О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 18 апреля 2014 года № 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 мая 2014 года № 2915. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 22 мая 2015 года № 29-5
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 22.05.2015 № 29-5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2014- 2016 год, районный маслихат в XIХ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2833, опубликовано в газете "Кен Жылой" 23 января 2014 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "12 525 207" заменить цифрами "12 862 570";
цифры "3 025 207" заменить цифрами "3 353 404";
в подпункте 2):
цифры "12 609 498" заменить цифрами "12 946 861".
в пункте 4:
цифры "170 885" заменить цифрами "252 654";
дополнить строками следующего содержания:
"526 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
136 545 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемые из местного бюджета;"
пункт 9:
дополнить строками следующего содержания:
"36 228 тысяч тенге - на подготовку к зимнему периоду;
40 000 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение учреждений образования;
14 300 тысяч тенге - на текущее содержание учреждений культуры;
15 200 тысяч тенге – на текущий и капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной Войны к празднованию 70-летия Победы;

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-3 "2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 19-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 2915 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 мамырдағы № 29-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 22.05.2015 № 29-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ХIХ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-3 "2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2833 санымен тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"12 525 207" деген сандар "12 862 570" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 025 207" деген сандар "3 353 404" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"12 609 498" деген сандар "12 946 861" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақта:
"170 885" деген сандар "252 654" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 526 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 136 545 мың теңге;"
9 тармақ:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"қысқы кезеңге дайындыққа – 36 228 мың теңге;
білім беру ұйымдарын материалдық–техникалық жабдықтауға – 40 000 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 14 300 мың теңге;
Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескерткіштерді ағымдағы және күрделі жөндеуге – 15 200 мың теңге;

3 629 тысяч тенге - на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно–диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии;"
2. Приложения 1, 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономике и развитию предпринимательства (Б. Султанов).

әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына – 3 629 мың теңге;"
2. Көрсетілген шешімге 14 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Сұлтанов) жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XIХ сессии
районного маслихата
Мамбетова С.
Секретарь районного маслихата Кенганов М.
Приложение 1 к решению XIХ сессии районного маслихата от 18 апреля 2014 года № 19-1
Приложение 1 к решению XVІІ сессии районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Уточненный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XIX
cессиясының төрайымы                       С. Мәмбетова
Аудандық мәслихат хатшысы                  М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 18 сәуірдегі ХIХ
сессиясының № 19-1 шешіміне 1 қосымша
"2014-2016 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы" аудандық
мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы
ХVII сессиясының № 17-3 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

13063
037
Строительство и реконструкция объектов образования
13063
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
173341
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
147141
002
Программа занятости
42000
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3055
005
Государственная адресная социальная помощь
2500
006
Оказание жилищной помощи
2500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29300
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22523
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33759
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8350
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
154
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24632
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22397
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1323
021
Капитальные расходы государственного органа
522
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
390
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1568
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалид
1568
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3327946
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30500
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
4500
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
26000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2451600
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2451600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

13063
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
13063
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
173341
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
147141
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
42000
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3055
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29300
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3000
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
22523
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
33759
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8350
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
154
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24632
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22397
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1323
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
522
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
390
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1568
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1568
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
3327946
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30500
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
4500
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
26000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2451600
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
2451600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі