Об определении мест размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 04 сентября 2014 года № 1005. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 сентября 2014 года № 2988
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Атырауской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Хасанова П.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                      Ожаев Н.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Атырауской городской
Территориальной избирательной
Комиссии (по согласованию)                 А. Абдолов
4 сентября 2014 г.
Приложение
к постановлению акимата города
от 4 сентября 2014 год № 1005
Места для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Место расположения
1
Стенд на пересечение улиц Махамбета-Абая
2
Стенд около конечной остановки в микрорайоне "Жилгородок"
3
Стенд около конечной остановки в микрорайоне "Авангард-2"
4
Стенд между домом № 14 на улице Каныш Сатпаева и остановки Абая
5
Стенд в аллее парка Дружбы народов по проспекту Бейбітшілік

Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутаттығына кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 04 қыркүйектегі № 1005 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 қыркүйекте № 2988 болып тіркелді
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабын басшылыққа алып, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағы негізінде, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Атырау қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутаттығына кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімі аппаратының басшысы П. Хасановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Н. Ожаев
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қалалық аумақтық сайлау
Комиссиясының төрағасы
(келісім бойынша)                          А. Абдулов
4 қыркүйек 2014 ж.
Қалалық әкiмдіктің
2014 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 1005 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутаттығына кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Орналасқан жері
1
Махамбет-Абай көшелерінің қиылысындағы стенд
2
"Тұрғын үй қалашығы" шағын ауданындағы соңғы аялдама маңындағы стенд
3
"Авангард-2" шағын ауданындағы соңғы аялдама маңындағы стенд
4
Қаныш Сәтпаев көшесіндегі № 14 үй мен Абай аялдамасы арасындағы стенд
5
Бейбітшілік даңғылы бойындағы Халықтар достығы саябағы аллеясындағы стенд