                           Р. Мизамгалиева
13.02.2014 г.
Начальник государственного учреждения
"Департамент по чрезвычайным ситуациям
Атырауской области Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан"                  Б. Омаров
13.02.2014 г.
Руководитель государственного учреждения
"Западный региональный аэромобильный
оперативно-спасательный отряд Министерства
по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"  А. Ербозов
13.02.2014 г.
Начальник государственного учреждения
"Департамент внутренних дел Атырауской
области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"                            А. Жалмуханбетов
13.02.2014 г.
Председатель корпоративного фонда "Атырау"
общественного объединения "Казахское
общество слепых"                                 Н. Алтынбеков
13.02.2014 г.
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Коммунальное
обслуживание жилых домов города"                 А. Мулюков
13.02.2014 г.
Председатель общественного объединения
"Мүгедек әлемі"                                  К. Нуржигитова
13.02.2014 г.
Первый заместитель Атырауского областного
филиала общественного объединения "Партия
"Нұр Отан"                                       Е. Бектемиров
13.02.2014 г.
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Салюс"                         Н. Шиганакова
13.02.2014 г.
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью "INDEVER"                       А. Ишкараев
13.02.2014 г.
Приложение к постановлению
акимата города Атырау от

2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 125 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 07 наурызда № 2872 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысы негізінде, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстар ұйымдарының тізбелері, түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Г. Шәкіроваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                 С. Айдарбеков
(АҚП) __ (АОМҚИ) __ (АОМЕИБ) __ (АОМТҚП) __ (АОСД) __ (АОП) __ (АОТК) __ (АҚІІБ) __(АҚҚІЖББ) __ (АОӘА) __ (АОҚІЖД) __ (АОАИ) __ (АҚӘБ) __ (АОСАОД) __ (ҚСАЕАЖКАОБ) __ (АОБСБД) __ (МФҚБКАОД) __ (АОБӘҚД) __ (АОСК) __ (АОҚД) __ (АОҚБИ) __ (АОСД) __ (АҚСБ) __ (Жайық-Каспий БCИ) __ (МҚІААОД) __ (АОАЖИ)__ (ТМРААОД) __ (АОТЖД) __ (БӨАЖҚЖ) __ (АОІІД)
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақ Жол-Темір" пәтер иелері
кооперативінің төрайымы                          Г. Салихова
13.02.2014 ж.
"Атырау облысы Атырау қаласының
прокуратурасы" мемлекеттік
мекемесінің прокуроры                            Н. Қарашолақ
13.02.2014 ж.
Атырау қаласының № 2 сотының төрайымы            А. Тәшенова 13.02.2014 ж.
Атырау облысы Ішкі істер департаменті
Атырау қаласының Ішкі істер басқармасы
Көші-қон полициясы бөлімшесінің бастығы          Г. Лукманова
13.02.2014 ж.
Атырау облысы Атырау қаласының
мамандандырылған әкімшілік сотының төрағасы      Б. Кадыргалиев
13.02.2014 ж.
"Атырау облысы бойынша монополияға қарсы
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысы     Н. Таубаев
13.02.2014 ж.
Атырау облыстық мамандандырылған ауданаралық
экономикалық сотының төрағасы                    Б. Жаманбаев
13.02.2014 ж.
"Атырау облысы мемлекеттік еңбек инспекциясы
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы      С. Ишай
13.02.2014 ж.
Атырау облыстық мүгедектер қоғамының Атырау
қалалық филиалының төрағасы                      С. Утегалиев
"Атырау облысының мамандандырылған табиғат қорғау
прокуратурасы" мемлекеттік мекемесінің прокуроры    Қ. Өтеулиев
13.02.2014 ж.
"Атырау облысының Cтатистика департаменті"
мемлекеттік мекемесінің басшысы                  Г. Муханғалиева
13.02.2014 ж.
"Атырау облысының прокуратурасы" мемлекеттік
мекемесінің прокуроры                            Ғ. Тоғызбаев
13.02.2014 ж.
"Атырау облысының тексеру комиссиясы"
мемлекеттік мекемесінің төрағасы                 М. Мурзиев
13.02.2014 ж.
"Атырау облысының  Ішкі істер департаменті
Атырау қаласының Ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы                  Қ. Үмбетқалиев
13.02.2014 ж.
"Ардагерлер ұйымы" республикалық қоғамдық
бірлестігінің Атырау қалалық филиалының төрағасы   Ә. Бекеш
13.02.2014 ж.
"Аналар үндестігі" қоғамдық бірлестігінің
төрайымы                                         Г. Биташева
13.02.2014 ж.
"Ар-честь газеті" мекемесінің директоры          Қ. Батыров
13.02.2014 ж.
"Беймахис" Бағбандар қоғамдық бірлестігінің
төрағасы                                         А. Гумаров
13.02.2014 ж.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
"Атырау қаласының қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы                  С. Арапбаев
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы        Е. Баспаев
13.02.2014 ж.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
"Атырау облысының қорғаныс істері жөніндегі
департаменті" республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы                              А. Кукатов
13.02.2014 ж.
"ҚазАвтоЖол" акционерлік қоғамының Атырау
облыстық филиалының директоры                    Ж. Шарипов
13.02.2014 ж.
"Қазақтың мұнай геологиялық барлау ғылыми-
зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры                        К. Таскинбаев
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Агроөнеркәсіптік кешеніндегі
мемлекеттік инспекция комитетінің Атырау
облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін атқарушы            Р. Шугаепов
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Атырау облысы Әділет департаментінің Атырау
қаласының Әділет басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                              А. Кадралиев
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Сот актілерін орындау комитеті Атырау
облысының Сот актілерін орындау департаменті"
мемлекеттік мекемесінің басшысы                  К. Сапаров
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Сот сараптамасы орталығы" мемлекеттік мекемесінің
Атырау облысы бойынша Сот сараптамасы институты"
(Атырау қ.) директоры                            Б. Шайхин
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Құқықтық статистика және арнайы есепке алу
жөніндегі комитетінің Атырау облысы бойынша
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы      Б. Тазабеков
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
министрлігінің Білім және ғылым саласындағы
бақылау комитеті Атырау облысының Білім
саласындағы бақылау департаменті" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                              М. Ахметова
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі Медициналық және фармацевтикалық
қызметті бақылау комитетінің Атырау облысы
бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                          Б. Ғазизов
13.02.2014 ж.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігінің "Республикалық электрондық
денсаулық сақтау орталығы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы республикалық мемлекеттік
кәсіпорынның Атырау облыстық филиалы директоры   М. Кашкенова
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі Бақылау және
әлеуметтік қорғау комитетінің Атырау облысы
бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті"
мемлекеттік мекемесінің басшысы                  Т. Естебаев
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнетақы төлеу
жөніндегі мемлекеттік орталығы" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Атырау
облыстық филиалының директоры                    Б. Бекенов
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының)
Атырау облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                              Г. Джумагалиева
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қазынашылық комитетінің Атырау облысы бойынша
қазынашылық департаменті" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                              А. Серикбаев
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қаржылық бақылау комитетінің Атырау облысы
бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы                  М. Лукпанов
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Атырау облысы бойынша салық
департаменті" мемлекеттік мекемесінің басшысы    Н. Байғазиев
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Атырау облысы бойынша Салық
департаментінің Атырау қаласы бойынша Салық
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы      Ж. Нұржанов
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су
ресурстары министрлігі Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Жайық-Каспий бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы    Б. Қуанов
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет
істері агенттігінің Атырау облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесінің басшысы    М. Избанов
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
министрлігінің Жер ресурстарын басқару
комитетінің Атырау облысы бойынша аумақтық
жер инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                          Ғ. Сүлейменов
13.02.2014 ж.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
министрлігінің Жер ресурстарын басқару
комитетінің "Жер кадастры ғылыми-өндірістік
орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы
республикалық мемлекеттік кәсіпорнының
Атырау филиалы директоры                         Қ. Теміров
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Статистика
агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының Атырау облысы бойынша
Филиалының директоры                             А. Төлеуов
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды
реттеу агенттігінің Атырау облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесінің басшысы    Р. Мизамғалиева
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар
департаменті" мемлекеттік мекемесінің бастығы    Б. Омаров
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлігінің Батыс өңірлік аэромобильді
жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                          А. Ербозов
13.02.2014 ж.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Атырау облысының Ішкі істер
департаменті" мемлекеттік мекемесінің бастығы    А. Жалмуханбетов
13.02.2014 ж.
"Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің
"Атырау" корпоративтік қорының төрағасы          Н. Алтынбеков
13.02.2014 ж.
"Қаладағы тұрғын үйлерге коммуналдық қызмет
көрсету" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры                        А. Мулюков
13.02.2014 ж.
"Мүгедек әлемі" қоғамдық бірлестігінің төрайымы  К. Нұржігітова
13.02.2014 ж.
"Нұр Отан" Партиясы" қоғамдық бірлестігінің
Атырау облыстық филиалы төрағасының бірінші
орынбасары                                       Е. Бектеміров
13.02.2014 ж.
"Салюс" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры                        Н. Шиганакова
13.02.2014 ж.
"INDEVER" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры                        А. Ишкарев
13.02.2014 ж.
Атырау қалалық әкімдігінің

13 февраля 2014 года № 125
Перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники  их финансирования
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников МЗПх1,5; МЗПх2,0 (размер оплаты труда безработных предусматривется на основании индивидуального трудового договора)
Источники их финансирования
1
Государственное учреждение "Канцелярия Атырауского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
(аппарата Верховного суда Республики Казахстан)
2
Атырауской городской суд № 2
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
3
Специализированный межрайонный экономический суд Атырауской области
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
4
Специализированный административный суд города Атырау Атырауской области
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 600 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
5
Государственное учреждение "Департамент по исполнению судебных актов Атырауской области Комитета по исполнению судебных актов  Министерства юстиции
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
Республики Казахстан"
6
Государственное учреждение "Прокуратура Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
7
Государственное учреждение "Прокуратура города Атырау Атырауской области"
Делопроизводитель Курьер Уборка помещений
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов Разнос документов 200 документов 5000х90 кв.метр
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2 1,5
Местный бюджет
8
Государственное учреждение "Специализированная природоохранная прокуратура Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
9
Государственное учреждение "Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан по Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
10
Государственное учреждение "Депаратамент внутренних дел Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 7000 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
11
Государственное учреждение "Городское управление внутренних дел города Атырау Департамента внутренних дел Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с ксероксом, подшивка в архив
200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
12
Государственное учреждение "Пункт миграционной полиции Департамента Внутренних дел по Атырауской области Управления внутренних дел города Атырау"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 600 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
13
Республиканское Государственное учреждение "Департамент по делам обороны Атырауской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Делопроизводитель Уборка помещений

2014 жылғы 13 ақпандағы № 125
қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстар ұйымдарының тізбелері, түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Қоғамдық жұмыстың көлемі
Қоғамдық жұмыстың нақты жағдайлары
Қатысушылар төлемақысының мөлшері ең төменгі жалақының 1,5 және 2,0 еселеген мөлшері (жұмыссыздардың еңбекақы мөлшері жеке еңбек шарты негізінде қарастырылады)
Қаржыландыру көзі
1
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
аппаратының) Атырау облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі
2
Атырау қаласының № 2 соты
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
3
Атырау облыстық мамандандырылған ауданаралық экономикалық соты
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
4
Атырау облысы Атырау қаласының мамандандырылған әкімшілік соты
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 600 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
5
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитеті
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
Атырау облысының Сот актілерін орындау департаменті" мемлекеттік мекемесі
түптеу 300 құжат
6
"Атырау облысының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
7
"Атырау облысы Атырау қаласының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман Ғимарат тазалығы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Құжат тасымалдау 200 құжат 5000х90 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
1,5
Жергілікті бюджет
8
"Атырау облысының мамандандырылған табиғат қорғау прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
9
"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Атырау облысы бойынша басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
10
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Атырау облысының Ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 7000 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
11
"Атырау облысының Ішкі істер департаменті Атырау қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
12
Атырау облысы Ішкі істер департаменті Атырау қаласының Ішкі істер басқармасы Көші-қон полиция бөлімшесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа  түптеу 600 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
13
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі "Атырау облысының қорғаныс істері жөніндегі департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші, Ғимарат тазалығы

Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов100х30 кв.метр
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1,5
Местный бюджет
14
Республиканское государственное учреждение "Объединенное управление по делам обороны города Атырау" Министерства обороны Республики Казахстан
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
Курьер
Оператор компьютерной техники

Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат 100х30 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
14
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі "Атырау қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
Шабарман Компьютерлік техника операторы

Разнос документов 1000 документов Ремонт, обслуживание 3 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
2
1,5
Местный бюджет
15
Государственное учреждение "Департамент по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
16
Государственное учреждение "Западный региональный аэромобильный оперативно-спасательный отряд Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Оператор компьютерной техники
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Ремонт, обслуживание 3 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1,5
Местный бюджет
17
Государственное учреждение "Департамент статистики Атырауской области"
Делопроизводитель Оператор компьютерной техники
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов Ремонт, обслуживание 12 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1,5
Местный бюджет
18
Государственное учреждение "Департамент по контролю и социальной защите Комитета по контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
19
Государственное учреждение "Департамент казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
20
Государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 700 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
21
Республиканское государственное учреждение "Департамент по защите прав потребителей Атырауской области Агенства Республики Казахстан по защите прав потребителей"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
22
Государственное учреждение "Департамент по контролю в сфере образования Атырауской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
23
Государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
24
Государственное учреждение "Департамент Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
25
Государственное учреждение "Налоговый департамент по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
26
Государственное учреждение "Аппарат акима Атырауской области Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 7000 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
27
Государственное учреждение "Управление государственной инспекции труда Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
28
Государственное учреждение "Управление земельных отношений Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
29
Государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
30
Государственное учреждение "Управление финансов Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
Курьер
Разнос документов 40 документов
2
31
Государственное учреждение "Городской отдел образования"
Делопроизводитель. Курьер

Құжат тасымалдау 1000 құжат Жөндеу, күтіп баптау 3 компьютер
2
1,5
Жергілікті бюджет
15
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
16
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Батыс өңірлік аэромобильді жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Компьютерлік техника операторы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат Жөндеу, күтіп баптау 3 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
17
"Атырау облысының Статистика департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Компьютерлік техника операторы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат Жөндеу, күтіп баптау 12 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
18
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Бақылау және әлеуметтік қорғау комитетінің Атырау облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
19
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Атырау облысы бойынша қазынашылық департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
20
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Атырау облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 700 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
21
"Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушыларының құқықтарын қорғау департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
22
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Атырау облысының Білім саласындағы бақылау департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
23
"Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Атырау облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
24
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
25
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша салық департаменті" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
26
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 7000 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
27
"Атырау облысы мемлекеттік еңбек инспекция басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
28
"Атырау облысы Жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
29
"Атырау облысы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
30
"Атырау облысы Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
Шабарман
Құжат тасымалдау 40 құжат
2
Жергілікті бюджет
31
"Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман

Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов Разнос документов 40 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
32
Государственное учреждение "Управление строительства Атырауской области"
Делопроизводитель. Курьер
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов Разнос документов 40 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
33
Государственное учреждение "Управление образования Атырауской области"
Делопроизводитель. Курьер
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов. Разнос документов 50 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
34
Государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
35
Государственное учреждение "Управление предпринимательства и индустриально- инновационного развития Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
36
Государственное учреждение "Управление по делам религий Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
37
Государственное учреждение "Управление внутренней политики Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
38
Государственное учреждение "Управление координации занятости и социальных программ Атырауской области"
Делопроизводитель. Курьер
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов Разнос документов 50 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
39
Республиканское государственное учреждение "Атырауское городское управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
40
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Атырауской области"
Делопроизводитель. Курьер
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов.Разнос документов 40 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
41
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
42
Государственное учреждение "Управление юстиции города Атырау Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 600 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
43
Государственное учреждение "Налоговое управление по городу Атырау Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
44
Государственное учреждение "Управление по вопросам молодежной политики Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
45
Государственное учреждение "Аппарат акима города Атырау"
Делопроизводитель. Курьер Оператор компьютерной техники
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов Разнос документов 40 документов Ремонт, обслуживание 25 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
1,5
Местный бюджет
46
Государственное учреждение "Атырауский городской отдел финансов"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 60 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
47
Государственное учреждение "Городской отдел физической культуры и спорта"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
48
Государственное учреждение "Городской отдел культуры и развития языков"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
49
Государственное учреждение "Городской отдел архитектуры и градостроительства"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
50
Государственное учреждение "Городской отдел земельных отношений"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
51
Государственное учреждение "Городской отдел строительства"
Делопроизводитель Курьер
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов. Разнос документов 40 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
52
Государственное учреждение "Городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и и автомобильных дорог"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
Курьер
Оператор компьютерной техники
Разнос документов 40 документов Ремонт, обслуживание 25 компьютер
2
1,5
53
Государственное учреждение "Городской отдел внутренней политики"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
54
Государственное учреждение "Городской отдел предпринимательства"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
55
Государственное учреждение " Атырауский городской отдел занятости и социальных программ"
Делопроизводитель
Курьер
Оператор компьютерной техники

Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат Құжат тасымалдау 40 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
Жергілікті бюджет
32
"Атырау облысы Құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат Құжат тасымалдау 40 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
Жергілікті бюджет
33
"Атырау облысы Білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат Құжат тасымалдау 50 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
34
"Атырау облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
35
"Атырау облысы Кәсіпкерлік және индустриялық- инновациялық даму  басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
36
"Атырау облысы Дін істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
37
"Атырау облысы Ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
38
"Атырау облысы Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат Құжат тасымалдау 50 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
Жергілікті бюджет
39
"Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Атырау қалалық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
40
"Атырау облысы Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Құжат тасымалдау
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат Құжат тасымалдау 40 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5 2
Жергілікті бюджет
41
"Атырау облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
42
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Атырау облысы Әділет департаментінің Атырау қаласының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 600 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
43
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Атырау қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
44
"Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
45
"Атырау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман Компьютерлік техника  операторы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат Құжат тасымалдау 40 құжат Жөндеу, күтіп баптау 25 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
1,5
Жергілікті бюджет
46
"Атырау қалалық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 60 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
47
"Қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
48
"Қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
49
"Қалалық сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
50
"Қалалық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
51
"Қалалық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат Құжат тасымалдау 40 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
52
"Қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші  Шабарман Компьютерлік техника операторы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат Құжат тасымалдау 40 құжат Жөндеу, күтіп баптау 25 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
1,5
Жергілікті бюджет
53
"Қалалық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
54
"Қалалық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
55
"Атырау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман Компьютерлік техника операторы

Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 2000 документов. Разнос документов 700 документов Ремонт, обслуживание 25 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1,5
Местный бюджет
56
Государственное учреждение "Городской отдел сельского хозяйства"
Делопроизводитель Курьер
Оператор компьютерной техники Уборка помещений
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов. Разнос документов 30 документов. Ремонт, обслуживание 12 компьютер 12х36 кв.метр
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
1,5
1,5
Местный бюджет
57
Атырауский филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Научно- производственный центр земельного кадастра" Комитета по управлению  земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
58
Государственное учреждение "Аппарат акима Балыкшинского сельского округа"
Курьер
Разнос документов 230 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
2
Местный бюджет
59
Государственное учреждение "Инспекция финансового контроля по Атырауской области Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан"
Курьер
Разнос документов 60 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
2
Местный бюджет
60
Государственное учреждение "Ревизионная комиссия Атырауской области"
Курьер
Помощник охраны
Разнос документов 1000 документов
Охранные работы 421,3 кв.метр
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5  1,5
Местный бюджет
61
"Институт судебной экспертизы по Атырауской области" (г.Атырау) Государственного учреждения "Центр судебной экспертизы" Министерства
юстиции Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 100 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
62
Государственное учреждение "Территориальная земельная инспекция Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан по Атырауской области"
Курьер
Разнос документов 300 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
2
Местный бюджет
63
Государственное учреждение "Атырауская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекций в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
64
Республиканское государственное учреждение "Жайык-Каспийская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 400 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
65
Государственное учреждение "Антимонопольная инспекция по Атырауской области"
Курьер
Оператор компьютерной техники

Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 2000 құжат Құжат тасымалдау 700 құжат Жөндеу, күтіп баптау 25 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
1,5
Жергілікті бюджет
56
"Қалалық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші Шабарман Компьютерлік техника операторы Ғимарат  тазалығы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат Құжат тасымалдау 30 құжат Жөндеу, күтіп баптау 12 компьютер 12х36 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
57
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің  Жер ресурстарын басқару комитетінің "Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Атырау филиалы
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
58
"Балықшы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шабарман
Құжат тасымалдау 230 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
2
Жергілікті бюджет
59
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржылық бақылау комитетінің Атырау облысы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
Шабарман
Құжат тасымалдау 60 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
2
Жергілікті бюджет
60
"Атырау облысының тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесі
Шабарман Күзетші  көмекшісі
Құжат тасымалдау 1000 құжат Күзет жұмыстары 421,3 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
2
1,5
Жергілікті бюджет
61
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамасы орталығы" мемлекеттік мекемесінің "Атырау облысы бойынша Сот сараптамасы институты" (Атырау қ.)
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 100 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
2
Жергілікті бюджет
62
"Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің Атырау облысы бойынша аумақтық жер инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
Шабарман
Құжат тасымалдау 300 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
2
Жергілікті бюджет
63
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Атырау облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
64
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі Су ресурстары комитетінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Жайық-Каспий бассейндік инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 400 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
65
"Атырау облысы бойынша монополияға қарсы инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
Шабарман Компьютерлік техника операторы

Разнос документов 300 документов Ремонт, обслуживание 3 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
2
1,5
Местный бюджет
66
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Атырауской области Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 900 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
67
Коммунальное государственное казенное предприятие "Методический кабинет Управления образования Атырауской области"
Делопроизводитель
Курьер
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 100 документов Разнос документов 50 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
68
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Атырау Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 600 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
69
Государственное учреждение "Городской центр занятости"
Делопроизводитель Помощник охраны
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 600 документов Охранные работы 374 кв.метр
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
70
Государственное учреждение "Центр социальной адаптации лиц, не имеющих определенного места жительства"
Уборка помещений
1484 кв.метр
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
71
Атырауский областной филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
Делопроизводитель Оператор компьютерной техники
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 500 документов Ремонт, обслуживание 12 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5 1,5
Местный бюджет
72
Филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Информационно-вычислительный центр Агенства Республики Казахстан по статистике" по Атырауской области
Делопроизводитель Оператор компьютерной техники
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов Ремонт, обслуживание 9 компьютер
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1,5
Местный бюджет
73
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауская городская ветеринарная станция" государственного учреждения "Атырауской городской отдел ветеринарии"
Делопроизводитель
Уборка помещений

Құжат тасымалдау 300 құжат Жөндеу, күтіп баптау 3 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
2
1,5
Жергілікті бюджет
66
"Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Атырау облысы мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 900 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
67
"Атырау облысы Білім беру басқармасының Әдістемелік кабинеті" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Іс жүргізуші
Шабарман
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 100 құжат Құжат тасымалдау 50 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
Жергілікті бюджет
68
"Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Атырау қаласы мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 600 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
69
"Қалалық жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуші, Күзетші көмекшісі
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 600 құжат Күзет жұмыстары 374 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
70
"Белгілі тұрағы жоқ адамдарға арналған әлеуметтік бейімделу орталығы" мемлекеттік мекемесі
Ғимарат тазалығы
1484 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
71
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Атырау облыстық филиалы
Іс жүргізуші Компьютерлік техника операторы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 500 құжат  Жөндеу, күтіп баптау 12 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
72
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Атырау облысы бойынша Филиалы
Іс жүргізуші Компьютерлік техника операторы
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат Жөндеу, күтіп баптау 9 компьютер
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5 1,5
Жергілікті бюджет
73
"Атырау қалалық  ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Атырау қалалық ветеринария стансасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Іс жүргізуші Ғимарат тазалығы

Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов Распространение, продажа газет и журналов 1000 штук
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
2
Местный бюджет
86
Кооператив собственников квартир "Ақ Жол-Темір"
Уборка помещений
350 кв.метр
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
87
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 26 "Жұлдыз"на 280 мест  государственного учреждения "Городской отдел образования"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 100 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
88
Помощник воспитателя
Организация кружков
30 детям
1,5
Жергілікті бюджет
89
Коммунальное государственное казенное предприятие "Авторская дошкольная гимназия № 1"
Делопроизводитель
Уборка помещений
Озеленение
Помощник воспитателя
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 100 документов 146х113 кв.м 7232,5 кв.метр Организация кружков 30 детям
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1.5
1.5
Местный бюджет
90
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5 "Аққу" государственного учреждения "Городской отдел образования"
Помощник воспитателя
Организация кружков 30 детям
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
91
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 43 "Арман"
Помощник воспитателя
Организация кружков 30 детям
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Жергілікті бюджет
92
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 55" государственного учреждения "Городской отдел образования"
Помощник воспитателя
Организация кружков 30 детям
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
93
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 14" "Нурай" на 160 мест государственного учреждения "Городской отдел образования"
Помощник воспитателя
Организация кружков 30 детям
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
94
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 23 "Ынтымақ" государственного учреждения "Городской отдел образования"
Помощник воспитателя
Организация кружков 30 детям
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
95
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Рауан" село Таскала Кенузекского сельского округа" государственного учреждения "Городской отдел образования"
Делопроизводитель Помощник  воспитателя
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 100 документов Организация кружков 30 детям
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
1.5
Местный бюджет
96
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 13 "Балапан" государственного учреждения "Городской отдел образования"
Помощник воспитателя
Организация кружков 30 детям
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
97
Товарищество с ограниченной ответственностью "Коммунальное обслуживание жилых домов города"
Курьер
Разнос документов 600 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
2
Местный бюджет
98
Атырауский областной филиал Общественного объединения "Молодежные крыло "Жас Отан"" при Народно- Демократической партии "Нур Отан"
Делопроизводитель
Обработка документов, работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 300 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
99
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский геологоразведочный нефтяной институт"
Курьер
Разнос документов 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
2
Местный бюджет

Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат Газет және журналдарды сату, тарату 1000 дана
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
2
Жергілікті бюджет
86
"Ақ Жол- Темір" пәтер иелерінің кооперативі
Ғимарат тазалығы
350 шаршы метр
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
87
"Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты 280 орындық № 26 "Жұлдыз" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
88
қазыналық кәсіпорыны
Тәрбиеші көмекшісі
түптеу 100 құжат Үйірмелер ұйымдастыру 30 бала
1,5
Жергілікті бюджет
89
"Мектепке дейінгі № 1 авторлық гимназиясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Іс жүргізуші Ғимарат тазалығы Көгалдандыру Тәрбиеші көмекшісі
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 100 құжат 146х113 м2 7232,5 шаршы метр Үйірмелер ұйымдастыру 30 бала
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
90
"Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты "№ 5 "Аққу" бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Тәрбиеші көмекшісі
Үйірмелер ұйымдастыру 30 бала
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
91
"Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты "№ 43 "Арман" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Тәрбиеші көмекшісі
Үйірмелер ұйымдастыру 30 бала
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
92
"Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты "№ 55 балабақша" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Тәрбиеші көмекшісі
Үйірмелер ұйымдастыру 30 бала
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
93
"Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты 160 орындық "№14 "Нұрай" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Тәрбиеші көмекшісі
Үйірмелер ұйымдастыру 30 бала
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
94
"Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты "№ 23 "Ынтымақ" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Тәрбиеші көмекшісі
Үйірмелер ұйымдастыру 30 бала
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
95
"Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты "Кеңөзек селолық округі, Тасқала ауылындағы Рауан" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Іс жүргізуші Тәрбиеші көмекшісі
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 100 құжат Үйірмелер ұйымдастыру 30 бала
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
1,5
Жергілікті бюджет
96
"Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты "№ 13 "Балапан" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Тәрбиеші көмекшісі
Үйірмелер ұйымдастыру 30 бала
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
97
"Қаладағы тұрғын үйлерге коммуналдық қызмет көрсету" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шабарман
Құжат тасымалдау 600 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
2
Жергілікті бюджет
98
"Нұр Отан"Халықтық Демократиялық партиясы жанындағы "Жас Отан" Жастар қанаты" қоғамдық бірлестігінің Атырау облыстық филиалы
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 300 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
99
"Қазақтың мұнай геологиялық барлау ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шабарман
Құжат тасымалдау 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
2
Жергілікті бюджет

100
Атырауский областной филиал акционерного общества "ҚазАвтоЖол"
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет
101
Атырауский областной филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр электронного здравоохранения" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Делопроизводитель
Обработка документов,работа с копировальным аппаратом, подшивка в архив 200 документов
Неполный рабочий день и гибкий график
1,5
Местный бюджет

100
"ҚазАвтоЖол" акционерлік қоғамының Атырау облыстық филиалы
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет
101
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің  "Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Атырау облыстық филиалы
Іс жүргізуші
Құжаттарды өңдеу, көшірме аппаратымен жұмыс, мұрағатқа түптеу 200 құжат
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
1,5
Жергілікті бюджет