О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 23 июля 2014 года № 21-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 августа 2014 года № 2954. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 22 мая 2015 года № 29-5
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 22.05.2015 № 29-5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2014-2016 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 декабря 2013 года № 17-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2833, опубликованно в газете "Кен Жылой" 23 января 2014 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "12 862 570" заменить цифрами "12 867 286";
цифры "3 353 404" заменить цифрами "3 358 120";
в подпункте 2):
цифры "12 946 861" заменить цифрами "12 951 577".
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "121 112" заменить цифрами "118 334";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "121 112" заменить цифрами "118 334";
в подпункте 5):
цифры "-205 403" заменить цифрами "-202 625";
в подпункте 6):
цифры "205 403" заменить цифрами "202 625";
цифры "121 112" заменить цифрами "118 334".
2. Приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономике и развитию предпринимательства (Б.Султанов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель XХI сессии
районного маслихата                        Жайсанбаев Б.
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата              Жакашев У.
Приложение 1
к решению XХI сессии районного
маслихата от 23 июля 2014 года № 21-1
Приложение 1 к решению XVІІ
сессии районного маслихата
от 11 декабря 2013 года № 17-3
"О районном бюджете

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 шілдедегі № 21-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 тамызда № 2954 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 мамырдағы № 29-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 22.05.2015 № 29-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихатШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 17-3 "2014–2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2833 санымен тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"12 862 570" деген сандар "12 867 286" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 353 404" деген сандар "3 358 120" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"12 946 861" деген сандар "12 951 577" деген сандармен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"таза бюджеттік кредиттеу" деген жолдағы "121 112" деген сандар "118 334" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" деген жолдағы "121 112" деген сандар "118 334" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"- 205 403" деген сандар " - 202 625" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"205 403" деген сандар "202 625" деген сандармен ауыстырылсын;
"121 112" деген сандар "118 334" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б.Сұлтанов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXI cессиясының төрағасы
Б. Жайсаңбаев
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
Ү. Жақашев
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 23 шілдедегі
ХХI сессиясының № 21-1 шешіміне
1 қосымша

17540
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
450
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
122680
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения
18053
037
Строительство и реконструкция объектов образования
18053
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
177557
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
151390
002
Программа занятости
42000
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3055
005
Государственная адресная социальная помощь
2500
006
Оказание жилищной помощи
2500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31049
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22523
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33759
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8350
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
154
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24632
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22397
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1323
021
Капитальные расходы государственного органа
522
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
390
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1535
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалид
1535
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3464463
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38500
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
4500
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
34000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

17540
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамту
450
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
122680
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
18053
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
18053
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
177557
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
151390
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
42000
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3055
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31049
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5500
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
22523
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
33759
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8350
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
154
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24632
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22397
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1323
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
522
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
390
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1535
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1535
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
3464463
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38500
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
4500
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
34000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі